Wydarzenia


Ekipa forum
Clary
AutorWiadomość
Clary [odnośnik]12.01.24 12:21Clary
Clary jest drugą sową Mitch'a. Zakupił ją podczas swojego pobytu we Francji i od tamtej pory jest jego oddanym zwierzakiem. Sowa jest bardzo szybka i zwinna, a jej przyjazny charakter sprawia, że szybko zjednuje sobie innych. Cwaniara czasami kradnie smakołyki kiedy nie patrzysz.


List:
Ostatnio zmieniony przez Mitch Macnair dnia 25.03.24 20:09, w całości zmieniany 3 razy
Mitch Macnair
Mitch Macnair
Zawód : Twórca magicznych budowli
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Czasem nie da się czegoś poskładać, trzeba wtedy sprzątnąć odłamki i zacząć budować od nowa.
OPCM : 5 +3
UROKI : 10 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t12141-mitchell-macnair#dogory https://www.morsmordre.net/t12216-listy-do-mitch-a#376210 https://www.morsmordre.net/t12217-mitch-macnair#376211 https://www.morsmordre.net/f445-suffolk-dunwich-przekleta-warownia https://www.morsmordre.net/t12219-skrytka-bankowa-2608#376217 https://www.morsmordre.net/t12218-mitch-macnair#376212
Re: Clary [odnośnik]15.02.24 21:19
14.09.1958
Szanowny Panie Macnair,
Ministerstwo Magii zwraca się w sprawie pilnego wstawiennictwa w gmachu Ministerstwa Magii w Londynie dnia 18 września 1958 roku, celem przydziału do wsparcia punktu pomocowego, który mierzy się ze skutkami kataklizmu jaki dotknął nasz kraj.
Twoje wsparcie będzie miało kluczowe znaczenie dla skuteczności działań ratunkowych i odbudowy społeczności.
W przypadku niemożności wzięcia udziału w działaniach pomocy, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o przyczynach oraz ewentualnych alternatywnych formach pomocy, jakie możesz zaoferować.
Chcielibyśmy podkreślić, że brak stawiennictwa, bez uprzedniej informacji, grozi przymusowym doprowadzeniem. Wierzymy, że jako członek naszej magicznej społeczności, będziesz gotów podjąć wyzwanie i włączyć się w pomoc dla tych, którzy potrzebują wsparcia w obliczu trudności.


Z wyrazami szacunku,
Szefowa Zaopatrzenia Ministerstwa Magii
Priscilla Cuthbert
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Clary Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Clary [odnośnik]18.02.24 20:55
Przeczytaj Koniec sierpnia
Szanowny Panie Macnair, nie mieliśmy przyjemności rozmawiać wcześniej, lecz z całą pewnością będzie Pan kojarzyć moje nazwisko. Jeżeli nie, może Pan wspomnieć Drew o tym, ze napisałam do Pana z prośbą o wsparcie - a potem, najlepiej, brać na poważnie co drugie słowo, które na mój temat wypowie. Żartuję, rzecz jasna. Darzę go szacunkiem i zaufaniem. Sama również działam na rzecz Rycerzy.

Przechodząc do rzeczy, Pańska reputacja znajduje coraz szersze grono odbiorców, toteż z uwagi na pomoc jaką zdeklarowałam się już nieść w Suffolk zgodnie ze wskazówkami Drew, zwracam się z pytaniem, czy nie zechciałby Pan obejrzeć spichlerza i magazynów żywności niedaleko Worcester. Uległy one nieodwracalnym zniszczeniom podczas deszczu meteorów. Mieszkańcy przy współpracy z powołanymi do służby mobilizują się do ich odbudowy, lecz zagrożenie lawinami błotnymi i powodziami wcale nie minęło; trzeba te budynki tak zabezpieczyć, żeby nie posypały się znów równie łatwo, a jako uzdrowicielka pozostająca w kontakcie z czarodziejami z okolic wiem już, że brakuje im doświadczonego architekta, który zostawiłby choćby wartościowe instrukcje.

Jeżeli te magazyny nie staną do października, to te resztki plonów, które przetrwały, obrócą się w niebyt. Problemem nie jest tylko żywioł, również kradzieże. Lepkie ręce szlamiej biedoty czy innych zdrajców, którzy wiedzą, że nic im się z tego nie należy i nie dostanie. Skandal. Moi pacjenci w moim hrabstwie nie będą głodować całą zimę przez taką hołotę. A pan, panie Macnair, zna się na zabezpieczeniu budynków jak nikt inny.

Jeżeli wyrazi Pan chęć towarzyszenia mi, proszę o informację zwrotną z dogodnymi dla Pana terminami, a wówczas odeślę koordynaty punktu teleportacyjnego nieopodal mojego domu.

Z poważaniem,
Elvira Multon


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Clary [odnośnik]21.03.24 2:16
Koniec sierpnia Yana Blythe
Mitchellu, Pamiętasz nasze spotkanie obok mostu w Moulton? Tak jak obiecałam, w ostatnich dniach przeszłam się po Blythburgu, w pobliżu którego mieszkam i przyjrzałam się budynkom zarówno z poziomu ulicy, jak i z góry, lecąc na miotle. W drugiej części listu znajdziesz spis poszczególnych budynków, które wyglądały na uszkodzone z uwzględnieniem ulic, przy których się znajdują, żeby było łatwiej je odnaleźć, a w przypadku, kiedy któraś z mniejszych uliczek nie ma znanej mi nazwy, starałam się opisać jak tam dotrzeć i jakieś charakterystyczne punkty orientacyjne.
Część z opisanych przeze mnie miejsc to budynki mieszkalne, niektóre puste i zapewne pozostałe po mugolach, ale będąc w centrum miasteczka zauważyłam, że ucierpiało też kilka sklepów i innych lokali, z których zwykle korzystała lokalna magiczna społeczność. Niekiedy są to tylko drobne uszkodzenia ścian i dziury w dachach, z którymi mieszkańcy wydają się już na bieżąco sobie radzić, ale znalazłam kilka budynków, które uległy częściowemu zawaleniu, są skupione zwłaszcza we wschodniej części miasteczka, gdzie chyba spadł największy fragment.
Mam nadzieję, że mój list okaże się pomocny, choć zdaję sobie sprawę, że to tylko jedno z dziesiątek miasteczek i wiosek w Suffolk, i że pewnie nadal masz na głowie mnóstwo zajęć i obowiązków.
W razie gdybyś potrzebował ode mnie jeszcze czegoś, Twoja sowa pewnie mnie znajdzie,
Yana
Yana Blythe
Yana Blythe
Zawód : początkująca twórczyni talizmanów
Wiek : 21
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Jeśli plan "A" nie wypali, to pamiętaj, że alfabet ma jeszcze 25 liter!
OPCM : 8 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 15 +3
UZDRAWIANIE : 0 +3
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11890-yana-blythe https://www.morsmordre.net/t11970-poczta-yany https://www.morsmordre.net/t12090-yana-blythe#372680 https://www.morsmordre.net/f451-suffolk-obrzeza-blythburga-dom-rodziny-blythe https://www.morsmordre.net/t11975-skrytka-nr-2584 https://www.morsmordre.net/t11973-yana-blythe
Re: Clary [odnośnik]08.04.24 20:29
Przeczytaj wrzesień 1958
Szanowny panie Macnair,
Mitch,
czy pamiętasz mnie jeszcze? Nieraz sunącą za Tobą w krok Ślizgonkę, spragnioną opowieści, pomimo absolutnego braku znajomości magicznych konstrukcji? Wspominając Cię, przychodzą mi na myśl spacery po szkolnych korytarzach, liczne wspaniałe szkice zamku, inspirujące ciekawostki o budowie Hogwartu. Wróciłam do nich, gdy doszły mnie słuchy o Twojej rozpędzającej się karierze. Niezmiernie cieszę się, że podążyłeś za swoimi marzeniami. Nigdy nie wątpiłam w Twój niezwykły talent.

Zastanawiasz się pewnie, co też sprawiło, że zdecydowałam się do Ciebie napisać. Spieszę z odpowiedzią — poszukuję wprawnego oka do wydania niezależnej ekspertyzy powstającego budynku. Jesteś zapewne niezwykle zajęty, zwłaszcza po przebytych ostatnio przez kraj nieszczęściach. Rada byłabym jednak, gdybyś znalazł dla mnie chwilę i odwiedził w Smoczych Ogrodach w Kent, najchętniej w najbliższych dniach.
Nie pozwól mi długo czekać,
Evandra Rosier

née Lestrange
show me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Clary [odnośnik]16.04.24 9:28
Przeczytaj wrzesień 1958
Mitch, rada jestem z Twej pamięci, niezmiernie cieszy mnie, że te wspomnienia ożyć mogą i w Twojej pamięci. Myślami powracam do dnia, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, kiedy to niechętnie zaakceptowałeś towarzystwo podczas czasu, jaki zamierzałeś poświęcić wyłącznie swojej pasji. Czy nadal należy przekupywać Cię czekoladą? Wprawdzie do hogwardzkich przysmaków już dawno nie miałam okazji sięgnąć, lecz może zadowoli Cię francuski upominek?

Z ogromną chęcią spotkam się z Tobą w Smoczych Ogrodach w środę dziesiątego września. Preferuję godziny popołudniowe, kiedy wzniesione już wysoko na niebie słońce przybiera ciepłe barwy i w malowniczy sposób otula zieleń rezerwatu. Wprost nie możesz tego widoku ominąć.
Do zobaczenia,
Evandrashow me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Clary [odnośnik]17.04.24 9:18
Przeczytaj Wrzesień 1958
Szanowny panie Macnair, Pozwalam sobie na wysłanie tego listu, ponieważ poszukuję specjalisty, który może doradzić, a z tego co słyszałam, pan jest właśnie taką osobą.
Posiada pan wiedzę związaną z konstrukcją budowli. W związku z Nocą Tysiąca Gwiazd zapewne ma pan wiele zleceń. Mam nadzieję, że znajdzie pan czas na wizytę w hrabstwie Durham, aby fachowym okiem ocenić stan budynków i stwierdzić, czy będzie z nich jeszcze jakiś pożytek.

Proszę wyznaczyć termin.

Z wyrazami szacunku,
Lady Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Clary 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Clary [odnośnik]19.05.24 20:09
Przeczytaj 7 września
Panie Macnair,kilkukrotnie polecono mi pana usługi jako doświadczonego konstruktora i znawcy magicznych budowli. Chciałabym skorzystać z pana ekspertyzy - w związku z tragicznymi wydarzeniami ostatnich tygodni wiele londyńskich zabytków uległo zniszczeniu. Zwłaszcza jeden jest bliski memu sercu - magiczne skrzydło British Museum; chciałabym zlecić panu przywrócenie tego wspaniałego miejsca do poprzedniej świetności, by służyło obywatelom magicznej stolicy jeszcze przez wiele wieków. Wiem też, że jest pan godnym reprezentantem magicznej społeczności oraz krewnym wpływowych i ważnych dla nowego porządku czarodziejów.

Proponuję spotkanie pojutrze, godzinę przed brzaskiem, nieopodal bocznego wejścia na dawne tereny okalające muzeum. Specyficzna pora, ale wierzę, że pozwoli nam na spokojnie zająć się tematem. Mój harmonogram jest ostatnio wyjątkowo napięty, wierzę, że jest to dla pana zrozumiałe.
madame Mericourt
namiestniczka Londynu


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Clary
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach