Wydarzenia


Ekipa forum
Clary
AutorWiadomość
Clary [odnośnik]12.01.24 12:21Clary
Clary jest drugą sową Mitch'a. Zakupił ją podczas swojego pobytu we Francji i od tamtej pory jest jego oddanym zwierzakiem. Sowa jest bardzo szybka i zwinna, a jej przyjazny charakter sprawia, że szybko zjednuje sobie innych. Cwaniara czasami kradnie smakołyki kiedy nie patrzysz.
Mitch Macnair
Mitch Macnair
Zawód : Twórca magicznych budowli
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Czasem nie da się czegoś poskładać, trzeba wtedy sprzątnąć odłamki i zacząć budować od nowa.
OPCM : 5 +3
UROKI : 10 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t12141-mitchell-macnair#dogory https://www.morsmordre.net/t12216-listy-do-mitch-a#376210 https://www.morsmordre.net/t12217-mitch-macnair#376211 https://www.morsmordre.net/f445-suffolk-dunwich-przekleta-warownia https://www.morsmordre.net/t12219-skrytka-bankowa-2608#376217 https://www.morsmordre.net/t12218-mitch-macnair#376212
Re: Clary [odnośnik]15.02.24 21:19
14.09.1958
Szanowny Panie Macnair,
Ministerstwo Magii zwraca się w sprawie pilnego wstawiennictwa w gmachu Ministerstwa Magii w Londynie dnia 18 września 1958 roku, celem przydziału do wsparcia punktu pomocowego, który mierzy się ze skutkami kataklizmu jaki dotknął nasz kraj.
Twoje wsparcie będzie miało kluczowe znaczenie dla skuteczności działań ratunkowych i odbudowy społeczności.
W przypadku niemożności wzięcia udziału w działaniach pomocy, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o przyczynach oraz ewentualnych alternatywnych formach pomocy, jakie możesz zaoferować.
Chcielibyśmy podkreślić, że brak stawiennictwa, bez uprzedniej informacji, grozi przymusowym doprowadzeniem. Wierzymy, że jako członek naszej magicznej społeczności, będziesz gotów podjąć wyzwanie i włączyć się w pomoc dla tych, którzy potrzebują wsparcia w obliczu trudności.


Z wyrazami szacunku,
Szefowa Zaopatrzenia Ministerstwa Magii
Priscilla Cuthbert
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Clary Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Clary [odnośnik]18.02.24 20:55
Przeczytaj Koniec sierpnia
Szanowny Panie Macnair, nie mieliśmy przyjemności rozmawiać wcześniej, lecz z całą pewnością będzie Pan kojarzyć moje nazwisko. Jeżeli nie, może Pan wspomnieć Drew o tym, ze napisałam do Pana z prośbą o wsparcie - a potem, najlepiej, brać na poważnie co drugie słowo, które na mój temat wypowie. Żartuję, rzecz jasna. Darzę go szacunkiem i zaufaniem. Sama również działam na rzecz Rycerzy.

Przechodząc do rzeczy, Pańska reputacja znajduje coraz szersze grono odbiorców, toteż z uwagi na pomoc jaką zdeklarowałam się już nieść w Suffolk zgodnie ze wskazówkami Drew, zwracam się z pytaniem, czy nie zechciałby Pan obejrzeć spichlerza i magazynów żywności niedaleko Worcester. Uległy one nieodwracalnym zniszczeniom podczas deszczu meteorów. Mieszkańcy przy współpracy z powołanymi do służby mobilizują się do ich odbudowy, lecz zagrożenie lawinami błotnymi i powodziami wcale nie minęło; trzeba te budynki tak zabezpieczyć, żeby nie posypały się znów równie łatwo, a jako uzdrowicielka pozostająca w kontakcie z czarodziejami z okolic wiem już, że brakuje im doświadczonego architekta, który zostawiłby choćby wartościowe instrukcje.

Jeżeli te magazyny nie staną do października, to te resztki plonów, które przetrwały, obrócą się w niebyt. Problemem nie jest tylko żywioł, również kradzieże. Lepkie ręce szlamiej biedoty czy innych zdrajców, którzy wiedzą, że nic im się z tego nie należy i nie dostanie. Skandal. Moi pacjenci w moim hrabstwie nie będą głodować całą zimę przez taką hołotę. A pan, panie Macnair, zna się na zabezpieczeniu budynków jak nikt inny.

Jeżeli wyrazi Pan chęć towarzyszenia mi, proszę o informację zwrotną z dogodnymi dla Pana terminami, a wówczas odeślę koordynaty punktu teleportacyjnego nieopodal mojego domu.

Z poważaniem,
Elvira Multon


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Clary
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach