Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Desdemona
AutorWiadomość
Desdemona [odnośnik]10.08.17 19:40
First topic message reminder :
Desdemona
Sowa należąca do lady Fantine to młody puszczyk uralski, samiczka. Bardzo dumna i pełna godności, lecz jednocześnie ma w sobie pewien urok i słodycz, wobec których nie można być obojętnym i się nie uśmiechnąć. Sowa jest dużą pieszczoszką, uwielbia być głaskana i karmiona smakołykami, choć wobec obcych, którym list niesie po raz pierwszy - bywa nieufna. Listy natomiast dostarcza szybko i niezawodnie.
Spoiler:


[bylobrzydkobedzieladnie]


Była także pewna chwila, której nie zapomnę. Był raz wieczór rozmarzony i nadzieje płonne przez dziewczynę z końca sali podobną do Róży, której taniec w sercu moim święty spokój zburzył.


Ostatnio zmieniony przez Fantine Rosier dnia 09.07.21 11:13, w całości zmieniany 2 razy
Fantine Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
emanowała namiętnością skroploną winem

wiem, że pachniała jak Paryż choć nigdy tam nie byłem
OPCM : 5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 22
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
królowa kier
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5048-fantine-rosier https://www.morsmordre.net/t5137-desdemona#111449 https://www.morsmordre.net/t5140-fanny-rosier https://www.morsmordre.net/t5141-komnaty-fantine https://www.morsmordre.net/t5136-skrytka-bankowa-nr-1272 https://www.morsmordre.net/t5138-fantine-c-rosier#111457

Re: Desdemona [odnośnik]18.05.20 1:03
Przeczytaj Cressida Fawley
Droga lady Rosier, Dziękuję za Twój list. Czujemy się dobrze, bliźnięta niedawno ukończyły rok i brak anomalii ma na nie bardzo dobry wpływ. Wiosna sprzyja też twórczemu natchnieniu, choć opuszczam ostatnio dwór na tyle rzadko, że rzeczywiście trudno nam się spotkać i porozmawiać. A jestem ciekawa, czy i Ty coś ostatnio stworzyłaś.
Może kiedyś uda nam się spotkać. William obiecuje, że zabierze mnie niedługo do galerii sztuki. A Czarownicę czytałam, zgadzam się, że to oburzające. Ale i smutne, że pewne jednostki zapominają o tradycjach i wartościach i kalają szlachetną krew. Zgubny postęp nie niesie niczego dobrego.
Jestem też ciekawa, czy nadchodzący rok przyniesie wieści i o Twoich zaręczynach. Jesteś piękną lady o wielu talentach, więc myślę, że niebawem ktoś ofiaruje Ci pierścień. Czy będę mogła liczyć na zaproszenie na Twój ślub?
Cressida


Wszyscy chcą rozumieć malarstwoDlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?

Cressida Fawley
Zawód : Arystokratka, malarka
Wiek : 21/22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
To właśnie jest wspaniałe w malarstwie:
można przywołać coś, co się utraciło i zachować to na zawsze.
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Zwierzęcousty

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5557-cressida-fawley-flint https://www.morsmordre.net/t5573-piorko https://www.morsmordre.net/t5571-ptak-w-zlotej-klatce#130038 https://www.morsmordre.net/f117-cumberland-ambleside-dwor-fawleyow https://www.morsmordre.net/t5581-skrytka-bankowa-nr-1374 https://www.morsmordre.net/t5580-cressida-fawley
Re: Desdemona [odnośnik]12.06.20 17:50
Przeczytaj Cynthia Malfoy
Droga Fantine, nawet nie wiesz, jaką przyjemność sprawił mi Twój list - dawno nie miałyśmy okazji korespondować, jeszcze dawniej rozmawiać twarzą w twarz. Nie przepraszaj również za odnoszenie się do obecnej sytuacji politycznej; jestem wdzięczna za Twe serdeczne słowa, a także niezwykle rada, że ma przyjaciółka nie stroni od tak ważnych tematów. Historia pisze się na naszych oczach i głupstwem byłoby tego nie zauważać.

Tak wyczekiwany powrót do kraju okazał się nie aż tak słodki, jak to sobie wyobrażałam, lecz jednocześnie nie powinnam narzekać. Po długich latach rozłąki w końcu mogę spędzić czas z najbliższymi, a także zająć się nadrabianiem zaległości na naszych salonach. Liczę tu na Twą pomoc, moja droga - powinnyśmy się zobaczyć, gdy tylko będziemy miału ku temu sposobność. Z chęcią dowiedziałabym się, co u Ciebie słychać, a także jak wiele mnie ominęło, gdy bawiłam we Francji.

Nie wiem, czy zasłużyłam sobie na ten zachwyt, droga Fantine, wiedz jednak, że znów sprawiłaś mi niemałą przyjemność swymi łaskawymi sądami. Nadal piszę, to jedna z niewielu rzeczy, która podnosi mnie na duchu, gdy spędzam kolejne samotne dnie w swych komnatach. Ile oddałabym za to, by móc udać się do teatru czy opery...! Niestety, odkąd w życie weszły ostatnie rozporządzenia Ministra, a krajem wstrząsnęły niepokoje, rzadko kiedy opuszczam rodzinną posiadłość. Liczę jednak na to, że kiedy nadejdzie następne przyjęcie u lady Nott, będę mogła się na nim pojawić - i odetchnąć pełną piersią.

Daj mi, proszę, znać, czy wena ostatnimi czasy bywa dla Ciebie łaskawa - co przelałaś na płótno, a czego nie mogę jeszcze zobaczyć? Mam nadzieję, że zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi, cieszą się dobrym zdrowiem. Nadchodzą burzliwe czasy, lecz dopóki będziemy trwać zjednoczeni, dopóty nie musimy obawiać się, że nie wyjdziemy z nich obronną ręką.

CynthiaSanctimonia vincet semper
Cynthia Malfoy
Zawód : Dama, historyczka, dramatopisarka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

A wolf is a wolf,
even in a cage,
even dressed in silk.

OPCM : 7
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 17
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7737-cynthia-m-malfoy https://www.morsmordre.net/t7741-byron https://www.morsmordre.net/t7749-cynthia-m-malfoy#214870 https://www.morsmordre.net/t8483-komnaty-cynthii https://www.morsmordre.net/t7790-cynthia-m-malfoy
Re: Desdemona [odnośnik]25.06.20 13:06
Przeczytaj15 czerwca
Fantine,muszę przyznać, że Twa sowa dorównuję Ci upartością. Przykro mi, że sprowadziłem na Ciebie smutek i wywołałem niepewność przez brak listów. Znasz mnie, wiesz zatem, że jestem oszczędny w słowach. Przyrzekam się jednak poprawić i kreślić choć kilka słów do Ciebie, na znak, że o Tobie myślę.

Obecność na takim wydarzeniu po raz pierwszy i mam nadzieję, że również nie ostatni, wspominam bardzo dobrze. Przyznam, że wymknąłem się z sali tanecznej unikając podobnego spędzenia wieczoru. Wino było jednak wyborne, a towarzystwo wyśmienite. Maski na twarzach wywoływały przyjemne podniecenie wynikające z niewiedzy, co do tożsamości rozmówcy, czyż nie? 

Ostatnio wiele się dzieje, jednak może kiedy lato zawita do nas w pełni, a dni staną się dłuższe, zechcesz wybrać się ze mną na popołudniowy spacer?  Mam również nadzieję, że miewasz się wspaniale i wszystko u Ciebie dobrze.

Desdemona - Page 2 BgzwOr1pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Tańcz na me skinienie, rozświetl czernię nocy, rozgoń mroczne cienie, oświetl drogi kręte, ciemne skrzyżowania, a pobocza wyrwij z nocy panowania.
OPCM : 40
UROKI : 25
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Jasnowidz
Desdemona - Page 2 BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Desdemona [odnośnik]13.01.21 1:46
Przeczytaj  
Szanowna Lady Rosier, pragnę podziękować za lady list i złożone w nim kondolencje. Bukiet róż był w stanie skupić na sobie mój wzrok, jest oczywiście piękny i bardzo delikatny.
Przyznaję, że strata jaką ponieśliśmy jeszcze długo będzie rozrywać nasze serca. Tym bardziej wsparcie lady jest dla mnie ważne. Wiem, że pamięć o mym bracie i jego osiągnięciach nigdy nie zgaśnie, za co jeszcze raz lady dziękuję.

Liczę, że zarówno lady, jak i cały ród Rosier, ma się dobrze i w pełni zdrowia. Lady Aquila BlackMoże nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t8843-child-of-the-sun#263595 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Desdemona [odnośnik]18.01.21 1:58
Desdemona - Page 2 Zo4I8ho

prosimy o potwierdzenie przybycia na PW Aquili Black do 23.01


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Desdemona - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Desdemona [odnośnik]08.03.21 17:58
lady Fantine Rosier11.10.1957 r.
lady Fantine,
mam nadzieję, że w tych trudnych czasach pozostaje lady w dobrym zdrowiu.

Pragnę zaprosić na spektakl operowy dwudziestego piątego października w Royal Opera House o godzinie dziewiętnastej.

Liczę, że zaszczyci mnie lady swoją obecnością i dotrzyma mi towarzystwa.  
sir Coriolan Selwyn
lord Essex


ogień oznacza ciepło
nawet jeżeli pali się zwłoki

Coriolan Selwyn
Zawód : przedsiębiorca, wytwórca sztucznych ogni
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Why don't you throw me in the damn flame?
OPCM : 5
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9454-coriolan-selwyn https://www.morsmordre.net/t9547-marcius#290384 https://www.morsmordre.net/t9550-dangerous-liaisons#290405 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t9548-skrytka-bankowa-nr-2179#290389 https://www.morsmordre.net/t9549-coriolan-selwyn#290397
Re: Desdemona [odnośnik]10.03.21 16:12


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 30
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 31
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Desdemona [odnośnik]11.03.21 8:41
Przeczytaj 1.11.1957
Droga Fantine, Dziękuję za gratulacje i zapewniam, że z wielką przyjemnością się z Tobą spotkam, ale niestety muszę na wstępie cię rozczarować, bowiem nie było wielkich zaręczyn ani pysznego pierścionka. Lord nestor poinformował mnie o tym, że zostanę poślubiona lordowi Carrow, zaś mam otrzymać wspaniały prezent z okazji swych zaręczyn, wyczekuję go niecierpliwie. Preludium było w formie bukietu, składający się z pięknych białych róż, które zdobią moją komnatę w Durham.

Pozdrawiam, lady Primrose E. BurkeMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Desdemona - Page 2 E331336106fb118b6485453aee90de3a
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Desdemona [odnośnik]11.03.21 10:36
Przeczytaj 9 października
Fantine
drobne choroby nie są mi straszne, ale czytam Twój list w zdrowiu i nic nie zapowiada się, by ten stan miał ulec zmianie, dziękuję. Doskonale rozumiem. Strata Melisande była dotkliwa, ale jestem pewien, że szybko zapomni o przeszłości, kiedy wokół nas tworzy się nowa historia czarodziejskiego świata.

Wybacz mi, Fantine, że musiałaś się najeść z mojego powodu tak wielkiego wstydu. Wiesz zapewne, że nigdy nie chciałem dla Ciebie podobnego upokorzenia i gdyby nie Melisande, z przyjemnością ustąpiłbym Ci należnego przy bracie miejsca. Alphard był bliskim przyjacielem Deirdre, jej miejsce było przy nim, a moje przy niej, stąd moja obecność tam, oczywiście absolutnie n i e z w i ą z a n a z rolą wśród Rycerzy Walpurgii. Gdyby jednak jakieś przykre doniesienia na Twój temat pojawiły się na łamach Czarownicy lub na salonach, zrobię wszystko, co w mej mocy, by naprawić ten nietakt. Przyjmij moją skruchę, głęboko ubolewam nad tym dniem.

W najbliższym czasie czeka mnie sporo pracy, jak pewnie wiesz, trzymają mnie także najwyższej rangi obowiązki względem Czarnego Pana.

Z miłością i oddaniem,  
zawsze Twój,
Ramsey

pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Tańcz na me skinienie, rozświetl czernię nocy, rozgoń mroczne cienie, oświetl drogi kręte, ciemne skrzyżowania, a pobocza wyrwij z nocy panowania.
OPCM : 40
UROKI : 25
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Jasnowidz
Desdemona - Page 2 BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Desdemona [odnośnik]21.04.21 11:10
Desdemona - Page 2 1c4d43dba4db7b8952ebd49e890cc1ec

|Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25.04 na pw Primrose Burke


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Desdemona - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Desdemona [odnośnik]20.05.21 11:30
Przeczytaj 15 XI 1957
Lady Fantine C. Rosier,


żywię głęboką nadzieję, że mój list zastanie Lady, tak samo jak i cały Ród Róż w jak najlepszym zdrowiu, nietkniętym przez przetaczającą się przez nasz świat zawieruchę, która coraz mocniej daje się wszystkim we znaki.
W dzisiejszym dniu zwracam się do Lady z nietypową sprawą -  otóż jakiś czas temu z wielkim rozczarowaniem odkryłem, że w moją codzienność wkradła się przeraźliwa monotonia, a otaczająca mnie rzeczywistość stała się mdła i przeciętna do bólu. Dzieje się to poniekąd ze względu na ściany Piórka Feniksa, które całkowicie mi się już opatrzyły i zbrzydły; chciałbym je ożywić. I jestem szczerze przekonany, że to właśnie Lady jest osobą, która byłaby w stanie tego dokonać. Moje pytanie zatem brzmi – czy byłaby Lady skłonna mi pomóc?
Niecierpliwie wypatruję odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku,
lord Maghnus I. Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Desdemona [odnośnik]22.05.21 15:47
Przeczytaj 16 XI 1957
Lady Fantine C. Rosier,


rad jestem, czytając te słowa, Pani. Wiara w lepsze jutro zdaje się być teraz jedynym czynnikiem trzymającym tę nową, dziwną teraźniejszość we względnych ryzach.
Nie mylisz się, Lady Rosier, zaiste Piórko Feniksa znajduje się wysoko w mojej hierarchii ważności - i z tym większym żalem doszedłem to tych druzgocących wniosków, przyznać wszak muszę, że nudy ścierpieć nie potrafię. I tym szczerzej dziękuję za chęci pomocy artystycznej. Słyszałem wiele dobrego o ekspresji pociągnięć pędzla Lady, o żywości barw przez Nią stosowanych i jestem pewien, że właśnie tego mi potrzeba. Oczywiście, zapraszam na konsultację do Piórka w dogodnym dla Lady terminie i liczę skrycie, że mój przypadek nie okaże się być przypadkiem beznadziejnym.

Z wyrazami szacunku,
lord Maghnus I. BulstrodeMaghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Desdemona [odnośnik]25.05.21 22:35
Przeczytaj 17 XI 1957
Lady Fantine C. Rosier,

oczywiście, niezwłocznie przekażę pozdrowienia Vivienne, lecz już teraz dziękuję w jej imieniu za troskę i zapewniam, że i ona nie ma powodów do narzekania na złe samopoczucie. Wciąż głęboko ubolewamy nad śmiercią naszego drogiego kuzyna, Alpharda, wobec takiego wydarzenia wszelkie drobne niedogodności bledną momentalnie. Mam nadzieję, że i Lady Melisande dźwignęła się po tej tragedii i z nadzieją wygląda w przyszłość.
Aż dziw bierze, że nie miałem dotąd okazji gościć Pani, Lady Rosier, w swoich skromnych progach, lecz widzę, że na próżno wychwalałbym Piórko Feniksa - przyznaję, że nierzadko z występują u nas wielkie nazwiska świata muzyki, każdorazowo odnosząc wielki sukces i liczę na to, że tę częstotliwość uda się z czasem zwiększyć. Belle nie ma sobie równych.
Nader ostrożnie oceniasz swoje umiejętności, Lady Rosier. W odpowiednim towarzystwie wieści o powiewie świeżości w malarstwie zataczają coraz szersze kręgi, choć zmuszony jestem przyznać, że prace Lady wciąż są białymi krukami – i tym bardziej pragnę je mieć.  
Dwudziesty piąty listopada brzmi idealnie, zadbam o to, by żadna próba nie przeszkadzała nam w spotkaniu.
Z wyrazami szacunku,
lord Maghnus I. Bulstrode
[bylobrzydkobedzieladnie]


half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood
Ostatnio zmieniony przez Maghnus Bulstrode dnia 07.07.21 15:24, w całości zmieniany 1 raz
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Desdemona [odnośnik]02.07.21 17:32
Przeczytaj
Szanowna Lady Rosier, mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w dobrym zdrowiu, Fantine a niesprzyjająca, zimowa aura, nie doskwiera w ogóle, stanowiąc wyłącznie baśniowe tło dla Twojej codzienności. Chciałabym spytać o Twoje samopoczucie - wojna niestety zatacza coraz szersze kręgi, nie oszczędzając nikogo - oraz już zaprosić Cię premierę nowego baletu, Magicznego Dziadka do Orzechów. Odbędzie się ona pod koniec grudnia, szczegóły znajdują się na dołączonym do listu bileciku.  Pula zaproszeń jest niezwykle ograniczona, na deskach La Fantasmagorii wystąpią prawdziwe gwiazdy, lecz nie mniejsze osobowości zaszczycą swą obecnością widownię. W tym, mam nadzieję, także Ty, Fantine.

Korzystając z okazji - przyjmij też życzenia spokojnych, beztroskich świąt, pełnych wiary w to, że nadchodzący rok okaże się przychylny dla nas: czarodziei wierzących w sprawiedliwość i czystość magii.


Z wyrazami szacunku
Deirdre Mericourt


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Desdemona [odnośnik]07.07.21 15:22
Przeczytaj 2 XII 1957
Lady Fantine C. Rosier,

ufam, że w tych pierwszych prawdziwie zimowych dniach dobre samopoczucie dopisuje Ci niezmiennie, a ciekawość przygód czekających na szerokich wodach towarzyszy Ci wciąż od czasu naszego ostatniego spotkania, za które jestem Ci dozgonnie wdzięczny, pani.

Zdradź mi, proszę, lady Rosier, czy miałaś już okazję odwiedzić zimowy jarmark i w pełni poczuć grudniową atmosferę zbliżających się Świąt?
Jeśli nie, czy zechciałabyś wspólnie ze mną rozwinąć żagle i opuścić bezpieczną przystań?


Wypłyń ze mną w rejs,
lord Maghnus I. Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Desdemona
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach