Wydarzenia


Ekipa forum
Raven
AutorWiadomość
Raven [odnośnik]13.04.21 14:34
First topic message reminder :Raven
Obecnie pięcioletni kruk, który przypadkowo stał się towarzyszem Eve. Odnaleziony, gdy wypadł z gniazda, odkarmiony zastąpił straconą niespodziewanie sowę. Inteligentny i wytrwały, zawsze doniesie powierzony mu list. Nie daje się bez powodu dotknąć obcym, a wszelkie próby komentuje gardłowym, gniewnym krakaniem.
Przeczytaj xx xx xxxx
Ktoś, mam nadzieję, że ostatnie tygodnie były dla ciebie łaskawe i los nie sprawił ci, żadnej nieprzyjemnej niespodzianki.
Eve Doe[bylobrzydkobedzieladnie]bałam się pogryzienia przez chorą na wściekliznę rzeczywistość, strzaskania iluzji, romantyzmu utopionego w ostatnich knutach


Ostatnio zmieniony przez Eve Doe dnia 07.11.23 18:17, w całości zmieniany 10 razy
Eve Doe
Eve Doe
Zawód : Tancerka, młoda mama
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Learn your place in someone's life, so you don't overplay your part
OPCM : 5
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +3
TRANSMUTACJA : 15+5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
Raven - Page 3 92ee6b3904dfb2e68b02766685bfb56d31aa6f42
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9651-eve-doe https://www.morsmordre.net/t9728-raven https://www.morsmordre.net/t12284-eve-doe#377725 https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t10225-skrytka-bankowa-nr-2211#311456 https://www.morsmordre.net/t9729-e-doe

Re: Raven [odnośnik]15.02.24 21:10
14.09.1958
Szanowna Panno Mulciber,
Ministerstwo Magii zwraca się w sprawie pilnego wstawiennictwa w gmachu Ministerstwa Magii w Londynie dnia 18 września 1958 roku, celem przydziału do wsparcia punktu pomocowego, który mierzy się ze skutkami kataklizmu jaki dotknął nasz kraj.
Twoje wsparcie będzie miało kluczowe znaczenie dla skuteczności działań ratunkowych i odbudowy społeczności.
W przypadku niemożności wzięcia udziału w działaniach pomocy, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o przyczynach oraz ewentualnych alternatywnych formach pomocy, jakie możesz zaoferować.
Chcielibyśmy podkreślić, że brak stawiennictwa, bez uprzedniej informacji, grozi przymusowym doprowadzeniem. Wierzymy, że jako członek naszej magicznej społeczności, będziesz gotowa podjąć wyzwanie i włączyć się w pomoc dla tych, którzy potrzebują wsparcia w obliczu trudności.


Z wyrazami szacunku,
Szefowa Zaopatrzenia Ministerstwa Magii
Priscilla Cuthbert
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Raven - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Raven [odnośnik]16.02.24 23:29
Nowa wiadomość 25 sierpnia
Evie, Tak się cieszę, że się odezwałaś! Odchodziłam od zmysłów, zastanawiając się, czy wszystko z tobą w porządku - jak przeżyłaś tę okropną noc? Nic ci się nie stało?

Przykro mi, że ktoś znów cię zawiódł, moja brzękotko. Bywa tak, że ludzie nie potrafią docenić ani cudzego szczęścia, ani załagodzić cudzych smutków, ani nawet ich zrozumieć. Ale zawsze możesz liczyć na moje ramię, ucho i uwagę.

O MERLINIE! Urodziłaś! Córeczkę! ONA JUŻ TU JEST, ja... Nie wiem co napisać! W głowie świeci mi jedna wielka pustka, a jednocześnie wrzą w niej myśli i wyobrażenia. Jestem z ciebie taka dumna, Eve! Dałaś radę, pozwoliłaś jej poznać ten świat... Ojeju. Czuję w tych słowach twoje szczęście, a zarazem zdumienie - chyba właśnie tym szczęściem, prawda? Niepokoisz się, że za rogiem czeka coś groźnego? Nie martw się, żadne złe duchy was nie znajdą. Nie pozwolę im! Choćbym miała osobiście stać na czatach i odganiać ciemność.

Twoja córka. Merlinie, twoja córka. Wyobrażam sobie, jaka jest piękna! Naprawdę mogę zobaczyć ją jako pierwsza? Och, moja słodka Eve, moja droga przyjaciółko... Nawet nie wiesz jak w tej chwili serce bije w mojej piersi, jak pędzi i cię szuka. Kiedy mogę was odwiedzić? Powiedz słowo i za chwilę będę. Już ubieram buty, więc litery mogą być trochę rozmazane, wybacz. Wciąż jesteście w Dolinie? Czego potrzebujecie, co wam przynieść?

Całusy dla ciebie i twojego kwiatuszka!
Marci Doe... O j e j.
Celine


paruje świt. mgła półmrok rozmydla. wschodzi światło spomiędzy mych ud, miodem rozlewa i wsiąka w trawę.
Celine Lovegood
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica, tancerka w Palace Theatre
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona
i was given a heart before i was given a mind.
OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30+3
SPRAWNOŚĆ : 17
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t12088-celine-lovegood#372637 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Raven [odnośnik]14.03.24 12:16
Do Eve
16.08.
Evie!
Nawet nie wiesz jak mnie cieszy list od Ciebie! Merlinie, jak dobrze, że żyjesz! Napisz koniecznie co się z Tobą działo po tym, jak odleciałaś na hipogryfie. Masz wieści od Aishy, Jima i Marcela? Wszystko z Wami w porządku? Jak się czujesz?

I to naprawdę nie jest Twoja wina. Nic, co się wtedy wydarzyło, nie jest Twoją winą, rozumiesz? Nikt nie mógł przewidzieć tego, co się stało, ani się na to przygotować. Wszyscy traciliśmy głowę, ja... też zrobiłam straszne głupoty i teraz pluję sobie za to w brodę.

Ale jestem... względnie cała. Mam problemy z poruszaniem się, jestem osłabiona, ale mówią, że to typowy objaw zatrucia. Nie mam czucia w palcach, dlatego dyktuję list bratowej. W każdym razie żyję, a to już coś, prawda? Jestem w domu z rodziną, która bardzo mi pomaga. Nawet w tej chwili. Neala też już powinna być u siebie w domu i pod opieką bliskich. Martwię się o Freda. Chyba był w lepszym stanie od nas, ale wiesz jest sam. Nie odzywał się do Ciebie? Przez jakiś czas nie będę mogła polecieć sprawdzić jak sobie radzi, bo muszę pomóc bratowej w obowiązkach i dojść do siebie. Naprawdę bardzo by mi pomogło, gdybyś napisała mi co z Fredem. To dla mnie bardzo ważne.

Pan Cormac Binns... Ten, który odstąpił Ci miejsce na hipogryfie... Eve, mówią, że zginął ratując naszą trójkę. Wszyscy żyjemy tylko dzięki niemu... chcę, żebyś wiedziała, żebyśmy wszyscy wiedzieli i o tym pamiętali.

Przesyłam Ci kilka owsianych ciasteczek od mojej bratowej. Bądź zdrowa i uważaj na siebie. Niecierpliwie czekam na wieści od ciebie!

Liddy


Here stands a man

With a bullet in his clenched right hand
Don't push him, son
For he's got the power to crush this land
Oh hear, hear him cry, boy
Hannah Moore
Hannah Moore
Zawód : Wiązacz mioteł
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna


take me back to the night we met


OPCM : 25 +8
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Raven - Page 3 0a431e1c236e666d7f7630227cddec45ce81c082
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Raven [odnośnik]25.03.24 0:33
Przeczytaj
23.09.1958
Eve Doe
Pokładam nadzieję, że wizyta Włóczykija nie wprawiła Cię w dyskomfort i nie wniosła dodatkowych obaw, tych wszak wszyscy mamy ponad stan. Niemniej wszelakie wątpliwości pragnę je rozwiać już w pierwszych linijkach tego listu jako, że nie przynoszę złych wieści, ani tym bardziej złych zamiarów.
Byłam jednym z hodowców udostępniających swe aetonany chętnym do wzięcia udziału w wyścigu pod Durdle Door. Pamiętam twoją baśniowo wybarwioną tinkerkę, stała przy słupkach nieopodal zagrody, którą zajmowałam z ramienia swej hodowli.
Tamtego przeklętego dnia straciłam z oczu niektórych podopiecznych, bo organizatorzy nie spełnili swego zadania i przygotowania pieprzonego planu ewakuacji lecz tylko jedna z nich po dziś dzień nie wróciła do domu. Możliwe, że zagubiła się w angielskich ziemiach i straciła orientację, a co za tym idzie, nie może odnaleźć drogi powrotnej.
Znam własne aetonany, każdego z nich traktując jako wyjątkową jednostkę i wiem, że najpewniej próbowała odnaleźć drugiego pobratymca, który poprowadziłby ją w bezpieczne miejsce. Pisałam do innych hodowców, lecz żaden nie odnotował jej obecności, lecz im dalej drążyłam, szukałam i prosiłam, tym znajdowałam nowe personalia, które mogą coś wiedzieć, w tym również i Twoje.
Może więc towarzyszyła tinkerce?
Życzyłabym sobie takiego zakończenia tej parszywej historii, choć zdaję sobie sprawę z nikłej szansy ów rozwiązania.
Caraxes miała charakterystyczną strzałkę na łbie i zbielałe końcówki lotek.
Byłabym wdzięczna za każdą informację, nawet niepewną i lichą, wszak od jakiegoś miejsca muszę zacząć poszukiwania.
EvelynDespenser
I survived because the fire inside me burned brighter than the fire around me
Evelyn Despenser
Evelyn Despenser
Zawód : hodowca aetonanów, opiekun magicznych zwierząt
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
try to find a chain that i won't break
a price i wouldn't pay for what i want
OPCM : 11 +2
UROKI : 5 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Wilkołak
Raven - Page 3 G7XUCqO
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9065-evelyn-despender https://www.morsmordre.net/t9070-wloczykij#273545 https://www.morsmordre.net/t12156-evelyn-despenser#374148 https://www.morsmordre.net/f168-szkocja-balmaha-farma-despenser https://www.morsmordre.net/t9075-skrytka-bankowa-2130 https://www.morsmordre.net/t9076-evelyn-despender#273691
Re: Raven [odnośnik]25.03.24 21:01
Przeczytaj Pierwsza połowa września 1958
Najdroższa Evie,
po kilkunastu dniach intensywnej pracy wreszcie udało mi się skończyć tę oto sukienkę. Starałam się jak najlepiej odwzorować styl tej, którą mi pożyczyłaś. Proszę, spróbuj, jak na Tobie leży i koniecznie mi odpisz! Jeżeli nie udało mi się złapać tego, co czyni sukienkę prawdziwie romską, to proszę, też mi to powiedz. Zostało nam jeszcze trochę czasu, mogłabym nanieść poprawki tak, abyś była szczęśliwa...

Jeżeli jednak wszystko będzie w porządku, to chciałabym powiedzieć, że nie mogę się doczekać, aż zobaczę Cię w czerwieni i srebrze!

PS. Nic nie mów Aishy. Chcę, żeby miała niespodziankę!

Ściskam,
Marysia
| wraz z listem Gwiazdka przyniosła także opakowany w papier pakunek zawierający uszytą przez Marię czerwono-srebrną sukienkę w stylu romskim


Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia. Ani też nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa. Przyjmij spokojnie, co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości. Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni.
Maria Multon
Maria Multon
Zawód : stażystka w rezerwacie jednorożców
Wiek : 19 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
You poor thing
sweet, mourning lamb
there's nothing you can do
OPCM : 12 +1
UROKI : 7 +4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 17
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11098-maria-multon#342086 https://www.morsmordre.net/t11145-gwiazdka#342865 https://www.morsmordre.net/t12111-maria-multon https://www.morsmordre.net/f417-gloucestershire-tewkesbury-okruszek https://www.morsmordre.net/t11142-skrytka-bankowa-nr-2427#342857 https://www.morsmordre.net/t11143-maria-multon#360683

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Raven
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach