Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Raven
AutorWiadomość
Raven [odnośnik]13.04.21 14:34


Raven
Obecnie pięcioletni kruk, który przypadkowo stał się towarzyszem Eve. Odnaleziony, gdy wypadł z gniazda, odkarmiony zastąpił straconą niespodziewanie sowę. Inteligentny i wytrwały, zawsze doniesie powierzony mu list. Nie daje się bez powodu dotknąć obcym, a wszelkie próby komentuje gardłowym, gniewnym krakaniem.


Lepiej być w kajdanach z ukochanymi ludźmi,
niż cieszyć się wolnością w samotności

Eve Doe
Eve Doe
Zawód : Tancerka, złodziejka
Wiek : 19
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Nie wszystko złoto,
co sroka ukradnie
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 18/55
SPRAWNOŚĆ : 7/0
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9651-eve-doe https://www.morsmordre.net/t9728-raven https://www.morsmordre.net/t9727-magpie https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t10225-skrytka-bankowa-nr-2211#311456 https://www.morsmordre.net/t9729-e-doe

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]21.05.21 15:42
Przeczytaj 29.10.1957r.
Droga Eve,   Muszę przyznać, iż ostatnie tygodnie są dla mnie niezwykle pomyślne, chociaż nadal nie mogę uwierzyć w fakt, iż jestem teraz czyjąś żoną. To... trochę nierealne, wiesz? Ale i niezwykle przyjemne. Cieszę się, że odnalazłaś ostoję w Dolinie Godryka oraz pomocną duszę. Wszystko u Ciebie w porządku? Liczę, że kiedyś opowiesz mi o tych wszystkich podróżach! Ja mogłabym opowiedzieć Ci tylko o jednej.
Rzadko bywam w stolicy odkąd wyprowadziłam się z portu, zapraszam Cię więc do Surrey. To niewielkie hrabstwo jest ledwie kilka minut od Londynu i posiada niezwykle wiele spokojnych miejsc, w których mogłybyśmy na spokojnie porozmawiać.
Wężowe Usta? Masz szczęście, pozostała mi chyba ostatnia fiolka. Żywię nadzieję, że nie wplączesz się w żadne kłopoty. Nigdy mnie nie zawiodłaś w kwestii spłaty długu, liczę więc, że również i tym razem nie przyjdzie mi się rozczarować. Do listu załączam fiolkę eliksiru, o który prosiłaś.

Ściskam,
Francesdo listu dołączona była skrzyneczka z eliksirami.


Sometimes like a tree in flower,
Sometimes like a white daffadowndilly, small and slender like. Hard as di'monds, soft as moonlight. Warm as sunlight, cold as frost in the stars. Proud and far-off as a snow-mountain, and as merry as any lass I ever saw with daisies in her hair in springtime.
Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : 8
UROKI : 0
ELIKSIRY : 40
LECZENIE : 2
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t8009-frances-burroughs#228799 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]17.06.21 13:46
Przeczytaj Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Szanowna Panno Mulciber, w imieniu swoim oraz pozostałych członków Komisji, chciałbym pogratulować rejestracji różdżki i tym samym podziękować za powierzone Ministerstwu Magii zaufanie. Równocześnie informuję, że zgodnie z dekretem Ministra Magii z dnia 10 kwietnia 1957 roku, każdy czarodziej lub czarownica przebywający na terenie Londynu, ma obowiązek noszenia przy sobie dokumentu poświadczającego dokonaną rejestrację oraz okazania go odpowiednim służbom w razie kontroli. Dokument staje się ważny z chwilą podpisania go przez posiadacza, i od tego momentu stanowi zarówno dowód jego tożsamości, jak i pełni rolę oficjalnego zezwolenia na noszenie różdżki na terenie stolicy.

Jeżeli na dokumencie zaistniały jakiekolwiek nieprawidłowości, należy zgłosić się do siedziby Komisji w terminie nieprzekraczającym 7 dni od daty otrzymania niniejszego listu wraz z kompletem dokumentów potwierdzających poprawne dane.

Z poważaniem,
Tiberius Bellchant
Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Dep. Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Londyn, dn. 30.10.1957


Do listu dołączony został dokument:

Raven K3pVJxJ

Pomyłki, poprawki, uwagi (zwłaszcza w przypadku błędnie założonej daty urodzenia lub statusu cywilnego postaci wymyślonych) można zgłaszać bezpośrednio do Williama. Jeżeli macie dla waszych postaci wybrany charakter pisma, możecie mi również podesłać odpowiednią czcionkę (najlepiej w postaci linku do strony, z której mogłabym ją pobrać).
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Raven Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]23.07.21 11:51
5 stycznia 1958 r.(pieczęć Ministerstwa Magii)
Szanowna Panno,niniejszym zawiadamiam, iż została Panna wybrana, by zostać objęta obowiązkowym poborem do ministerialnych służb magowojskowych. Na podstawie art. 14 Rozporządzenia Ministra Magii Cronusa Malfoya dot. Obowiązkowej Służby Magowojskowej Na Wypadek Szczególnego Zagrożenia Mugolskiego niniejszym wzywam Pannę do stawiennictwa przed Komisją Magiwojskową nr 13 dnia 1 lutego 1958 r. o godzinie 5:30 rano, Sala Odpraw, II poziom Ministerstwa Magii, Londyn. Na Komisję należy zabrać zarejestrowaną różdżkę.

Na Komisji nastąpi ocena Panny przydatności do służby na wypadek konieczności powołania rezerw przeciwko wzmożonej mugolskiej agresji. Zostanie Panna poddana przeszkoleniu pielęgniarskiemu.

Stawiennictwo jest obowiązkowe. Pouczam, iż za niestawiennictwo i niedopilnowanie obowiązku magowojskowego zgodnie z w/w rozporządzeniem czarodziejowi grozi kara do 3 lat pobytu w Tower of London.


Nie urodziliśmy się dla nas, lecz dla naszej ojczyzny.

- Plato
Mistrz gry skontaktuje się w sprawie terminu rozpoczęcia wątku - należy czekać na informację.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Raven Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 23.12
Eveline,
minęły prawie dwa miesiące, dokładnie 47 dni, odkąd stanęłaś w drzwiach. To jest ponad 1130 godzin, jakieś 60 000 minut. Część z nich spędziłaś gdzieś poza domem. A może większość. I tylko ty jedna wiesz gdzie. Nie rozumiałem tego i chyba dalej nie rozumiem, jak do tego wszystkiego potrzeba czasu. Więcej czasu. Jakby te 2 lata i 2 miesiące, równo 800 dni odkąd widzieliśmy się po raz ostatni było niewystarczające, by wiedzieć. Być pewnym.

Kiedy powiedziałem ci, że chciałbym spędzić z tobą resztę życia byłem pewny swojej decyzji, ale nie dlatego, że byłaś i jesteś najpiękniejszą dziewczyną, jaką spotkałem, tylko dlatego, że byłem pewny ciebie, chociaż byliśmy młodzi i zmienialiśmy zdanie co kilka godzin. Ale przez te dwa lata nic się nie zmieniło. Wciąż jestem ciebie pewien. Chciałbym być wyrozumiały, bo tego ode mnie oczekujesz, ale chyba nie umiem. I co gorsza, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.

Obiecałem, że zrobię wszystko, by wynagrodzić ci straty i krzywdy. I zamierzam dotrzymać tej obietnicy. Masz we mnie przyjaciela, sojusznika, męża. Wiesz, że choć nie mówię, słucham. "Rzucam klucz do wody. Tak jak nikt go z niej nie wydobędzie i nic nim nie otworzy, tak i nas nic już nie rozłączy." Pamiętaj.

Mam nadzieję, że ten wianek sprawi choć na chwilę, że poczujesz się w te święta jak dawniej. Jak w domu.
Twój Jamie


wianek wraz z listem leżą na łóżku na pustym miejscu obok


Czas także ulega potknięciom i wypadkom
i dlatego może się rozbić i zostawić
w jednym pokoju ułamek swojej wieczności.
James Doe
James Doe
Zawód : grajek, złodziejaszek
Wiek : 19
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
Here comes trouble
OPCM : 3
UROKI : 2
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
 little unsteady
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9296-james-doe https://www.morsmordre.net/t9307-leonora https://www.morsmordre.net/t9300-skrzypek-na-dachu https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9776-skrytka-bankowa-nr-404 https://www.morsmordre.net/t9322-james-doe

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]08.08.21 22:37
F. Grudzień 1957
Eve, Czy twoje serce przestało już bić w rytmie ucieczki? Czy znalazłaś wreszcie swoje miejsce, u boku tych, których tak rozpaczliwie szukałaś? Wiesz, że zawsze możesz skryć się u mnie, przy mnie. Powiedz słowo, a znikniemy, chociaż wydaje mi się, że ty nigdy tego tak do końca nie pragnęłaś. Za to ja chcę życzyć ci wesołych świąt, niech gwiazdy zawsze oświetlają twą drogę, nieważne dokąd zdecydujesz się udać. Nie mam zbyt wiele, przepraszam, wiem, że lubisz błyszczące rzeczy. Przygarnęłam tę apaszkę niedawno, ale coś mi mówiło, że nie jest ona moja. Myślę, że w twoich włosach, albo wokół szyi odnajdzie się lepiej.

Ściskam, F.


Malika przyniosła ze sobą krzywo zapakowaną ciemnozieloną apaszkę, z mocnego materiału, w całkiem dobrym stanie


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Raven 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]20.08.21 18:57
Przeczytaj styczeń
Panno Mulciber Eveline
Pamiętasz o swoim długu? 22 stycznia o 16:15, dwie mile od wschodniej granicy wioski Lavedale w Staffordshire, obok tartaku.

Do zobaczenia,
R.R.
Lekcja różnic: nie jesteśmy równi. Ignoruję Twój życiowy cynizm, po co ludzie przy nas i my przy nich? Kto z kim trzyma, kogo możesz mieć przy sobie?
Jakie to uczucie
gdy zawodzi człowiek?
Rita Runcorn
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Ile warta jest twa głowa?
OPCM : 16
UROKI : 26
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t9821-run-rita-run https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859

Powrót do góry Go down

Re: Raven [odnośnik]13.09.21 17:38
Przeczytaj 6.01
Eve, jesteśmy u Jaydena, i ja, i Jimmy. Wiem, że jesteś w Londynie i proszę, uważaj na siebie. Jimmy cię teraz potrzebuje jak nigdy. Odpoczniemy i jutro udamy się do Doliny, do Sheili. Dołącz do nas najszybciej jak będziesz mogła, ale póki co

Spokojnej nocy, Tommy & Jimmy


Sokół Jaydena przyniósł wiadomość późnym wieczorem.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Raven 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Raven

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach