Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Irys
AutorWiadomość
Irys [odnośnik]30.05.21 10:58
First topic message reminder :
Irys
Swe imię dostał oczywiście na cześć kwiatu irysa, który w języku kwiatów oznacza nic innego, jak wiadomość. Jest ptakiem raczej ufnym, choć humorzastym. Ma swych ulubionych adresatów, co często umyka właścicielowi, zaś tych, którzy sowie nie podpasują, dziobać będzie w palce bez krzty litości. Odporny na karcenie, absolutnie bezbronny wobec przekąsek.
Castor Sprout
Castor Sprout
Zawód : Twórca talizmanów
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
h o p e
is the only thing
stronger than fear
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 22
LECZENIE : 8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999

Powrót do góry Go down


Re: Irys [odnośnik]10.07.21 22:26
Przeczytaj Thalia
Castor! Jeżeli czytasz ten list, to najpewniej wciąż żyję, irytując wszystkich dookoła. To mój specjalny talent, tuż obok włamywania się do szop ludzi w Dolinie Godryka. Mam nadzieję, że Twoim specjalnym talentem jest niepakowanie się w kłopoty, bo wystarczająco dużo już mam przyjaciół którzy się tym zajmują. Powiem Ci, ostatnio upuściłam żeberka na ziemię podczas gotowania, a nie chcesz znać czystości podłogi w kuchni na pokładzie statku. Ale nikt nie wie, nikt nie umarł, znaczy umarł Steven, ale miał osiemdziesiąt siedem lat i w sumie to był na lądzie i nie jadł tych żeberek.

Ale ja nie o tym! Pomyślałam, że skoro Wielka Brytania już może cieszyć się moją obecnością, to spełnię obietnicę i poćwiczymy razem parę chwytów w walce wręcz? Kiedy zaklęcie Ci nie wyjdzie, zawsze warto wiedzieć jak wsadzić komuś różdżkę do oka. Obiecuję nie używać noża, zabójstwo nie musi być na mojej liście do przewinień. Zresztą, Twoja siostra coś dziwnie na mnie zerkała, to nie wiem, chyba nie chcę jej podpaść.

Powiedz, jaki termin Ci pasuje, a ja postaram się dostosować. Miejsce też wybierz, jako rasowy nomada nie potrzebuję martwić się, że to za daleko. Trzymaj się dobrze, śpij dużo, jedz porządnie, nawadniaj się, bo jak nie, to przyjdę i skopię Ci dupsko. I to nie w ramach treningu.   Thalia


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Irys - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Irys [odnośnik]16.07.21 11:48
Przeczytaj T.
Castor! Na litość Cas, martwisz się o mnie bardziej niż moja własna rodzona matka (i to tak dosłownie, bo ta mnie zostawiła na progu sierocińca, jak byłam mała. Ale zrobiło się przykro, ja to wiem, jak zepsuć nastrój w pierwszych słowach).  Naprawdę, nie miej we mnie powodów do zmartwień, bo gdybym zaczęła opowiadać Ci o wszystkim, to zszedłbyś na miejscu na zawał. Jestem jak te mewy – niby idealnym lotem koszącym wpadam z rozpędu na maszt, ale potem się otrząsam, zabieram komuś obiad i lecę dalej. Ale dobra, skoro ta wredna orlica ma dostać nieco żarcia, to może mnie zostawi w spokoju.

Wy to jesteście magnesem na kłopoty – wystarczy was postawić w jednym miejscu i ledwo odetchniecie, a już znajdujecie się w tarapatach. Ale nic to, będę was wyciągać, albo wpakuję się w podobne, więc przynajmniej będziemy we dwójkę. I myślę, że gdyby był na pokładzie, to nie zjadłby niczego ode mnie.
Nie wiem, czemu ma jakieś wątpliwości w tym zakresie – chyba lepiej, żebyś nauczył się więcej walki w kontrolowanych warunkach? W końcu w czasie zagrożenia nie zaczniesz tłumaczyć, że słaba kondycja to nie najlepszy pomysł, aby ktoś próbował Cię zadźgać. Chociaż ważna informacja – jeżeli wychodzi na ciebie człowiek z nożem, to uciekaj, jak nie masz różdżki. Serio. Sprawdzone doświadczalnie.

Termin mi pasuje, miejsce również jeżeli uważasz, że to dobra okolica. Najlepiej jak sprawdzę ją, zanim nie przyjdę, ale być może powinieneś też to zrobić, na wszelki wypadek. Co dwie pary oczu to nie jedna. Przy czym mówiłam Ci mój plan odnośnie rzeki? Chyba nie. Ale to może nie na list! Pamiętaj, młody Sproucie, jak coś wyskakuje, to uciekamy. Obiecany mam sparring, ale jak to się skończy to pewnie sam Merlin i Posejdon jedynie wiedzą.

Przy okazji, wpadnij na połów w grudniu, weźmiesz trochę ryb do Doliny.

PS O co chodzi z tymi kwiatkami tak w ogóle? Nigdy nie zapytałam, chociaż zachowałam wszystkie. Thalia


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Irys - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Irys [odnośnik]23.07.21 11:40
5 stycznia 1958 r.(pieczęć Ministerstwa Magii)
Szanowny Panie,niniejszym zawiadamiam, iż kwalifikuje się Pan pod obowiązkowy pobór do ministerialnych służb magowojskowych. Na podstawie art. 14 Rozporządzenia Ministra Magii Cronusa Malfoya dot. Obowiązkowej Służby Magowojskowej Na Wypadek Szczególnego Zagrożenia Mugolskiego niniejszym wzywam Pana do stawiennictwa przed Komisją Magiwojskową nr 13 dnia 1 lutego 1958 r. o godzinie 5:30 rano, Sala Odpraw, II poziom Ministerstwa Magii, Londyn. Na Komisję należy zabrać zarejestrowaną różdżkę.

Na Komisji nastąpi ocena Pana przydatności do służby na wypadek konieczności powołania rezerw przeciwko wzmożonej mugolskiej agresji.

Stawiennictwo jest obowiązkowe. Pouczam, iż za niestawiennictwo i niedopilnowanie obowiązku magowojskowego zgodnie z w/w rozporządzeniem czarodziejowi grozi kara do 3 lat pobytu w Tower of London.


Nie urodziliśmy się dla nas, lecz dla naszej ojczyzny.

- Plato
Mistrz gry skontaktuje się w sprawie terminu rozpoczęcia wątku - należy czekać na informację.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Irys - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Irys [odnośnik]Yesterday at 7:50

Przeczytaj 29.11
Cas, Oczywiście, że jestem wściekły! Jak w ogóle śmiałeś wątpić we mnie, że umówię cię z kimś nieodpowiednim?!

Finnie jest świetna i jeśli wam wyjdzie to przynajmniej będzie dodatkowa duża impreza w ciągu roku I nie żebym cię posądzał, że byłbyś w stanie, ale jeśli tylko usłyszę, że przez ciebie płakała to nie ręczę za siebie. Nie po to was umawiałem, prawda?

I w tej kwestii nawet gdybym chciał to nie mógłbym ci pomóc. Mamy niepisaną zasadę,żeby o takich rzeczach nie rozmawiać, więc sam musisz ją zapytać, kiedy ma urodziny. I szczerze ci powiem, że nie pamiętam jej z Hogwartu... Poznałem ją dopiero w Szkocji. Jest na pewno młodsza ode mnie. Chyba.

A skoro już się zaoferowałeś - potrzebowałbym szkielo-wzro żeby nie być szczerbatym. Byłem u naszej portowej uzdrowicielki, ale niestety w Londynie jest słabo z zapasami.

I nie odpisywałem ci, bo byłem w Tower byłem poza domem kilka dni, akurat jak twój list przyszedł. Na dniach wróciłem TomAll I wanna say is that they don’t really care about us.

Thomas Doe
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek, stażysta w Czarownicy
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Although I may not think everything through
I don't take back what I say or regret what I do
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Irys - Page 2 Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo4_250
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380

Powrót do góry Go down

Re: Irys [odnośnik]Yesterday at 19:39
Przeczytaj początek stycznia
Castorze
Wiem, że pomimo młodego wieku, doskonale radzisz sobie nie tylko z runami, ale i zielarstwem, a umysł masz tęgi. Wspieramy jedną sprawę. Chciałbym zaprosić Cię 15 stycznia o 14 na spotkanie w kameralnym gronie w moim domu. Liczę, że pozwoli nam ono wspólnie wypracować plany projektowe, które w przyszłości zaowocują realnym sukcesem i wsparciem dla towarzyszy po dobrej stronie.
Wujek

Moja wolnościja byłem cały Twój w moim samotnym gniewie. Gonił mnie ludzki śmiech w mej wędrówce przez czas. Ja wiedziałem w czym rzecz. Moja wolność mnie zna.
Moja wolność mnie ma.


Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 26
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Irys

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach