WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Irys

Go down 
Autor toWiadomość
Castor Sprout
Castor Sprout

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999
Zawód : tworzę talizmany, marzę o byciu aptekarzem
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
h o p e
is the only thing
stronger than fear
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 22
LECZENIE : 8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Irys Empty
PisanieTemat: Irys [odnośnikIrys I_icon_minitime30.05.21 10:58
Irys
Swe imię dostał oczywiście na cześć kwiatu irysa, który w języku kwiatów oznacza nic innego, jak wiadomość. Jest ptakiem raczej ufnym, choć humorzastym. Ma swych ulubionych adresatów, co często umyka właścicielowi, zaś tych, którzy sowie nie podpasują, dziobać będzie w palce bez krzty litości. Odporny na karcenie, absolutnie bezbronny wobec przekąsek.


Powrót do góry Go down
Atticus Blythe
Atticus Blythe

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9791-atticus-blythe#296938 https://www.morsmordre.net/t9850-jutrzenka#298336 https://www.morsmordre.net/t9848-hands-made-of-gold#298297 https://www.morsmordre.net/t9909-atticus-blythe
Zawód : jubiler, twórca talizmanów
Wiek : 30 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
The desire of gold is not for gold. It is for the means of freedom and benefit.
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 15
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Irys Empty
PisanieTemat: Re: Irys [odnośnikIrys I_icon_minitime06.06.21 3:18

Przeczytaj Dostarczyła Jutrzenka
Castorze, Na wstępie dziękuję za list - jeśli mam być szczery, jesteś ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o ponowny kontakt. Cieszę się jednak, że dobrze wspominasz spędzony czas; sam zwykłem myśleć podobnie o chwilach, w których towarzyszyłeś mi jako wybitny uczeń.
Przykro mi słyszeć, że stan Twojej matki nie ulega poprawie. Pamiętam jeszcze z opowieści Aurory, że jest wam ona bardzo bliska - jestem pewien, że czynicie wszystko, co w waszej mocy, by pomóc. Jeśli ja również mógłbym wykazać się realną pomocą, nie wahaj się prosić. Podejrzewam, że niewiele mogę zdziałać, lecz zapewniam, iż będę czekał na moment, w których okoliczności okażą się łaskawsze i będziesz mógł powrócić na dalsze praktyki. Drzwi mojego sklepu zawsze stoją przed Tobą otworem.
Na interesy nie mogę narzekać. Pamiętasz, że mówiłem również, że Londyn ofiarowuje możliwości, które nie są dostępne nigdzie indziej? Jest w tym sporo prawdy; mimo panujących warunków biżuteria cieszy się nadal sporą popularnością i z niemałą dumą stwierdzam, że niewiele mam czasu wolnego. Dobrze, że starasz się nie zaniedbywać umiejętności - wspominałem Ci wielokrotnie, że masz spory talent i szkoda by było go zmarnować. Wiem, że obecnie to nie kariera i zarobek zaprzątają Twoją głowę, ale nadejdzie dzień, w którym to się zmieni (może, jak w końcu poznasz jakąś dziewczynę?). Poza tym zdajesz sobie sprawę, że gdybyś nazywał mnie Najwyższą Instancją i Najwyższym Autorytetem wcześniej, dałbym Ci podwyżkę? Szansa zmarnowana, ale myśl dalej!
Piąty brzmi dobrze, o ile odpowiada Ci późne popołudnie. Zapraszam na herbatę do mnie, na pewno jeszcze pamiętasz tą klitkę, którą niechętnie nazywam mieszkaniem. Podyskutujemy o starych czasach, ale również - być może - nowych szansach, które stoją przed Tobą.

Pozdrawiam, Atticus Blythe
Maybe
I am more of her, but when I pray with fear, then only the thought, — that you are somewhere gives me relief.
Powrót do góry Go down
Ain Eingarp
Ain Eingarp

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Irys 3baJg9W

Irys Empty
PisanieTemat: Re: Irys [odnośnikIrys I_icon_minitime07.06.21 16:47

. N.F.
Skowroneczku W ostatnim czasie praca pochłonęła mnie na tyle, że nawet nie jestem pewna jak długo nie wymieniliśmy ze sobą żadnego listu. Tydzień? Dwa? Miesiąc? Nie mów tylko, że dłużej; inaczej zupełnie zwątpię w swoje umiejętności do rozdzielania pracy od życia a życia od pracy... w każdym razie, tak, u mnie raczej w porządku i bez fajerwerków, żyję z dnia na dzień, bo inaczej się w ostatnim czasie nie da. A ty, mój drogi? Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Przyznam szczerze, że w minionych tygodniach ignorancja weszła mi w nawyk i nie wyściubiam nosa poza progi Areny, ale według moich najświeższych informacji póki co jest spokojnie jak na wojnie. Świat dalej się wali, ludzie jeszcze zamieszkują Londyn, aż dziwne, ale największym problemem jest utrudniony dostęp do jedzenia, który chyba nie dotyczy tylko stolicy.

Przykro mi z powodu twojej pracy - z tego jednak co piszesz chyba się nie załamujesz i otwarcie apteki brzmi jak plan B? Myślę, że nie ma sensu się nad tym rozwodzić skoro do 20 listopada nie zostało dużo czasu. Wtedy porozmawiamy o wszystkim. Nora
I show not your face but your heart's desire
Powrót do góry Go down
Stevie Beckett
Stevie Beckett

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 26
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Irys Empty
PisanieTemat: Re: Irys [odnośnikIrys I_icon_minitime10.06.21 20:46

Przeczytaj 10 listopada
Castorze
Mam prośbę. Pamiętasz jak rozmawialiśmy o takim talizmanie, co miał mi pomóc przy tworzeniu świstoklików? W końcu zdobyłem minerały o których mi mówiłeś, o mokaicie i cynku? Przesyłam Ci je w paczce. Nie spieszy się, spokojna głowa.
Wszystko u Ciebie w porządku? Wpadnij czasem na kanapki i pozdrów ode mnie Aurorę. Mam nadzieję, że nie ma mi za złe, że ostatnio zostałem u Agathy. Najważniejsze, że wróciła bezpiecznie.
Wujek

Do listu dołączona została drobna paczka owinięta nierówno wyciętym kawałkiem lnianego materiału, z odpowiednio zapakowanym cynkiem i mokaitem.

Moja wolnościja byłem cały Twój w moim samotnym gniewie. Gonił mnie ludzki śmiech w mej wędrówce przez czas. Ja wiedziałem w czym rzecz. Moja wolność mnie zna.
Moja wolność mnie ma.


Powrót do góry Go down
 

Irys

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Archiwa Departamentu Tajemnic :: Sowia poczta-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-21