Wydarzenia


Ekipa forum
Baron
AutorWiadomość
Baron [odnośnik]31.08.16 20:15
First topic message reminder :
Baron
Baron nie jest sową, jest jastrzębiem. To ptaszysko o brązowym upierzeniu dotrze wszędzie i w każdą pogodę. Trochę czasem grymasi, dlatego dobrze mieć dla niego jakiegoś krakersa. Jak trafisz na jego zły dzień, to nawet krakers nie uchroni cię przed dziobnięciem w palce, które znaczy tylko tyle, że masz się pośpieszyć z tym marnym listem, bo on chce wrócić już do siebie. Tonks nie gryzie, bo Tonks go karmi. Każdy inny narażony jest jednak na jego pogardliwy wzrok i ostry dziób.


Kod do listu:
Kod:

<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>The Devil whispered in my ear, you are not strong enough to withstand the Storm. Today I whispered in the Devil's ear,
I am the Storm.
Justine Tonks
Justine Tonks
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58 +2
UROKI : 36 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 7 +3
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 18 1
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f437-lancashire-forest-of-bowland-stocks-reservoir-gajowka https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks

Re: Baron [odnośnik]24.08.22 12:13
Przeczytaj 17/04/1958
Just, Nie miałem okazji mierzyć się z Rycerzami, ale z tego co słyszałem to te stwory nie są nimi. To istoty stworzone z jakiejś materii. Rozważałem już czy nie są przypadkiem emanacją jakieś energii, czymś na wzór dementorów?
Nie jestem jednak znawcą, to tylko moje luźne rozważania. Zastanawiam się kto może bardziej rozeznawać się w tym temacie.

Pytałaś czy udostępniłem szerzej te informacje, na razie wysłałem je do paru osób z prośbą aby same przekazały dalej. Pomysł z radiem też u mnie się pojawił. Jak tylko nabiorę sił mam zamiar ruszyć do centrali radia. Na pewno skontaktuje się z Garfieldem, nie widziałem go całe wieki.
Notatkę też napiszę, z czasem jak dowiemy się na ich temat więcej możemy dopisywać informacje i uzupełniać naszą wiedzę na ich temat. Tak aby każdy miał do niej dostęp i mógł sprawdzić co się nowego pojawiło na tablicy.

Dbaj o siebie, H.GreyZły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 18 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Re: Baron [odnośnik]17.01.23 12:35
Przeczytaj Lucinda
Just, tak, natknęliśmy się na te cienie w Westmorland podczas walki ze szmalcownikami. Jestem zaskoczona tym co piszesz, bo nie zauważyłam podobnej zależności w trakcie tej walki. Pamiętasz może jak wyglądały te symbole? Jeśli tak to postaraj się je przerysować, opisać szczegóły. Spróbuję coś znaleźć na ten temat w swoich pergaminach i manuskryptach. Z jednej strony cienie są czymś mrocznym, zadawane przez nie obrażenia przypominają te czarnomagiczne. Czy powinnyśmy się dziwić, że właśnie Śmierciożercy i Rycerze mają nad nimi władzę?

Co właściwie o nich myślisz? W jakiej konkretnie sytuacji pojawiły się one podczas Waszego starcia? Może znajdziemy jakąś zależność, będziemy wiedzieć skąd się biorą.

Co do mojego samopoczucia... chyba ciężko już określić kiedy jest w porządku. Napisz również jak się czujesz. Mam nadzieje, że nikt nie ucierpiał w starciu, o którym wspomniałaś.

LucindaIgnis non exstinguitur igneThat is our great glory, and our great tragedy
Lucinda Hensley
Lucinda Hensley
Zawód : łamacz klątw i uroków & poszukiwacz artefaktów
Wiek : 28
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Panna
hope for the best, but prepare for the worst
OPCM : 44 +1
UROKI : 30 +7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 18 Tumblr_on19yxR5PA1tj4hhyo2_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3072-lucinda-lynn-selwyn https://www.morsmordre.net/t3145-sennett#51834 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t4137-skrytka-bankowa-nr-806#82308 https://www.morsmordre.net/t3214-lucinda-selwyn#55539
Re: Baron [odnośnik]27.01.23 16:43
Przeczytaj 10/06/1958
Just, Wiedziałem, że prędzej przy później, list od ciebie dotrze kiedyś do mnie. Z jednej strony informacja o tym, że nasz wróg panuje nad cieniami jest wiedzą, która niepokoi, a jednocześnie sprawia, że wiemy coś więcej.
Nie mam pojęcia co z tą wiedzą zrobić, ale mam nadzieję, że na coś nam się przyda. Postaram się załatwić świstokliki dla kogo tylko się da.

Jaką formę te cienie przybrały? Czy jesteś wstanie je opisać?

Umykaj im nadal, H.Grey


Zły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 18 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Re: Baron [odnośnik]14.02.23 13:03
Dziś o poranku znalazłaś list i piękną, czerwoną różę. Skropiona amortencją wiadomość poprawiła ci nastrój, przyprawiła cię o uśmiech jeszcze zanim zajrzałaś do środka. W kopercie znajdował się list pachnący męskimi perfumami — i choć w rzeczywistości były zupełnie obce, tak jak prawdziwy adresat i jego styl pisma, jakimś dziwnym trafem od razu przypisałaś je osobie bliskiej twojemu sercu, przecząc najzwyklejszym faktom. Prócz pergaminu w środku znajdował się drobny upominek, który miał cię ucieszyć.

Kupidynek pozostawił na Twoim parapecie miłosny list, nastrajając cię powoli na nadchodzące święto miłości. Wewnątrz znajdziesz kryształ/komponent/czekoladową żabę — jedną z tych rzeczy możesz wylosować w odpowiednim temacie.

Przeczytaj Moja Miłości
Najdroższy kwiecie, Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.

To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia

w ręce drugiego człowieka.

To zaufanie bez reszty.

To odsłonięcie swoich słabości.

I tak właśnie Cię kocham. Tylko Twój
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 18 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]16.02.23 20:53
Przeczytaj
Just
pokładam nadzieję, że Włóczykij zastał cię w dobrym zdrowiu.
Wiem, że mój list może być niemałym zaskoczeniem, uwierz mi, że sama jestem zdziwiona. i właśnie dlatego będę teraz odstawiać jakże mądre zlepki słów i robić z siebie rozczuloną kretynkę.
Musiałam jednak się odezwać i napić, by to zrobić.
Potrzebowałam czasu, dużo czasu na poukładanie sobie w głowie całej tej sytuacji i wysunięcie odpowiednich wniosków. Nie jestem dumna z rozłamu, który między nami nastąpił, gdy postanowiłaś pójść o krok dalej, przecząc wszystkiemu, co znałam. Owszem, daleka byłam od zadowolenia na wieść o twoim wyborze, doskonale o tym wiesz. Jednak moje własne poglądy i obawy nie powinny być wyznacznikiem wokół którego wszystko się kręci. Na własnej skórze doświadczyłam zmian w otaczającym nas świecie, w ludziach i zrozumiałam, że nie dam rady utrzymywać nad wszystkim pieczy i kontroli, że nie uda mi się ochronić każdego na kim mi zależy, bo to oznaczałoby przymusową ingerencję w życia o których nie mam prawa decydować. Nikt nie lubi być trzymany w klatce, nawet jeżeli jest ona ze szczerego złota.
Ty byłaś pierwszą, która wyłamała się z moich ram i może w obawie przed nieznanym tak bardzo chwyciłam się wtedy myśli, że mogę cię stracić, że aż sama ostatecznie do tego doprowadziłam.
Brakuje mi twoich ciętych ripost, gromkiego śmiechu, rozmów do rana i bezwzględnej szczerości. Wieczorów, które spędzałyśmy na bezsensownych debatach, niekiedy prowadzących do idiotycznych sprzeczek i bezmyślnych czynów, które robiłyśmy, gdy wypiłyśmy o wiele jedną szklaneczkę ognistej za dużo. A najbardziej, tak po prostu, brakuje mi ciebie samej w sobie. Niezależnie od nastroju, wiesz, na dobre, na niedobre i na litość merlinowską.
Chciałabym spróbować naprawić to wszystko.
A teraz czas na melancholijny kącik obietnic.
Obiecuję, że nie będę więcej wciskać ci moich, jak to mówiłaś, ciastek węgielnych.
I nie będę już więcej bluzgać krzyczeć, gdy powiesz, że nie powinnam w ogóle dotykać się kuchni.
Ani nie zmuszę cię do picia niezidentyfikowanej mieszanki alkoholowej co i dla mnie będzie dobre, bo nie będę musiała później tego syfu sprząt
Znios Docenię twój gust muzyczny ale tylko przez zaciśnięte zę
I nie pozwolę, by któryś z moich koni znowu cię kopnął co będzie wymagało ode mnie zachowania względnej trzeźwości, ale
Ech…
Żałuję tego, Just.
Odezwij się.
EvelynDespenser
I survived because the fire inside me burned brighter than the fire around me
Evelyn Despenser
Evelyn Despenser
Zawód : hodowca aetonanów, opiekun magicznych zwierząt
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
try to find a chain that i won't break
a price i wouldn't pay for what i want
OPCM : 11 +2
UROKI : 5 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Wilkołak
Baron - Page 18 122854632cd53ec411cf2cb7feec4496
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9065-evelyn-despender https://www.morsmordre.net/t9070-wloczykij#273545 https://www.morsmordre.net/t12156-evelyn-despenser#374148 https://www.morsmordre.net/f168-szkocja-balmaha-farma-despenser https://www.morsmordre.net/t9075-skrytka-bankowa-2130 https://www.morsmordre.net/t9076-evelyn-despender#273691
Re: Baron [odnośnik]23.02.23 9:56
Przeczytaj 9 VI 1958
Just, wiem.

Spotkałem go cztery dni temu. Szukał Was w Dolinie Godryka, twierdził, że któreś z Was mu coś zabrało - nie wiedział, kto dokładnie, znał tylko nazwisko. Zaskoczył mnie, nie zdążyłem osłonić się tarczą, zanim przywołał te... cienie, które mnie złapały, wyglądały jak macki, ale były prawdziwe, rozkazywał im.

Jak Was znalazł? Jesteście cali? Ja - przysięgam, że nic mu nie powiedziałem, Tonks. Chciałem Was ostrzec, ale ostatnie dni były nie zdążyłem. Przepraszam - napisz proszę, że nic Wam się nie stało. Bursztyn PJY8Uf9
I wish that I could say
I am a light that never goes out
but I flicker
from time to time

William Moore
William Moore
Zawód : lotnik, łącznik, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t12096-william-moore https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Baron [odnośnik]30.03.23 1:13
Przeczytaj 16.07
J, Zdecydowałem się. Ona też.

Nie lubię tego mówić ani pisać, ale miałaś trochę racji.

Więcej w cztery oczy.
Jednak-Nie-Głupek?Can I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Starszy auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 43 +4
UROKI : 34 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Wilkołak
Baron - Page 18 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Baron [odnośnik]27.04.23 9:57
Przeczytaj
Just,
powinnam spytać skąd wzięłaś morele? Napewno nie z ogródka! Ale wyglądają wspaniale. Dziękuję.

Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, niedługo zacznę się toczyć. Jeszcze trochę i zacznę przypominać tą kometę na niebie. Chociaż pewnie choćbym się wystroiła nie mogłabym tak błyszczeć, nawet w kreacji od madame Malkin. W każdym razie niczego mi nie brakuje, Billy dba o wszystko. Chyba, że masz skąd załatwić dziecięce ubranka?

Powinnaś się wybrać na festiwal dla przyjemności, nie tylko po to, by mieć na wszystko oko! Chyba, że masz na myśli Vincenta. Albo jakiegoś innego przystojnego kawalera, to pozwalam. Obawiam się, że do Twojego wianka mogą się ustawiać kolejki. Pamiętaj tylko, by przypudrować blizny i założyć jakąś ładną, zwiewną kieckę odsłaniającą kostki albo ramiona. Zaszalej!

Chciałabym, ale chyba nie wypada. Mój stan już trudno ukryć, szczególnie, kiedy jest tak ciepło. Jak przyjdę to ludzie będą gadać, gapić się, albo wszystko na raz. Powinnam chyba teraz zostać w domu.

Ale jak się oferujesz to możesz załatwić mi pelerynę niewidkę...
Hann
Here stands a man

With a bullet in his clenched right hand
Don't push him, son
For he's got the power to crush this land
Oh hear, hear him cry, boy
Hannah Moore
Hannah Moore
Zawód : Wiązacz mioteł
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna


take me back to the night we met


OPCM : 25 +8
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Baron - Page 18 0a431e1c236e666d7f7630227cddec45ce81c082
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Baron [odnośnik]06.05.23 21:00
Frederick Foxlipiec 1958
Justine,Nie wiem, czy masz podobne odczucia, ale przez to zawieszenie broni czuje się jak we śnie, z którego nie chciałbym się obudzić - choć śpię tak samo źle jak wcześniej. Mam nadzieję, że zobaczymy się podczas festiwalu lata. Jestem sceptyczny co do gromadzenia dużej liczby ludzi w jednym miejscu, tym bardziej uważam, że powinniśmy tam być. Na wszelki wypadek. Tym razem jednak chciałbym wojenne kwestie odsunąć na bok - i choć wydaje się to niedorzeczne, zamierzam się pobrać. Wiesz z kim. I chciałbym, żebyś tam wtedy z nami była. Nie mam zbyt wielu bliskich osób. Nie mam rodziny. Ona praktycznie tez nie, nie licząc rodziców, którzy ukrywają się za granicą. Chcemy skromnej ceremonii i uznaliśmy, że festiwal będzie najlepszą okazją do tego, by uczcić to, co nas łączy - zwłaszcza, że połączyła nas rok temu tradycja wianków. Zawsze myślałem, że jeśli kiedyś nadejdzie ta chwila, będę chciał wykrzyczeć o tym całemu światu. Zabawne jak wojna zmieniła moje postrzeganie rzeczywistości.
Jest coś jeszcze, o co chciałbym Cię prosić. To przysługa, na którą - mam nadzieję - przystaniesz. Rodzice M. nie będą mogli się pojawić, jej matka jest w słabym zdrowiu i zgodzili się, aby nie czekać na nich z ceremonią. Ze swoim bratem nie rozmawia. Nie ma nikogo, kto mógłby dopełnić tradycji, by oddać mi ją podczas zaślubin. Jestem daleki od konserwatyzmu, ale zależy mi, aby ten dzień był warty zapamiętana - dlatego pomyślałem, że gdyby nie szła sama, a w towarzystwie orszaku druhen, byłoby jej raźniej. Zapytałem też Hannah. M. zaprasza jeszcze Lucy i Addę. Gdybyście się zgodziły… Ale może to bez sensu. Sam nie wiem. Po prostu nie chcę, żeby była sama. Bo wiem, że nie powinna. Nie w tym dniu.

FoxFabularnie uroczystość odbędzie się w pierwszym tygodniu festiwalu, między 5 a 8 sierpnia. Będzie nam miło, jeśli zdecydujecie się napisać choćby jeden post w wątku, oczywiście zachęcamy do większej ilości - zdecydowałyśmy się na taką formę, aby nie mnożyć Wam gier na czas festiwalu lata. Zrozumiemy, jeśli zechcecie udać się po ceremonii na inną zabawę, lub też nie kontynuować wątku. Od strony fabularnej, po rytuale (nie mylić z rytuałem chabrów) będzie miała miejsce skromna uczta, a następnie tańce przy ognisku. Ślub odbywa się na terenie festiwalu, jest jednak tajny i wiedzą o nim wyłącznie osoby, które zostały zaproszone listownie. Pozytywną odpowiedź na ten list uznamy z Maeve za wyrażenie zgody na wspomnienie Waszej postaci w postach fabularnych jako gości, bez względu na to, czy faktycznie weźmiecie udział, czy nie.


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Frederick Fox
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 34 (37)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

fire is catching
and if we burn
you burn with us

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 18 Giphy
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Baron [odnośnik]02.10.23 21:16
Przeczytaj 8.08
Just, Miałabyś czas wpaść jutro albo pojutrze do domu? Albo może lepiej na Festiwalu? Zdecyduj. Chciałbym porozmawiać się z Tobą w spokoju napić! MikeCan I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Starszy auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 43 +4
UROKI : 34 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Wilkołak
Baron - Page 18 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Baron [odnośnik]16.12.23 15:46
Przeczytaj 14 sierpnia
Justine,
Nie będę rozpisywać się zbyt treściwie. Na wstępie chciałem zapytać, czy wszystko w porządku? Jesteś bezpieczna w związku z zaistniałym kataklizmem? Jesteś cała, niczego nie potrzebujesz? Pozostali z Twojej rodziny są w całości? Martwię się. Nie wiem gdzie byłaś, gdy to wszystko się zaczęło, ale czy była może z Tobą Lucinda? Może miałaś jakiś sygnał, że udała się w jakieś konkretne miejsce, aby pomagać? Chciałem się jedynie zorientować, sprawdzić "pewne" informacje, gdyż od wczoraj, w sumie od rana, nie widziałem jej w domu. Nie dawała żadnego znaku życia, wydaje mi się, że nie było jej w pomieszczeniu. Nie wiem co się stało, tym bardziej gdy dzieje się coś takiego...

Na jutro byliśmy umówieni z kilkoma osobami odnośnie badań nad kulą. Chciałem się jedynie przypomnieć i zapytać, czy mimo wszystko jest to nadal aktualne i możemy przyjść? Czekam jeszcze na jakieś wiadomości od reszty, ale jeśli nic się nie zmieni, chciałbym wykorzystać jutrzejszy wieczór/noc i działać. Wiem, że w najbliższych dniach, wszystkich czeka dużo pracy.

Uważaj na siebie.
Vincent

My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, zielarz, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 32
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 30
UROKI : 31 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6 +3
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Baron [odnośnik]05.01.24 13:31
Przeczytaj Sierpień 1958
Tonks! Pisałem do Mike i choć liczę, że mi odpowie, to musiałem też parę słów nakreślić do ciebie. Jesteś niezniszczalna, radzisz sobie w sytuacjach, w których nie jeden z nas by już padł, więc wierzę, że nadal jesteś i bierzesz w ręce los jaki jest przed tobą stawiany.
Kieruje ten list z prośbą o wsparcie, takie na jakie możesz sobie pozwolić.
Do Greengrove Farm zapukała zbłąkana rodzina, pomogłem jak mogłem, choć nie było tego wiele. To jednak sprawiło, że zacząłem się rozglądać i zorientowałem się, że takich rodzin jest więcej. Wiem, że sami mamy niewiele, ale zawsze jest coś czym możemy się podzielić. W Greengrove Farm organizuję zbiórkę rzeczy dla potrzebujących. Nawet jeden koc, stary sweter czy para kaloszy wystarczy dla wsparcia innych. Potrzebuję też pomocy w roznoszeniu ulotek oraz zwyczajnym pukaniu do sąsiadów czy ktoś czegoś nie ma na zbyciu. Będę wdzięczny za każdą możliwą pomoc. Nawet puszczenia tej informacji dalej. H.GreyZły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 18 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Re: Baron [odnośnik]17.01.24 19:47
wiadomość od nieznanego nadawcy
Just, Widziałyśmy się po raz ostatni półtora roku temu. Chyba w lutym. Nie dam sobie za to ręki uciąć. Pożarłyśmy się, z jakiegoś powodu pamiętam tamtą wściekłość. Moją. Przez ten cały czas zastanawiałam się, dlaczego poszło o Vincenta, ale... chyba już wiem. Tylko już w momencie, kiedy byłam o krok od śmierci. Ale wygląda na to, że żyję. I może to znak, że pewne sprawy trzeba naprostować. Wyjaśnić.
Papier niesie tylko słowa, a ja bardzo chciałabym zobaczyć cię na własne oczy. Podaj tylko miejsce. Masz pełne prawo nie wierzyć, że to ja. Nie krępuj się z zaklęciami. J.pora, żebyś ty powstał i biegł, chociaż ty nie wiesz,
gdzie jest cel i brzeg,
ty widzisz tylko, że
ogień świat pali
Jackie Rineheart
Jackie Rineheart
Zawód : auror
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
only now do i see the big picture
but i swear that
these scars are
fine
OPCM : 25+3
UROKI : 10+2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 14
Genetyka : Czarownica
Baron - Page 18 7sLa9Lq
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5414-jackie-rineheart#122455 https://www.morsmordre.net/t5418-kluska-jackie https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5423-skrytka-bankowa-nr-1349 https://www.morsmordre.net/t5424-jackie-rineheart
Re: Baron [odnośnik]11.03.24 15:50
Przeczytaj 14 sierpnia
Justine,
W porządku.

Najwidoczniej coś ją zatrzymało. Dzięki za informację. Wysłałem na razie sowę, czekam na odpowiedź. Nie pomyślałem o patronusie… Chyba jeszcze poczekam.

Dzięki!
Vincent

My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, zielarz, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 32
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 30
UROKI : 31 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6 +3
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Baron [odnośnik]11.03.24 16:03
Przeczytaj 18 sierpnia
Justine,
Czy miałabyś czas spotkać się jutro w ciągu dnia? Będę miał chwilę wolnego… Chciałbym porozmawiać o patronusie i zniknięciu Lucy.

Daj znać!
Vincent

My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, zielarz, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 32
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 30
UROKI : 31 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6 +3
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049

Strona 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Baron
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach