Wydarzenia


Ekipa forum
Vespasien
AutorWiadomość
Vespasien [odnośnik]18.07.15 2:35
First topic message reminder :
Vespasien
Rzec, że Tristan i Vespasien się nie lubią, byłoby bardzo delikatnym określeniem. Sowa może się wydawać nieco zdziczała, niechętnie daje się do siebie zbliżać ludziom za wyjątkiem chwil, w których dostarcza listy. Uwiązać coś przy jej nóżce jest niezmiernie trudno i zwykle kończy się licznymi zadrapaniami. Kiedyś, w złości, Tristan cisnął w nią klątwą - ale sowa zdołała umknąć przed zaklęciem.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.imgur.com/fr87Pih.png');"><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt">Tristan C. Rosier</span><div class="sowa3"><span class="adresat">Tristanie,</span><span class="tresc">bardzo Cię kocham

<span class="podpis">Tristan</span></span></div></div></div></div>


[bylobrzydkobedzieladnie]the vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w nOstatnio zmieniony przez Tristan Rosier dnia 28.03.18 10:56, w całości zmieniany 4 razy
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38+2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60+5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7+3
Genetyka : Czarodziej
Vespasien - Page 14 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier

Re: Vespasien [odnośnik]17.11.22 16:42
Przeczytaj 17.06
Tristanie, mam Ci coś niezwykle ważnego do przekazania. Bardzo ważnego. Pojaw się, proszę, w Białej Willi, tak szybko, jak tylko zdołasz.

Wejdź głównym wejściem. Nie chcę, żeby Twoja obecność zaskoczyła lub przestraszyła bliźnięta. Są dzisiaj...wrażliwe.

Potrzebuję Cię.

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +5
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Vespasien [odnośnik]09.12.22 13:24
Przeczytaj Kwiecień 1958
Szanowny lordzie Kent, Nestorze rodu Rosier We wstępie tego listu mam nadzieję, że sowa nie przeszkodziła w codziennych obowiązach, jednocześnie pragnę przeprosić za moje gwałtowne wtragnięcie do Smoczych Ogrdów, gdy dopadła mnie czkawka teleportacyjna. Niestety w wyniku tego zdarzenia, na terenie rezerwartu zgubiłem swoje listy kaperskie, które są niezbędne do wykonywania mojej pracy. Czy przypadkiem nie trafiły w ręce Lorda i czy będzie wielkim nietaktem z mojej strony, jeżeli ośmielę się wystosować prośbę, o ich zwrot poprzez sowę?

Z wyrazami szacunku i marynarskim pozdrowiemiem, K.Fernsby, Pierwszy na Szalonej Selmie


I'm dishonest...
...and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for, because you can never predict when they're going to do something incredibly... stupid.
Kenneth Fernsby
Zawód : Marynarz, przemytnik
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.
OPCM : 15 +3
UROKI : 10 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10073-kenneth-fernsby https://www.morsmordre.net/t10121-nereus#306722 https://www.morsmordre.net/t10122-devil-of-the-seas#306723 https://www.morsmordre.net/f380-dzielnica-portowa-horn-link-way-3 https://www.morsmordre.net/t10123-skrytka-bankowa-nr-2283#306724 https://www.morsmordre.net/t10127-kenneth-fernsby
Re: Vespasien [odnośnik]03.01.23 11:08
Przeczytaj
Szanowy Lordzie Rosier, zgodnie z przewidywaniami i obietnicą, końcem kwietnia zdrajcy próbowali zbiec z angielskiej ziemi.
Przeprawa, którą zaplanował i dowodził kapitan Hythe nie doszła do skutku. Uciekinierzy za próbę zdrady zapłacili najwyższą z cen. Kapitan trafił pod moje i Drew skrzydła - niestety mimo wielu prób rozmów i perswazji, okazał się nic nie wartym szczurem.
Potwierdziły się jednak przypuszczenia o jego zdradzie - kapitan jak i samo ziarno bezwstydnej zarazy zostało wyplenione.
Sądzę, że Hythe jak i całe Kent na długo nie zapomni wydarzeń tamtej nocy, a echo jej skutków w zarodku zniszczy wszelkie przejawy, a nawet myśli związane z dezercją i ucieczką.

Mam głęboką nadzieję, że zastępca kapitana, którego lord wybrał, okaże się godny ofiarowanego mu zaufania.

Łącząc wyrazy szacunku,

Tatiana Dolohovwill the hunger ever stop?
can we simply starve this s i n?
Tatiana Dolohov
Zawód : emigrantka, pozowana dama
Wiek : lat 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczona
wanderess, one night stand
don't belong to no city, don't belong to no man
I'm the violence in the pouring rain
OPCM : 17
UROKI : 16 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 7 +3
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8945-tatiana-dolohov#267430 https://www.morsmordre.net/t8948-ivan#267594 https://www.morsmordre.net/t8949-russian-doll#267610 https://www.morsmordre.net/f312-smiertelny-nokturn-9 https://www.morsmordre.net/t9019-skrytka-bankowa-2104#271324 https://www.morsmordre.net/t8959-t-dolohov#267756
Re: Vespasien [odnośnik]31.01.23 21:29
Przeczytaj 8 VII 1958
Szanowny Lordzie Nestorze, z trudem kreślę do Ciebie ten list, sir – wiedz, że jeżeli sprawa nie byłaby dla mnie śmiertelnie istotna, nie ośmieliłbym się zajmować Twego czasu. Znalazłem się jednak w pozycji czarodzieja, któremu nie pozostaje nic innego, jak tylko błagać o pomoc innych; mam nadzieję, że ze względu na dawną naszą znajomość poświęcisz chwilę, by zapoznać się ze sprawą, którą składam na Twoje ręce.

Dotarły do mnie mrożące krew w żyłach wieści, że wczoraj u wybrzeży Kentu zatonął Pijany Czarnoksiężnik – okręt, który miał tego samego dnia dobić do portu w Calais, i na którego pokładzie znajdowała się moja jedyna i najdroższa córka. Okoliczności zatonięcia statku pozostają dla mnie niejasne, wersje, które doszły moich uszu, są tak różne, że odważyć się nie mogę zawierzyć żadnej z nich, faktem pozostaje jednak, że Sophia do tej pory nie dała znaku życia – co z jednej strony zmusza mnie do podejrzewania najgorszego, a z drugiej – pozostawia w zupełnej niepewności, której znieść nie jestem w stanie.

O pomoc w zorganizowaniu poszukiwań nie ośmielę się prosić, zdaję sobie wszak sprawę, iż dla Ciebie, Lordzie Nestorze, jest to kwestia w obliczu innych obowiązków błaha, jeśli jednak otrzymałbyś, sir, jakiekolwiek informacje o losie, jaki spotkał Sophię, będę dozgonnie wdzięczny za ich przekazanie. Jeżeli z kolei te wieści mają cenę, proszę, byś ją wskazał – na niczym nie zależy mi w tym momencie tak bardzo, jak na bezpiecznym powrocie mojej córki do domu. Tę samą cenę gotów jestem zapłacić za powrót do Francji jej ciała – jeśli najgorsze z moich przypuszczeń okazałyby się prawdziwe. Wraz z listem przesyłam fotografię, Sophia miała na sobie naszyjnik, będący naszą cenną rodzinną pamiątką – z pewnością nie da się go pomylić z żadnym innym.

Załączam wyrazy szacunku i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi, Eugene Delacroix


Tristanie, zapieczętowany list dotarł do ciebie 8 lipca wieczorem, w kopercie – oprócz ręcznie skreślonej wiadomości – znajdowała się fotografia przedstawiająca dziewczynę w wieku około lat osiemnastu, o jasnych, splecionych w kok włosach; na jej szyi błyszczał charakterystyczny wisior z dużym, szmaragdowym klejnotem.

Eugene Delacroix to francuski czarodziej, którego mogłeś kojarzyć z Beauxbatons – chociaż od dłuższego czasu nie utrzymywałeś z nim kontaktów, wiedziałeś, że należał do wpływowej, czystokrwistej, francuskiej rodziny, ściśle powiązanej z handlem i zarządzającą kilkoma większymi, francuskimi portami. Sam Delacroix od dłuższego czasu zajmował wysoką pozycję we francuskim Ministerstwie Magii, a mimo uniżonego tonu listu, do tej pory był jednym z urzędników, którzy mocno sprzeciwiali się wprowadzeniu w kraju polityki antymugolskiej.

Na wiadomość nie musisz odpowiadać, jeśli jednak list lub zawarte w nim informacje doczekają się jakiejkolwiek reakcji z twojej strony, rozpoczęty wątek lub wątki zalinkuj w temacie z wydarzeniem.

Mistrzem gry w wątku jest William, w razie pytań zapraszam.
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Vespasien - Page 14 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vespasien
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach