Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Bato
AutorWiadomość
Bato [odnośnik]15.02.18 0:14
First topic message reminder :
Bato
Niezbyt ufna wobec nieznajomych sowa, która została zakupiona w okolicach kwietnia/maja 1956 r. gdzieś w Jugosławii. Jej poprzedniczka została przypadkiem zestrzelona podczas przelatywania w pobliżu miejsca, gdzie odbywało się czarnogórskie wesele.

Imię otrzymała po tym, jak Anthony'emu spodobało się serbsko-chorwackie słowo Bato, chociaż nigdy nikogo nie zapytał co ono oznacza (a oznacza braciszka/brata).

Bato nie lubi, gdy jej właściciel pije. Nie odpowiada jej zapach Starej Ognistej Ogdena, bywa też nieprzyjemna wobec Ognistej Macmillanów. Stąd też każdy kto otrzyma od niej list, a w danym momencie popija sobie whisky lub po prostu ją od niego czuć - może być pewien, że sowa w najlepszym przypadku krzywo na niego spojrzy i nie będzie chciała z początku do niego/niej podejść, a w najgorszym przypadku może skubnąć adresata. Sam właściciel doświadczył w ciągu miesiąca wielu skubnięć.

Po otwarciu się na jakąś osobę, lubi otrzymywać różnego rodzaju przysmaki i głaskanie.

LIST:


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Anthony Macmillan dnia 11.01.21 10:24, w całości zmieniany 2 razy
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 18
UROKI : 25
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Bato - Page 9 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan

Re: Bato [odnośnik]25.07.21 23:27
Przeczytaj Garland Buckling
Szanowny lordzie Macmillan, zwracam się do Ciebie, sir, w imieniu swoim i mieszkańców Newlyn, z góry prosząc o wybaczenie mi tej śmiałości - nie wiem już jednak, do kogo mógłbym posłać ten list ani gdzie błagać o pomoc. A pomocy potrzebujemy wręcz desperacko.

Dwa tygodnie temu przez Newlyn przeszła burza śnieżna, która uszkodziła sporą część naszych kutrów - również tych, które znajdowały się wtedy na wodzie. Mróz, który przyszedł po niej, ściął lodem mielizny i od tej pory nasze statki nie mogą zawinąć do portu. Ludziom, którzy na nich utknęli, udało się wydostać, ale kutry i znajdujące się na nich ryby zwabiły do brzegów morskie drapieżniki - nie wiemy, czym są te stworzenia, krążą jednak tuż pod lodem, atakując każdego, kto próbuje przejść po tafli; nie jesteśmy w stanie ani przetransportować do miasta psujących się w ładowniach ryb, ani wyruszyć na kolejne połowy. Nasz spichlerz świeci pustkami. Burmistrz Penzance obiecał nam dostawę żywności, ale wozy nie są w stanie przejechać zasypanymi drogami, a to, co udaje się przywieźć lotnikom, rozchodzi się w mgnieniu oka. Obawiam się, że jeśli wiatr się nie odmieni, nie przetrwamy kolejnych tygodni.

Jeżeli jest cokolwiek, czego lord mógłby nam użyczyć - dostaw, lotników, ludzi do zabezpieczenia transportu - będziemy więcej niż zobowiązani.


Z wyrazami szacunku,
Garland Buckling
burmistrz Newlyn


| List dotarł do siedziby Macmillanów na przełomie stycznia i lutego (konkretną datę możesz wybrać dowolnie).

Rozegranie jakiejkolwiek rozgrywki w związku z otrzymanym listem jest dobrowolne, a w rozwiązanie problemu możesz zaangażować dowolnie wybraną postać lub postacie. W razie rozpoczęcia wątku, mistrz gry (William) prosi o przesłanie linku do odpowiedniego tematu drogą prywatną (tylko do wiadomości - nie trzeba oczekiwać na interwencję).

W razie pytań zapraszam.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Bato - Page 9 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Bato [odnośnik]30.07.21 14:18

Przeczytaj listopad 57
Drogi Panie A.,
Pańskie listy są dla mnie zawsze wytchnieniem od londyńskiego zaduchu!
Szalenie dziękuję za dołączone notatki, wiele rozjaśniły w kwestiach dla mnie… cóż, niezrozumiałych. Rosyjska literatura jest niesamowicie fascynująca! Czy mógłby mi Pan polecić więcej dzieł? Być może takich, które odnalazłabym w londyńskiej bibliotece? Tych magicznych? Zastanawiam się również czy nauka oryginalnego języka jest trudna? Poznałam w swoim życiu kilka języków i chętnie nauczyłabym się podstaw rosyjskiego. Żałuję, że nie możemy spotkać się w tym celu, jednak może zna Pan kogoś w Londynie, do kogo mogłabym się z tym zwrócić?
Widzi Pan… okrutnie trudno nie czuć się zagubionym. Rok nie było mnie na ojczystej ziemi, rok podróżowałam i gdy wróciłam, wszystko było nie tak, jak powinno. Miasto przestało wyglądać, pachnieć i być tym wszystkim, czym dotychczas było. Ulice stały się obce, alejki mniej znajome, skwerki przestały oczarowywać mnie blaskiem. Czuję się jak cudzoziemka – nie przynależę nigdzie. Samotność doskwiera mi coraz srożej, lecz nie chcę opuszczać mojego domu… Nie chcę zostawiać tych, na których jednak wciąż mi zależy. Nie chcę porzucać pracy i wszystkiego, co mi znane. Boję się, Panie A., tak strasznie się boję porzucenia, bo co jeśli wówczas będę jeszcze bardziej samotna? Nie zostanie mi nic z więzi, które miałam, a to mnie boli, bo niezależnie, jak się próbuję przed tym bronić to wciąż moja rodzina. Chciałabym ich kiedyś odwiedzić i zobaczyć. Nie chcę uciekać.  
„Krvne osvete” – brzmi to… straszliwie. Oko za oko, ząb za ząb, prawo Hammurabiego – niezależnie jak brutalne, tak przynosiło ulgę i poczucie sprawiedliwości. Myślę, że w obecnym konflikcie rozchodzi się o to samo. Nienawiść jedynym środkiem obrony… Ciekawe słowa, będę musiała je zapamiętać, być może nawet kiedyś je wykorzystam.
Krew z krwi łatwo zmyć wydziedziczeniem, Panie A., myślę, że nie mieliby z tym problemu.
Proszę uważać na siebie i rodzinę, wierzę, że wszystko będzie w porządku.
Pozdrawiam najserdeczniej
F.


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Bato [odnośnik]31.07.21 22:07

Przeczytaj 1957
Drogi Panie A.,
Dziękuję za spis książek! Byłam już w bibliotece i okazało się, że wielu pozycji niestety brakuje, jednak kilka z nich odnalazłam i cieszą się już miejscem na szafce przy łóżku. Wierzę, że będą równie fascynujące co Bracia Karamazow!
Również chciałabym, aby mógł mnie Pan nauczyć, lecz w obecnej sytuacji to nie jest możliwe i… chyba długo nie będzie. Niemniej jednak rozumiem to, tak już jest. I nic nie szkodzi, że Pański nauczyciel dłużej nie mieszka w Londynie, myślę, że spróbuję znaleźć swojego już po nowym roku.
Konfrontacja, jako najlepszy sposób? Ja… nie jestem pewna czy dobrze pojmuję Pańskie słowa, lecz postaram się nimi kierować, mając również na uwadze wszystko to, co wymieniliśmy. Dziękuję, nasze rozmowy dają mi… wiele do myślenia i rozważania, to bardzo dla mnie ważne. Równowaga i harmonia to ciekawa koncepcja w kontekście zemsty oraz śmierci. Jestem ciekawa, cóż o tym traktują księgi filozoficzne! Chyba moja Krukońska natura domaga się kolejnej wizyty w bibliotece! Zaś w dalszej kwestii, wydaje mi się, że… rozumiem. Gdybym tylko wiedziała, kto stoi za śmiercią mojego brata, nie wahałabym się podobnie, jak Pan. Kiedyś sądziłam, że bym tego nie uczyniła, lecz Pańskie słowa... były budujące, coś mi uświadomiły. Dziękuję. Nie wierzę, aby mojego kochanego brata zabrały anomalie, kiedyś się dowiem wszystkiego. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a ja znajdę sprawcę jego śmierci. 
Dziękuję za troskę, jeśli wydarzy się coś złego, będę Pana informować. Mentalnie również wspieram Pana w podróży i najpewniej ten list odnajdzie Pan gdy powróci, więc będę wierzyć w Pańskie bezpieczeństwo i zdrowie. Być może kiedyś opowie mi Pan o tej podróży…

Pozdrawiam serdecznie
F.


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Bato [odnośnik]07.08.21 0:40
Przeczytaj 18 XI
Anthony,
niezmiernie Ci dziękuję. Mijają lata, a ja cały czas wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Co do listy, poinformuję Cię o wynikach działania pierwszorzędnie.

Nie powinienem tłumaczyć się bieżącymi wydarzeniami i brakiem czasu. Jestem wobec Ciebie dłużny chyba do końca mych dni Anthony. Wiedź, że bez Ciebie nie dałbym sobie rady. Dlatego pozwól mi ponosić brzemię tej winy… Naprawdę chciałbym, aby wszystko wróciło do normy, myślisz, że będzie to możliwe? Jeżeli masz czas w drugiej połowie grudnia, tuż przed świętami, czuj się zaproszony. Ewentualnie jeśli toniesz w natłoku przedświątecznej gorączki, wpadnij do mnie w nowym roku, już na spokojnie. Napijemy się czegoś, rozpalę w kominku, posiedzimy w salonie jak za dawnych lat.

Miłego dnia,
Vincent

My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 28
UROKI : 31
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t7775-your-sweet-escape https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Bato [odnośnik]07.08.21 23:35

Przeczytaj grudzień 57
Drogi Panie A.,
Nie mam czego Panu wybaczać, grudniowy czas stał się… zawiły najwyraźniej dla nas obojgu. Mam nadzieję, że zdołało się przebić słońce już przez pochmurny nieboskłon wydarzeń okalających Pańskie dni.
Panie A., nie musi Pan na siłę zachowywać radosnej strony, chciałabym… aby mógł Pan zedrzeć ciężar ze swoich barków tymi listami, podobnie, tak jak ja zdzieram go, pisząc o własnych niedolach. Jesteśmy korespondencyjnymi przyjaciółmi Panie A., proszę się nie wahać, nie zmienię przez to zdania na Pański temat.
Dziękuję za kolejną nadesłaną pozycję, postaram zagłębić się w nią przez okres świąteczny. Również z tej okazji chcę Panu życzyć dużo zdrowia, szczęścia i radości w tym czasie. Niech spełniają się Pańskie marzenia, Panie A., niech nowy rok przyniesie same dobroci, których takim duszom potrzeba.
 Muszę Panu rzec, że wszystko znów napawa mnie niepokojem. Słyszał Pan może o grudniowych wydarzeniach na Connaught Square? O rozdawaniu żywności i… cóż, przedziwnych ulotkach traktujących o „zupie z trupa”? Ciągle do mych uszu dochodzą nowe wieści o ofiarach, ludzie głodują, świat staje na głowie. Wie Pan… kilka tygodni temu nad brzegiem rzeki Lune znalazłam… ciało. Martwego człowieka w tragicznym stanie, był mugolem, z tego co udało mi się odkryć wraz z… dawnym znajomym. Zastanawiam się wciąż, dlaczego ludzie bywają tak okrutni, pozbawieni szacunku do innego człowieka. Jak można było nie pochować tego kogoś? Zostawić niczym szmacianą lalkę na pastwę losu, chociaż tam, raczej na pastwę zwierząt.
Niestety ostatnio oprócz polecanej przez Pana literatury w moich dłoniach lądują prace naukowe o magicznych stworzeniach. Podejrzewam jednak, że w dobie obecnej sytuacji, ciężko będzie odnaleźć tego typu księgi, które traktowałyby o naszych przemyśleniach.
Proszę o siebie dbać Panie A. i jeszcze raz życzę Panu oraz Pana rodzinie wszystkiego dobrego z okazji nadchodzącego nowego roku.
F.

[niezmiennie, treść listu zaszyfrowana prywatną metodą]


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Bato [odnośnik]09.08.21 17:53
Bato - Page 9 B0CkjnD


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Bato - Page 9 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Bato [odnośnik]10.08.21 23:45


Przeczytaj 23 stycznia
kuzynie Anthony,

sprawa jest pilna. Pewien statek rozbił się w okolicy Hempshire. Rozbitkowie dotarli do Wellswood, gdzie ludzie udzielili im schronienia i pomocy. Z początku wszystko było w porządku, jednak podobno wczoraj wszyscy Ci, którzy przypłynęli zaczęli zachowywać się dziwnie - oskarżyli ludzi Wellswood o chowanie przed nimi żywności, podłożyli ogień pod jeden z domów innej z rodzin zabrali wszystkie dobra a panią Landę i jej syna wyrzucili z domu. Zabarykadowali się w środku grożąc że jeśli zbliżą się do budynku wysadzą go i wszystko dookoła.
Uprzedzając Twoje pytanie - nie zamierzam zabierać się za rozmowy z nimi. O pomoc w tej kwestii poprosiłam Uriena, wierzę, że on zna odpowiednich ludzi, którzy go wspomogą. Mój list do Ciebie powodowany jest czymś. piszę jednak po prośbie z nadzieją, że będziesz w stanie wspomóc - albo o tą pomoc poprosić wuja Sorphona - to, co wymyśliłam dla pokrzepienia serc ludzi w Wellswood. Chciałabym zebrać żywność, którą moglibyśmy rozdać mieszkańcom i z której będziemy w stanie ugotować dla nich ciepły posiłek. Dodatkowo poprosiłam Leśną Lecznicę o wsparcie w postaci medykamentów i medyka na jeden dzień, liczę na zgodę i możliwość postawienia namiotu medycznego, który wspomoże też mieszkańców miasta.
Tym niewielkim gestem, chciałabym im pokazać kuzynie, że podjęli właściwą decyzję pomagając tym, którzy tej pomocy potrzebowali. I że dobro wraca. Przypomnieć, że wiesz w tych czasach ciężkich dla nas wszystkich tylko razem możemy… rzeczywiście coś zrobić.
Czasu nie ma dużo, dlatego czekam na rychłą odpowiedź. Działania chciałabym rozpocząć o świecie 25 stycznia.

Twoja,

Neala


She is wild child with gypsy soul that dances with the stars.
She has a free spirit, a reckless mind and a rebel heart
that isn't meant to be tamed.
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : rocznikowo 17
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
And there are many things that I could change so slightly
But why would I succumb to something so unlike me?
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Bato [odnośnik]11.08.21 15:21
. S.B.
Anthony, wróciłam na kilka dni do kraju; wszystko u ciebie w porządku? To miejsce wygląda o wiele gorzej, niż wtedy, gdy je zostawiałam przed paroma miesiącami. S.


don't want to give you up, there's never time enough (...) I'm running out of luck, promises
ain't enough.
Solene Baudelaire
Zawód : projektantka
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
She smelled like white roses and felt as fragile and satiny as her dress.
OPCM : 9
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Półwila
Bato - Page 9 274c01e0cf54568df315ddc1a8c04a91
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4706-solene-baudelaire-budowa#100715 https://www.morsmordre.net/t4836-echo#103798 https://www.morsmordre.net/t4776-a-moze-nowa-szate https://www.morsmordre.net/f323-lavender-hill-100-domostwo-krewnych-baudelaire-ow https://www.morsmordre.net/t5563-skrytka-bankowa-nr-1212 https://www.morsmordre.net/t4775-solene-baudelaire
Re: Bato [odnośnik]16.08.21 1:29
14.01.58
Drogi Szwagrzez pewnością słyszałeś już o tym, co mi się przytrafiło i jak wielką jestem niedołęgą. Wybacz, że nie dałem Ci znać wcześniej, szczególnie jeśli chodzi o życzenia noworoczne i te świąteczne. Mam nadzieję, że z Rią i resztą całej rodziny Macmillan spędziliście ten czas w spokoju i cieple. Wierzę, że ten Nowy Rok będzie dla nas wspaniały, musi być, w końcu zostaniesz ojcem. Dziwne to trochę, nie?

Odpisz, jak tylko znajdziesz chwilę, musimy się spotkać i porozmawiać o Sprawach. Reggie
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Bato - Page 9 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Bato [odnośnik]28.09.21 22:46
Przeczytaj G. Tonks
Anthony, Wygrałeś.
G.
Between life and death
you will find your true self, you will know what you are and what you never expected to be
Gabriel Tonks
Zawód : Szpieg
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony - no nie powiedziałbym.
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 Ten co martwy chodzi wśród żywych
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9947-gabriel-tonks https://www.morsmordre.net/t9987-pimpek#301926 https://www.morsmordre.net/t9990-zombie-zbiera-znajomych#301965 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10857-skrytka-nr-2261#330979 https://www.morsmordre.net/t9988-gabriel-tonks#301946

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Bato
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach