Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Victoria
AutorWiadomość
First topic message reminder :
Victoria
Victoria to sowa Brendana a nie moja. Ale dwie to by było za dużo, więc Bren pozwala mi używać swojej. Ogólnie to mimo że jest sowią kobietą to przypomina mi trochę mojego brata bo w sumie to list dostarczy szybko i pod odpowiedni adres i nie lubi jak się ją za długo głaszcze. Ale dobrą szprotką nigdy nie pogardzi, dlatego zawsze pamiętam, coby jej kilka kupić.


Anything’s possible if you’ve got
enough nerve.Ostatnio zmieniony przez Neala Weasley dnia 10.03.21 8:58, w całości zmieniany 2 razy
Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : 16!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem.
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909

Powrót do góry Go down


Przeczytaj Percival
Droga Nealo, mam nadzieję, że Ognik dotarł do Ciebie bez problemu, i że po drodze nie narobił żadnych kłopotów - jego skrzydło zagoiło się już w pełni, ale czasami wciąż zdarza mu się podejść do dostarczania listów zbyt entuzjastycznie i przez przypadek sypnąć z ogona paroma iskrami. Podróż do Ciebie wydawała się szczególnie go cieszyć, myślę, że wciąż pamięta, że go uratowałaś - albo naprawdę Cię polubił.

Piszę do Ciebie w sprawie właściwie podobnej, to jest - dotyczącej smoczognika, choć nie Ognika. W ciągu najbliższych tygodni muszę dosyć pilnie wyjechać i nie jestem pewien, jak długo nie będzie mnie w kraju. Udało mi się zorganizować transport dla smoczogników, myślę też, że będę mógł przygotować odpowiednie dla nich miejsce, ale najmłodszy z nich jest jeszcze zbyt mały, by przetrwać tak długą podróż - i wciąż potrzebuje opieki. Jeśli nie znajdę dla niego lepszego opiekuna, zostawię go w rezerwacie, ale pamiętając, jak dobrze szło Ci obchodzenie się z Ognikiem, pomyślałem o Tobie. Czy nie chciałabyś się nim zająć - przynajmniej dopóki nie wrócę? Jeśli to kłopot, to napisz od razu, w trakcie naszego ostatniego spotkania odniosłem jednak wrażenie, że masz rękę i serce do magicznych stworzeń - dlatego postanowiłem zapytać. Jeśli się zgodzisz, to oczywiście ze wszystkim Ci pomogę i wyjaśnię, ale jestem przekonany, że poradzisz sobie świetnie.

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie - u Was - w porządku. Victoria - Page 4 1wTnKmpas my story came to a close I realized
I was the villain all along
Percival Blake
Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?

OPCM : 33
UROKI : 42
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott

Powrót do góry Go down

23.01.58
Droga kuzynko możesz na mnie liczyć, postaram się z nimi porozmawiać.

Czy potrzebujesz kogoś do ochrony? Przy okazji napisania do wujów, poproszę o pomoc ze strony cioć w miejscu, gdzie będziecie przygotowywać strawę dla ludzi. Ubieraj się ciepło i uważaj na siebie. Sheila jako jedyna z pewnością Cię nie zawiedzie. Urien
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Victoria - Page 4 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down


Przeczytaj 23 stycznia
Droga Lady Nealo,
Okrutna to wieść, że niesprawiedliwość raczy zbierać swe żniwo nawet między tymi, którzy wspólnie pomocy potrzebują. Wierzę, że lord Urien udźwignie na swych barkach ciężar tejże sytuacji, jeśli jednak będziecie potrzebować pomocy i w tym, nie bójcie się po nią do mnie zwrócić.

Natomiast względem Twego szlachetnego pomysłu, jakim jest wsparcie mieszkańców ciepłym posiłkiem. Oczywiście, że udzielę pomocy. Proszę, wyślij mi dokładną lokalizację, gdzie należy dostarczyć żywność, zjawię się tam osobiście.

Najserdeczniejsze pozdrowienia,
 
lor- wuj Romulus


Kto zatem czyni postępy?
Ten z was, kto machnąwszy z pogardą ręką na rzeczy zewnętrze, wszelkim staraniem otacza swą wolną wolę, tak ją zaprawia, tak ją hartuje i w rezultacie doprowadza ją do stanu takiej doskonałości, iż jest ona zgodna z naturą, prawdziwie wzniosła, wolna, niezależna od wszelkich trudności i przeszkód, wierna i skromna.


Romulus Abbott
Romulus Abbott
Zawód : Radca prawny
Wiek : 39
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć
OPCM : 26
UROKI : 6
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9935-romulus-abbott#300392 https://www.morsmordre.net/t9965-minerva#301345 https://www.morsmordre.net/t9966-quo-vadis#301348 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t9968-skrytka-bankowa-nr-2258#301376 https://www.morsmordre.net/t9969-romulus-abbott#301428

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Masz wiadomość!
Najdroższa Nealo, Rozumiem, oczywiście, żałując jedynie, że mój list dotarł zbyt późno. Niech w takim razie Nowy Rok będzie dla Ciebie łaskawy. Niech nadejdzie w momencie, w którym wypełni Cię szczęście i spojrzysz z nadzieją na nadchodzące miesiące, uśmiechnięta, spokojna i bezpieczna. Tego Ci życzę, moja ukochana lady, w wigilię Nowego Roku; wiedz, że myślami i teraz jestem z Tobą.

Piszesz enigmatycznie, lecz moje serce już rwie się do Twojego wyobrażenia. Cóż to za plan? Zdradź mi choć jeden szczegół, nie mogę się doczekać. Jakaż to inwencja pomocy zrodziła się w Twojej głowie? Sama staram się wspierać Somerset. Wybywam na okoliczne targi, kupuję co mogę, byle tylko ulżyć handlarzom, karmiąc przy tym tych wychudłych, najbardziej zmęczonych losem, których dostrzegam na ulicach. Ale to za mało. Pragnę czynić więcej, zmienić świat, niechaj stanie się to z Tobą za przyzwoleniem naszej Starszyzny! Och, powiedz mi, tak bardzo rozpaliłaś mój płomień, a myślałam, że trwać będzie w uśpieniu jeszcze przez długi czas, niczym w zimowej hibernacji.

Przybądź do nas do Dunster Castle, masz zgodę całej mej rodziny. Oczekuję Ciebie z niecierpliwością, moja płomienna, rumiana lady. Przybądź, proszę!

Livia
slipping out of notice,
the beats of the heart chime, they are unmistakeably a sign of life. painted as far as the heavens reach, the sky is tinted in a shade of blue. endlessly it repeats itself, almost as if it were atop a boxed garden.
Livia Abbott
Livia Abbott
Zawód : działaczka na rzecz rezerwatu znikaczy, młoda dama
Wiek : 16
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
So I won't testify the crimes you're keeping score of. Why don't you throw me to the wolves? I thought you were one.
OPCM : 10
UROKI : 2
ELIKSIRY : 12
LECZENIE : 3
TRANSMUTACJA : 3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Zwierzęcousty

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t9963-livia-abbott#301228 https://www.morsmordre.net/t9971-wenus#301492 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t9973-skrytka-nr-2260#301500 https://www.morsmordre.net/t9972-livia-abbott#301494

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 19.01
Nealo
Pytałaś jak możesz pomóc. Mam dla Ciebie zadanie specjalne! Zakończyłem już prace nad potrzebnymi urządzeniami w rozgłośni o której opowiadał Ci Reggie. Teraz pozostało dostarczenie ich do potrzebujących. Chciałbym poprosić Cię, abyś pochodziła po Devon i poroznosiła je wszystkim tym, którzy chcą nas słuchać i przekazała im instrukcję obsługi, którą dołączam niżej. Weź kogoś ze sobą i uważaj na siebie.

Schemat działania urządzeń jest prosty i tak też przedstaw go tym ludziom:
1. Odbiornik radiowy (mugolski lub czarodziejski), otwieramy, aby dostać się do bebechów
2. Wsuwamy tam pluskwę, która samodzielnie znajdzie sobie miejsce
3. Zamykamy odbiornik
4. Częstotliwość ustawiamy na 101,1
5. Następnie przestrajamy ją na kolejno 10 07 19 55 (hasło aktywuje pluskwę)
6. Wracamy na częstotliwość 101,1
7. Po zakończeniu słuchania należy przekręcić gałkę tak, aby nie wskazywała na 101,1
8. Żeby wyciągnąć pluskwę, wystarczy accio lub chwycenie jej za te druciki, co dołączyłem

Przekaż im, że jeśli zostaną złapani, to mogą wydać wszystko OPRÓCZ kodu 10 07 19 55. Przyrząd bez niego jest bezużyteczny, nawet gdy będą znali częstotliwość. Zaczniemy nadawać 15 lutego.
Spal ten list, aby nie dostał się w niepowołane ręce!

Daj mi, proszę znać, czy będziesz w stanie pomóc. Mamy mało czasu, ale wiem, że mogę na Ciebie liczyć.
Wujek

do listu dołączony został worek pluskiew stworzonych w projekcie badawczym Ptasiego Radia
Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 26
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 8.01
Nealo, nie musisz mnie darzyć sympatią i w pełni zrozumiem jeśli odmówisz mojej prośby - nie wiem też na ile Sheila informowała cię, co stało się kilka dni temu, jednak to nie jest najważniejsze.
Tymczasowo mamy się gdzie zatrzymać i gdzie spać - ale na dłuższą metę wiem, że Sheila będzie spokojniejsza z daleka od Londynu. Czy jest szansa, abyś pomogła nam znaleźć coś w Devon? Lub doradzić, gdzie możemy szukać.

Dla wygody, tym bardziej że teraz się odnaleźliśmy, nie chcemy chyba szukać domu. Sytuacja, gdzie musimy uciekać może się powtórzyć - nigdy nic nie wiadomo. Będziemy z Jamesem szukać wozów, a jeśli nam starczy pieniędzy to i koni.

Jeśli się zgodzisz nam pomóc - będę twoim dłużnikiem. Jeśli czegoś będziesz potrzebować, daj mi po prostu znać TomI don’t know what to do
I’m scared of the future
I’m scared we might fall
But I’ll tell you I’m not
scared at all
Thomas Doe
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek, stażysta w Czarownicy, konfident
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Although I may not think everything through
I don't take back what I say or regret what I do
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 17
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Victoria - Page 4 Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo4_250
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380

Powrót do góry Go down

Aidan 19 stycznia
NealaRozumiem, a przynajmniej na tyle, aby wiedzieć, że jest to coś ważnego. Możesz na mnie polegać. Uważaj na siebie.

Twój,
Oddany,
Do zobaczenia, Aidan 


Aidan Moore
Aidan Moore
Zawód : Prace dorywcze
Wiek : 17
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Chaotic good
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9575-aidan-moore#291411 https://www.morsmordre.net/t9693-bazyl#294574 https://www.morsmordre.net/t9692-zabie-udko#294568 https://www.morsmordre.net/f181-oaza-skamielina https://www.morsmordre.net/t9923-skrytka-bankowa-nr-2197#299908 https://www.morsmordre.net/t9696-aidan-moore#294585

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 8.01
Nealo wybacz chaotyczność, wciąż jeszcze wszystko trawię, co miało miejsce w Tower.
I tak. Przede wszystkim miejsca do zamieszkania - myślałem o wozach. Nie muszą być nowe, nie muszą być duże. Poradzimy sobie, naprawimy je jeśli będzie trzeba i urządzimy.

I pracy. Głównie myślę o Jamesie, może wiesz gdzie na jakimś gospodarstwie w Devon dałoby się znaleźć pracę? Świetnie sobie radzi ze zwierzętami, wychowywaliśmy się głównie z koniami, ale on też sobie poradzi z innymi zwierzętami. TomI don’t know what to do
I’m scared of the future
I’m scared we might fall
But I’ll tell you I’m not
scared at all
Thomas Doe
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek, stażysta w Czarownicy, konfident
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Although I may not think everything through
I don't take back what I say or regret what I do
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 17
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Victoria - Page 4 Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo4_250
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 8.01
Neala, Wybacz, nie chciałem cię niepokoić - myślałem, że Sheila ci opowiedziała. Ja, James i Marcel kilka dni temu trafiliśmy do Tower. I stało się… tam kilka nieprzyjemnych rzeczy. Ale najważniejsze jest to, że żyjemy. I jesteśmy mniej lub bardziej w jednym kawałku.

Exeter? Brzmi dobrze, na pewno lepiej niż Londyn. Najbardziej nam zależy na wozach - bo czujemy się w nich najlepiej. Wiem, że dom czy mieszkanie dla ciebie to coś, co jest oczywistą opcją zapewniającą bezpieczeństwo - ale dla nas nie jest. I chyba… chyba nasza rodzina tego potrzebujemy, żeby wrócić bardziej do tego co znamy. Może na wiosnę będziemy mieli okazję, żeby zaprezentować tobie i Aidanowi jak wyglądają wieczory przy ognisku? Ale teraz za bardzo wybiegam w przyszłość, wybacz.
Myślisz, że moglibyśmy odwiedzić z Jamesem pana Farrowa? Wiemy, czego potrzebujemy w kwestii wozów - na pewno dopytanie się o szczegóły będzie w ten sposób łatwiejsze dla wszystkich.

A co do Jimmiego - on będzie na mnie wściekły, że pytam w jego imieniu, ale wiem że kocha konie i ta złość minie szybko. I potrzebujemy pracy. Tartak to dobre miejsce, żebym może ja się zaczepił, chociaż tymczasowo. Chociaż potencjalnie mam inną opcję na pracę.
Jeśli twoja ciocia się zgodzi, nie martw się Jamesem i jego reakcją. Na końcu będzie szczęśliwy, bo kocha te zwierzęta i świetnie sobie z nimi radzi. A zły będzie na mnie, nie na nikogo innego. TomI don’t know what to do
I’m scared of the future
I’m scared we might fall
But I’ll tell you I’m not
scared at all
Thomas Doe
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek, stażysta w Czarownicy, konfident
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Although I may not think everything through
I don't take back what I say or regret what I do
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 17
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Victoria - Page 4 Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo4_250
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Victoria

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach