Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Baldomero
AutorWiadomość
Baldomero [odnośnik]25.03.17 15:26
First topic message reminder :
Baldomero
To, że Archibald nie lubi zwierząt, to rzecz powszechnie znana. Baldomero nie jest wyjątkiem, choć on aż się prosi o nielubienie. Uparty, humorzasty i do tego zdarza mu się mocno drapać. Cóż, to nie jest łatwa znajomość, ale panowie jakoś dają sobie radę.


Spoiler:

Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.imgur.com/enrLOMn.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> Archibald Prewett <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> A. <!--

--></span></span></div></div></div></div>
[bylobrzydkobedzieladnie]


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morningOstatnio zmieniony przez Archibald Prewett dnia 11.04.18 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
I can do this, I thought. And even if I can't, I have to.
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 7
LECZENIE : 33
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904

Powrót do góry Go down
Przeczytaj 23 stycznia
kuzynie Archibaldzie,

nie niepokoiłabym Cię, gdyby nie sytuacja która właśnie rozgrywa się na ziemiach Devon. Pewien statek rozbił się w okolicy Hempshire. Rozbitkowie dotarli do Wellswood, gdzie ludzie udzielili im schronienia i pomocy. Z początku wszystko było w porządku, jednak podobno wczoraj wszyscy Ci, którzy przypłynęli zaczęli zachowywać się dziwnie - oskarżyli ludzi Wellswood o chowanie przed nimi żywności, podłożyli ogień pod jeden z domów innej z rodzin zabrali wszystkie dobra a panią Landę i jej syna wyrzucili z domu. Zabarykadowali się w środku grożąc że jeśli zbliżą się do budynku wysadzą go i wszystko dookoła.
Uprzedzając Twoje pytanie - nie zamierzam zabierać się za rozmowy z nimi. O pomoc w tej kwestii poprosiłam Uriena, wierzę, że on zna odpowiednich ludzi, którzy go wspomogą. Mój list do Ciebie powodowany jest czymś innym Pani Lande wspomniała, że jej syn jest chory, a transport medykamentów utknął w śniegu. Napisałam już też do lecznicy - nie chciałam Cię trapić pojedynczym przypadkiem, zdaje sobie sprawę że obowiązki nestora muszą być przeogromne. Piszę jednak po prośbie z nadzieją, że będziesz w stanie wspomóc to, co wymyśliłam dla pokrzepienia serc ludzi w Wellswood. Chciałabym zebrać żywność, którą moglibyśmy rozdać mieszkańcom i z której będziemy w stanie ugotować dla nich ciepły posiłek. Dodatkowo - jak wspomniałam poprosiłam Leśną Lecznicę o wsparcie w postaci medykamentów i medyka na jeden dzień, liczę na zgodę i możliwość postawienia namiotu medycznego, który wspomoże też mieszkańców miasta.
Chciałabym ich upewnić że podjęli wtedy dobrą decyzję, bo w tych czasach, musimy sobie wzajemnie pomagać. A dobra przecież wraca.
Czas nas nagli, dlatego liczę na szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że wszyscy trzymacie się dobrze. Jeśli wszystko się uda, chciałabym zacząć działać w Wellswood 25 stycznia o świcie.

Neala


Anything’s possible if you’ve got
enough nerve.

Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : 16!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem.
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Noc z 5 na 6 stycznia 1958
Najdroższy bracie, Mam nadzieję, że Unda zastanie Cię jeszcze przed spoczynkiem, choć pora jest już późna i każdego innego dnia życzyłabym Ci prędkiego uśnięcia. W chwili, gdy kreślę do Ciebie ten list, obawiam się, że nie przyjdzie mi zasmakować odpoczynku przez jeszcze bardzo, bardzo długi czas.

Staffordshire zostało zaatakowane przez wrogie siły. Lordowie Rosier i Malfoy (nie ten, o którym myślisz, to prawdopodobnie jego syn) wygłosili wieczorem płomienne przemówienie w Stoke-on-Trent. Znaleźli zdrajcę, który podał im informacje o kryjówkach niemagicznych. Obawiam się, że stoimy o krok od tragedii, jeżeli jeszcze nie miała miejsca. Wspominali o egzekucji. Derby nie śpi, zbieramy wszystkie informacje, do których możemy dotrzeć.

Brakuje nam jednak ludzi, Archie. Proszenie Cię o przysługę jest ostatnią z moich desek ratunku, lecz mam nadzieję, że będziesz w stanie wybaczyć mi tę butną prośbę. W imię miłości brata względem siostry, w imię Twych działań dla Sojuszu i dobra nas wszystkich, proszę Cię, byś nie zostawiał mnie z tym brzemieniem samej. Nie oczekuję Twego osobistego zaangażowania, nie gdy masz dwójkę małych dzieci, nie po liście. Wsparcie w obronie granic naszych ziem, tyle jest mi potrzebne, poza jedną, ostatnią obietnicą. Jeżeli sytuacja miałaby się jeszcze bardziej zaognić, prosiłabym, żebyście z Lorraine przyjęli do siebie Saoirse i Felixa, syna mojego szwagra. To jeszcze małe dzieci, w Dorset będą bezpieczniejsze... Gdyby coś się stało.

Oczekuję Twego listu z niegasnącą nadzieją.

Twoja kochająca siostra,

Mare
Mare Greengrass
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Greensleeves was my delight,
Greensleeves my heart of gold
Greensleeves was my heart of joy
And who but my lady Greensleeves
OPCM : 8
UROKI : 7
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 15
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t10371-przyplywy-i-odplywy#313497 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 23/24 stycznia
Szanowny Lordzie Prewett Wybacz tak późną porę na wysłanie listu, jednak jest to sprawa, która nie może czekać do rana. Przed godziną trafił do naszego rodzinnego domu mężczyzna z dziećmi twierdzący, że na ziemiach Dorset znajduje się miejsce ucieczki, gdzie mogą skryć się przed szmalcownikami. Chciałem wiedzieć czy jest lord świadom takiego miejsca, a może sam je stworzył. Jeżeli na żadne z tych pytań nie ma pozytywnej odpowiedzi to niedługo wyruszam aby zbadać do miejsce i jak tylko będę coś wiedział to Pana o tym poinformuję.
--> Herbert Grey


Zły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 12
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 7
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t9098-ten-drugi-grey#274432 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Baldomero

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach