Wydarzenia


Ekipa forum
Listy do mistrza gry
AutorWiadomość
Listy do mistrza gry [odnośnik]01.05.15 15:15
First topic message reminder :
Sowa mistrza gry
Chciałbyś wysłać wiadomość do postaci odgrywanej przez mistrza gry, postaci NPC? A może zależy Ci na kontakcie z którąś z instytucji czarodziejskiego świata, londyńską, brytyjską... zagraniczną? Chcesz skontaktować się z redakcją którejś z wydawanych gazet? Twoja sowa z pewnością odnajdzie adresata listu, gdziekolwiek się nie ukrywa!
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]21.11.20 17:29
Przeczytaj Frances Burroughs
Szanowny Panie Dyrektorze,   Zwracam się z uprzejmą prośbą o upoważnienie mnie do skorzystania ze zbiorów Działu Ksiąg Zakazanych będącego częścią Biblioteki Londyńskiej.
Wraz z profesorem Lacework, u którego pracuję, prowadzimy badania nad różnymi aspektami alchemii. Aby dokończyć jeden z istotnych projektów potrzebna jest nam wiedza, której nie znaleźliśmy w innych działach Londyńskiej Biblioteki.
Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby przychylił się Pan do naszej prośby i pozwolił mi poszukać odpowiednich wiadomości między regałami Działu Ksiąg Zakazanych. Profesor, ze względu na swoje problemy ze zdrowiem niestety nie może ryzykować tak daleką wyprawą.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z wyrazami szacunku,
Frances BurroughsSometimes like a tree in flower,
Sometimes like a white daffadowndilly, small and slender like. Hard as di'monds, soft as moonlight. Warm as sunlight, cold as frost in the stars. Proud and far-off as a snow-mountain, and as merry as any lass I ever saw with daisies in her hair in springtime.
Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]21.11.20 17:46
Przeczytaj Primrose E. Burke
Szanowny Panie Dyrektorze Zwracam się z uprzejmą prośbą o dostęp do Działu Ksiąg Zakazanych w Bibliotece Londyńskiej. Pracuję nad dokładnym poznaniem i znaczeniem run oraz numerologią i jej sposobami na opisanie świata magicznego. By zakończyć pisanie jednego ważnego artykułu oraz projektu konieczna jest wiedza, którą nie byłam wstanie zdobyć w innych działach. Będę ogromnie wdzięczna za przychylne rozpatrzenie mojej prośby.
                                                                                                                   Z wyrazami szacunku, Primrose Edith BurkeMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Listy do mistrza gry - Page 16 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]14.12.20 11:14
Przeczytaj 3 lipca  
Sz. P. Szefie Departamentu Przestrzegania Prawa,
z dniem dzisiejszych chciałabym ino na Pańskie dłonie złożyć listowne wypowiedzenie. Chciałam podziękować, za te kilka lat pracy, ale jak sam Pan powiedział, moja pożyteczność dla Ministerstwa znacząco spadła. Nasze ścieżki nie powinny się już dłużej krzyżować.

Dziękuję, pozdrawiam,
Tangwystl Hagrid
Tangwystl Hagrid
Tangwystl Hagrid
Zawód : Łamacz Klątw, tester nowych zaklęć
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
And it's to cold outside
for angels to fly
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t6463-tangwystl-hagrid https://www.morsmordre.net/t6471-ansuz#165284 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6472-skrytka-bankowa-nr-1634#165285 https://www.morsmordre.net/t6837-tangie-hagrid
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]09.01.21 11:02
30 września 1957 Edgar Burke
Lordzie MalfoyMy, Burkowie, zazwyczaj stronimy od polityki. Mimo wszystko nigdy nie kryliśmy się ze swoim wrogim podejściem do mugoli, bez względu na zmieniające się poglądy u władzy, i wierni swoim przekonaniom, wesprzemy działania Ministerstwa.
Liczę jednak na to, że odrzucenie ustaleń międzynarodowych nie odbije się mocno na naszych interesach, a obiecane wsparcie nie okaże się jedynie czczymi słowami. Edgar Burke


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]10.01.21 14:58
30 września Archibald Prewett
Lordzie Greengrass, nastały mroczne czasy. Sytuacja polityczna w naszym kraju staje się coraz bardziej napięta. Wierzę, że lord doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pragnę przekazać informacje, które spłynęły do mnie w ciągu ostatnich minut. Nie ukrywam, że piszę ten list w silnych emocjach, ale z  g ł ę b i  s e r c a.

Dosłownie przed chwilą otrzymałem list od Ministra Magii, lorda Cronusa Malfoya. Chce, abym poddał Dorset i wypełnił tym samym wolę Voldemorta. Doskonale wiemy, jak obecna władza powołuje się na tradycję i siłę krwi, a tymczasem grożą, zabijają i niszczą wszystko dookoła. Nie widzę w tym honoru, lordzie Ofer. Widzę w tym nienawiść i, być może przede wszystkim – szaleństwo.

Grożono mi. Zresztą już nie pierwszy raz. Uznano, że zdradziłem swoją krew, że stanowię zagrożenie dla czarodziejskiej tradycji. Już nie boję się tych gróźb. Nie są w stanie zmienić wartości mojej rodziny, w których poszanowaniu mnie wychowano. Głęboko wierzę, że pod tym względem niewiele się różnimy. Na szczycie w Stonehenge obaj opowiedzieliśmy się za lordem Longbottomem. Do tej pory pamiętam słowa, które wówczas padły z Waszych ust: "atakowanie słabszych nie jest oznaką naszej siły". Pokażmy więc jak silni jesteśmy my.

Mam dość udawania i mam dość ukrywania się, przyszedł moment, w którym odbijemy ataki Ministerstwa. Lordzie Ofer, nie proszę o azyl, ani o łaskę. Proszę o braterstwo. Zjednoczmy swe siły, wspomóżmy sprawę, w którą wierzymy, by nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie dorastać w atmosferze miłości i szacunku do bliźniego.

Zwracam się z prośbą o utworzenie silnej linii obrony przez nasze tereny, by odeprzeć ataki Ministerstwa na nasze ziemie. Ochrońmy wszystkich tych, którzy nie zasłużyli sobie na śmierć. Sam tego nie dokonam i nie wstydzę się tego mówić.

Lordzie Ofer, nie ma czasu do stracenia, musimy działać szybko. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc i Wasze siły przeciwko wspólnemu wrogowi?
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Longbottom, nastały mroczne czasy. Sytuacja polityczna w naszym kraju staje się coraz bardziej napięta. Wierzę, że lord doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pragnę przekazać informacje, które spłynęły do mnie w ciągu ostatnich minut. Nie ukrywam, że piszę ten list w silnych emocjach, ale z  g ł ę b i  s e r c a.

Dosłownie przed chwilą otrzymałem list od Ministra Magii, lorda Cronusa Malfoya. Chce, abym poddał Dorset i wypełnił tym samym wolę Voldemorta. Doskonale wiemy, jak obecna władza powołuje się na tradycję i siłę krwi, a tymczasem grożą, zabijają i niszczą wszystko dookoła. Nie widzę w tym honoru, lordzie Neville. Widzę w tym nienawiść i, być może przede wszystkim – szaleństwo.

Grożono mi. Zresztą już nie pierwszy raz. Uznano, że zdradziłem swoją krew, że stanowię zagrożenie dla czarodziejskiej tradycji. Już nie boję się tych gróźb. Nie są w stanie zmienić wartości mojej rodziny, w których poszanowaniu mnie wychowano. Głęboko wierzę, że pod tym względem niewiele się różnimy. Lord Harold Longbottom wsławił się silnym sprzeciwem przeciwko polityce antymugolskiej, wykazał się odwagą w swoich zdecydowanych działaniach. Bez żadnych wątpliwości opowiedziałem się po jego stronie na szczycie w Stonehenge.

Mam dość udawania i mam dość ukrywania się, przyszedł moment, w którym odbijemy ataki Ministerstwa. Lordzie Neville, nie proszę o azyl, ani o łaskę. Proszę o braterstwo. Zjednoczmy swe siły, wspomóżmy sprawę, w którą wierzymy, by nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie dorastać w atmosferze miłości i szacunku do bliźniego.

Zwracam się z prośbą o utworzenie silnej linii obrony przez nasze tereny, by odeprzeć ataki Ministerstwa na nasze ziemie. Ochrońmy wszystkich tych, którzy nie zasłużyli sobie na śmierć. Sam tego nie dokonam i nie wstydzę się tego mówić.

Lordzie Neville, nie ma czasu do stracenia, musimy działać szybko. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc i Wasze siły przeciwko wspólnemu wrogowi?
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Weasley, nastały mroczne czasy. Sytuacja polityczna w naszym kraju staje się coraz bardziej napięta. Wierzę, że lord doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pragnę przekazać informacje, które spłynęły do mnie w ciągu ostatnich minut. Nie ukrywam, że piszę ten list w silnych emocjach, ale z  g ł ę b i  s e r c a.

Dosłownie przed chwilą otrzymałem list od Ministra Magii, lorda Cronusa Malfoya. Chce, abym poddał Dorset i wypełnił tym samym wolę Voldemorta. Doskonale wiemy, jak obecna władza powołuje się na tradycję i siłę krwi, a tymczasem grożą, zabijają i niszczą wszystko dookoła. Nie widzę w tym honoru, lordzie Ronaldzie. Widzę w tym nienawiść i, być może przede wszystkim – szaleństwo.

Grożono mi. Zresztą już nie pierwszy raz. Uznano, że zdradziłem swoją krew, że stanowię zagrożenie dla czarodziejskiej tradycji. Już nie boję się tych gróźb. Nie są w stanie zmienić wartości mojej rodziny, w których poszanowaniu mnie wychowano. Głęboko wierzę, że pod tym względem niewiele się różnimy. Weasley’owie zawsze pomagali potrzebującym. My, Prewettowie, wspieraliśmy mugoli podczas wojny. Nie bez powodu od wieków łączy nas silna przyjaźń.

Mam dość udawania i mam dość ukrywania się, przyszedł moment, w którym odbijemy ataki Ministerstwa. Lordzie Ronaldzie, nie proszę o azyl, ani o łaskę. Proszę o braterstwo. Zjednoczmy swe siły, wspomóżmy sprawę, w którą wierzymy, by nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie dorastać w atmosferze miłości i szacunku do bliźniego.

Zwracam się z prośbą o utworzenie silnej linii obrony przez nasze tereny, by odeprzeć ataki Ministerstwa na nasze ziemie. Ochrońmy wszystkich tych, którzy nie zasłużyli sobie na śmierć. Sam tego nie dokonam i nie wstydzę się tego mówić.

Lordzie Ronaldzie, nie ma czasu do stracenia, musimy działać szybko. Czy mogę prosić o Waszą pomoc i Wasze siły przeciwko wspólnemu wrogowi?

Wszak g d z i e  z g o d a,  t a m  z w y c i ę s t w o,
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Macmillan, nastały mroczne czasy. Sytuacja polityczna w naszym kraju staje się coraz bardziej napięta. Wierzę, że lord doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pragnę przekazać informacje, które spłynęły do mnie w ciągu ostatnich minut. Nie ukrywam, że piszę ten list w silnych emocjach, ale z  g ł ę b i  s e r c a.

Dosłownie przed chwilą otrzymałem list od Ministra Magii, lorda Cronusa Malfoya. Chce, abym poddał Dorset i wypełnił tym samym wolę Voldemorta. Doskonale wiemy, jak obecna władza powołuje się na tradycję i siłę krwi, a tymczasem grożą, zabijają i niszczą wszystko dookoła. Nie widzę w tym honoru, lordzie Sorphonie. Widzę w tym nienawiść i, być może przede wszystkim – szaleństwo.

Grożono mi. Zresztą już nie pierwszy raz. Uznano, że zdradziłem swoją krew, że stanowię zagrożenie dla czarodziejskiej tradycji. Już nie boję się tych gróźb. Nie są w stanie zmienić wartości mojej rodziny, w których poszanowaniu mnie wychowano. Głęboko wierzę, że pod tym względem niewiele się różnimy. Na szczycie obaj opowiedzieliśmy się za polityką lorda Longbottoma. Nie bez powodu nasze rody od lat łączy silna przyjaźń.

Mam dość udawania i mam dość ukrywania się, przyszedł moment, w którym odbijemy ataki Ministerstwa. Lordzie Sorphonie, nie proszę o azyl, ani o łaskę. Proszę o braterstwo. Zjednoczmy swe siły, wspomóżmy sprawę, w którą wierzymy, by nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie dorastać w atmosferze miłości i szacunku do bliźniego.

Zwracam się z prośbą o utworzenie silnej linii obrony przez nasze tereny, by odeprzeć ataki Ministerstwa na nasze ziemie. Ochrońmy wszystkich tych, którzy nie zasłużyli sobie na śmierć. Sam tego nie dokonam i nie wstydzę się tego mówić.

Lordzie Sorphonie, nie ma czasu do stracenia, musimy działać szybko. Czy mogę prosić o Waszą pomoc i Wasze siły przeciwko wspólnemu wrogowi?
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Abbott, nastały mroczne czasy. Sytuacja polityczna w naszym kraju staje się coraz bardziej napięta. Wierzę, że lord doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pragnę przekazać informacje, które spłynęły do mnie w ciągu ostatnich minut. Nie ukrywam, że piszę ten list w silnych emocjach, ale z  g ł ę b i  s e r c a.

Dosłownie przed chwilą otrzymałem list od Ministra Magii, lorda Cronusa Malfoya. Chce, abym poddał Dorset i wypełnił tym samym wolę Voldemorta. Doskonale wiemy, jak obecna władza powołuje się na tradycję i siłę krwi, a tymczasem grożą, zabijają i niszczą wszystko dookoła. Nie widzę w tym honoru, lordzie Remusie. Widzę w tym nienawiść i, być może przede wszystkim – szaleństwo.

Grożono mi. Zresztą już nie pierwszy raz. Uznano, że zdradziłem swoją krew, że stanowię zagrożenie dla czarodziejskiej tradycji. Już nie boję się tych gróźb. Nie są w stanie zmienić wartości mojej rodziny, w których poszanowaniu mnie wychowano. Głęboko wierzę, że pod tym względem niewiele się różnimy. Na szczycie obaj opowiedzieliśmy się za polityką lorda Longbottoma. Wiem, że od wieków stawiacie sprawiedliwość ponad własne korzyści.

Mam dość udawania i mam dość ukrywania się, przyszedł moment, w którym odbijemy ataki Ministerstwa. Lordzie Remusie, nie proszę o azyl, ani o łaskę. Proszę o braterstwo. Zjednoczmy swe siły, wspomóżmy sprawę, w którą wierzymy, by nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie dorastać w atmosferze miłości i szacunku do bliźniego. Obawiam się, że to właśnie jest moment, w którym n i e b o  p a d a.

Zwracam się z prośbą o utworzenie silnej linii obrony przez nasze sąsiednie tereny, by odeprzeć ataki Ministerstwa na nasze ziemie. Ochrońmy wszystkich tych, którzy nie zasłużyli sobie na śmierć. Sam tego nie dokonam i nie wstydzę się tego mówić.

Lordzie Remusie, nie ma czasu do stracenia, musimy działać szybko. Czy mogę prosić o Waszą pomoc i Wasze siły przeciwko wspólnemu wrogowi?
Fluvius Archibald Prewett


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]10.01.21 23:17
Ulysses Ollivander 30 IX 1957
Lordzie Malfoy, Nie przypominam sobie, by w naszej tradycji leżał mord i choć noszę w sobie silne pragnienie spokoju, nie mogę zgodzić się na splamienie Lancashire krwią. Nic nam po szacunku podszytym groźbą, sir. Jeśli ów list miał mieć charakter dyplomatyczny, zabrakło w nim pola do negocjacji. Przedstawione ultimatum wybiega daleko poza ramy szacunku. lord Ulysses Ollivander


psithurism (n.)
the sound of rustling leaves or wind in the trees
Ulysses Ollivander
Ulysses Ollivander
Zawód : mistrz różdżkarstwa, numerolog, nestor
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty

and somehow
the solitude just found me there

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 Ez2Nklo
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4176-ulysses-francis-ollivander https://www.morsmordre.net/t4228-nebula#86429 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f240-lancashire-lancaster-castle https://www.morsmordre.net/t4227-skrytka-bankowa-nr-1059#86421 https://www.morsmordre.net/t4229-ulysses-francis-ollivander#86432
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]11.01.21 1:35
30 września 1957 Archibald Prewett
Lordzie Malfoy Musisz niesamowicie bać się mugoli, skoro darzysz ich taką nienawiścią. Nie przypominam sobie, by ich istnienie kiedykolwiek nam zagrażało. Koegzystowaliśmy na tych ziemiach od stuleci, a mimo to utrzymaliśmy swoje bogactwa, tradycje, a także czystą linię krwi. Przez ostatnie lata to raczej my, czarodzieje, zagrażaliśmy im, czego dowodem niech będzie chociażby głośny atak smoka na mugolskich turystów w 1932r. To prawda, że nie do końca rozumiem ich świat, ale wydaje mi się, że w obecnej sytuacji i tak więcej mnie łączy z nimi, niż z wami.

Nie poddam Dorset. Nie zgodzę się na rzeź niewinnych osób, na kolejny niepotrzebny konflikt. Jasno wyraziłem swoje poglądy podczas szczytu w Stonehenge i nie zamierzam ich zmieniać – na pewno nie zmusi mnie do tego żadna, pożal się Merlinie, groźba.

Doprawdy, w kontekście waszego wrogiego podejścia do mugoli, n i e  r o z u m i e m, jak możecie słuchać się czarodzieja o nieznanym statusie krwi, który samozwańczo nazwał się lordem. To nazywa się hipokryzja, sir. Ja przynajmniej zachowałem niezależność i wolność wyboru, nie słucham rozkazów żadnego człowieka znikąd z manią wielkości. Radzę się nad tym zastanowić. To wasze nieprzemyślane działania, nastawione wyłącznie na rozlew krwi, uważam za zagrożenie dla magicznej społeczności. Mało to już lordów zginęło w tym czasie? Właśnie to można nazwać niepowetowaną stratą. Przejrzyjcie na oczy, dopóki Wielka Brytania nie jest wymarłym pogorzeliskiem.

I nie musisz tracić czasu na wymyślanie kolejnych gróźb, sir. Mam je w głębokim poważaniu.   lord nestor
Fluvius Archibald Prewett


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]11.01.21 8:28
Przeczytaj Anthony Macmillan
Sir Sorphon Macmillan
Puddlemere, 30.09.57

Wasza lordowska mość, Sorphonie Macmillanie,

Piszę do lorda w sprawie dzisiejszego listu, jaki otrzymałem od lorda nestora Prewetta, a jednocześnie drogiego mi przyjaciela, w którym wyjaśnił mi, że ta przeklęta gnida, Malfoy, odważyła się listownie mu grozić.

Sir, traktuję Cię i cenię niczym własnego ojca. Dlatego też ponownie proszę o to, żebyśmy zajęli konkretne stanowisko wobec przeklętego Malfoya i jego marionetkowego rządu. Jeżeli odważyli się grozić tak cenionej rodzinie jak Prewettowie, to nie będą mieli skrupułów, żeby jej niedługo zaatakować. Nie mówiąc o nas samych w przyszłości. Proszę Cię o zdecydowaną reakcję, sir Sorphonie, taką jaka przystaje na nasz ród.

Bez krwi takiej hańby w czarodziejskim świecie zmyć nie można. Spełnię każdy Twój rozkaz.

Z wyrazami największego szacunku,


sir Anthony Macmillan


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Na zdrowie i do grobu
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]13.01.21 19:14
30 września 1957 r.Tristan C. Rosier
Lordzie Malfoy,jakże przyjemnie jest móc czytać tak optymistyczne słowa. Wierzę, że Anglia wkrótce stanie się czysta. Tak czysta, jak nigdy dotąd - stając się kamieniem, który potoczę niepowstrzymaną lawinę na cały świat. Zajęcie odpowiedniego stanowiska, ale też roli, jest obowiązkiem, który ciąży na mnie wraz z tytułem. Dołączymy do ataku, mugole nie znajdą schronienia w Kencie. Jesteśmy w stanie odciąć tę stronę kanału la Manche i wziąć pod kontrolę przejście do Calais.

Zatem niech świt powita czerwone słońce. Róże mają kolce, lordzie Malfoy, a niektóre z nich bywają twardsze od stali. Nie omieszkamy o tym przypomnieć.

Tristan Corentin
lord nestor rodu Rosier
lord Kentuthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]14.01.21 0:06
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Lordzie Malfoy,kiedy weźmiesz w dłonie ten list, przeczytaj go natychmiast. Sprawa, którą przekazuję w Twoje ręce, jest nadzwyczajnie pilna. Kreślę litery w imię Czarnego Pana, w gronie pozostałych pięciorga śmierciożerców, w oczekiwaniu na podjęcie przez Ciebie działania.

Przesłuchania pojmanej Tonks odniosły efekt. Zdradziła potencjalne miejsce ukrywania się Harolda Longbottoma. Informacje, którymi dysponujemy, są mętne, ale zmobilizowane do tego służby są w stanie przeczesać duży obszar skutecznie. Wyślij ludzi czym prędzej. Sprawa nie może cierpieć zwłoki.

Miejsce to nazywa się Oazą Harolda i jest skryte za tajemniczym portalem, którego rolę pełnią - niestety - kamienie, o których nie wiemy nic więcej. Po Zakazanym Lesie nie kręci się wielu dorosłych czarodziejów, jedyne, co musi zrobić Ministerstwo Magii, to odnaleźć ślady, które doprowadzą nas do tego miejsca. Coś musieli po sobie pozostawić. Z informacji, które posiadamy, wynika, że Tonks kręciła się tam często. Jeśli ona, być może również inni. Ślady butów, połamane gałęzie, wydeptane szlaki, to niemożliwe, by nie pozostał po tym żaden ślad. Tak jak niemożliwym jest, by mieszkające w lesie centaury nikogo nie widziały - powinny zostać przesłuchane. To dumny i wojowniczy lud, ale wojna nie jest czasem ustępstw. Wiemy, że obszar, na którym znajduje się portal, mieści się po zachodniej stronie lasu - to zawęzi poszukiwania.

W tym miejscu należy zwrócić uwagę na Hogwart. Opinia publiczna nie uwierzy, że cokolwiek wydarzyło się pod okiem Dippeta bez jego wiedzy. Jeśli ryzykował dla Longbottoma głowę, powinien ją stracić.

Wyznacz czas i miejsce, spotkamy się na miejscu. Mulciber powinien przyjrzeć się znalezisku, z pewnością odkryje jego sekrety, ale być może przyda mu się wsparcie innych niewymownych. Należy przygotować się na każdą ewentualność, w tym na bardzo silną magię ochronną. Nie ma czasu do stracenia.

Tristan Corentin
Lord nestor rodu Rosier
Lord Kentuthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]14.01.21 16:06
List zaadresowany do Sorphona Macmillan

Przeczytaj 7.07.1967
Szanowny Lordzie Nestorze, Nazywam się Steffen Cattermole i miałem przyjemność gościć na weselu Anthony'ego. Poznaliśmy się w dość nagłych okolicznościach, gdy zdejmowałem klątwę z lorda Prewetta. Jeszcze raz przepraszam za... zamieszanie.
Przeprowadziłem śledztwo, z którego jednoznacznie wynika, że lord Archibald Prewett został przeklęty przez lub na zlecenie lady doyenne Morgany Selwyn. Runy Klątwy Opętania były ukryte w liście, wysłanym przez lady Morganę. Jednoznaczny dowód, czyli list, znajduje się w posiadaniu lorda Archibalda. Jeszcze raz chciałbym zapewnić z perspektywy profesjonalisty, że lord Prewett nie miał żadnego wpływu na swoje czyny i słowa. Padł ofiarą podłej intrygi i czarnej magii. Ze swojej strony chciałbym przestrzec przed otwieraniem listów od nieznajomych oraz arystokratów powiązanych z konserwatywnym stronnictwem, a szczególnie od lady doyenne. Z przyjemnością oferuję swoje usługi (za darmo!) w bezpiecznym otwieraniu wszelkich podejrzanych przesyłek.

Z poważaniem, Steffen Cattermole


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]14.01.21 20:03
przeczytaj 30 IX 1957
Szanowny lordzie Abbott, Po liście otrzymanym od lorda nestora Prewetta, czuję się w obowiązku rozesłać listy z wieścią do wszystkich nestorów, którzy sprzeciwiają się rządowi. List od lorda Malfoya dotarł także do mnie, polecono mi patrzeć bezczynnie, gdy Ministerstwo Magii pojawi się w Lancashire - na co oczywiście nie mogę przystać. Podejrzewam, że była to forma ostatniej szansy. Owe zagranie nie wskazuje na nic dobrego, piszę więc z przestrogą. Uważajcie na siebie, bądźcie gotowi na atak, rozsyłajcie wiadomość jak najdalej, jak najprędzej. Mają wsparcie Francji, Hiszpanii oraz Egiptu. Londyn był dla nich niewielkim krokiem.

Z życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa, lord Ulysses Ollivander


przeczytaj 30 IX 1957
Szanowny lordzie Greengrass, Po liście otrzymanym od lorda nestora Prewetta, czuję się w obowiązku rozesłać listy z wieścią do wszystkich nestorów, którzy sprzeciwiają się rządowi. List od lorda Malfoya dotarł także do mnie, polecono mi patrzeć bezczynnie, gdy Ministerstwo Magii pojawi się w Lancashire - na co oczywiście nie mogę przystać. Podejrzewam, że była to forma ostatniej szansy. Owe zagranie nie wskazuje na nic dobrego, piszę więc z przestrogą. Uważajcie na siebie, bądźcie gotowi na atak, rozsyłajcie wiadomość jak najdalej, jak najprędzej. Mają wsparcie Francji, Hiszpanii oraz Egiptu. Londyn był dla nich niewielkim krokiem.

Z życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa, lord Ulysses Ollivander


przeczytaj 30 IX 1957
Szanowny lordzie Longbottom, Po liście otrzymanym od lorda nestora Prewetta, czuję się w obowiązku rozesłać listy z wieścią do wszystkich nestorów, którzy sprzeciwiają się rządowi. List od lorda Malfoya dotarł także do mnie, polecono mi patrzeć bezczynnie, gdy Ministerstwo Magii pojawi się w Lancashire - na co oczywiście nie mogę przystać. Podejrzewam, że była to forma ostatniej szansy. Owe zagranie nie wskazuje na nic dobrego, piszę więc z przestrogą. Uważajcie na siebie, bądźcie gotowi na atak, rozsyłajcie wiadomość jak najdalej, jak najprędzej. Mają wsparcie Francji, Hiszpanii oraz Egiptu. Londyn był dla nich niewielkim krokiem.

Z życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa, lord Ulysses Ollivander


przeczytaj 30 IX 1957
Szanowny lordzie Weasley, Po liście otrzymanym od lorda nestora Prewetta, czuję się w obowiązku rozesłać listy z wieścią do wszystkich nestorów, którzy sprzeciwiają się rządowi. List od lorda Malfoya dotarł także do mnie, polecono mi patrzeć bezczynnie, gdy Ministerstwo Magii pojawi się w Lancashire - na co oczywiście nie mogę przystać. Podejrzewam, że była to forma ostatniej szansy. Owe zagranie nie wskazuje na nic dobrego, piszę więc z przestrogą. Uważajcie na siebie, bądźcie gotowi na atak, rozsyłajcie wiadomość jak najdalej, jak najprędzej. Mają wsparcie Francji, Hiszpanii oraz Egiptu. Londyn był dla nich niewielkim krokiem.

Z życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa, lord Ulysses Ollivander


przeczytaj 30 IX 1957
Szanowny lordzie Macmillan, Po liście otrzymanym od lorda nestora Prewetta, czuję się w obowiązku rozesłać listy z wieścią do wszystkich nestorów, którzy sprzeciwiają się rządowi. List od lorda Malfoya dotarł także do mnie, polecono mi patrzeć bezczynnie, gdy Ministerstwo Magii pojawi się w Lancashire - na co oczywiście nie mogę przystać. Podejrzewam, że była to forma ostatniej szansy. Owe zagranie nie wskazuje na nic dobrego, piszę więc z przestrogą. Uważajcie na siebie, bądźcie gotowi na atak, rozsyłajcie wiadomość jak najdalej, jak najprędzej. Mają wsparcie Francji, Hiszpanii oraz Egiptu. Londyn był dla nich niewielkim krokiem.

Z życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa, lord Ulysses Ollivander


psithurism (n.)
the sound of rustling leaves or wind in the trees
Ulysses Ollivander
Ulysses Ollivander
Zawód : mistrz różdżkarstwa, numerolog, nestor
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty

and somehow
the solitude just found me there

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 16 Ez2Nklo
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4176-ulysses-francis-ollivander https://www.morsmordre.net/t4228-nebula#86429 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f240-lancashire-lancaster-castle https://www.morsmordre.net/t4227-skrytka-bankowa-nr-1059#86421 https://www.morsmordre.net/t4229-ulysses-francis-ollivander#86432
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]16.01.21 0:30
30 września Archibald Prewett
Ronaldzie Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Kolejny raz udowadniacie, że zawsze można na Was liczyć. Twój list wiele dla mnie znaczy, szczególnie w obecnej sytuacji. Masz rację – sprawy zaszły za daleko i wymagają konkretnych działań. Musimy wspólnie postawić się Ministerstwu. Napisałem w tej sprawie do wszystkich zaprzyjaźnionych lordów: Abbottów, Macmillanów, Greengrassów, Ollivanderów i Longbottomów. Wszyscy poparli mnie w tej sprawie. Brońcie Devon, nie pozwólcie na bezprawne mordowanie mugoli. Mam nadzieję, że uda nam się zatrzymać to szaleństwo. Musimy próbować.

Oczywiście przekażę Lorraine pozdrowienia. Liczę na to, że za jakiś czas uda nam się spotkać w bardziej sprzyjających okolicznościach, Ronaldzie.   Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Neville, Dziękuję za szybką odpowiedź. Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy, szczególnie w obecnej sytuacji – sprawy zdecydowanie zaszły za daleko i wymagają konkretnych działań. Musimy wspólnie postawić się Ministerstwu. Napisałem w tej sprawie do wszystkich zaprzyjaźnionych lordów: Weasley'ów, Macmillanów, Greengrassów, Ollivanderów i Abbottów. Wszyscy poparli mnie w tej sprawie.
Lord Harold to jeden z odważniejszych czarodziejów, jakich miałem okazję poznać. Tę cechę wszyscy macie we krwi, sir. Nie mam wątpliwości, że będziecie dzielnie bronić Northumberland i nie pozwolicie na bezprawne mordowanie mugoli. My postaramy się uczynić to samo w Dorset. Napiszcie do swoich sojuszników i przyjaciół, postarajcie się przekonać ich do sprawy, przyda nam się każda pomoc.
Musimy spróbować zatrzymać to szaleństwo, w przeciwnym wypadku na pewno przegramy.
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Sorphonie, Dziękuję za szybką odpowiedź. Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy, sir, szczególnie w obecnej sytuacji – sprawy zdecydowanie zaszły za daleko i wymagają konkretnych działań. Malfoy najwidoczniej wygrażał każdemu z promugolskich rodów. Napisałem do lordów nestorów każdego z nich i wszyscy poparli mnie w tej sprawie.
Przede wszystkim brońcie Kornwalii, nie pozwólcie na bezprawne mordowanie mugoli na waszych terenach, a my postaramy się uczynić to samo w Dorset.
Musimy spróbować zatrzymać to szaleństwo, w przeciwnym wypadku na pewno przegramy.
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Remusie, Dziękuję za szybką odpowiedź. Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy, sir, szczególnie w obecnej sytuacji – sprawy zdecydowanie zaszły za daleko i wymagają konkretnych działań. Malfoy najwidoczniej wygrażał każdemu z promugolskich rodów, tym bardziej musimy mu się wspólnie postawić. Napisałem w tej sprawie do wszystkich zaprzyjaźnionych lordów nestorów: Weasley'ów, Macillanów, Greengrassów, Ollivanderów i Longbottomów. Wszyscy poparli mnie w tej sprawie. Na chwilę obecną przede wszystkim brońcie Somerset, nie pozwólcie na bezprawne mordowanie mugoli na waszych terenach, a my postaramy się uczynić to samo w Dorset. Dobrze znasz położenie naszych hrabstw na mapie Anglii, sir, oddzielamy promugolski zachód od antymugolskiego wschodu. Spróbujcie zdobyć więcej sojuszników, napiszcie do swoich przyjaciół, przyda nam się każda pomoc. W tej chwili nie możemy zrobić wiele więcej.
Musimy spróbować zatrzymać to szaleństwo, w przeciwnym wypadku na pewno przegramy.
Fluvius Archibald Prewett


30 września Archibald Prewett
Lordzie Ofer, Dziękuję za szybką odpowiedź i miłe słowa. Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy, sir, szczególnie w obecnej sytuacji – sprawy zdecydowanie zaszły za daleko i wymagają konkretnych działań. Musimy wspólnie postawić się Ministerstwu. Napisałem w tej sprawie do wszystkich zaprzyjaźnionych lordów nestorów: Weasley'ów, Macillanów, Abbottów, Ollivanderów i Longbottomów. Wszyscy poparli mnie w tej sprawie.
Przede wszystkim brońcie Derbyshire i Staffordshire, nie pozwólcie na bezprawne mordowanie mugoli na waszych terenach, a my postaramy się uczynić to samo w Dorset. Spróbujcie zdobyć więcej sojuszników, napiszcie do swoich przyjaciół, przyda nam się każda pomoc. W tej chwili nie możemy zrobić wiele więcej.
Musimy spróbować zatrzymać to szaleństwo, w przeciwnym wypadku na pewno przegramy.
Fluvius Archibald Prewett


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]20.01.21 1:36
Listy do mistrza gry - Page 16 Ge6wDCk
Lord Cronus Malfoy nie musi się zapowiadać, ale jeśli chce to proszę o PW na Aquila Black najlepiej do 25.01
[bylobrzydkobedzieladnie]


I show not your face but your heart's desire


Ostatnio zmieniony przez Ain Eingarp dnia 20.01.21 1:51, w całości zmieniany 3 razy
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do mistrza gry - Page 16 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]20.01.21 1:39
Listy do mistrza gry - Page 16 XBPxMGS
Lord Voldemort nie musi się zapowiadać, ale jeśli chce to proszę o PW na Aquila Black najlepiej do 25.01


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do mistrza gry - Page 16 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 16 z 30 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

Listy do mistrza gry
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach