Wydarzenia


Ekipa forum
Listy do mistrza gry
AutorWiadomość
Listy do mistrza gry [odnośnik]01.05.15 15:15
First topic message reminder :
Sowa mistrza gry
Chciałbyś wysłać wiadomość do postaci odgrywanej przez mistrza gry, postaci NPC? A może zależy Ci na kontakcie z którąś z instytucji czarodziejskiego świata, londyńską, brytyjską... zagraniczną? Chcesz skontaktować się z redakcją którejś z wydawanych gazet? Twoja sowa z pewnością odnajdzie adresata listu, gdziekolwiek się nie ukrywa!
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do mistrza gry - Page 30 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]19.02.24 23:26
Przeczytaj 16.09
Szanowna Pani Cuthbert,chciałabym poinformować o niemożliwości przyjścia wskazanego dnia do Ministerstwa Magii. Przez wydarzenia, które miały miejsce 13 sierpnia ucierpiało moje zdrowie oraz zdrowie mojego zbyt wcześnie urodzonego dziecka. To zwłaszcza na córce muszę się teraz skupić i, jak Pani pewnie rozumie, tylko ona jest teraz dla mnie ważna. Nie odmówię jednak pomocy potrzebującym w naszym magicznym społeczeństwie, gdy tylko będę w stanie. Postaram się, jeżeli mogę, napisać ponownie do Pani, gdy będę mogła działać.

Dodatkowo musiało dojść do pomyłki lub nie zostało to prawidłowo zapisane przez pracownika Ministerstwa, ale od stycznia tego roku nie noszę już nazwiska Mulciber, a Ross.

Z wyrazami szacunku,
Eveline Rossbałam się pogryzienia przez chorą na wściekliznę rzeczywistość, strzaskania iluzji, romantyzmu utopionego w ostatnich knutach
Eve Doe
Eve Doe
Zawód : Tancerka, młoda mama
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Learn your place in someone's life, so you don't overplay your part
OPCM : 5
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +3
TRANSMUTACJA : 15+5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
Listy do mistrza gry - Page 30 F961fe915f4f4f2fdd9729c6daeb5ae421cc53d9
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9651-eve-doe https://www.morsmordre.net/t9728-raven https://www.morsmordre.net/t12284-eve-doe#377725 https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t10225-skrytka-bankowa-nr-2211#311456 https://www.morsmordre.net/t9729-e-doe
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]02.03.24 23:26
Przeczytaj 1 IX 1958
Wuju, zgodnie z Twoim poleceniem wyruszyliśmy dzisiaj na patrol naszych północnych, morskich granic – i dokładnie tak, jak przewidziałeś, natknęliśmy się na pierwszych śmiałków, którzy zdecydowali się wyciągnąć łapy po płynące do Cromer dostawy. Wygląda na to, że potrzeba było dwóch tygodni, by na zgliszczach wyrośli pierwsi oportuniści; płynący pod piracką banderą szkuner zaatakował nas dwadzieścia mil morskich na wschód od groty przemytników. Prawdopodobnie załoga nie zdawała sobie sprawy, z kim ma do czynienia – zapłacili za ten błąd. Szalona Selma wyszła ze starcia bez większego szwanku, to, co udało nam się wyciągnąć z wraku, dostarczę niezwłocznie do naszego portu. Wśród załogantów był mój stary znajomy, pozwoliłem sobie ugościć go pod pokładem; dowiem się, czy działali samozwańczo, czy byli częścią jakiejś większej operacji. Pozostałych planuję przeznaczyć na kolejną ofiarę dla syren – pełnia księżyca zbliża się prędko.

Oprócz raportu z działań, piszę do Ciebie, Wuju, również z prośbą; jak wiesz, od bitwy w Landguard Fort u wybrzeży Suffolku bytuje kraken, który tamtego dnia zatopił mugolskie okręty. Pozostawiony sam sobie z pewnością w końcu odpłynie, nie mogę jednak pozbyć się myśli, że pozwolenie mu na to, byłoby marnotrawstwem – i że jego pojawienie się nie było przypadkowe. Chciałbym sprowadzić go bliżej naszych ziem, żeby samą swoją obecnością odstraszał kolejne wrogie nam okręty; rozmówiłem się w tej sprawie z Melisande i oboje wierzymy, że dzięki obserwacjom jego zachowania będziemy w stanie wytyczyć bezpieczny dla nas szlak, którego znajomość pozwolił nam nie tylko na utrzymanie lepszej kontroli nad wodami, ale także będzie elementem przetargowym w negocjacjach z przyszłymi sojusznikami. Jestem gotów zająć się skoordynowaniem tego przedsięwzięcia, brakuje mi jednak nieznacznej części środków potrzebnych do przygotowania legowiska, które kraken mógłby uznać za właściwe. Sprowadzenia go nie chcę natomiast odciągać zbytnio w czasie, ponieważ podobno wczesna jesień jest naturalnym okresem migracji tego gatunku; jeżeli zgodziłbyś się mnie w tym wspomóc, ręczę, że w przeciągu półrocza każdy galeon powróci do naszego skarbca dwukrotnie, a w dłuższej perspektywie będzie to inwestycja, która przyniesie jeszcze pokaźniejsze zyski.

Jestem gotów do działania – oczekuję jedynie na Twoją zgodę. Listy do mistrza gry - Page 30 WHlYll0


| nie potrzebuję fabularnie odpowiedzi zwrotnej - list ma jedynie uzasadnić wzięcie mechanicznej pożyczki (uzgodnionej już z mg)
some men have died
and some are alive
and others sail on the sea
with the keys to the cage
and the devil to pay
we lay to fiddler's green

Manannan Travers
Manannan Travers
Zawód : korsarz, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
so I sat there,
beside the drying blood
of my worst enemy,
and wept
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 30 +4
CZARNA MAGIA : 12 +4
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manannan-travers https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t12133-manannan-travers https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]25.03.24 21:55
Przeczytaj 20 września 1958
Droga ciociu, lady doyenne Morgano,wiem, że w ostatnim czasie brakuje Ci czasu. Wiesz jednak, jak cenię sobie Twoje słowo, ciociu, więc nim sprawa stanie się oficjalna, wolę upewnić się, że nasze plany nie kolidują z Twoimi pod żadnym ze względów.
Niestabilna sytuacja w kraju nie sprzyja i nam; budowanie relacji z innymi rodzinami nie jest wcale prosta, a jak sama rozumiesz, nie staje się młodsza. Czuję, lady doyenne, że staje się bagażem dla naszej rodziny. Nie chcę nim jednak być. Zawsze stałam po Twojej stronie, lady Morgano Selwyn i nie chcę, aby to kiedykolwiek się zmieniło. Dobrze wiesz, że od zawsze byłaś moim autorytetem, że pragnę iść w Twoje ślady, i że Twoje słowo wystarczy, bym zrobiła cokolwiek, o co tylko poprosisz.
Nasza rodzina została osłabiona przez zdrajców. Pałac jest pusty, mimo że ostatnio wrócił w jego progi mój brat. On sam nie ma jednak przecież jeszcze potomka. Dlatego też wraz z moimi rodzicami oraz rodzicami Richarda Selwyn postanowiliśmy, że dla wzmocnienia naszych wewnętrznych więzi, w ciągu najbliższego pół roku stanie się on moim mężem, jeśli wyrazisz na to zgodę. Jak wiesz, zgodnie z rodową linią to mój odległy kuzyn, nie bliższy wcale, niż mężczyzna, z którym byłam niegdyś zaręczona.
Proszę, ciociu, jeśli to Ci nie odpowiada, lub też masz dla mnie inną propozycję, bardziej sprzyjającą w Twoich oczach mi lub naszej rodzinie, wystarczy Twoje słowo. Mam nadzieję, że słowa te dotrą do Ciebie przed oficjalnym spotkaniem z moim ojcem i matką, abyś mogła podjąć stosowne decyzje lub do rozmowy nie dopuścić, jeśli taka jest Twoja wola.

Niech nasz płomień zawsze świeci jasno,
Wendelina Selwyn


Czas to przestrzeń.
Poruszasz się przez galaktykę.
Zaczekaj na
najjaśniejsze gwiazdy
Wendelina Selwyn
Wendelina Selwyn
Zawód : alchemiczka, astrolożka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 30+5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
Czy to płomyk, czy prawdziwy pożar?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t12169-wendelina-selwyn#374871 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#374079
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]26.03.24 22:44
Przeczytaj Sierpień 1958
Drogi Ojcze, Liczę, że list mój zastanie cię w chwili wytchnienia, a tym samym przyniesie też tobie ulgę. Wraz z kuzynami Xavierem oraz Craigiem, który przybył ledwie wczoraj do Durham z Francji pochyliliśmy się nad sytuacją w Durham po tym jak deszcz meteorytów spustoszył Anglię. Z całego hrabstwa zbieraliśmy informacje oraz raporty o stanie zniszczeń, zgodnie z Twoją wolą i poleceniem. Następnie po dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji wystosowaliśmy następujący plan działania, który czeka na twoją opinię.

Po wygnanych mugolach pozostały budynki, są różnym stanie. Myślę o zatrudnieniu konstruktora, który dokładnie oceni ich stan oraz potencjalnej rozbiórce paru z nich, celem pozyskania surowca, który będzie można przekazać tym mieszkańcom, którzy doznali największych uszkodzeń w swoich domostwach. Tym samym pomożemy im odbudować domy, w których mieszkali.

Wraz z burmistrzami miasteczek powołać straż obywatelską, która będzie składać się z mieszkańców. Straż taka miałaby patrolować ulice miast, pilnować porządku, który zdaje się być zachwiany w dobie kryzysu i obawiamy się napływu ludzi z bardziej zniszczonych ziem, co może spowodować większy chaos i zamęt. Takie patrole mogą pomóc deeskalować ewentualne bunty i awantury.

Zastanawialiśmy się nad potencjalnym zablokowaniem sieci Fiuu w hrabstwie, aby uniknąć nagłych napływów dużej ilości migrantów. Choć nie wiem, czy jest to najlepszy pomysł. Potrzeba w tej kwestii twojej rady, Ojcze.

Ponadto będziemy wspierać działania Ministerstwa Magii na terenie hrabstwa, wszelkie punkty pomocowe, które już są tworzone. Tam każda para rąk się przyda, a tych wciąż brakuje.


Twoja córka,
Primrose

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Listy do mistrza gry - Page 30 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Listy do mistrza gry [odnośnik]01.04.24 19:08
Przeczytaj Wrzesień 1958
Droga ciociu, lady doyenne Morgano SelwynRichard nie będzie najpewniej w pełni zadowolony z tej decyzji, jednak wierzę, że znajdziesz dla niego godną żoną. Z radością przyjmuję Twoje słowa; zawsze stałam u Twojego boku i dzięki Twojej decyzji wciąż będę mogła to robić, z nową siłą i energią. Doskonale wiesz, że zrobię wszystko, aby spełnić oczekiwania Twoje i Twojego syna. Będę mu żoną, której potrzebuje.
Z radością włożę Twój diadem, ciociu. Niech Twój płomień cieszy nas swoim wspaniałym światłem jeszcze przez wiele długich lat.

Zawsze Twoja,
Wendelina Selwyn


Czas to przestrzeń.
Poruszasz się przez galaktykę.
Zaczekaj na
najjaśniejsze gwiazdy
Wendelina Selwyn
Wendelina Selwyn
Zawód : alchemiczka, astrolożka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 30+5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
Czy to płomyk, czy prawdziwy pożar?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t12169-wendelina-selwyn#374871 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#374079

Strona 30 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Listy do mistrza gry
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach