Wydarzenia


Ekipa forum
Nulla
AutorWiadomość
Nulla [odnośnik]23.07.17 20:58
First topic message reminder :
Nulla
Nulla z pozoru wygląda na sowę statyczną i spokojną - pozory jednak mylą. Z początku, gdy Mela dopiero poznawała się z Nulla nie było łatwo, sowa gryzła ją w palce i nie dawał się do siebie zbliżyć. Dopiero po tygodniach prób udało jej się sowę oswoić. Może to płynąca we krwi ręka do zwierząt, a może wytrwałość pozwoliły Nullę wytresować odpowiednio. Nosi listy z pieczołowitością, spokojnie czekając aż adresta nie odbierze listu. Za przekąski dziękuje krótkim rozłożeniem skrzydeł.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>


I've heard allegations 'bout your reputation
I'll show you my shadows if you show yours
Let's get it right dear, give a good fight dear
We'll keep it all up behind
closed doors


Ostatnio zmieniony przez Melisande Travers dnia 29.03.23 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Melisande Travers
Melisande Travers
Zawód : badacz; behawiorysta smoków; początkujący twórca świstoklików
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I do not chase. I conquer.
You will crumble for me
like a Rome.
OPCM : 10
UROKI : 0 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +1
TRANSMUTACJA : 10 +7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 19
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t4704-melisande-rosier#100644 https://www.morsmordre.net/t5050-nulla#108518 https://www.morsmordre.net/t12140-melisande-travers https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t5178-skrytka-bankowa-nr-1209 https://www.morsmordre.net/t5098-melisande-rosier#110615

Re: Nulla [odnośnik]26.01.24 16:26
Przeczytaj Irina Macnair
Szanowna Lady Travers, pozostaję wdzięczna za Twe zapewnienie i nie zawaham się zwrócić z prośbą o pomoc, gdy tylko znany nam będzie pełen krajobraz zniszczenia. Obawiam się jednak, że najtrudniejsza okaże się walka z tym, co dopiero nadejdzie.
Przetrwaliśmy, lady Melisande, ale spływające z każdego zakątka naszych ziem sprawozdania nie napawają optymizmem. Przelewająca się przez kraj katastrofa jeszcze bardziej zdaje się podkreślać, jak wielką siłą jest nasza jedność i przyjaźń. Tym mocniej wypełnia mnie nadzieja, iż Ty i Twoi bliscy również zdołaliście uchronić się przed najdotkliwszą krzywdą i pozostajecie bezpieczni. Jeśli zaś rodzina Macnair może być Wam podporą w jakiejkolwiek sprawie - również nie wahaj się wysłać sowy.
Światem wstrząsnął smutek, świat pogrążył się w grozie, lecz nasze wspólne działania zatrzymają krzywdy i odbudują to, co zostało zniszczone. Nie mam co do tego wątpliwości.


Irina Macnair
Irina Macnair
Irina Macnair
Zawód : Właścicielka domu pogrzebowego
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Ty się boisz śmierci, a ja nazywam ją przyjaciółką. Ja nią jestem.
OPCM : 15 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 22 +6
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8709-irina-macnair-dluga-budowa https://www.morsmordre.net/t8832-pani-macnair#263265 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f445-suffolk-dunwich-przekleta-warownia https://www.morsmordre.net/t9237-skrytka-nr-2063#281040 https://www.morsmordre.net/t9127-irina-macnair#275271
Re: Nulla [odnośnik]25.03.24 16:56
Przeczytaj Efrem Yaxley
Droga Melisande,Na wstępie mojego listu ślę zapytanie o Twoje zdrowie. Mam cichą nadzieję, że jest w doskonały stanie, jak również Twoje samopoczucie. Napomknę skromnie, że zawsze wyglądasz doskonale, przy czym zamartwianie się bywa zbędne.

Jednak wiadomość ślę do Ciebie w sprawie ważnej, wręcz niecierpiąca zwłoki. Poinformowano mnie o niecodziennej sytuacji, która wystąpiła pośród północnych ziem, miasto Appleby. Czy doszły Cię już słuchy? Gdy pierwszy raz o tym zasłyszałem, znacząco przekreśliłem sytuację, podpinając to pod złudną plotkę. Jednak sytuacja okazała się zaistnieć w świecie, a sprawa do rozwiązania. W imieniu Panny Multon ślę w Twe dłonie zapytanie, czyż skłonisz chęć uczestniczyć w przedsięwzięciu. Na szali wisi życie ludzi, co również potencjalne knowania wrogów naszego stronnictwa.

Chętnie podejmę wspólne działania, by wyjaśnić sytuację. Wszak co również zapewnić Wam bezpieczeństwo. Nigdy nie możemy być pewni, co czai się za rogiem.

Niech los Ci sprzyja, Lord Efrem Yaxley
In the tapestry of shadows, I find my strength – silent guardian, unwavering beliefs, a figure cloaked in the allure of the unknown.Through the labyrinth of mysteries, I navigate with resolute steps, embracing the enigma that defines my existence.
Efrem Yaxley
Efrem Yaxley
Zawód : arystokrata; aspirujący polityk; działacz w MKCz; wsparcie Ambasadora Magicznej Konfederacji Czarodziejów
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Potęga tkwi w cieniu, gdzie niebezpieczeństwo rodzi się z milczenia, a moc kryje się tam, gdzie oczy nie śmieją spojrzeć.
OPCM : 7 +2
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 7 +3
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t12223-efrem-yaxley https://www.morsmordre.net/t12224-aurelius#376340 https://www.morsmordre.net/t12339-efrem-yaxley#379333 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12286-efrem-yaxley
Re: Nulla [odnośnik]01.04.24 20:55
Przeczytaj List dostarczył Nuntius
Droga kuzynko Melisande, Lady Travers
domyślam się, że list otrzymany ode mnie może wzbudzić w Tobie zaskoczenie lub nawet niedowierzanie. Ostatni raz miałyśmy okazję spotkać się lata temu, gdy byłam jeszcze dzieckiem. W tamtym momencie nie byłam świadoma ogromu nieszczęścia, który spadł na Twoją rodzinę z rąk kogoś, kogo moja rodzina na zawsze wymazała z kart historii. Wraz z osiągnięciem przeze mnie pełnoletności i ukończenia zobowiązań naukowych, chciałabym złożyć Wam, lady, serdeczne wyrazy współczucia oraz zrozumienia. Słowa nie przykryją bólu, lecz mogą być początkiem do odbudowania rodzinnych więzi. W świecie równie wymagającym jak ten, w którym przyszło nam żyć, rodzina ważna jest ponad wszystko inne.

List, jednakże, jest jedynie nośnikiem tego, co w nim zawarto, a słowa bledną wobec podjętych zamiarów. Dlatego pragnęłabym — korzystając z Twej zmiany nazwiska, wszak przyjaźń między rodem Travers i Crouch ma długie i głębokie korzenie — zaprosić Cię na spotkanie. Z szacunku do twej pozycji oraz doświadczenia, to w Twoje ręce oddaję wybór miejsca oraz czasu, który najbardziej by cię satysfakcjonował. Oczywiście tylko w wypadku, w którym będziesz w stanie przyjąć moje zaproszenie.

Cum filiae nascuntur, bella nulla sunt.*

Z wyrazami szacunku,
Lady Hypatia C. Crouch
| * łac. Gdy rodzą się córki, nie ma wojen.


These things that you're after, they can't be controlled.
This beast that you're after will eat you alive
And spit out your bones

Hypatia Crouch
Hypatia Crouch
Zawód : debiutantka
Wiek : 18 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
divinity will stain your fingers and mouth like a pomegranate. it will swallow you whole and spit you out,
wine-dark and wanting.
OPCM : 5 +2
UROKI : 5
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2
CZARNA MAGIA : 2 +3
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Jasnowidz

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12296-hypatia-crescentia-crouch#377992 https://www.morsmordre.net/t12301-nuntius#378115 https://www.morsmordre.net/t12332-hypatia-crouch#379076 https://www.morsmordre.net/f243-city-of-london-pallas-manor-siedziba-rodu-crouch https://www.morsmordre.net/t12303-skrytka-nr-2626#378117 https://www.morsmordre.net/t12302-hypatia-crouch#378116

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Nulla
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach