Wydarzenia


Ekipa forum
Nulla
AutorWiadomość
Nulla [odnośnik]23.07.17 20:58
First topic message reminder :
Nulla
Nulla z pozoru wygląda na sowę statyczną i spokojną - pozory jednak mylą. Z początku, gdy Mela dopiero poznawała się z Nulla nie było łatwo, sowa gryzła ją w palce i nie dawał się do siebie zbliżyć. Dopiero po tygodniach prób udało jej się sowę oswoić. Może to płynąca we krwi ręka do zwierząt, a może wytrwałość pozwoliły Nullę wytresować odpowiednio. Nosi listy z pieczołowitością, spokojnie czekając aż adresta nie odbierze listu. Za przekąski dziękuje krótkim rozłożeniem skrzydeł.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>


I've heard allegations 'bout your reputation
I'll show you my shadows if you show yours
Let's get it right dear, give a good fight dear
We'll keep it all up behind
closed doors


Ostatnio zmieniony przez Melisande Travers dnia 29.03.23 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Melisande Travers
Melisande Travers
Zawód : badacz; behawiorysta smoków; początkujący twórca świstoklików
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I do not chase. I conquer.
You will crumble for me
like a Rome.
OPCM : 10
UROKI : 0 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +1
TRANSMUTACJA : 10 +7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 19
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t4704-melisande-rosier#100644 https://www.morsmordre.net/t5050-nulla#108518 https://www.morsmordre.net/t12140-melisande-travers https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t5178-skrytka-bankowa-nr-1209 https://www.morsmordre.net/t5098-melisande-rosier#110615

Re: Nulla [odnośnik]27.02.23 21:10
Przeczytaj NADAWCA
Moja piękna różo, Mam wielką nadzieję, że Czaruś odnajdzie Cię w humorze tak doskonałym jak mój! Właśnie rozpakowuję ostatnią walizkę z podróży do Paryża i jest tak wiele rzeczy, o których pragnę opowiedzieć. Koniecznie musisz zobaczyć najnowsze kroje i wstążki! Wiem, że będziesz wyglądać w nich wspaniale, choć nie będą to barwy, które widujesz na co dzień. Jeśli tylko znajdziesz chwilę, by odwiedzić swojego ulubionego kuzyna, wykonam niezbędne przymiarki. Nie mogę przecież pozwolić, by choć jedno załamanie materiału skaziło Twoje piękne oblicze, moja droga kuzynko.
Mam także jeszcze jedną niespodziankę, której musimy wspólnie doświadczyć! Madame Beauchêne pokazała mi wspaniałą formę wypoczynku godną arystokracji. Paryżanie płacą krocie, by oddać się tym przyjemnościom, lecz ufam, że nasze koszty będą znacznie mniejsze. Ich rozrzutność wprost nie zna granic i wiele z rzeczy, których używają jest zbytkiem, z którego możemy zrezygnować. Naturalnie nie umniejszy to przyjemności, a uczyni ją unikalną i jedyną w swoim rodzaju. Godną naszego statusu!

Nie mogę doczekać się Twojej wizyty, moja droga Melisande. Przekaż, proszę, pozdrowienia dla Twego drogiego małżonka. Mam nadzieję, że szata nosi się dobrze.


Czekam z utęsknieniem, Edward
P.S. Jeśli masz truskawki, szampana i czekoladki, uczynisz swego kuzyna najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.


I walk, I talk like I own the place
I play with you like it's a game
Edward Parkinson
Edward Parkinson
Zawód : krawiec, projektant
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wild things that turn me on
Drag my dark into the dawn
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9457-edward-parkinson-budowa#288270 https://www.morsmordre.net/t9541-czarus https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t9572-skrytka-nr-2183 https://www.morsmordre.net/t9573-edward-parkinson#291128
Re: Nulla [odnośnik]29.03.23 16:42
Przeczytaj lipiec 1958
Kochana Melisande,
wierzę, iż korzystasz z uroków letniego słońca, jakie wynagradza nam dziś długie, mroźne dni. Sama nie mogę wprost wyjść z zachwytu, kiedy pozbawiona tych wszystkich warstw futra, mam możliwość obserwować z tarasu jego leniwy wschód każdego ranka. Wiem, że nie podzielasz mojego zamiłowania do wczesnego opuszczania komnat, ale z całego serca polecam chociażby spróbować.

Muszę przyznać, że piszę do Ciebie wcale nie bezinteresownie, gdyż od dłuższego już czasu noszę się z pewnym planem, jakiego przez natłok zdarzeń nadal nie udało mi się wprowadzić w życie. Chciałabym omówić go wraz z Tobą i zainspirować Cię oraz możliwie zachęcić do jego realizacji, albowiem wiąże się on z kwestią, jaka niewątpliwie dotyczy także Ciebie.
Z przyjemnością odwiedzę Cię w Norfolk, bądź zaproszę do Château Rose, którego drzwi zawsze stać będą przed Tobą otworem. Nie każ mi długo czekać, zdążyłam już mocno za Tobą zatęsknić. Nieco enigmatycznie, lecz przepełniona nadzieją, wyczekuję z niecierpliwością
Evandrashow me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Nulla [odnośnik]05.07.23 2:34
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Droga Siostro,Mimo ostatnich przeciwności wydaje się, że wszystko zmierza ku lepszemu. Nieustannie myślę nad wzmocnieniem bezpieczeństwa na naszych ziemiach, lecz teraz nie jest ku temu odpowiedni czas. Trwające zawieszenie broni odracza w czasie problemy, lecz nie rozwiązuje żadnych z nich. Nie opuszcza mnie myśl o tym, że pozwoliłem skrzywdzić swoją żonę i dziecko. Pozbądź się tego listu, nikt na zamku nie może dowiedzieć się o tym, co się u nas wydarzyło. Nikt nigdzie nie może się o tym dowiedzieć. Evandra również śle Ci pozdrowienia, czuje się już lepiej.

Słuszną odmianą jest czytać Cię taką - pewną siebie i właściwie ukierunkowaną. Wierzę, że to przekonanie nie wzięło się znikąd, a Twój zapał podparły doświadczenia. Uważaj jednak, by tym razem, patrząc przed siebie, nie zapomnieć o tym, co masz pod nogami. Raz już Cię to zgubiło. Oczekiwałem wieści od Ciebie i rad pozostaję, że napłynęły tak szybko. Pamiętaj jednak, że to nie jest właściwy moment, by osiąść na laurach, Twoja droga dopiero się rozpoczyna.

A wobec tak interesujących informacji tym bardziej nie mogę Ci odmówić. Zjaw się w domu w czwartkowe popołudnie, też mam parę spraw, które muszę - najlepiej natychmiast - z Tobą omówić.

Tristanthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Nulla - Page 3 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Nulla [odnośnik]05.10.23 13:12
Przeczytaj
Melisande,niestety, lipiec okazał się zaskakująco wyczerpujący, lecz nawet najcięższe wyzwania mają słodki posmak. Świadomość, że każdy trudny czyn pomaga magicznemu światu rosnąć w siłę łagodzi wyczerpanie. Co nie oznacza, że nie wyczekuję rozpoczęcia Festiwalu. Będziesz nim zachwycona, Melisande, i wierzę, że obydwie odnajdziemy podczas jego trwania odpoczynek i radość.

Nieco zaniepokoiły mnie Twoje słowa. Mam nadzieję, że nic złego nie stało się ani Tobie, ani Twojemu bratu, lordowi nestorowi, a pytania, które pragniesz mi zadać, nie są zwiastunem niczego złego. Pora rozwiać czarne chmury i dać się porwać letniej radości. Dziękuję więc za zaproszenie, oczywiście, że zjawię się w Corbenic Castle i spędzę z Tobą czas - w dowolny sposób. Skorzystanie z terenów zielonych Norfolku brzmi całkiem kusząco.

Z wyrazami szacunku


Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Nulla [odnośnik]13.10.23 22:06
Przeczytaj Brak nadawcy
Lady Rosier, Twoje lico od płatków śniegu bielsze,
Różo przy której inne kwiaty bledsze,
Nie płatek śniegu a łabędzica z jeziora,
Co w tańcu do emocji jest zwykle skora.
Nie łabędzica, lecz potężna czarownica,
Której moc nie przystaje do delikatnego lica,
Nie czarownica, lecz prawdziwa monarchini,
Która zmiażdży każdego ktokolwiek jej zawini,
Nie monarchini, lecz różana nimfa
Wśród muz Apollina prawdziwa Alfa.
Nie nimfa lecz wcielenie bogini,
Nadziei na przyszłość lepszą prorokini,
W jednym słowie nie da się zamknąć jej uroku,
Lecz wiem, że bez niej życie spowija się w mroku.
grudzień 1957,
N. N.
Nicholas Nott
Nicholas Nott
Zawód : Urzędnik w Międzynarodowym Urzędzie Prawa Czarodziejów
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Dwa są sposoby prowadzenia walki: jeden - prawem, drugi - siłą; pierwszy sposób jest ludzki, drugi zwierzęcy.
OPCM : 5 +2
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 15 +1
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Może impreza?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t11527-nicholas-nott https://www.morsmordre.net/t11529-black-jack#357518 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/t11530-n-nott#357520
Re: Nulla [odnośnik]31.10.23 20:58
Przeczytaj 27 VII 1958
Melisande, mam nadzieję, że widok Złotej Rybki nie wzbudził w Tobie niepokoju – nie niesie żadnych złych wieści, a jedynie zapewnienie, że mimo iż splot niespodziewanych wydarzeń zatrzymał nas na dłużej z dala od Corbenic, to za kilka godzin powinniśmy bezpiecznie zawinąć do portu. Nie wyczekuj jednak pojawienia się na horyzoncie naszej bandery; spodziewam się, że kiedy zwiniemy żagle, będzie już po północy. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to potężne spóźnienie się na kolację – obiecuję, że znajdę sposób, żeby Ci to wynagrodzić.

Rano z pewnością będziemy mieć okazję porozmawiać o wszystkim, gdybyś jednakże zdecydowała, że tego wieczoru ze snem Ci nie po drodze, to po dopilnowaniu spraw w porcie planuję udać się do naszych łaźni.

W innym wypadku – zobaczymy się na śniadaniu. Tym razem zjawię się punktualnie. Nulla - Page 3 2POEmgh
some men have died
and some are alive
and others sail on the sea
with the keys to the cage
and the devil to pay
we lay to fiddler's green

Manannan Travers
Manannan Travers
Zawód : korsarz, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
so I sat there,
beside the drying blood
of my worst enemy,
and wept
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 30 +4
CZARNA MAGIA : 12 +4
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manannan-travers https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t12133-manannan-travers https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers
Re: Nulla [odnośnik]19.11.23 20:31
Przeczytaj 30 lipca 1958
Droga Melisande Jak dobrze rozumiem nazwisko Travers było ci pisane od samego początku. Norfolk zachwyciło wyrobami z lawendy oraz lokalnym cydrem. Dotarły do mnie wieści, że wspomogłaś w działaniu Imogen, z czego jestem bardzo rada.
Przepełnia mnie radość i zadowolenie kiedy widzę takie zaangażowanie, które jest godne naśladowania. Jestem przekonana, że tym wydarzeniem dałyście mieszkańcom Norfolk wiele powodów do uśmiechu. Wojna jest okrutna, niesie ze sobą śmierć i to na naszych barkach spoczywa pokazanie ludziom, że mają po co żyć i o co walczyć.
Wasze działania na pewno zostaną zapamiętane na długie miesiące. Możesz być dumna i zapewne nie ma nikogo, kto by uważał, że nie jesteś godna nazwiska Travers. Uważam, że lord Travers ma u swojego boku nietuzinkową kobietę i wspaniałą czarownicę.

Pozdrawiam,
Primrose
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Nulla - Page 3 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Nulla [odnośnik]14.12.23 19:37
Przeczytaj
Melisande,żyjemy i jesteśmy już bezpieczni, względnie. Dziękuję za Twoją troskę. Na Elfim Szlaku...widziałam, że udało Wam się uciec - liczę, że wróciliście do Norfolk cali i zdrowi.

Nadchodzą ciężkie dni, zapewne nawet miesiące, Melisande. Jak nigdy wcześniej doceniam Twą pomoc i sojusz, który nawiązałyśmy. Wiedz, że i Ty możesz na mnie liczyć.

Gdy tylko sytuacja się choć trochę uspokoi - odezwę się z większą ilością informacji.

Uważaj na siebie.

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Nulla [odnośnik]15.12.23 10:36
Przeczytaj Sierpień 1958
Droga Melisande Listy wysyłane pod koniec lipca, opisujące jarmarki zdają się być czasem bardzo odległym. Liczę, że list ten znajduje ciebie oraz cały ród Travers w zdrowiu, pomimo tragedii jaka nawiedziła kraj.

Noc Tysiąca Gwiazd, ta poetycka nazwa tak bardzo nie pasuje do tego co miało miejsce, przyniosła wielką skalę zniszczeń. Widząc co się dzieje w Durham, ślę zapytanie jak sytuacją wygląda w Norfolk. Czy udało się wam zmierzyć już szkody jakie poczyniły odłamki?
Na naszych ziemiach wody wylewają, liczne podtopienia oraz nieostrożność ludzka naraża innych na cierpienie a nawet śmierć.

Bardzo martwi mnie i zastanawia zachwianie magii konstrukcyjnej. Od takich sytuacji rozpoczynają się anomalię. Cała rodzina jest zaangażowana w pomoc, wszyscy czymś się zajmują. Jednak pomimo tego, że sami mamy ręce pełne roboty wiem jak ważne jest wzajemne wsparcie. Proszę daj znać jeżeli będziemy mogli was jakoś wspomóc.

Pozdrawiam,
Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Nulla - Page 3 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Nulla [odnośnik]31.12.23 0:44
Przeczytaj Sierpień 1958
Melisande, Wysłannicy Ministerstwa Magii pojawili się w Durham, aby oszacować straty. Przekazaliśmy im raporty i informacje jakie uzyskaliśmy sami. Teraz czekamy na opinię samego Ministerstwa. Zapewniono nas jednocześnie, że wyślą ludzi do udzielenia pomocy tam gdzie najbardziej jej potrzeba. Zapewne ruszą do miejsc zalanych, w których najwięcej ludzi ucierpiało.

Co zaś do rzeczonych zaburzeń, nie wydają się one anomaliami takimi jakie wtedy były. Pomiary dopiero będa czynione, choć chętnie zasięgnęłabym kolejnej opinii. Jeżeli znajdziesz czas i możliwości, mogę wskazać ci rzeczone miejsce. Być może zauważysz coś, a co my wcześniej nie zwróciliśmy uwagi.
Pozdrawiam,
Primrose

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Nulla - Page 3 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Nulla [odnośnik]08.01.24 20:51
Przeczytaj 16 sierpnia
Droga Melisande,
rad jestem widząc Twoją sowę po tych niespotykanych wydarzeniach, które miały miejsce. Twoje przypuszczenia są prawdziwe, nie byliśmy obecni podczas zakończenia Brón Trogain. Zmęczeni dwutygodniowym świętowaniem wróciliśmy do Warwick. Nie sądziłem, że tym cichym odejściem zaniepokoimy kogokolwiek, lecz w obecnej sytuacji Twój list wydaje się oczywisty. Wiedz, że jesteśmy cali i zdrowi. Wszyscy.

O bezpieczne miejsce podczas walącego się nieba z pewnością było trudno, lecz wierzę, że nie dotknęły Was bezpośrednio żadne nieszczęścia. Manannan z pewnością zadbał też byście bezpiecznie dotarli do Norfolk. Gdybyście czegoś potrzebowali, służymy pomocą i wsparciem na miarę naszych możliwości.
Ramseypan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny, namiestnik Warwickshire
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
My name is Death
and the end is here
OPCM : 40
UROKI : 20 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Nulla - Page 3 Kdzakbm
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Nulla [odnośnik]11.01.24 5:48
Przeczytaj 15 sierpnia 1958
Najdroższa Melisande, nie mogę wyrazić strachu, jaki mnie tamtego dnia ogarnął, kiedy miałam świadomość, że Wy pod gołym niebem szczególnie narażeni jesteście na takie załamanie. Château Rose uległo pewnemu zniszczeniu, jednak próżno u nas szukać głębokich kraterów i wysokich języków ognia. Wszyscy jesteśmy cali i zdrowi, ja i dziecko czujemy się dobrze. U małej musiało to wywołać wielkie poruszenie, jest nieustannie ruchliwa. Mam nadzieję, że to nieszczęście Was względnie oszczędziło.

Nie możemy dać się zwariować. Tragedie otaczać nas będą każdego dnia, wiemy o tym zwłaszcza teraz, pozostając w stanie wojny, jak i przebywszy sypiące się na głowy niebo. Uważam, że powinnyśmy się spotkać. Może właśnie teraz potrzebujemy siebie bardziej, niż kiedykolwiek?

Z mocą uścisków,
Evandra
show me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Nulla [odnośnik]11.01.24 20:12
Przeczytaj 16 sierpnia 1958
Melisande, niezmiernie cieszy mnie, że udało się Wam wszystkim obejść bez większych problemów. Wierzę, że prędko poradzicie sobie ze wszelkimi niedogodnościami. Jeśli istnieje sposób, w jaki mogę Wam pomóc, nie krępuj się! W takich chwilach szczególnie musimy się wspierać, a o rodzinę należy zadbać.

To wspaniale, że łączy nas jedność myśli. Najchętniej spotkam się z Wami w pierwszej połowie września. Nie możemy dać się zwariować mnogości zajęć, jakich z pewnością będziemy mieć w tym czasie wiele. Musimy jednak znaleźć dogodne miejsce, gdyż niestety Château Rose może okazać się nie być na ten moment dostatecznie dobre. My także borykamy się z pewnymi problemami, które mogą okazać się dla naszych gości niedogodne. Czy znasz może coś odpowiedniego? Wolimy ustronne, acz publiczne miejsce, czy może bardziej kameralne?

Do zobaczenia już wkrótce,
Evandrashow me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Nulla [odnośnik]14.01.24 1:50
Przeczytaj Sierpień 1958
Szanowna lady Travers, W głębi serca cieszę się z faktu, że udało Ci się przeżyć te potworne wydarzenia. Mam nadzieję, że Tobie i twojemu mężowi dane było spokojnie zasnąć, a zdrowotne właściwości snu zatarły szczegóły tej nocy.

Miło mi słyszeć, że moje usługi mogą się przydać szybciej niż sądziłem dla szanowanego rodu Travers. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby wasz problem minął, a życie na zamku powróciło do swojego pierwotnego biegu.

P.S. Nulla to bardzo wdzięczna sowa. Zjadła herbatnika w podzięce za list.

Z uszanowaniem,
Vergil Zabini
Vergil Zabini
Vergil Zabini
Zawód : Spirytysta, własciciel sklepu spirystycznego
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 15 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t11353-vergil-zabini#349354 https://www.morsmordre.net/t11360-mercurio#349847 https://www.morsmordre.net/t12153-vergil-zabini https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11361-skrytka-bankowa-2481#349849 https://www.morsmordre.net/t11359-vergil-zabini#349845
Re: Nulla [odnośnik]18.01.24 11:16
Efrem Yaxleysierpień 1958
Lady TraversZ najgłębszym szacunkiem przyjmuję Twoje serdeczne słowa. Dziękuję Ci gorąco za list, który wdarł się w zakamarki mojej korespondencyjnej przestrzeni. Pragnę zapewnić Cię, że moje zdrowie jest na tyle stabilne, ile można sobie życzyć w tych czasach niepewności. Mam nadzieję, że zdrowie i pomyślność nie opuściły Cię w tym czasie. Choć moja nieobecność przeciągnęła się znacząco, byłem świadomy, że poradzisz sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu.

Cieszę się, że nasza znajomość nie straciła tego wyjątkowego szlifu, a Twoje słowa zawsze potrafią wzbudzić moją ciekawość. Twa zdolność do inicjatywy, nawet po okresie ciszy, zaskakuje mnie ona swoim impetem. Pozwól, że podzielę się z Tobą pewną nowością w moim życiu, która być może zainteresuje Cię — rozszerzyłem właśnie moją księgozbiór o kilka perełek literackich, które z pewnością skłonią Cię do dyskusji. Muszę znacząco nadbudować nasz swoisty ranking o kolejne punkty, by wzbudzić to tradycyjne skrzywienie.

Zgodnie z Twoją propozycją, popieram pomysł spotkania. Odczuwam powagę wynikającą ze słów, jakie do mnie skierowałaś, i jestem przekonany, że nasze spotkanie będzie owocne. Najbliższe dni napawają mnie iskrą wolności, więc proszę, abyś wyznaczyła dogodną dla siebie datę i miejsce. Jestem gotów dostosować się do Twoich preferencji.

Niech los Ci sprzyja,Lord Efrem YaxleyIn the tapestry of shadows, I find my strength – silent guardian, unwavering beliefs, a figure cloaked in the allure of the unknown.Through the labyrinth of mysteries, I navigate with resolute steps, embracing the enigma that defines my existence.
Efrem Yaxley
Efrem Yaxley
Zawód : arystokrata; aspirujący polityk; działacz w MKCz; wsparcie Ambasadora Magicznej Konfederacji Czarodziejów
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Potęga tkwi w cieniu, gdzie niebezpieczeństwo rodzi się z milczenia, a moc kryje się tam, gdzie oczy nie śmieją spojrzeć.
OPCM : 7 +2
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 7 +3
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t12223-efrem-yaxley https://www.morsmordre.net/t12224-aurelius#376340 https://www.morsmordre.net/t12339-efrem-yaxley#379333 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12286-efrem-yaxley

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nulla
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach