Wydarzenia


Ekipa forum
Nulla
AutorWiadomość
Nulla [odnośnik]23.07.17 20:58
First topic message reminder :
Nulla
Nulla z pozoru wygląda na sowę statyczną i spokojną - pozory jednak mylą. Z początku, gdy Mela dopiero poznawała się z Nulla nie było łatwo, sowa gryzła ją w palce i nie dawał się do siebie zbliżyć. Dopiero po tygodniach prób udało jej się sowę oswoić. Może to płynąca we krwi ręka do zwierząt, a może wytrwałość pozwoliły Nullę wytresować odpowiednio. Nosi listy z pieczołowitością, spokojnie czekając aż adresta nie odbierze listu. Za przekąski dziękuje krótkim rozłożeniem skrzydeł.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>Don't reveal too much. Let them assume. Let them
wonder.Ostatnio zmieniony przez Melisande Travers dnia 29.03.23 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Melisande Travers
Melisande Travers
Zawód : badacz-behawiorysta smoków, przyszły dyplomata rezerwatu Kent
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I do not chase. I conquer.
You will crumble for me
like a Rome.
OPCM : 10
UROKI : 0 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +1
TRANSMUTACJA : 6 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 19
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t4704-melisande-rosier#100644 https://www.morsmordre.net/t5050-nulla#108518 https://www.morsmordre.net/t4842-nulla-rosa-sine#104133 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t5178-skrytka-bankowa-nr-1209 https://www.morsmordre.net/t5098-melisande-rosier#110615

Re: Nulla [odnośnik]27.02.23 21:10
Przeczytaj NADAWCA
Moja piękna różo, Mam wielką nadzieję, że Czaruś odnajdzie Cię w humorze tak doskonałym jak mój! Właśnie rozpakowuję ostatnią walizkę z podróży do Paryża i jest tak wiele rzeczy, o których pragnę opowiedzieć. Koniecznie musisz zobaczyć najnowsze kroje i wstążki! Wiem, że będziesz wyglądać w nich wspaniale, choć nie będą to barwy, które widujesz na co dzień. Jeśli tylko znajdziesz chwilę, by odwiedzić swojego ulubionego kuzyna, wykonam niezbędne przymiarki. Nie mogę przecież pozwolić, by choć jedno załamanie materiału skaziło Twoje piękne oblicze, moja droga kuzynko.
Mam także jeszcze jedną niespodziankę, której musimy wspólnie doświadczyć! Madame Beauchêne pokazała mi wspaniałą formę wypoczynku godną arystokracji. Paryżanie płacą krocie, by oddać się tym przyjemnościom, lecz ufam, że nasze koszty będą znacznie mniejsze. Ich rozrzutność wprost nie zna granic i wiele z rzeczy, których używają jest zbytkiem, z którego możemy zrezygnować. Naturalnie nie umniejszy to przyjemności, a uczyni ją unikalną i jedyną w swoim rodzaju. Godną naszego statusu!

Nie mogę doczekać się Twojej wizyty, moja droga Melisande. Przekaż, proszę, pozdrowienia dla Twego drogiego małżonka. Mam nadzieję, że szata nosi się dobrze.


Czekam z utęsknieniem, Edward
P.S. Jeśli masz truskawki, szampana i czekoladki, uczynisz swego kuzyna najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.


I walk, I talk like I own the place
I play with you like it's a game
Edward Parkinson
Edward Parkinson
Zawód : krawiec, projektant
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wild things that turn me on
Drag my dark into the dawn
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9457-edward-parkinson-budowa#288270 https://www.morsmordre.net/t9541-czarus https://www.morsmordre.net/t9540-rece-drza-gdy-zbieram-twoja-miare#290099 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t9572-skrytka-nr-2183 https://www.morsmordre.net/t9573-edward-parkinson#291128
Re: Nulla [odnośnik]29.03.23 16:42
Przeczytaj lipiec 1958
Kochana Melisande,
wierzę, iż korzystasz z uroków letniego słońca, jakie wynagradza nam dziś długie, mroźne dni. Sama nie mogę wprost wyjść z zachwytu, kiedy pozbawiona tych wszystkich warstw futra, mam możliwość obserwować z tarasu jego leniwy wschód każdego ranka. Wiem, że nie podzielasz mojego zamiłowania do wczesnego opuszczania komnat, ale z całego serca polecam chociażby spróbować.

Muszę przyznać, że piszę do Ciebie wcale nie bezinteresownie, gdyż od dłuższego już czasu noszę się z pewnym planem, jakiego przez natłok zdarzeń nadal nie udało mi się wprowadzić w życie. Chciałabym omówić go wraz z Tobą i zainspirować Cię oraz możliwie zachęcić do jego realizacji, albowiem wiąże się on z kwestią, jaka niewątpliwie dotyczy także Ciebie.
Z przyjemnością odwiedzę Cię w Norfolk, bądź zaproszę do Château Rose, którego drzwi zawsze stać będą przed Tobą otworem. Nie każ mi długo czekać, zdążyłam już mocno za Tobą zatęsknić. Nieco enigmatycznie, lecz przepełniona nadzieją, wyczekuję z niecierpliwością
EvandraWhy do I like thunderstorms? Because it shows that even nature needs to scream sometimes.
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t8766-wanda#260651 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Nulla
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach