Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta Hani
AutorWiadomość
Poczta Hani [odnośnik]26.08.17 22:07
First topic message reminder :
Dallas
Stara sowa dziadka, której używa do swoich listów.


Hnn:

[bylobrzydkobedzieladnie]


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to beOstatnio zmieniony przez Hannah Wright dnia 02.02.21 22:33, w całości zmieniany 8 razy
Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Tell me things
you've never said out loud.
Just try and go there if you can
Show me the parts of you
you're not that proud of.
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Poczta Hani - Page 15 8c905527b1ee98e0d94e5b8666c44eb444639c46
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright

Re: Poczta Hani [odnośnik]21.12.21 1:52
Przeczytaj Roselyn Wright
Droga Hannah,
<--

-->
Przez ostatnich kilka dni chodziło za mną uczucie, że sromotnie o czymś zapomniałam. Wybacz proszę za spóźnienie. Mam nadzieję, że twój urodzinowy prezent rozgrzeje Cię w chłodnie dni. Oszczędzę sobie najgorętszych życzeń i pozostawię je na nasze spotkanie. Mam nadzieję, że niedługo uda nam się zobaczyć.
Wierzę, że wszystko u was w porządku. Jeśli w ogóle to określenie w jakikolwiek sposób pasuje do sytuacji. Że jesteście zdrowi i bezpieczni. Pytałam o Was tatę, ale nie był zbyt rozmowny. Zapewnił mnie jednak, że macie się dobrze. Nie wiem czy nie chciał mnie martwić, czy mówił prawdę. Żałuję, że podczas mojej ostatniej wizyty w domu nie udało mi się was odwiedzić.
Me; mogła mi odrobinę przy rękawiczkach- są trochę nie zgrabne, wiem, wybacz, nie mogłam jej odmówić, ostatnio stwierdziła, że za tobą tęskni. Być może z nadejściem wiosny będziemy trochę bliżej Was niż dalej.
R.
| Furia przywiodła ze sobą drobny pakunek. Paczkę, w której znajdowała się para ciemnoczerwonych, wełnianych rękawiczek, czapkę i szalik.what we have become but a mess of flesh and emotion - naked on all counts

my dearest friend


Roselyn Wright
Zawód : Uzdrowiciel w leśnej lecznicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the healer has the
b l o o d i e s t
hands.
OPCM : 15
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 35
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
when will enough be enough?
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6412-roselyn-wright https://www.morsmordre.net/t6516-furia#166169 https://www.morsmordre.net/t6521-roselyn#166208 https://www.morsmordre.net/f415-szkocja-highlands-knieja https://www.morsmordre.net/t6553-skrytka-bankowa-nr-1612#167244 https://www.morsmordre.net/t6551-r-wright#282514
Re: Poczta Hani [odnośnik]21.12.21 11:27
Przekazał Pumpernikiel
Hannah
Haneczko, Hanusiu, najśliczniejsza Hanno... Cóż mogę powiedzieć prócz PRZEPRASZAM!
Wiesz doskonale, że mój grafik jest napięty jak sznurek do wieszania prania, bo czasami między pieczeniem strucli, a czesaniem końskiego ogona ciężko jest znaleźć chwilę na poważne ploteczki. Żarty na bok, ostatnio byłam taka zwariowana, wciąż gdzieś biegać, robić, załatwiać i oczywiście pełnoetatowo martwić się o pozostałe moorowe głowy*.
Moja wina, biję się w pierś chochlą i melduję, iż jestem gotowa pomóc ci zawsze i wszędzie.
Podaj czas i miejsce spotkania, mogę przybyć na miotle, na nogach, albo na Płotce w zależności od potrzeby.
Dwa razy nie trzeba powtarzać, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, musimy pomóc bez żadnego wahania, za wszelką cenę!
*Dobrze, że przejęłaś chociaż jedną, ale między nami i tak Billy był najmniej problematyczny
** Nie mów nikomu, bo będzie że mam ulubieńców
*** Mam, ale nikt nie musi wiedzieć prócz nas
Twoja Jenny
she smiled, and her face was like the sun

Jenny Moore
Zawód : łączniczka
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna

niektóre drogi
trzeba pokonywać samotnie

OPCM : 13
UROKI : 11
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Poczta Hani - Page 15 N1ZCbBv
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10670-jenny-moore https://www.morsmordre.net/t10789-pumpernikiel https://www.morsmordre.net/t10793-mam-na-imie-jenny https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t10786-szuflada-jenny https://www.morsmordre.net/t10808-jenny-moore#328777
Re: Poczta Hani [odnośnik]22.12.21 1:32
Przeczytaj Just Tonks
Hann, Wyobraź sobie, jakie było zdziwienie, kiedy zamiast Vincenta w JEGO domu Znalazłam kobietę w JEGO swetrze. Samym swetrze Hannah. Nie "o założę bo mi zimno". Tylko to drugie. Zdecydowanie to drugie. Zachowywała się jakby była u siebie. ZAPROPONOWAŁA MI HERBATĘ. Rozumiesz to?!

justine60And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Poczta Hani - Page 15 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Poczta Hani [odnośnik]23.12.21 0:28
Przeczytaj 7 II 1958
Hanny, moja mama z kolei mówiła, że sny utkane są z naszych własnych myśli odbitych w popękanym lustrze - i że kiedy śnimy, to znaczy, że nasz umysł próbuje nam coś o nas samych powiedzieć. Nie mam pojęcia, czy to prawda, ale jeśli tak, to obawiam się, że to, o czym piszesz, już się stało. Czy to byłoby takie okropne? Chcieć, żeby to, czego pragniemy, opuściło sny i stało się rzeczywistością? Kiedyś wydawało mi się, że tak; że przez to, co się stało - kim my się staliśmy - mamy obowiązek odłożenia swojego życia na bok i skupienia się na walce. Ale jeśli odsuniemy od siebie wszystko i wszystkich, których kochamy, to czy wciąż będziemy mieć siły walczyć?

Wiesz, co jeszcze mówiła mi mama? Że marzeniom trzeba pomóc, a nie się przed nimi chować i czekać, aż spełnią się same, po cichu. Jeśli powiesz mi, o czym śniłaś, obiecuję zrobić wszystko, by się ziściło. Co Ty na to?

Nasi sąsiedzi to szczęśliwie wspaniali ludzie, pomagali mi jeszcze zanim się tu sprowadziliśmy. Na najbliższym wzgórzu - tym tuż za jeziorem, trzeba obejść je trochę dookoła, żeby do niego dotrzeć - mieszka starszy czarodziej z córką, ten sam, który odsprzedał mi ziemię i pozwolił zabrać owcze runo do Oazy. Ostatnio mówił mi, że czasami odwiedzają go wnuki; może wybierzemy się tam z Amelią następnym razem, kiedy przyjadą. Po drugiej stronie mieszka małżeństwo naukowców, są nieco... osobliwi, a ich dom wygląda, jakby był wyjęty z zupełnie innego świata, ale opowiadają tak wspaniale, że człowiek mógłby słuchać ich godzinami. Stracili obu synów w trakcie Bezksiężycowej Nocy, od tego czasu rzadko kiedy opuszczają dom. Zastanawiałem się, czy nie poprosić ich, żeby czasami pomogli w nauce Aidanowi - zajmują się astronomią i czymś związanym z ziemią, i z płynącą w niej magią - ale trochę się obawiam, że naruszę tym ich prywatność. Albo że zgodzą się tylko z uprzejmości.

Pamiętam śnieżny czerwiec, byliśmy wtedy z Amelią na wyścigu saneczkowym w Dolinie Glendalough. Niedługo po tym, jak do mnie trafiła. Wydaje się, że to było wieki temu, mimo że wcale nie minęło tak wiele czasu.

Oczywiście, że Cię nauczę. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem świetnym nauczycielem, choć za nic nie mogę sobie przypomnieć, kto to był.

Sama moja obecność jest dla ludzi kłopotem, wiesz o tym, Hanny. Ale skoro tak, to bardzo chętnie się z Tobą wybiorę. To znaczy - wybierzemy, Amelia też na pewno będzie zachwycona. Nie mam pojęcia, skąd Jenny, Cillian i Aidan ją znają, ale zdaje się, że będziemy mieć okazję wypytać o to wszystkich zainteresowanych. Co powinniśmy przynieść w prezencie? Czy jest coś, z czego Twoja ciocia ucieszyłaby się szczególnie mocno?

Twój,
Poczta Hani - Page 15 PJY8Uf9


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Poczta Hani [odnośnik]03.02.22 22:16
4 luty Just Tonks
Hann, NIE UWIERZYSZ, ledwie spotkałam Wellers pół nagą w domu Vincenta to dwa tygodnie później natrafiam na śliczną blondynkę w jego kuchni. A to co? Ta proponuje mi HERBATY? W moim domu Hannah!!!!! Znaczy w Vincenta, ale wiesz o co mi chodzi. Oszaleje. OSZALEJE. Wracaj już bo miałaś rację dosłownie ze wszystkim.

justine60


10 luty Just Tonks
Hann, Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze. Że Francja radzi sobie jakoś i Ty też. Tęsknie, zwłaszcza teraz.
Eh, dobra, i tak pewnie już brwi unosisz zastanawiając się co mnie wzięło na jakieś wstępy.
Tylko nie pisz "a nie mówiłam"

Jestem w ciąży, Hann.
Tak, to pewne.
Tak, jestem głupia.

justine60And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Poczta Hani - Page 15 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Poczta Hani [odnośnik]17.03.22 15:39
Przeczytaj LUTY
Wright,
cieszę się, że wyciągasz wnioski nie znając kontekstu wykrzyczanych przez Ciebie sytuacji. Tak odrobinę poza tematem; masz bardzo donośny głos, nie myślałaś może, aby wykorzystać go i zacząć śpiewać?

Nie będę komentować tego listownie, ani na Merlina tłumaczyć się z kolejnych, absurdalnych zarzutów.
Jeśli masz jakiś "problem" wyjaśnijmy go w cztery oczy. Bardzo chętnie odwiodę Cię od tych bezmyślnych insynuacji oraz udowodnię, że moje intencje, zachowanie oraz morale są jak najbardziej szczere. Myślałem, że w pewnym stopniu współpracujemy, a pewna doza zaufania zdążyła się utworzyć. Najwidoczniej bardzo mocno się myliłem.

Tak, jak już zdążyłem napisać - porozmawiajmy. Mój dom stoi otworem. Jeśli jednak z jakichś przyczyn, posesja w Irlandii jest dla Ciebie "krużgankiem nieprzyzwoitości", zaproponuj neutralny grunt, wszystko mi jedno.  

Pozdrawiam,
V.

My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 28
UROKI : 31
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t7775-your-sweet-escape https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Poczta Hani [odnośnik]18.04.22 0:12
Przeczytaj Billy
Hannah, nigdy nie spaliłbym listu od Ciebie - zwłaszcza, że wyglądałem go od dłuższego czasu, mając nadzieję, że znajdziesz chwilę, żeby skreślić kilka słów. Cieszy mnie, że wszystko u Ciebie w porządku - a skoro ci ludzie Cię nie potrzebują, to może mogłabyś wrócić do mnie? Ja, w przeciwieństwie do nich

Pamiętaj, że tak naprawdę wcale nie jesteś sama - bez względu na to, jak bardzo byłoby cicho i pusto, myślami zawsze jestem z Tobą. A jeśli kiedykolwiek poczujesz się samotna, wystarczy, że zawołasz mnie przez lusterko - swoje noszę wszędzie, w wewnętrznej kieszeni płaszcza; czasami wydaje mi się, że Cię przez nie słyszę - i wyciągam je wtedy, ale okazuje się, że to tylko północny wiatr spłatał mi figla. Może to ten sam, który szumi u Ciebie?

Radzimy sobie, Hanny. Amelia rośnie jak na drożdżach, niedługo sprawię jej chyba pełnowymiarową miotłę. Momentami mnie to przeraża - to, że nie zdążymy doprowadzić naszego świata do porządku, zanim na dobre się w nim zanurzy. Wiem, że nie mogę chować jej w Irlandii w nieskończoność, ale wieści o tym, co dzieje się w Anglii sprawiają, że najchętniej wcale nie wypuszczałbym jej z domu. Boję się - o nią, i o to dzieciństwo, którego nigdy tak naprawdę nie poznała. Często o Ciebie pyta; opowiadam jej, jaką jesteś bohaterką - i ilu ludziom pomagasz, tam, za morzem.

Dziękuję Ci, Hanny. Za te słowa, i za łańcuszek, choć pewnie wiesz, że nie mogę go przyjąć - jest Twój, należy do Ciebie. Zachowam go jednak, przechowam bezpiecznie - aż do momentu, w którym do mnie nas wrócisz. Bo wiem, że wrócisz - i wypatruję wiadomości od Ciebie każdego dnia, licząc na to, że ten konkretny będzie tym szczęśliwym.

Zaopiekuję się - nic złego jej się nie stanie.

Kocham Cię i tęsknię, Poczta Hani - Page 15 PJY8Uf9


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Poczta Hani [odnośnik]18.04.22 0:23
Przeczytaj Billy
Hannah, wiem, że to nieprawda - że gdybyś znajdowała się w kraju, to już dawno temu bym o tym wiedział - ale proszę, zignoruj zdrowy rozsądek i logikę, i napisz mi, że to rzeczywiście nie jest prawda. Nie zasnę spokojnie, dopóki nie zobaczę liter skreślonych Twoją dłonią.

Wciąż czekam i tęsknię, Poczta Hani - Page 15 PJY8Uf9


| do listu dołączony był numer Walczącego Maga


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Poczta Hani [odnośnik]19.04.22 10:45
Przeczytaj
Haniu,
ale o co chodzi, czemu czytasz jakiegoś szmatławca, przecież wiesz, że tam piszą same bzdóry. Z tego, co ostatnio widziałem i sprawdzałem, to żyłem, nawet dobrze... Mój przyjaciel też jest cały i zdrowy, jeśli o niego pytasz, a nie o kogoś innego.
Wszystko dobrze, Haniu. Na tyle, na ile dobrze może być w tych parszywych czasach. Radzimy sobie.

Uwarzaj na siebie i mamę. Mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy i że wiosna pszyniesie nam jakieś dobre wieści.Ben


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : 45
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 40
Genetyka : Czarodziej
Poczta Hani - Page 15 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Poczta Hani [odnośnik]09.05.22 23:25
Przeczytaj 9 IV 1958
Hanny, przepraszam - za tamten list, i za to, że egoistycznie zażądałem od Ciebie odpowiedzi, jednocześnie żadnych nie dając Tobie. Nie pomyślałem - chciałem po prostu upewnić się, że wszystko jest w porządku, że jesteś cała i zdrowa. Nie wyobrażasz sobie, jak bardzo ucieszyłem się, widząc słowa skreślone Twoją dłonią.

Samuel, Frederick, Justine i Michael żyją, Florean i Lucinda też. I Ben, ale to na pewno już wiesz. Wciąż staramy się ustalić, co dzieje się z Alexandrem, panem Kieranem, Jackie, Charlene i Marcellą, ale jestem pewien, że lada dzień dostaniemy od nich wieści - gdy tylko tak się stanie, od razu do Ciebie napiszę. Nie martw się, proszę.

Jestem cały, Hannah, nigdy nie było mnie na pokładzie tego statku. Ani Floreana, ani Lucindy - nie wiemy jeszcze, dlaczego Walczący Mag postanowił nas uśmiercić w oczach opinii publicznej, czy chodziło tylko o propagandę, czy o coś jeszcze, ale na pewno się tego dowiemy - zwołałem spotkanie w ratuszu, w Zakonie jest mnóstwo mądrych głów - wysnują sens z tego wszystkiego. Justine też jest cała, jeśli do niej napiszesz, to sama pewnie opowie Ci więcej.

Zajmę się tu wszystkim, dopóki nie wrócisz - choć musisz wiedzieć, że nie ma dnia, w którym nie myślałbym o Tobie i o tym, jak bardzo chciałbym, żebyś była obok. To samolubne, wiem - jesteś tam potrzebna, tym ludziom, którym pomagasz - ale tęsknię za Tobą. Czasami wracam do domu i łapię się na tej niemożliwej do zignorowania potrzebie porozmawiania z Tobą - opowiedzenia Ci o wszystkim, dowiedzenia się, co myślisz; jest tyle rzeczy, którymi chciałbym się z Tobą podzielić, a które boję się powierzyć pergaminowi.

Odezwij się do mnie od czasu do czasu - nawet nie wiesz, jak wiele radości sprawiają mi Twoje listy.

Twój, Poczta Hani - Page 15 PJY8Uf9


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Poczta Hani
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach