Wydarzenia


Ekipa forum
Ammun
AutorWiadomość
Ammun [odnośnik]14.03.18 22:03
First topic message reminder :
Ammun [raróg zwyczajny]
Wierny towarzysz i oddany rozmówca Zachary'ego. Z biegiem lat także powiernik pisanych przez niego listów. Inteligentne i cwane stworzenie zdolne do dziobania i drapania adresata, jeśli tylko stało się przyczyną złego humoru swojego pana.


وزير جلالة الملك NADAWCA
ADRESAT TREŚĆ WIADOMOŚCI PODPIS
Once you cross the line


Ostatnio zmieniony przez Zachary Shafiq dnia 20.02.23 18:44, w całości zmieniany 13 razy
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 21 +1
UROKI : 4 +2
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 3 MaPFNWM
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732

Re: Ammun [odnośnik]28.06.20 10:08
. Safiya Shacklebolt
Lordzie Shafiq, Dziękuję za informację. Pozwól więc, że odezwę się na początku przyszłego tygodnia, sir.
Życzę dużo zdrowia; oby dyżury okazały się spokojne.

z poważaniem,
. lady Safiya Shackleboltgoddesses don't speak in whispers;
they scream.
Safia Shacklebolt
Safia Shacklebolt
Zawód : kapłanka
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
too late for tears, damage is done
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8545-safiya-shacklebolt#249238 https://www.morsmordre.net/t8578-ghede#251399 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f231-sussex-brighton-brighton-pavilion https://www.morsmordre.net/t8580-skrytka-bankowa-nr-2017#251404 https://www.morsmordre.net/t8579-s-shacklebolt
Re: Ammun [odnośnik]01.07.20 20:20
A.R. Black V 1957
Zachary,Dziękuję za słowa troski, czuję się dobrze. Wierzę, że i Ty możesz poszczycić się dobrym zdrowiem, zważywszy na to, ile jest w Tobie chęci do dalszego rozwoju. Bardzo doceniam taką postawę, jak również wdzięczny jestem za złożenie takiej prośby właśnie mnie.

W pełni przyznaję Ci rację, na poczet przyszłej kariery musisz wyróżnić się pośród innych również zmysłem organizatorskim. Chętnie wyjawię Ci podstawowe prawdy z zakresu ekonomii, zaczynając w pierwszej kolejności od zasad prowadzenia rachunków. Szybko stanie się jasne, dlaczego właśnie od tego zagadnienia najlepiej zacząć wszelkie ekonomiczne dociekania, musimy się jednak spotkać. W najbliższych dniach jestem do pełnej dyspozycji, daj tylko znać, kiedy mam się zjawić na Wyspie Man.   Alphard
Alphard Black
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: Ammun [odnośnik]04.07.20 1:29
Przeczytaj 29 maja 1957 roku
Drogi Zachary! Jak pamiętasz z naszego spotkania, w ostatnich tygodniach procesy zachodzące w mózgu przykuły moją ciekawość. I nie byłabym sobą, gdybym nie zgłębiła tematu z alchemicznego punktu widzenia, jednocześnie próbując wpleść w niego me umiejętności.

Wpierw zabrałam się za zgłębianie tajników jakże tajemniczego zaufania, czego skutkiem jest eliksir, jaki udało mi się stworzyć. Przy odpowiednim wykorzystaniu ingrediencji oraz czynnika magicznego opracowałam recepturę mikstury, która wywołuje krótkotrwałe zaufanie w osobie spożywającej eliksir.
Udało mi się przetestować miksturę na trzech różnych czarodziejach, dla pewności badań tylko jedna osoba z nich wiedziała, jaki specyfik będzie spożywać, pozostałe zgodziły się na test, nie miały jednak pojęcia, jakie jest działanie eliksiru. Wyniki testów okazały się... odrobinę zaskakujące.

W międzyczasie zaczęłam zgłębiać temat pamięci, który poruszyliśmy podczas ostatniego spotkania. Niestety -bądź stety, zależnie od punktu widzenia - nie posłuchałam Twych słów i spróbowałam zaburzyć równowagę. Naukowa ciekawość oraz dociekliwość nie pozwoliły mi zignorować takiej szansy...
Stworzyłam eliksir, który jest w stanie sprawić, jak to ładnie ująłeś, że węzeł pamięci nie zawiąże się podczas jego działania. Większa dawka specyfiku wywołuje skutki uboczne ze względu na ingrediencje, jakich musiałam użyć, udało mi się jednak obliczyć bezpieczną dawkę, nie wywołującą skutków ubocznych oraz czas jej działania.
I ten eliksir udało mi się przetestować.

Do listu załączam dwa kawałki raportów, jakie sporządziłam podczas testu. '
W jednym znajdziesz przebieg najciekawszej, według mnie, sesji testowania eliksiru zaufania wraz z bardzo zamkniętą osobą, zwykle nie mówiącą prawie niczego na swój tematu.
W drugim znajdziesz opis działania eliksiru wpływającego na pamięć oraz stadia skutków ubocznych wraz z ich opisem.
Więcej nie mogę Ci pokazać ze względów bezpieczeństwa.

Godności osób, które zdecydowały się pomóc mi przy przetestowaniu mikstury pozostają oczywiście tajne.

Serdecznie dziękuję za pomoc, jakiej mi udzieliłeś... I z tego też powodu jestem niezmiernie ciekawa Twojej opinii.

Pozdrawiam,
Frances Burroughs


Sometimes like a tree in flower,
Sometimes like a white daffadowndilly, small and slender like. Hard as di'monds, soft as moonlight. Warm as sunlight, cold as frost in the stars. Proud and far-off as a snow-mountain, and as merry as any lass I ever saw with daisies in her hair in springtime.
Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Ammun [odnośnik]16.08.20 16:48
Przeczytaj Nicholas Lowe
Lord Zechariah Azhar Shafiq
Londyn, 10 VII 1957 r.

Lordzie,

w imieniu swoim oraz władz Szpitala im. św. Munga, chciałbym przekazać najwyższe wyrazy uznania - za zasługi podczas pełnienia służby uzdrowicielskiej, za oddanie wartościom oraz za godne pełnienie dotychczasowej posługi. Jesteśmy dumni, mając w swoich szeregach uzdrowiciela tak uzdolnionego i zaangażowanego, stanowiącego przykład dla innych; wierzymy, że wobec chwiejących się w posadach idei, tacy czarodzieje są nam szczególnie niezbędni - i tym samym chcielibyśmy zaproponować lordowi objęcie stanowiska Ordynatora Oddziału Zatruć Eliksiralnych i Roślinnych.

Moje osobiste doświadczenie każe mi zdawać sobie sprawę, że dźwiganie odpowiedzialności za funkcjonowanie Oddziału jest w trakcie wojny zadaniem wyjątkowo wymagającym, ale trudne czasy potrzebują śmiałych decyzji - oraz ludzi zaufanych, wiernych wyznawanym wartościom. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że poradzi sobie lord z powierzonym zadaniem, oraz że dalsza kariera na stanowisku Ordynatora obfitować będzie w kolejne sukcesy.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szpitala im. św. Munga
Nicholas Lowe
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]16.09.20 10:49
Przeczytaj Craig Burke
Drogi przyjacielu, Mam nadzieję, że list ten zastanie Cię w dobrym zdrowiu oraz samopoczuciu.
Kreślę do Ciebie te słowa, aby wyjaśnić w końcu zagadkę, która być może chodziła Ci po głowie od kilku dni - w jakiej sprawie potrzebna mi jest Twoja pomoc. Potrzeba mi nauczyciela, przyjacielu. Do nikogo innego nie mógłbym się zgłosić z tą prośbą, mało komu ufam tak jak Tobie. Moim pragnieniem jest poznać choćby podstawy tajników wiedzy o stosowaniu toników i eliksirów. Ostatnie wydarzenia uzmysłowiły mi jak bardzo brak mi edukacji w tym zakresie. Dobrze zaś wiemy, jak niebezpieczne jest to, co robimy - odmawianie sobie przewagi wynikającej z właściwego korzystania z eliksirów byłoby zwyczajną głupotą.
Gorąco liczę więc na to, że poratujesz mnie swoją mądrością. Może jeśli przyswoję dość wiedzy, rzadziej będę broczyć krwią na kozetkę w Twoim gabinecie. To z pewnością byłaby miła odmiana, zgodzisz się ze mną?
Z niecierpliwością wyczekuję Twojej odpowiedzi, pragnąłbym jak najszybciej posiąść ową wiedzę! 

Z wyrazami szacunku
Craig


monster
When I look in the mirror
I know what I see
One with the demon, one with the beast
The animal in me
Craig Burke
Craig Burke
Zawód : Handlarz czarnomagicznymi przedmiotami, diler opium
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
If I die today, it won’t be so bad
I can escape all the nightmares I’ve had
All of my angry and all of my sad
Gone in the blink of an eye
OPCM : 7 +1
UROKI : 13 +3
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 32 +3
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3810-craig-maddox-burke https://www.morsmordre.net/t3814-blanche#70697 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t6332-skrytka-bankowa-nr-965#159559 https://www.morsmordre.net/t3842-craigowe#71823
Re: Ammun [odnośnik]08.11.20 23:05
Przeczytaj 28.08
Lordzie Shafiq, to bezprecedensowa wiadomość, wiem, ale sprawa jest pilna - musisz udać się do Tower, najszybciej, jak to możliwe, a najlepiej od razu. I zabrać ze sobą Sigrun. Zapewne nie spodziewałeś się takiego listu ode mnie, ale ja jestem jedynie posłańcem, w Tower będzie Was oczekiwał Drew.

Udało nam się zdobyć język dla szlamy. Rozumiesz na pewno, dlaczego czasu jest tak mało.

Multon


Kim nie kłopotała się zostawianiem korespondencji w miejscu do tego przeznaczonym - poinstruowana, że list należy dostarczyć czym prędzej, od razu zrzuciła go adresatowi na głowę.


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Ammun [odnośnik]22.11.20 23:15
Przeczytaj Craig Burke
Drogi przyjacielu, Nie wiesz nawet jak bardzo cieszy mnie Twoja odpowiedź.
Zdaję sobie sprawę, że zagadnienia, które tak bardzo pragnę przyswoić, należą do bardzo rozległej tematyki oraz że nauczenie się tego wszystkiego nie będzie należało do rzeczy prostych. Nie bez powodu uzdrowicielstwo jest tak trudną sztuką. Tym większym szacunkiem Cię darzę, że twój umysł potrafi to wszystko objąć, a także wykorzystać w praktyce, co nie raz wykazałeś łatając mnie po różnych moich... przygodach.
Zapoznanie się z zaproponowanymi przez Ciebie tytułami zajmie mi zapewne kilka dni, postaram się jednak pospieszyć. Mam nadzieję, że będę w stanie zrozumieć i przyswoić w pełni wiedzę zawartą w owych woluminach. Dam Ci znać, gdy tylko będę gotów na spotkanie z nauczycielem. Będę Ci dozgonnie wdzięczny za udzieloną mi pomoc i przewodnictwo. Dziękuję, przyjacielu.

Z wyrazami szacunku
Craig


monster
When I look in the mirror
I know what I see
One with the demon, one with the beast
The animal in me
Craig Burke
Craig Burke
Zawód : Handlarz czarnomagicznymi przedmiotami, diler opium
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
If I die today, it won’t be so bad
I can escape all the nightmares I’ve had
All of my angry and all of my sad
Gone in the blink of an eye
OPCM : 7 +1
UROKI : 13 +3
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 32 +3
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3810-craig-maddox-burke https://www.morsmordre.net/t3814-blanche#70697 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t6332-skrytka-bankowa-nr-965#159559 https://www.morsmordre.net/t3842-craigowe#71823
Re: Ammun [odnośnik]08.01.21 1:44
list spisany w języku arabskim, dostarczony z końcem września

جلالة ملك مصر
Mój synu, upewnij się proszę, że lak tego listu pozostał zabezpieczony. Moim rozkazem było, by list trafił do Ciebie bezpośrednio.

Śpieszę Cię powiadomić, że Twój wuj, a mój brat, Zale, zmarł tragicznie. W naturalny sposób jestem jego następcą, zatem czytasz słowa nowego władcy Egiptu. Nie spodziewam się, że pojawisz się na pogrzebie. W ostatnich tygodniach życia Twój wuj nieco zaszedł mi za skórę, niech bogowie będą mu łaskawi w jego niekończącej się podróży. Muszę przyznać, że wysłałem go w nią z niekrytą satysfakcją. Kiedy odejdę, moja scheda być może przypadnie Tobie. Nie mam wątpliwości, że zdajesz sobie sprawę z zaszczytu oraz wagi kreślonych przeze mnie liter. Wierzę, że doświadczenie, które zbierzesz w Anglii, może pozwolić Ci w przyszłości zostać rozsądnym władcą. Ptaki donoszą mi, że nie zapomniałeś o naszych tradycjach i godnie je reprezentujesz. Takie wieści cieszą. Jestem z Ciebie zadowolony a wiesz, że nieczęsto wypowiadam te słowa wobec własnych dzieci.

Zale przed śmiercią otrzymał od Anglików pewne... plany. Wraz z tym listem wysyłam do Ciebie szpiegmistrzów, którzy pomogą w ich realizacji. Będziesz moimi oczami i moimi ustami w kraju. Twoje słowa będą moimi słowami. Nie zawiedź mnie, gra toczy się o wysoką stawkę: a na szali stawiamy zażegnanie odwiecznego konfliktu. Grając według ich reguł, wyrwiemy Egipt spod ich wpływów, stając się nie wrogiem, tym bardziej nie poddanym, a sojusznikiem, z którym należy się liczyć. Jeśli wszystko pójdzie, jak należy, staniemy się drugim krajem, który przejdzie oczyszczenie. Powierzyłem to zadanie Twoim braciom.

pokój z Tobą, Zachary Thamir Shafiq
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]08.01.21 16:56
. 25 września
Zachary, Czy znajdziesz dzisiaj dla mnie chwilę na wspólną herbatę w mojej posiadłości? Chciałabym ci wręczyć drobny podarunek, ale wolałabym zrobić to osobiście.

. Safiyagoddesses don't speak in whispers;
they scream.
Safia Shacklebolt
Safia Shacklebolt
Zawód : kapłanka
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
too late for tears, damage is done
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8545-safiya-shacklebolt#249238 https://www.morsmordre.net/t8578-ghede#251399 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f231-sussex-brighton-brighton-pavilion https://www.morsmordre.net/t8580-skrytka-bankowa-nr-2017#251404 https://www.morsmordre.net/t8579-s-shacklebolt
Re: Ammun [odnośnik]16.01.21 19:48
Przeczytaj
Lordzie Shafiq, przyjmij proszę moje najszczersze gratulację - wieści, które przeczytałam w Walczącym Magu, a o jakich szeptano w politycznych kręgach dyplomatów, to jedno z najmilszych zaskoczeń ostatnich tygodni. Nie dostąpiłam zaszczytu poznania sir Thamira, ale bez wątpienia jest to czarodziej potężny, wpływowy i o niesamowitej sile. Poprowadzi Egipt ku wielkości, naprawiając błędy swych poprzedników, a sojusz z Wielką Brytanią obydwa kraje rozświetli perspektywami rozwoju. Jestem dumna, że mogę syna sir Thamira nazywać swoim przyjacielem.

Jeszcze raz gratuluję, Zachary. Cieszy mnie wzrastająca potęga rodu Shafiqów.

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Ammun [odnośnik]18.01.21 2:05
Ammun - Page 3 Z6kSgJ0

prosimy o potwierdzenie przybycia na PW Aquili Black do 23.01


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Ammun - Page 3 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]04.02.21 13:49
Przeczytaj 06.10
Lordzie Shafiq, moja obiecująca kariera nigdy nie została zatrzymana, a każdy krok, czy zadanie, jakich się podejmuję, to przystanki na drodze do sukcesu. Pozwalam to sobie zaznaczyć na wstępie, z powodów, jak się Lord domyśla, czysto egoistycznych.

Nie przeczę, że jest to dla mnie wiadomość zaskakująca, ale dołożę wszelkich starań, aby skompletować informacje na temat wspomnianych uzdrowicieli. Na Lorda szczęście w czasach pracy w szpitalu zwykłam prowadzić prywatne dzienniczki, dotykające tematów bardziej i mniej zawodowych. Myślę, że będę je w stanie odnaleźć.

Potrzebuję tygodnia, po tym czasie spotkajmy się w "Popół & Diament" w Kensington and Chelsea.

Elvira Multon[bylobrzydkobedzieladnie]


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Ammun [odnośnik]11.02.21 13:46
Przeczytaj X.1957
Przyjacielu! Ostatnie tygodnie obfitowały w różne wydarzenia - niekoniecznie pozytywne.
Co powiesz na wycieczkę poza Londyn? Dowiedziałem się niedawno o ciekawym miejscu, które chciałbym ci pokazać. Krąży o nim wiele legend i opowieści. I jest w Irlandii. Rigel Black


HOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Ammun [odnośnik]07.03.21 1:36
Przeczytaj 12 października 1957
Lordzie Shafiq
liczę, że październik jest dla Ciebie przychylny. Pragnę osobiście podziękować za Twoją obecność na pogrzebie Alpharda. Zachary, widziałam, że niosłeś jego trumnę. Za to również Ci dziękuję, to wiele znaczy i dla mnie, i dla mojej rodziny.
Sama ceremonia, choć piękna, została zakłócona przez kobietę imieniem Elvira Multon. Pracowała ona kiedyś w Św.Mungu, na pewno wiesz, o kogo mi chodzi. Zastanawiam się, co tak właściwie skłoniło ją do tego typu zachowania. Jeśli ją znasz, czy mógłbyś powiedzieć mi cokolwiek co rozjaśniło by mi jej osobę?
Jak idzie Ci praca nad dokumentami, lordzie Shafiq? Pamiętaj, proszę, że jeśli będziesz tego potrzebował - chętnie Ci pomogę.
lady Aquila

Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Ammun [odnośnik]10.03.21 16:14


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ammun
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach