Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Ammun
AutorWiadomość
Ammun [odnośnik]14.03.18 22:03
First topic message reminder :
Ammun [raróg zwyczajny]
Wierny towarzysz i oddany rozmówca Zachary'ego. Z biegiem lat także powiernik pisanych przez niego listów. Inteligentne i cwane stworzenie zdolne do dziobania i drapania adresata, jeśli tylko stało się przyczyną złego humoru swojego pana.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.imgur.com/3lZCtds.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">وزير جلالة الملك</span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>One look in my eyes
The chase has just begun


Ostatnio zmieniony przez Zachary Shafiq dnia 14.06.21 8:28, w całości zmieniany 1 raz
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I'm not alone in all this
OPCM : 22
UROKI : 8
ELIKSIRY : 8
LECZENIE : 26
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
 magic
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t5853-zaloz-szalik-bo-zmarzniesz https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732

Powrót do góry Go down


Re: Ammun [odnośnik]09.08.21 15:44
Przeczytaj grudzień 1957
Szanowny lordzie Shafiq

dziękuję za Twój list i troskę. Szczęśliwie dopisuje mi pełnia zdrowia, a sprawa, w jakiej miało się odbyć nasze spotkanie, dotyczyła mojego pierworodnego. Jak się okazało po czasie, jedna z recepcjonistek (nie ta jasnowłosa, która podjada nad dokumentacją) popełniła błąd przy umawianiu wizyty i zamiast wpisać ją w Twój terminarz, wpisała ją w terminarz lorda Slughorna, stąd też się wzięło całe nieporozumienie.
Panna Blythe, zdaje się, podeszła do zamieszania zbyt personalnie. Skomentowane zostały jej nieuprzejme próby zbycia panny Rookwood, pana Sallowa oraz mojej skromnej osoby, wymowne spoglądanie na zegarek, bezsensowne wyjawianie utajonych personaliów Niewymownego, podważanie wiarygodności Śmierciożerczyni i rzecznika Ministerstwa oraz ogólna opieszałość, zarówno w niesieniu pomocy, jak i w przeciwdziałaniu włamaniu do szpitalnego magazynu. Nie muszę Ci chyba mówić, drogi Zechariahu, że całościowe wrażenie, jakie pozostawiła po sobie ta persona, było bardziej niż rozczarowujące. Podobnie zresztą jak wieści, że szpital nie posiada żadnych zabezpieczeń, nawet pojedynczych strażników czuwających nad tym, by do środka nie wdarli się rebelianci. Nawet nie chcę się zastanawiać nad tym, do czego by doszło, gdybyśmy wraz z Sigrun oraz Corneliusem nie znajdowali się właśnie w pobliżu i nie udaremnili tej bezczelnej próby kradzieży eliksirów i medykamentów. Ilu pacjentów wiłoby się w agonii? Jak wiele istnień kosztowałaby ta niefrasobliwość? Pan Sallow zobowiązał się niezwłocznie powiadomić Ministerstwo oraz komendanta Montague, by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo Świętego Munga, wobec czego żywię nadzieję, że podobne uchybienia i wystawianie tak istotnego punktu na londyńskiej mapie na łaskę i niełaskę zdziczałych partyzantów Longbottoma szybko pójdzie w niepamięć.
Wspomniany wcześniej lord Slughorn udzielił mi doraźnej pomocy i wydał eliksiry dla syna, nie będę Cię więc kłopotał konsultacjami, chociaż jeśli znasz godnego polecenia magipediatrę, chętnie przyjąłbym Twą rekomendację. Przyznaję, że stan Laisreana zaczyna mnie żywo niepokoić. Jeśli jednak miałbyś ochotę omówić sprawę osobiście lub po prostu oderwać się od trosk dnia powszedniego, zapraszam Cię serdecznie do Piórka Feniksa w dowolnie wybranym terminie.

Z poważaniem,
lord Maghnus Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 24
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 24
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374

Powrót do góry Go down

Re: Ammun [odnośnik]25.08.21 18:20
Przeczytaj C. Sallow
Szanowny Wielki Wezyrze, Ordynatorze oddziału zatruć
eliksiralnych i roślinnych
szpitala Świętego Munga,
Serdecznie dziękuję za list i żałuję, że było nam dane poznać się w tak osobliwych okolicznościach oraz poprzez wypaczoną relację Pańskiej pracownicy. Nie mieliśmy okazji poznać się osobiście, lecz służymy wspólnej sprawie oraz posiadamy wspólnych znajomych. W szpitalu świętego Munga nie znalazłem się w celu poszukiwania Wielkiego Wezyra, gdyż nie śmiałbym fatygować samego ordynatora osobiście, a towarzysząc lordowi Maghnusowi Bulstrode, a następnie - na jej prośbę - Sigrun Rookwood, której pozycja jest zapewne Wielkiemu Wezyrowi doskonale znana. Nie jest jednak znana Pańskiej pracownicy (podobnie jak powszechnie znany w Ministerstwie fakt, że tożsamości Niewymownych powinny być utajnione i niezdradzane nawet Rzecznikowi Ministerstwa), która, choć niewątpliwie kierując się dobrem pacjentów, odniosła się do pani Rookwood oraz lorda Bulstrode bez świadomości, z kim ma do czynienia. Jako najbardziej rozpoznawalna w naszym gronie osoba, uprzejmie przypomniałem pani Goshawk o priorytecie spraw wagi ministerialnej, ale między nami mogę zdradzić, że nie dotyczyły one Ministerstwa (w przeciwieństwie do pani Goshawk, cenię dyskrecję), a sprawy znanej pani Rookwood, o którą - znając jej pozycję oraz swoje miejsce - nie śmiałem osobiście dopytywać.

Zapewne doszły już do Wielkiego Wezyra wieści o próbie włamania i kradzieży szpitalnych dóbr. Choć nie wiem jak istotna była sprawa pani Rookwood (domyślam się, że bardzo, jak każda sprawa w naszej wspólnej służbie), to cieszę się, że szczęśliwie nasza obecność w dobrym miejscu i dobrym czasie spłoszyła włamywaczy. Gdybyśmy nie zaufali własnym instynktom oraz priorytecie naszego zadania i posłuchali pani Goshawk, nie znaleźlibyśmy się we właściwym miejscu we właściwym czasie - przykro mi, że poczuła się urażona, a jej lojalność w blokowaniu dostępu do osoby Wielkiego Wezyra jest godna podziwu, jednakże na skutek niefortunnego nieporozumienia nie zrozumiała chyba naszej pozycji.

Jestem zaszczycony, że mogłem dopomóc pani Rookwood oraz lordowi Northamptonshire, Bedfordshire i Herfrodshire. Liczę, że udało się Wam już skontaktować, a gdyby Wielki Wezyr potrzebował kiedykolwiek przysługi związanej z naszą wspólną troską o dobro Ojczyzny, rekomendacją zaufanych asystentek lub specjalistów od zabezpieczeń, lub przesłuchaniem podejrzanych o włamanie do szpitala, pozostaję do dyspozycji Wielkiego Wezyra.


Z poważaniem,
Cornelius Sallow


Non est arbor solidanec fortis nisi in quam frequens ventus incursat
Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I am the one thing in life I can control
OPCM : 5
UROKI : 30
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 5 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155

Powrót do góry Go down

Re: Ammun [odnośnik]17.09.21 15:47
Przeczytaj Manannan Travers
Lordzie Shafiq, mam nadzieję, że mój list zastaje Cię w dobrym zdrowiu, oraz że ostatnie tygodnie nie dają się Tobie i Twym krewnym we znaki. O bezpieczeństwo swej wiadomości nie musisz się martwić, Twój raróg mimo niesprzyjającej pogody i coraz śmielej poczynających sobie wrogów dostarczył go w stanie nienaruszonym. Dziękuję Ci za troskę, sir, angielskie wody wciąż pozostają pod naszym władaniem i mogę Cię zapewnić, że nie pozwolimy, by rozpanoszyło się po nich plugastwo, które uparcie rozpełza się po lądzie.

Przyznam, że istotę sprawy kryjącej się za Twymi słowami jest mi dostrzec równie trudno, co monetę rzuconą w morskie głębiny, rozumiem jednak przezorność, a na Twoje zaproszenie bez wahania przystaję - z chęcią przybędę na Wyspę Man, żeby omówić szczegóły naszej współpracy. Termin spotkania wyznacz, sir, wedle swego uznania, tak, by nie kolidował z innymi Twymi obowiązkami; zdaję sobie sprawę, iż jesteś czarodziejem zajętym.

Z wyrazami szacunku, Ammun - Page 5 WHlYll0


was it a knife in my back or a fork in the road? was it hell or high water that left us alone?
Manannan Travers
Manannan Travers
Zawód : pirat, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
said goodbye to you my friend
as the fire spread
all that's left are your bones
that will soon sink like stones
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5/60
SPRAWNOŚĆ : 20/5
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manann-travers-budowa https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t10602-hoist-the-colours#321066 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Ammun

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach