Wydarzenia


Ekipa forum
Ammun
AutorWiadomość
Ammun [odnośnik]14.03.18 22:03
First topic message reminder :
Ammun [raróg zwyczajny]
Wierny towarzysz i oddany rozmówca Zachary'ego. Z biegiem lat także powiernik pisanych przez niego listów. Inteligentne i cwane stworzenie zdolne do dziobania i drapania adresata, jeśli tylko stało się przyczyną złego humoru swojego pana.


وزير جلالة الملك NADAWCA
ADRESAT TREŚĆ WIADOMOŚCI PODPIS
Once you cross the line


Ostatnio zmieniony przez Zachary Shafiq dnia 20.02.23 18:44, w całości zmieniany 13 razy
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 21 +1
UROKI : 4 +2
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 5 MaPFNWM
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732

Re: Ammun [odnośnik]09.08.21 15:44
Przeczytaj grudzień 1957
Szanowny lordzie Shafiq

dziękuję za Twój list i troskę. Szczęśliwie dopisuje mi pełnia zdrowia, a sprawa, w jakiej miało się odbyć nasze spotkanie, dotyczyła mojego pierworodnego. Jak się okazało po czasie, jedna z recepcjonistek (nie ta jasnowłosa, która podjada nad dokumentacją) popełniła błąd przy umawianiu wizyty i zamiast wpisać ją w Twój terminarz, wpisała ją w terminarz lorda Slughorna, stąd też się wzięło całe nieporozumienie.
Panna Blythe, zdaje się, podeszła do zamieszania zbyt personalnie. Skomentowane zostały jej nieuprzejme próby zbycia panny Rookwood, pana Sallowa oraz mojej skromnej osoby, wymowne spoglądanie na zegarek, bezsensowne wyjawianie utajonych personaliów Niewymownego, podważanie wiarygodności Śmierciożerczyni i rzecznika Ministerstwa oraz ogólna opieszałość, zarówno w niesieniu pomocy, jak i w przeciwdziałaniu włamaniu do szpitalnego magazynu. Nie muszę Ci chyba mówić, drogi Zechariahu, że całościowe wrażenie, jakie pozostawiła po sobie ta persona, było bardziej niż rozczarowujące. Podobnie zresztą jak wieści, że szpital nie posiada żadnych zabezpieczeń, nawet pojedynczych strażników czuwających nad tym, by do środka nie wdarli się rebelianci. Nawet nie chcę się zastanawiać nad tym, do czego by doszło, gdybyśmy wraz z Sigrun oraz Corneliusem nie znajdowali się właśnie w pobliżu i nie udaremnili tej bezczelnej próby kradzieży eliksirów i medykamentów. Ilu pacjentów wiłoby się w agonii? Jak wiele istnień kosztowałaby ta niefrasobliwość? Pan Sallow zobowiązał się niezwłocznie powiadomić Ministerstwo oraz komendanta Montague, by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo Świętego Munga, wobec czego żywię nadzieję, że podobne uchybienia i wystawianie tak istotnego punktu na londyńskiej mapie na łaskę i niełaskę zdziczałych partyzantów Longbottoma szybko pójdzie w niepamięć.
Wspomniany wcześniej lord Slughorn udzielił mi doraźnej pomocy i wydał eliksiry dla syna, nie będę Cię więc kłopotał konsultacjami, chociaż jeśli znasz godnego polecenia magipediatrę, chętnie przyjąłbym Twą rekomendację. Przyznaję, że stan Laisreana zaczyna mnie żywo niepokoić. Jeśli jednak miałbyś ochotę omówić sprawę osobiście lub po prostu oderwać się od trosk dnia powszedniego, zapraszam Cię serdecznie do Piórka Feniksa w dowolnie wybranym terminie.

Z poważaniem,
lord Maghnus Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Ammun [odnośnik]25.08.21 18:20
Przeczytaj C. Sallow
Szanowny Wielki Wezyrze, Ordynatorze oddziału zatruć
eliksiralnych i roślinnych
szpitala Świętego Munga,
Serdecznie dziękuję za list i żałuję, że było nam dane poznać się w tak osobliwych okolicznościach oraz poprzez wypaczoną relację Pańskiej pracownicy. Nie mieliśmy okazji poznać się osobiście, lecz służymy wspólnej sprawie oraz posiadamy wspólnych znajomych. W szpitalu świętego Munga nie znalazłem się w celu poszukiwania Wielkiego Wezyra, gdyż nie śmiałbym fatygować samego ordynatora osobiście, a towarzysząc lordowi Maghnusowi Bulstrode, a następnie - na jej prośbę - Sigrun Rookwood, której pozycja jest zapewne Wielkiemu Wezyrowi doskonale znana. Nie jest jednak znana Pańskiej pracownicy (podobnie jak powszechnie znany w Ministerstwie fakt, że tożsamości Niewymownych powinny być utajnione i niezdradzane nawet Rzecznikowi Ministerstwa), która, choć niewątpliwie kierując się dobrem pacjentów, odniosła się do pani Rookwood oraz lorda Bulstrode bez świadomości, z kim ma do czynienia. Jako najbardziej rozpoznawalna w naszym gronie osoba, uprzejmie przypomniałem pani Goshawk o priorytecie spraw wagi ministerialnej, ale między nami mogę zdradzić, że nie dotyczyły one Ministerstwa (w przeciwieństwie do pani Goshawk, cenię dyskrecję), a sprawy znanej pani Rookwood, o którą - znając jej pozycję oraz swoje miejsce - nie śmiałem osobiście dopytywać.

Zapewne doszły już do Wielkiego Wezyra wieści o próbie włamania i kradzieży szpitalnych dóbr. Choć nie wiem jak istotna była sprawa pani Rookwood (domyślam się, że bardzo, jak każda sprawa w naszej wspólnej służbie), to cieszę się, że szczęśliwie nasza obecność w dobrym miejscu i dobrym czasie spłoszyła włamywaczy. Gdybyśmy nie zaufali własnym instynktom oraz priorytecie naszego zadania i posłuchali pani Goshawk, nie znaleźlibyśmy się we właściwym miejscu we właściwym czasie - przykro mi, że poczuła się urażona, a jej lojalność w blokowaniu dostępu do osoby Wielkiego Wezyra jest godna podziwu, jednakże na skutek niefortunnego nieporozumienia nie zrozumiała chyba naszej pozycji.

Jestem zaszczycony, że mogłem dopomóc pani Rookwood oraz lordowi Northamptonshire, Bedfordshire i Herfrodshire. Liczę, że udało się Wam już skontaktować, a gdyby Wielki Wezyr potrzebował kiedykolwiek przysługi związanej z naszą wspólną troską o dobro Ojczyzny, rekomendacją zaufanych asystentek lub specjalistów od zabezpieczeń, lub przesłuchaniem podejrzanych o włamanie do szpitala, pozostaję do dyspozycji Wielkiego Wezyra.


Z poważaniem,
Cornelius Sallow


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Szef Biura Informacji, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 8 +3
UROKI : 38 +8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1 +3
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 5 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Ammun [odnośnik]17.09.21 15:47
Przeczytaj Manannan Travers
Lordzie Shafiq, mam nadzieję, że mój list zastaje Cię w dobrym zdrowiu, oraz że ostatnie tygodnie nie dają się Tobie i Twym krewnym we znaki. O bezpieczeństwo swej wiadomości nie musisz się martwić, Twój raróg mimo niesprzyjającej pogody i coraz śmielej poczynających sobie wrogów dostarczył go w stanie nienaruszonym. Dziękuję Ci za troskę, sir, angielskie wody wciąż pozostają pod naszym władaniem i mogę Cię zapewnić, że nie pozwolimy, by rozpanoszyło się po nich plugastwo, które uparcie rozpełza się po lądzie.

Przyznam, że istotę sprawy kryjącej się za Twymi słowami jest mi dostrzec równie trudno, co monetę rzuconą w morskie głębiny, rozumiem jednak przezorność, a na Twoje zaproszenie bez wahania przystaję - z chęcią przybędę na Wyspę Man, żeby omówić szczegóły naszej współpracy. Termin spotkania wyznacz, sir, wedle swego uznania, tak, by nie kolidował z innymi Twymi obowiązkami; zdaję sobie sprawę, iż jesteś czarodziejem zajętym.

Z wyrazami szacunku, Ammun - Page 5 WHlYll0
some men have died
and some are alive
and others sail on the sea
with the keys to the cage
and the devil to pay
we lay to fiddler's green

Manannan Travers
Manannan Travers
Zawód : korsarz, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
so I sat there,
beside the drying blood
of my worst enemy,
and wept
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 30 +4
CZARNA MAGIA : 12 +4
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manannan-travers https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t12133-manannan-travers https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers
Re: Ammun [odnośnik]31.10.21 23:25
Przeczytaj Styczeń 1958
Szanowny lordzie Shafiq, Liczę na to, że moja wiadomość znajdzie Cię w dobrym zdrowiu oraz Twoją rodzinę i bliskie osoby. Ośmielam się ponownie zwrócić do lorda z prośbą o pomoc, czy wręcz przysługę choć zdaję sobie sprawę, że prośba ta jest z mojej strony dość śmiała i zapewne nietypowa, bowiem dotyczy nauk medyczych.

Otrzymałam, podobnie jak wiele innych kobiet z naszego towarzystwa, wezwanie na komisję wojskową aby pomagać w szpitalach polowych. Nie chcę być jedynie zawalidrogą w tym miejscu ani tym bardziej tylko figurą z nazwiskiem. Liczyłam, że może byłby w stanie lord mnie podszkolić jak należy zajmować się chorymi, jak im ulżyć w rekonwalescencji, jak wspomóc realnie naszych medyków. Zdaję sobie sprawę, że jest lord osobą bardzo zajętą dlatego zrozumiem odmowę i nie będę z tego powodu czuć urazy.

Pozdrawiam,
Lady Primrose BurkeMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Ammun - Page 5 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Ammun [odnośnik]14.12.21 22:40
Przeczytaj Styczeń 1958
Szanowny lordzie Shafiq, Zapewniam, że staram się o siebie dbać jak tylko pozwala mi obecna sytuacja. Nie ukrywam jednak, że poświęcam cały swój czas pracy i to wszelakiej. Z wiadomych jednak względów staram się nie opuszczać za często Durham, przebywając jedynie na terenach gdzie mogę czuć się bezpiecznie.

Bardzo doceniam fakt, że przetłumaczył dla mnie lord pisma medyczne, wiele to dla mnie znaczy i jednocześnie zapewniam, że praca ta nie pójdzie na marne. Zapoznam się z nimi bardzo dokładnie. Zdaję sobie sprawę, że nauka ta może być ciężka i trudna do opanowania, ale mam nadzieję, że lord rozumie iż zależy mi na pomocy, a nie na samym wyglądaniu i prezentowaniu się dla potrzeb gazet.

Pozdrawiam,
Lady Primrose Burke
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Ammun - Page 5 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Ammun [odnośnik]16.01.22 19:56
Przeczytaj
Lordzie Shafiq, dziękuję za Twój list i pozdrowienia, odpowiadam na nie z taką samą sympatią i wyrazami szacunku.

Możliwość udzielenia Ci kilku porad oraz podszkolenia umiejętności w mojej umiłowanej dziedzinie będzie dla mnie jednocześnie zaszczytem i przyjemnością. Cieszy mnie, że tak dalekowzrocznie podchodzisz do przygotowań oraz wychodzisz z inicjatywą, to godne naśladowania i na pewno wzbudzi zadowolenie wśród Jego popleczników i u samego Czarnego Pana.

A więc posiadasz informacje o możliwych skupiskach mugoli - doskonale, to świetna okazja do praktycznych ćwiczeń. Spotkajmy się więc w przyszły czwartek w miasteczku tuż obok wspomnianej przez Ciebie trasy. Do tej pory poprosiłabym tylko lorda o zapoznanie się z grymuarem, który przesyłam razem z sową. To krótki esej na temat esencji czarnomagicznej a także jej wpływie na krew i obrażenia cięte: myślę, że łączy ona w sobie lorda zainteresowania oraz temat wspólnych ćwiczeń.


Z wyrazami szacunku

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Ammun [odnośnik]07.02.22 15:16
Przeczytaj 8.01.1958
Zachary,
Lordzie Shafiq,
Mam nadzieję, że FitzRoy nie przeszkodzi w pracy swoim nagłym pojawieniem się w posiadłości.
Chciałam jeszcze raz podziękować za okazaną mi dobroć, wsparcie i wyrozumiałość. Twoja opieka i spokój były dla mnie wielkim oparciem i ukojeniem nerwów.
Dziękuję również za maści i kadzidła. Wracam już do siebie i do swoich obowiązków. Nie wiem jakby się to wszystko skończyło, gdyby czkawka nie przeniosła mnie na Wyspę Man.

Pozdrawiam,
Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Ammun - Page 5 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Ammun [odnośnik]25.03.22 21:43
Nicholas Blishwick
Asystent Ministra Magii
Szanowny Lordzie Shafiq, pisząc w imieniu sir Cronusa Malfoya, z niezwykłą przyjemnością pragnę poinformować o nadchodzącej uroczystości organizowanej przez Ministerstwo Magii, podczas której Minister Magii uhonoruje bohaterów wojennych najwyższymi magicznymi oznaczeniami. Sir Cronus Malfoy pragnie zaprosić Cię w roli gościa honorowego.

Uroczystość odznaczenia gości honorowych odbędzie się 1 kwietnia przed Pałacem Buckingham, w Westminister o godz: 20:00.

Zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą.

Po uroczystości odbędzie się bankiet z poczęstunkiem w Restauracji Wenus.

Nicholas Blishwick
Asystent Ministra Magii

Ammun - Page 5 FTsSXFV
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]06.05.22 18:28I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Ammun - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]02.06.22 0:08
Przeczytaj Kwiecień 1958
Drogi przyjacielu! Mam nadzieję, że wszystko u ciebie w porządku.
Z całego serca gratuluję wyróżnienia i zdobytych medali. Cieszę się niezmiernie, że wyszedłeś cało z tych wszystkich niebezpiecznych misji.
Powiedz, proszę, czy dobrze rozumiem, iż osoby, którym zostały przekazane pod opiekę ziemie, należy obecnie traktować jak... jednych z nas? Przyznam szczerzę, że nadal próbuję odnaleźć się w zaistniałej sytuacji.
Piszę do ciebie również w innej sprawie - otóż udało mi się w końcu otworzyć sierociniec. Znajduje się on w posiadłości, znanej jako Bletchley Park w Buckinghamshire. Chciałbym jednak sprawić, by jego działalność nie ograniczała się wyłącznie do jednego hrabstwa. Czy jeśli dowiesz się, że na twoich ziemiach są dzieci, które straciły dom i rodzinę, to dasz mi znać? Z wielką chęcią przygarnę je do mojego ośrodka, po czym poszukam dla nich kochających nowych domów. Pomożesz mi w tym?
Wiem, że masz bardzo dużo na głowie, ale gdybyś znalazł choć trochę czasu, to również chciałbym cię prosić, abyś przybył do Buckinghamshire i przebadał moich podopiecznych? doradził może, jak im pomóc od strony medycznej? Te dzieci przeżyły naprawdę trudne chwile i byłoby cudownie, gdyby jak najszybciej poczuły się lepiej.

Pozdrawiam cię serdecznie i czkam na odpowiedź
Rigel BlackHOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Ammun [odnośnik]19.01.23 22:16
Przeczytaj czerwiec 1958
Szanowny Lordzie Shafiq, Mam skromną nadzieję, iż mój list nie wyrwie Lorda z obowiązków.
Nie zabiorę zbyt dużo czasu - jak zwykło leżeć w zwyczaju mojego rodu, przechodzę do clou sprawy.
Chciałabym porozmawiać o pomyśle, który w najbliższych miesiącach chciałabym wdrożyć w działanie. Jest to możliwe rozwiązanie na minimalne chociażby uzupełnienie luk wśród pracowników kadry medycznej, dodatkowo niosąc za sobą kilka innych walorów.
Nim jednak zaczęłabym jakkolwiek działania, szukam opinii i możliwej dalszej współpracy wśród prawdziwych autorytetów - jestem przekonana, że absolutnie nikt nie pomoże mi w tej materii bardziej, niż lord.
Czy znalazłaby się dla mnie sekunda wolnego czasu w przyszłym tygodniu? Dostosuję się co do miejsca i daty - z pewnością musi mieć lord napięty kalendarz.

Jeśli, dodatkowo, byłby lord zainteresowany chwilą rozmowy w swoim ojczystym języku, pomagając odświeżyć moje zakurzone postawy tego pięknego języka, to będę w istocie dozgonnie wdzięczna.

Ślę najszczersze pozdrowienia,
Lady Imogen Travers


ogień, morze i kobieta - trzy nieszczęścia.
Imogen Travers
Imogen Travers
Zawód : dama norfolku, poliglotka, tłumaczka języka rosyjskiego
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
rozpalasz ogień, niech płonie
nie mógłby żaden z nich temu
zapobiec
OPCM : 2
UROKI : 2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 9 +8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Półwila
Ammun - Page 5 A428b07e606913df291129e6d572399a
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11409-imogen-travers https://www.morsmordre.net/t11423-rusalka https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/t11713p15-komnaty-imogen#375795 https://www.morsmordre.net/t11714-skrytka-bankowa-2490#362359 https://www.morsmordre.net/t11457-imogen-n-travers
Re: Ammun [odnośnik]13.02.23 1:48
Przeczytaj
Szanowny Lordzie Shafiq, Jestem absolutnie przekonana, że moja wytrwałość zaowocuje w słusznej sprawie.
Nie wyobrażam sobie, bym mogła porzucić coś przez niepowodzenie czy trudności po drodze - gdyby tak było, z pewnością nie ujmowałabym choćby sekundy Pańskiego czasu.

Miejsce, jak i datę pozostawiam w rękach lorda - nie mam żadnych zastrzeżeń, rzekłabym, że jest to dla mnie wyjątkowo cenne, by rozmowa odbyła się na zaufanym gruncie, jakim jest Pańska posiadłość.

W niecierpliwości oczekuję spotkania i mam nadzieję, że i wtedy dobry nastrój wynagrodzi Lordowi poświęcony czas.
Lady I. Travers


ogień, morze i kobieta - trzy nieszczęścia.
Imogen Travers
Imogen Travers
Zawód : dama norfolku, poliglotka, tłumaczka języka rosyjskiego
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
rozpalasz ogień, niech płonie
nie mógłby żaden z nich temu
zapobiec
OPCM : 2
UROKI : 2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 9 +8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Półwila
Ammun - Page 5 A428b07e606913df291129e6d572399a
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11409-imogen-travers https://www.morsmordre.net/t11423-rusalka https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/t11713p15-komnaty-imogen#375795 https://www.morsmordre.net/t11714-skrytka-bankowa-2490#362359 https://www.morsmordre.net/t11457-imogen-n-travers
Re: Ammun [odnośnik]14.02.23 14:26
Dziś o poranku znalazłeś list z drobnym bukiecikiem kwiatków. Skropiona amortencją wiadomość poprawiła ci nastrój, przyprawiła cię o uśmiech jeszcze zanim zajrzałeś do środka. W kopercie znajdował się list pachnący damskimi perfumami — i choć w rzeczywistości były zupełnie obce, tak jak prawdziwy adresat i jego styl pisma, jakimś dziwnym trafem od razu przypisałeś je osobie bliskiej twojemu sercu, przecząc najzwyklejszym faktom. Prócz pergaminu w środku znajdował się drobny upominek, który miał cię ucieszyć.

Kupidynek pozostawił na Twoim parapecie miłosny list, nastrajając cię powoli na nadchodzące święto miłości. Wewnątrz znajdziesz kryształ/komponent/czekoladową żabę — jedną z tych rzeczy możesz wylosować w odpowiednim temacie.

Przeczytaj Moja miłości
Mój bohaterze, Ten pokój wciąż jeszcze pachnie Tobą.
Nasycony ciepłem twojego, oddechu
miękkością włosów
i nerwowym dotykiem dłoni
niecierpliwie szuka echa słów
powiedzianych przed chwilą.

Ściany milcząco penetrują wzrokiem
rozrzucone na biurku papiery
chcąc w tym nieładzie
doszukać się obietnicy Twojego powrotu.

Płomień świecy dogasa
a ja szalona
coraz dotkliwiej przestaję istnieć
w Twojej nieobecności. Tylko Twoja
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ammun - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ammun [odnośnik]04.03.23 1:44
Przeczytaj  
Zachary, Wieści z miasta dobiegają do mnie coraz skromniej. Zdecydowałam się wynieść z Londynu, mój mąż osiadł w Warwick, a ja podążyłam za nim. Żałuję, że Twoja sowa nie odnalazła mnie tak prędko, przez pisane przez Ciebie słowa przebija się pośpiech, którego nie mogę Ci ofiarować. Cokolwiek wydarzyło się w mieście, ciąg niepokojących zdarzeń doskwiera nam również na miejscu. Przepraszam, jestem tu teraz potrzebna, ale cieszy mnie, że pomyślałeś o mnie w pierwszej chwili.

Doszły mnie słuchy, że brałeś udział w odbiciu zamku Warwick. Bitewny kurz już tutaj opadł. Czarodzieje są Wam wdzięczni, że dni strachu dobiegły końca. Porządkujemy miasto.

Bądź ostrożny, miałam sen. To wydarzenia nie są dziełem przypadku. Nadchodzi złe. Nadchodzi śmierć. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. C.
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 28 (30)
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510p15-cassandra-vablatsky#13947
Re: Ammun [odnośnik]19.04.23 17:55
Przeczytaj Kto to?
Szanowny lordzie Shafiq, proszę wybaczyć brak wylewnych wstępów, ale spieszę, by donieść Lordowi o nietypowej sprawie, która, jak podejrzewam, mogłaby Lorda zainteresować. Mój dom pogrzebowy obecnie prowadzi renowacje starych krypt na londyńskim cmentarzu, w których to spoczywają zasłużeni dla miasta czarodzieje. Podczas prowadzonych prac natrafiliśmy na charakterystyczną trumnę oznaczoną nieznanymi nam symbolami. Symbole te przywodzą na myśl Twój kraj, Panie. Dokumentacja cmentarna nie obejmuje w swych wykazach żadnej osoby spoczywającej w tej lokalizacji. Z uwagi na powagę sprawy dotychczas nie otworzyliśmy trumny, ale oględziny pozwoliły jednoznacznie stwierdzić, że nie jest ona pusta.

Jeżeli zechciałbyś, Panie, przyjrzeć się sprawie osobiście lub oddelegować kogoś z podległych Tobie ludzi, proszę o informację, a każę dodatkowo zabezpieczyć znalezisko.
  Irina Macnair
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Ammun - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Ammun
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach