Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Złota Rybka
AutorWiadomośćZłota Rybka
Złota Rybka rzecz jasna nie jest rybą - a papugą kakadu, którą Manannan kilka miesięcy temu znalazł w ładowni jednego z napadniętych okrętów. Młoda i żwawa, miewa problemy z usiedzeniem w jednym miejscu, ale poprzedni właściciel musiał dobrze ją wyszkolić, bo w noszeniu listów okazała się niezawodna. Jedynie jej maniery pozostawiają wiele do życzenia: widząc na horyzoncie jedzenie, częstuje się bez pytania, a próba powstrzymania jej przed kradzieżą kończy się zazwyczaj dziobaniem i potokiem hiszpańskich przekleństw.


was it a knife in my back or a fork in the road? was it hell or high water that left us alone?
Manannan Travers
Manannan Travers
Zawód : pirat, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
said goodbye to you my friend
as the fire spread
all that's left are your bones
that will soon sink like stones
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5/60
SPRAWNOŚĆ : 20/5
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manann-travers-budowa https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t10602-hoist-the-colours#321066 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers

Powrót do góry Go down

وزير جلالة الملك Wyspa Man
Lordzie Travers, ufam, że list dotarł do Ciebie bezpiecznie z lakiem nienaruszonym inaczej niż przez Twoje dłonie. Żywię tym samym nadzieję, iż zdrowie Tobie dopisuje, a morskie fale pozwalają bezpiecznie strzec angielskich wód.

Daruj ten przydługi wstęp, sir. Słowa, które kreślę, mają dla mnie ogromne znaczenie i głęboko wierzę, że stanowią początek długie, pełnej sukcesów współpracy pozwalającej dumnie uchronić przed zdrajcami to, co nigdy do nich nie należało. Nie możemy dać im nawet szansy.

Zapraszam Cię zatem w progi megu domu na wyspie Man. Szczegóły, które pragnę z Tobą omówić, nie powinny znaleźć się na papierze żadnego z listów. Jednocześnie Twoja rada w tej wyjątkowej sprawie będzie dla mnie nieocenioną, wręcz bezcenną pomocą.

Ufam, że znajdziesz kilka chwil na omówienie sprawy twarzą w twarz.

Z szacunkiem,
Zachary ShafiqOne look in my eyes
The chase has just begun
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I'm not alone in all this
OPCM : 22
UROKI : 8
ELIKSIRY : 8
LECZENIE : 26
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
 magic
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t5853-zaloz-szalik-bo-zmarzniesz https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732

Powrót do góry Go down

Przeczytaj C. Sallow
Lordzie Mannanie, Rad jestem, że zwróciłeś się do mnie z tą prośbą. Jutrzejszy termin mi odpowiada, przełożyłem spotkanie z redaktorem "Walczącego Maga" (i tak nie mam dla niego nowych informacji - jeśli zasłyszysz w Norfolk jakiekolwiek plotki ciekawsze od płonących stosów, chętnie ich wysłucham) i pozostaję do Twojej dyspozycji. Nie ma co zwlekać, musimy prędko dokonać niezbędnych przygotowań.

Cieszę się, że wróciłeś do kraju. Potrzebujemy teraz prawdziwych patriotów, Twój ojciec na pewno jest bardzo dumny.

Nie znam hiszpańskiego ani portugalskiego, ale Twoja papuga pożegnała mnie jakimś dwusylabowym słowem na "p". Przyjemny ptak!

Do zobaczenia,
Cornelius


Non est arbor solidanec fortis nisi in quam frequens ventus incursat
Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I am the one thing in life I can control
OPCM : 5
UROKI : 30
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Złota Rybka Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155

Powrót do góry Go down

Przeczytaj luty 1958
Manannanie,
cieszę się, że Twój ptak (piękny okaz, to papuga kakadu, czyż nie? Ciekawe, że nauczyłeś ją przenosić listy) odnalazł mnie z takim listem tak prędko. To ważne, żebyśmy zadziałali jak najszybciej, zebrane przez Ciebie informacje dają mi nowa, duża perspektywę. Będą bardzo przydatne, dobra robota. Tak ja ustaliliśmy w Wywernie - zajmiemy się z Maghnusem zabezpieczeniami tuneli do Norfolk, usuniemy też przeszkodę. W sprawie ostatecznego przejęcia twierdzy będę się z Toba kontaktować. Dam Ci znać gdzie i kiedy się pojawić. -->
Sigrun
She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 51
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544

Powrót do góry Go down

Vegvisir niesie Ci list
Manannanie
Mam nowe zamówienie na cztery sztuki zwierza z wybrzeży mroźnej Danii. Omówmy szczegóły w cztery oczy przy dobrej rozrywce.
Doszedł Cię słuch o Arenie Walk przy Trasie Greyhound Derby w londyńskim porcie? Za dwa dni? Późną nocą?
A Rowle


Dziady, duchy, rody nasze prosimy, prosimy
Do wieczerzy, miejsca, ognie palimy, palimy
I zwierzynie dzisiaj ładnie ścielimy, ścielimy
Żeby słowa nam od przodków mówiły, mówiły
Albert Rowle
Albert Rowle
Zawód : zarządca terenów łowieckich Delamere
Wiek : 38
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
The more a thing is perfect, the more it feels pleasure and pain.
OPCM : 15
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Zwierzęcousty

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10483-albert-rowle https://www.morsmordre.net/t10668-vegvisir https://www.morsmordre.net/t10667-sir-albert-rowle https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10669-skrytka-bankowa-nr-2262 https://www.morsmordre.net/t10677-albert-rowle

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Adalaide Nott
Lordzie Travers,ufam, że ten list znajduje Cię w dobrym zdrowiu, a sprawy na Twych ziemiach mają się jak najlepiej i idą tylko ku świetności, w myśl przyświecającej nam wszystkim idei czystej krwi.

Jakąż to radość sprawiły mi wieści, że bezpiecznie zawinąłeś do portu na dłużej, lordzie Travers. Jestem przekonana, że zdarzyło Ci się wiele opowieści, którymi uraczenie damy byłoby wielkim nietaktem towarzyskim. Jednocześnie jednak drżę z ciekawości, by móc je usłyszeć. Nic tak nie porusza serca damy jak historie, w których nie mogła uczestniczyć. Czy spotkałeś jakieś morskie bestie? A może starłeś się z innymi okrętami, dumnie broniąc honoru Anglików? Tak bardzo chciałabym usłyszeć odpowiedzi, drogi lordzie. Okazja nadarza się ku temu wręcz doskonała. Choć twarz Twoja pozostanie ukryta, to pozostaję w pełni przekonana, iż znajdziesz kilka chwil w trakcie nadchodzącego balu na krótką rozmowę.

Jak co roku, z najwyższą przyjemnością zapraszam na bal zimowy z okazji Nowego Roku. Sabat, jak w zeszłym roku, będzie balem maskowym. Niech zagra muzyka.
Z życzliwością,
lady Adalaide Nott

Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Złota Rybka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Broadway Tower
Lordzie Travers, Twój list zastał mnie w iście szampańskim nastroju! Przyjmij zatem zwrotne podziękowania z mojej strony, absolutnie szczere przez wzgląd na naszą dawną, szkolną zażyłość, a jednocześnie pełne niedowierzania, iż w r e s z c i e zdecydowałeś się zwrócić do jedynej osoby, która należycie zadba o Twoją garderobę. Mniemam, iż decyzja ta zapadła w zgodzie z Twoim sumieniem i nie będziesz jej żałować w przyszłości, wszak prosisz o osobistą przysługę, a ta jest znacznie gorsza od lichwy.

Szczerze przyznam, że paczka z tkaninami i zaufaniem, które mi ofiarowujesz, Sir, zaskoczyła mnie. Przez grzeczność pominę fakt, iż błyszczące elementy nowego płaszcza nadałyby Ci niepowtarzalnego szyku pośród towarzystwa, choć na pełnym morzu byłbyś jaśniejszym punktem niż latarnie morskie zdobiące piękne wybrzeża naszego kraju.

Przyjmuję Twoją ofertę, Manannanie. Płaszcz będzie gotowy w wyznaczonym terminie. Mam tylko nadzieję, że nie przytyło Ci się w ostatnich miesiącach i Twoje wymiary nadal mieszczą się w granicach normy. O zapłatę upomnę się w swoim czasie.

Serdecznie pozdrawiam, Edward Parkinson
Edward Parkinson
Edward Parkinson
Zawód : krawiec, projektant
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wild things that turn me on
Drag my dark into the dawn
OPCM : 2
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 3
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9457-edward-parkinson-budowa#288270 https://www.morsmordre.net/t9541-czarus https://www.morsmordre.net/t9540-rece-drza-gdy-zbieram-twoja-miare#290099 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t9572-skrytka-nr-2183 https://www.morsmordre.net/t9573-edward-parkinson#291128

Powrót do góry Go down

do nóżki Rangvaldra przytroczona została paczuszka z maścią z wodnej gwiazdy


Przeczytaj 12 lutego
Szanowny lordzie Travers, mam nadzieję, że Rangvaldr odnajdzie Cię w dobrym zdrowiu i nie stanie się powodem, dla którego stan ten miałby się nagle zmienić - to dość niepokorne ptaszysko, choć ze swych obowiązków wywiązuje się bez zarzutu, proszę tylko szybko go odprawić, bo niecierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź potrafi przemienić w kłapanie dziobem.
W paczuszce przez niego niesionej znajduje się pudełeczko z maścią z wodnej gwiazdy, która bez problemu poradzi sobie z powierzchownymi i tymi odrobinę głębszymi ranami. Proszę szczelnie je zakręcać, by zawartość nie wietrzała.

Bywaj zdrów, Kapitanie.
Revna Bagman

Revna Bagman
Revna Bagman
Zawód : alchemik, łowca ingrediencji
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
let it hurt
until it can't hurt anymore
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 25
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10569-revna-bagman#320253 https://www.morsmordre.net/t10660-rangvaldr#323147 https://www.morsmordre.net/t10658-written-in-the-stars#323141 https://www.morsmordre.net/f401-cheshire-delamere-forest-lesniczowka https://www.morsmordre.net/t10659-skrytka-bankowa-nr-2333#323142 https://www.morsmordre.net/t10661-revna-bagman#323148

Powrót do góry Go down

Złota Rybka

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach