Wydarzenia


Ekipa forum
Listy do Philippy
AutorWiadomość
Listy do Philippy [odnośnik]06.07.19 1:43
First topic message reminder :
WYWŁOKA
Dziecko młodszego brata.Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.imgur.com/moNMFPh.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--
 
--> Kto to? <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> Drogi ktosiu <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> treść <!--

--><span class="podpis"><!--

--> Philippa <!--

--></span></span></div></div></div></div>


Ostatnio zmieniony przez Philippa Moss dnia 03.01.21 13:24, w całości zmieniany 5 razy
Philippa Moss
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 10 +1
UROKI : 22 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 17
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss

Re: Listy do Philippy [odnośnik]09.04.21 3:21
Przeczytaj Frances Wroński
Philippo,   gdybyś dodała do listu piękny, kwiecisty wstęp chyba zaczęłabym się o Ciebie martwić. Mam wrażenie, że złe wróżby rozpełzły się już po całej Anglii, nie zatrzymując się jedynie na Londynie. Osobiście niezwykle cieszę się, że nie ma mnie w stolicy, a tym bardziej w porcie - to otoczenie zawsze było dla mnie toksyczne. Nadal ciężko mi wierzyć, iż zwyczajnie mogłabyś chcieć, abym była.
Nie wszystko zawsze układało się tak, jak bym chciała, życie ma to do siebie iż obfituje we wzloty oraz upadki lecz odrobina sprytu, logiki oraz obliczeń pomaga mi dostosowywać plany do wydarzeń. Nie wiesz co się dzieje czy nie wiesz, co powinnaś zrobić? Jeśli nie wiesz co się dzieje, radzę zrobić odpowiednie rozeznanie i pozyskać odpowiednie informacje. Jestem pewna, że znasz odpowiednie źródła... Jeśli jednak nie wiesz, co powinnaś zrobić, proponuję wziąć głęboki oddech, zapisać co chcesz osiągnąć po czym rozbić cel na mniejsze kroki, potrzebne do jego osiągnięcia. I tak, aż zostaniesz z najmniejszymi, często zwyczajnie trywialnymi zadaniami, które krok po kroku będziesz mogła realizować. To pomaga oczyścić umysł oraz odnaleźć klarowną drogę.

U mnie wszystko w porządku... W zasadzie chyba dawno codzienność nie wydawała mi się tak słodka, jak teraz, nawet z tymi wszystkimi problemami, jakie wywołuje obecna sytuacja. Pracy u profesora nigdy nie jest mało, cały czas mogę rozwijać się w swojej dziedzinie. Po godzinach pracuję z przyjaciółką nad pewnym, niezwykle interesującym projektem alchemicznym, a resztę wolnego czasu spędzam z moim cudownym mężem. I chyba nie potrafiłabym już funkcjonować w codzienności, pozbawionej jego wspaniałej obecności. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego męża, wiesz?

Chcesz powiedzieć mi, co się wydarzało i czemu uważasz, że wariujesz czy to kolejna z Twoich tajemnic?
Frances

Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Listy do Philippy [odnośnik]10.04.21 21:43
Przeczytaj List przyniesiony przez Dziadka
Phillie, Chociaż dzień w dzień słońce wschodzi nad tym samym niebem, które wisi nad naszymi głowami, czasem mam wrażenie, że jesteśmy tak od siebie daleko, na dwóch różnych skrawkach świata, gdzie ziemia drży pod stopami. Dmucha parą, jak smok budzący się po przydługiej drzemce. Czujesz to? Moją tęsknotę? I... Dlaczego mam wrażenie, że w tej ciszy zaklęte jest coś niedobrego?  

Kiedy twarda ziemia zaczęła przypominać lód? Czy on zawsze był tak cienki?

Chciałabym dzisiaj trzymać cię za dłoń. Wstaje piękny księżyc. Widzisz go ze swojego okna? Jakie masz w sobie dziś myśli? Opowiedz mi, proszę. Kocham cię.
Celine
paruje świt. mgła półmrok rozmydla. wschodzi światło spomiędzy mych ud, miodem rozlewa i wsiąka w trawę.
Celine Lovegood
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica, tancerka w Palace Theatre
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona
i was given a heart before i was given a mind.
OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30+3
SPRAWNOŚĆ : 17
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t12088-celine-lovegood#372637 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Listy do Philippy [odnośnik]12.04.21 4:02
Przeczytaj Frances Wroński
Philippo, Nie posiadam daru jasnowidzenia, a jedyna szklana kula jaką posiadała skończyła w milionach kawałeczków przed Parszywym. Merlinie Moss, jesteś silną kobietą. Jedną z najsilniejszych oraz najbardziej zajadłych jakie kiedykolwiek przyszło mi poznać. Nie dziw się więc, iż wszelkie subtelne sugestie umknęły mojemu umysłowi. Bywam ostatnio przemęczona obowiązkami. ​

Potęga wyliczeń oraz dokładnych analiz jest większa, niż mogłabyś pomyśleć. Masz jednak rację - nie jestem w stanie zrozumieć Twojego przywiązania do tamtego miejsca, które dla mnie jawi się niczym jeden z koszmarów. Moja słodka codzienność zaś jest sprawą moją oraz mojego męża - nikt innych nie wykazał większych chęci, by również mieć w niej miejsce.
Nie oceniaj mnie, Philippo gdyż o wielu rzeczach nie masz pojęcia.

Nie potrafię zrozumieć co się dzieje, gdy nic mi o tym nie mówisz. Twoje słowa są lakoniczne, pozbawione choćby jednej, dokładniejszej informacji która mogłaby naprowadzić mnie na to, co Ci się przytrafiło. Nic nie zadziała oraz nic ani ni
kt Ci nie pomoże, jeśli nie powiesz, co się stało... A możliwości o prawdopodobieństwie większym niż 55% jest dokładnie 28345. Nie starczy mi pergaminu, by wypisać je wszystkie oraz o wszystkie spytać.

Nie wierzysz we mnie.
Zamykasz mnie w sztywnych ramach Waszych przekonań mimo iż nigdy nie spróbowałaś się przekonać, czy byłabym w stanie udźwignąć uczucia. Czyż nie jest to niesprawiedliwym? Niezwykle przykro mi, że pokładasz więcej w takim parszywcu jak mój brat, mnie mając za nic.
Przepraszam Philippo, lecz jeśli poszukujesz kogoś kto załamie nad Tobą ręce, zapewni o paskudności oraz niesprawiedliwości losu karmiąc Cię udawanym współczuciem, wysłałaś sowę pod zły adres.
Jeśli jednak potrzebujesz kogoś kto Cię uważnie wysłucha i udzieli kilku, być może trafnych rad - istnieje szansa, że mogłabym Ci pomóc. Wpierw jednak muszę wiedzieć, co się wydarzyło. Zapewne nie będzie to miła rozmowa, różnimy się od siebie niczym ogień i woda, istnieje jednak dokładnie 63% szans, iż poczujesz się po niej lepiej.

Decyzja należy do Ciebie.
Frances

Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Listy do Philippy [odnośnik]12.04.21 9:42
Przeczytaj List przyniesiony przez Dziadka
Najdroższa Phillie, Opowiedz mi. Przelej lęk w atrament, daj mu ponieść twoją dłoń, a ja ucałuję słowa, które napiszesz, każę im odejść gdzieś daleko, za góry i lasy. Ale pamiętaj, że to zdrowe, mimo wszystko. Że to znaczy, że wciąż czujesz - podobno to ważne, chociaż ja widzę w tym coraz mniej szczęścia, ciebie nie będę okłamywać. Moje puste serce bije dziś dla ciebie. Opowiedz mi, mon amour.

Nie można ciągle być silnym. Nie można przez cały czas być wojowniczką. Pamiętaj o tym kiedy patrzysz w lustro. To nic złego.

Księżyc, przed którym się chowasz, koi moje myśli. Jestem zmęczona, Phillie. Chciałabym... Zbyt wiele, zbyt nierealnie, zbyt. Po prostu zbyt. Myślisz, że ktoś kiedyś będzie w stanie mnie pokochać, bez względu na moje... przekleństwo? Tańczę cicho co noc, proszę los, ale jestem taka zmęczona. Wraz z wzejściem księżyca łabędź powinien zamienić się w kobietę, ale tkwię w dziwnym niebycie, nie tu i nie tam. Och, przepraszam. Ty jesteś dla mnie najważniejsza, dziś i zawsze. Pozwól mi stać się twoją powierniczką, tylko jeśli jesteś gotowa na to, by wyrzucić z siebie powód tego samopoczucia. Jeśli nie - to nic. Ale pamiętaj, że nie jesteś sama, nieważne czy tak ci się teraz wydaje. Czasem to, co nas niszczy... to nasza głowa.

Przyjdę, przybiegnę, moje serce rwie się do ciebie już teraz, natychmiast. Kiedy? Tatko mówił, że nic nie koi tak smutków jak przytulenie, a ty bardzo go potrzebujesz. Przyniosę ci księżyc.
Celine
paruje świt. mgła półmrok rozmydla. wschodzi światło spomiędzy mych ud, miodem rozlewa i wsiąka w trawę.
Celine Lovegood
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica, tancerka w Palace Theatre
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona
i was given a heart before i was given a mind.
OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30+3
SPRAWNOŚĆ : 17
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t12088-celine-lovegood#372637 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Listy do Philippy [odnośnik]21.04.21 17:40
Przeczytaj
Philippo, Spotkajmy się.
Pewne rzeczy winny zostać w końcu wypowiedziane nie tylko z mojej strony, ale również i Twojej. Pergamin przekazuje jedynie słowa, pozbawione mimiki gestów bądź tonacji głosu, co nie raz skutkuje nieporozumieniami. No chyba, iż wolisz wymieniać ze mną wyjce.

Od rana jestem niedostępna. Zaczynam pracę wcześnie rano i póki nie nadgonię opóźnień wynikających z mojej podróży poślubnej, raczej nie otrzymam dnia wolnego. Zwykle kończę koło szesnastej i jakoś do dziewiętnastej mam czas na spotkania, później jem kolację z mężem. Wyznacz proszę datę, która by Ci pasowała, abym mogła dopasować do niej swoje plany.
Frances

Frances Wroński
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Listy do Philippy [odnośnik]20.05.21 17:40
Przeczytaj Yvette Baudelaire
Phili Nie chcę pytać jak się czujesz, bo wyobrażam sobie, że nie za dobrze. Obawiam się, że nie na wszystko istnieje lekarstwo, czy zaklęcie. Żałuję, że nie potrafię bardziej pomóc. Zdjąć choć odrobiny tego ciężaru z twych ramion.
Jak twoje rany? Maść pomaga? Nie mamy teraz zbyt dużego wpływu na wiele rzeczy, ale proszę zadbaj o siebie i swoje zdrowie. Musisz wypoczywać, żeby mieć siłę. Nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, nie wiadomo kiedy będzie lepiej. Jeśli cierpisz na bezsenność mogę przynieść ci zioła, które powinny pomóc.
Chciałam Ci podziękować za Twoją ofertę pomocy, ale i też za rozmowę, a nawet przede wszystkim za nią. Nie ze wszystkimi można tak otwarcie porozmawiać o tym co się dzieje, a trzymanie tego wszystkiego w sobie wcale nie pomaga. Ty też o tym pamiętaj.
Wygłaskaj proszę ode mnie cały swój "zwierzyniec".  Yvette


You can't choose what stays
and what fades away.
Yvette Baudelaire
Yvette Baudelaire
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
There are so many wars
going on at night
so many hearts are fighting
to survive without light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9187-yvette-baudelaire#278366 https://www.morsmordre.net/t9245-antares#281195 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t9249-skrytka-bankowa-nr-2149 https://www.morsmordre.net/t9254-yvette-baudelaire#281466
Re: Listy do Philippy [odnośnik]29.05.21 0:51
Przeczytaj 03.11.57 
NY zIEm so sYe saŁo...
Pznłm kGś
Zaradziłem... ZARAZIŁEM CIEBIE RZMIESZ?
MSZę wjehąć
Cyba ju2 nii poTRafi...
mAm ndZEje, ee zrdowa ysteś.
hYcBa nyi czUE rYnki

pszpszam pszpszam za ysztko
HNANH o tlkO zNaOMa... PRZSIEGAM...


bdź zdrwa


| Pomięty kawałek papieru wsunięty został do skrzynki pocztowej na korytarzu parteru w kamienicy. |
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do Philippy - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy do Philippy [odnośnik]12.06.21 19:51
Phillie,
na śmierć o tym zapomniałem, byłem pewien, że oddałem Ci ją już wieki temu. I tak w ogóle to dziękuję, naprawdę mi się przydała, muszę sobie kiedyś sam sprawić podobną.
Przesyłam też coś jeszcze, pył elfów, wspominałaś, że nie możesz go upolować i jakiś miesiąc temu udało mi się go dla Ciebie zdobyć, ale... cóż, o tym też zapomniałem.
Może to czas najwyższy, żebym zainwestował w przypominajkę.
Widzimy się niebawem, ściskam, kocham, uważaj na siebie, Phils,
krzywy nos
sowa niesie zaczarowaną torbę i pył elfówfrom underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Listy do Philippy [odnośnik]27.06.21 18:02

Do każdego, komu życie miłe

-->Connaught Square jest miejscem, w którym każdy z nas może stracić życie - i miejscem, w którym wielu z nas straciło bliskich.

Aquila Black drwi z naszych żyć, przychodząc w najbardziej uciążliwy miesiąc roku i dla własnej uciechy rozdawać jedzenie nam, którzy nie mamy go pod dostatkiem. Rozdaje jedzenie w miejscu, w którym morduje nas i z uciechą chce patrzeć jak zniżamy się i upadlamy tylko po to, aby dostać kawałek chleba - coś, czego osoby pozbawione życia nie doświadczą, a do których możemy dołączyć.

Szlachta nie ma szlachetnych serc - szuka sposobu, aby wyplenić i zabawić się kosztem tych pod nimi. Musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo i nie pozwolić, aby drwiono w taki sposób z miejsca, w którym każdy z nas może stracić życie za niewinność.

Fałszywa dobroczynność może być zasadzką do masowej egzekucji i rzeźni. Ostrzeżcie rodziny i przyjaciół - nie ufajcie zupie z trupa.
I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do Philippy - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy do Philippy [odnośnik]28.06.21 12:45
Przeczytaj
Philippo Dobrze, tym razem oszczędzę im pieczywa... to były robaki, tak?
Twoje poczucie humoru jest wyjątkowe, przecież dobrze wiem, które to twoje włosy... (Te po lewej, prawda?)
Spróbuję coś z nich uwarzyć, mogę pożyczyć kociołek?

Napisz mi sowę przed końcem, przyjdziemy z Nochalem. U.
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do Philippy - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy do Philippy [odnośnik]02.08.21 16:10
15 grudnia List niesie ci Yue
Phils, Świąteczny prezent czeka na Ciebie pod drzwiami Twojego mieszkania. Wybacz, że załatwiam to w ten sposób - ale nie przepadam za pożegnaniami, a wiem, że u Ciebie to dziecko będzie bezpieczne. Przywodzi mi do głowy złe wspomnienia. Toksyczne. Nie mogę teraz z nimi wojować, nie są mi potrzebne - więc obowiązek opieki samolubnie zrzucam na Ciebie. Nie miej mi tego za złe.

Wesołych Świąt.
Wren

it was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.
Wren Chang
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: Listy do Philippy [odnośnik]07.08.21 23:36
Syrenko,
stęskniłem się za Twoim śpiewnym głosem, żałuję tylko tego, że nie mogę go słuchać raz za razem, bez końca. Stanowczo zbyt dużo czasu minęło już od ostatniego wyjca.

Obiecałem Ci, Phillie, na wszystkie członki Merlina, że już nie zniknę, prawda? Nie na tak W grudniu miałem naście dni wyjętych z życia, dosłownie. Nie chciałem kontaktować się z Tobą przez lusterko, zanim nie postawię się na nogi, a potem planowałem odwiedzić Cię osobiście, zrobić Ci niespodziankę na święta, bo znalazłem coś, co... zresztą już to widziałaś. Czy Tobie też tak bardzo przypomina tamtą z Parszywego? Ta wprawdzie nie działa, ale postaram się załatwić kogoś, kto będzie potrafił ją naprawić.

Dziękuję za rózgi, czy to komplet uwzględniający te zaległe z kilkunastu ostatnich lat? Położę je na honorowej półce.

Co Ty pieprzy O czym Ty mówisz? Jakie poszukiwania? Tak się składa, że znam adres. I mam zapasowe klucze, nie pamiętasz? To trochę ułatwia zabawę w chowanego.
Poza tym, znajdę Cię wszędzie.

Dbaj o siebie,
Krzywy Nos

i Szanta

a także: zawinięta w kilka warstw starej makulatury, zepsuta, niewielka szafa grająca; wygląda jak miniaturowa wersja tej, która znajduje się w Parszywym; potrzebny będzie ktoś z biegłością majsterkowania, żeby poradzić sobie z wymianą kilku części, ale to wystarczy, by prezent zaczął działać;

sam list, natomiast, w miejscu, w którym podpisał się Keat, nosi ślady kogoś jeszcze - znajduje się tam starannie odciśnięta łapka Szantyfrom underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Listy do Philippy [odnośnik]12.08.21 7:52
Dobrze się ukryłaś, Phillie, naprawdę dobrze.
Jest tam takie miejsce, skalna półka tuż pod lwimi łapami. Będę na Ciebie czekał - jutro, z samego rana.
A jeśli się nie zjawisz, to przysięgam, zacznę pukać do wszystkich drzwi w okolicy, któreś muszą być Twoje.
Znajdę Cię w końcu.

Mam papierosa na zgodę. Trochę zasuszonej mięty zamiast tytoniu, ponoć nieźle go zastępuje.
Wypalimy go razem? Po kilka buchów na jedną osobę? Jak kiedyś?

Nawet nie wiesz, o jak wiele rzeczy chciałbym Cię teraz zapytać.

Mam nadzieję, że już się tam odnalazłaś.

Czekam na Twój cios,
K.

from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Listy do Philippy [odnośnik]15.08.21 18:45
Przeczytaj początek stycznia
Panno Moss,
zamówienie dla Pani jest gotowe do odebrania. Myślę, że wszystko jest w porządku, najlepiej będzie jednak, jeśli odbierze je Pani osobiście - tak jak się umawiałyśmy. Zapraszam do Brighton nawet jutro. Od razu naniosłabym poprawki, gdyby okazały się konieczne.
Cena, to tak jak ustalałyśmy, trzydzieści galeonów za moją robociznę. Nie liczyłam materiałów, naturalnie.
Proszę dać znać kiedy może się Pani pojawić.

Pozdrawiam,
Demelza Fancourt

Let me see you

Stripped down to the bone

Demelza Fancourt
Demelza Fancourt
Zawód : tancerka w Piórku Feniksa, wschodząca gwiazdka burleski
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

I have to believe that sin
can make a better man


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9417-demelza-fancourt#286301 https://www.morsmordre.net/t9592-belle#291686 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f355-brighton-whitehawk-way-389 https://www.morsmordre.net/t9591-skrytka-bankowa-nr-2177#291683 https://www.morsmordre.net/t9593-demelza-e-fancourt#291728
Re: Listy do Philippy [odnośnik]08.09.21 20:44
Przeczytaj 17.01
Szanowna Pani Philippo, niezwykle miło mi ze świadomością, że współni przyjaciele zdecydowali się pchnąć nas do nawiązania listownej znajomości. Spieszę z informacją, że talizman, o którym wspomniała Pani w liście, zwie się runą wiecznej czystości. Ale jestem przekonany, że sama może to Pani stwierdzić, biorąc pod uwagę, że talizman został dołączony do tego listu. Niech delikatność przekazywanej Pani broszki nie uśpi czujności; ten niewielki przedmiot, jeżeli będzie Pani sumiennie nosić go przy sobie bez dłuższych przerw w przeciągu najbliższego księżycowego miesiąca, wspomoże Panią nie tylko przy ocenie szczerości Pani rozmówcy, a także pomoże w przypadku otrucia. Miejmy jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie, gdyż życzę Pani jak najlepiej.

Okres księżycowego miesiąca jest niezwykle ważny. Talizmany mają to do siebie, że nie działają od razu, ale zapewniam Panią, że wyrób trafiający w Pani ręce jest najwyższej jakości i udał się wyjątkowo dobrze, nawet jak na moje (musi mi Pani uwierzyć na słowo) wysokie standardy. Gdyby jednakże okazało się, że ma Pani jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości dotyczące Pani nowej broszki, proszę się nie krępować. Pani sowa z pewnością odnajdzie drogę, zaś ja zachwycony będę możliwością ponownego jej zobaczenia (jest naprawdę ciekawym stworzeniem do obserwowania, gdzie Pani ją dorwała?)

Z ciepłymi pozdrowieniami,
C.S.


| do listu dołączony został dołączony talizman oraz suszony kwiat białego dzwonka


Zniecierpliwieni teraźniejszością, wrogowie przeszłości, pozbawieni przyszłości, przypominaliśmy tych, którym sprawiedliwość lub nienawiść ludzka każe żyć za kratami.
Oliver Summers
Oliver Summers
Zawód : Twórca talizmanów, właściciel sklepu "Bursztynowy Świerzop"
Wiek : 24
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Weariness is a kind of madness.
And there are times when
the only feeling I have
is one of mad revolt.
OPCM : 11
UROKI : 0
ALCHEMIA : 31+10
UZDRAWIANIE : 11+1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f444-dolina-godryka-ksiezycowa-chatka https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-oliver-summers#300999

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Listy do Philippy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach