Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Mroczne Cienie
AutorWiadomość
Mroczne Cienie [odnośnik]25.03.22 21:24
Najmniejszy włos rzuca swój cień
Czym są Cienie?
O Cieniach wspominano od końca 1957 r., ledwie trzy miesiące później opowieści okazały się prawdą. Istoty utkane z najczarniejszego mroku, przyjmujące przeróżne, choć zawsze nieludzkie kształty, zaczęły wyłaniać się z ciemności, jaka zalęgła się nad Wielką Brytanią. Gdziekolwiek się nie pojawiały, pozostawiały po sobie ponurą aurę zniszczenia. Budziły lęk i grozę. Nikt nie wiedział, czym były - ale coraz częściej słyszano o ich brutalnych polowaniach. Powtarzano, że żerują na mugolach - jaka byla prawda?

Rzucając zaklęcie poziomu III lub wyższego należy rzucić kością Cienie. Jeżeli na kości Cieni wypadnie zdarzenie - osoba, która je wylosowała, powinna zalinkować je w tym temacie. Po umieszczeniu posta w niniejszym temacie odsłonią się dodatkowe informacje. Zabronione jest ich przekazywanie sobie pomiędzy graczami.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Mroczne Cienie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mroczne Cienie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach