WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Moira

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
Autor toWiadomość
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Zawód : kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
One more time for my taste

I'll lick your wounds
I'll lay you down
OPCM : 40
UROKI : 6
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues

Moira - Page 14 Empty
PisanieTemat: Moira [odnośnikMoira - Page 14 I_icon_minitime16.08.15 13:53

First topic message reminder :
Moira
Samiczka puszczyka zwyczajnego. Szara, niepozorna, niezwykle cicha i wierna, chociaż bezpieczeństwa przenoszonego listu potrafi bronić z zaciekłością drapieżnego ptaka.


Spoiler:
 
Ostatnio zmieniony przez Deirdre Tsagairt dnia 12.08.17 12:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Angelique Blythe
Angelique Blythe

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7798-angelique-blythe-budowa https://www.morsmordre.net/t8098-christine https://www.morsmordre.net/t8129-markiza-angelica#232491 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8095-skrytka-bankowa-1875 https://www.morsmordre.net/t8096-angelique-blythe
Zawód : Śpiewaczka operowa
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Kiedy na Ciebie patrzę, czuję to.
Patrzę na Ciebie i jestem w domu.
OPCM : 3
UROKI : 11
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 10
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Półwila
Moira - Page 14 Fc0329004d837b1e8b9c4ed128660124

Moira - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Moira [odnośnikMoira - Page 14 I_icon_minitime06.04.21 19:34

Przeczytaj Angelique Blythe
Szanowna Pani Mericourt, Niezwykle raduje mnie wysłana przez Panią wiadomość. Miewam się oczywiście dobrze, dziękuję. Mam nadzieję, że Pani również - nie licząc troski związanej z baletem - dopisuje humor, a szczególnie zdrowie. W obecnych czasach nietrudno o problemy, więc śpieszę już z odpowiedzią, by Pani dłużej nie martwić. Ufam, że nie musiała Pani długo na nią czekać.
Naturalnie jestem zainteresowana zostaniem tymczasową dublerką dla niedysponowanej śpiewaczki. To prawdziwy zaszczyt występować w Fantasmagorii - nie każdy może zostać tak doceniony. Jestem naprawdę wdzięczna, że o mnie Pani pomyślała. Bardzo dziękuję za propozycję, z której z przyjemnością skorzystam.
Zgodnie z Pani zaleceniami zjawię się jutro w Fantasmagorii z samego rana. Będę czekać w hallu, żebyśmy przypadkiem się nie minęły.

Z poważaniem,
A. Blythe


Wiesz, czemu śnieg jest biały? Bo zapomniał już, kim był dawniej.
Powrót do góry Go down
Johnatan Bojczuk
Johnatan Bojczuk

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5318-johnatan-bojczuk https://www.morsmordre.net/t5328-majtek#119230 https://www.morsmordre.net/t5329-ahoj-przygodo#119234 https://www.morsmordre.net/f167-gloucestershire-okolice-bibury https://www.morsmordre.net/t7231-skrytka-bankowa-nr-1332 https://www.morsmordre.net/t5516-johnatan-bojczuk
Zawód : maluje, kantuje, baluje
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
kto kombinuje ten żyje
OPCM : 3
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 24
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Moira - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Moira [odnośnikMoira - Page 14 I_icon_minitime21.04.21 13:57

Przeczytaj J. Bojczuk
Szanowna Madame Mericourt, Proszę wybaczyć, że Panią niepokoję, oczywiście nie śmiałbym tego robić, gdyby sprawa nie była wyjątkowo poważna. Poprzez serię niefortunnych zdarzeń, które miały miejsce w jednym z portowych przybytków pozbawiono mnie ministerialnych dokumentów i zamknięto w Tower of London. Na szczęście pozwolono mi wysłać jeden list i, cóż, chyba tylko Pani może mi pomóc. Czasu jest coraz mniej, zaś z więzienia na mogę malować - obrazy zamówione na zimowy jarmark nie są jeszcze gotowe i chyba głównie dlatego ośmielam się prosić o pomoc właśnie Panią; zawsze wywiązywałem się ze zleceń i tym razem również pragnę zaspokoić estetyczne wymagania burżuazji. Oczywiście ten przykry incydent nie wpłynie na terminy, oddam wszystko na czas, o ile zechce Pani potwierdzić moją tożsamość oraz być może wspomóc mnie słowem. Chyba zostaje mi już tylko prosić Panią o rozmowę z naczelnikiem w mojej sprawie.

Ufam, że u Pani wszystko w porządku. J. Bojczuk


Powrót do góry Go down
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Moira - Page 14 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Moira - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Moira [odnośnikMoira - Page 14 I_icon_minitime24.04.21 15:02

PrzeczytajNaczelnik Tower of London
Szanowna Madame Mericourt,na wstępie muszę z przykrością Panią poinformować, madame, iż mój zasłużony poprzednik, Edward Murphy, nie jest w stanie skreślić odpowiedzi na Pani list, gdyż kilka tygodni temu poniósł tragiczną śmierć w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Jeśli był dla Pani przyjacielem, proszę przyjąć moje szczere kondolencje oraz zapewnienie, że sprawcy tej zbrodni zostaną ujęci i doprowadzeni przed wymiar sprawiedliwości. Jednocześnie pragnę zapewnić o swojej chęci do kontynuowania naszej współpracy w jego imieniu.

Co się tyczy Johnatana Bojczuka:

4 listopada 1957 roku oddział Magicznej Policji pod dowództwem komendanta, Arnolda Montague'a, udał się do znajdującego się w porcie lokalu "Parszywy Pasażer" w celu przeszukania oraz ujęcia osób oskarżonych o napaść na urzędnika państwowego oraz towarzyszących mu funkcjonariuszy Magicznej Policji, która to napaść również miała miejsce w tymże lokalu. Johnatan Bojczuk, który 4 listopada był jednym z obecnych w lokalu gości, w trakcie trwania interwencji wielokrotnie próbował utrudnić funkcjonariuszom prowadzenie działań, odmawiając współpracy pomimo licznych upomnień, wypowiadając się obraźliwie na temat obecnej władzy oraz opowiadając się po stronie jednostek, które zaatakowały policjantów. Starał się też przerwać przesłuchanie prowadzone przez pracownika Ministerstwa Magii, co pozwoliło oskarżonemu Rubeusowi Hagridowi na dopuszczenie się kolejnej napaści. Został aresztowany pod zarzutem współpracy ze wspomnianym Rubeusem Hagridem i osadzony w Tower of London, gdzie aktualnie oczekuje na proces, po którym zostanie mu wymierzona sprawiedliwa kara.

Jeżeli chciałaby Pani poznać więcej szczegółów odnośnie zatrzymania, może Pani skontaktować się bezpośrednio z obecnym tamtego dnia na miejscu komendantem, z pewnością okaże chęć do pełnej współpracy.

Z wyrazami szacunku,
Maurice Warrington


Powrót do góry Go down
Calder Borgin
Calder Borgin

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8051-calder-borgin https://www.morsmordre.net/t8128-atramentem-niesympatycznym-spisane#232432 https://www.morsmordre.net/t8060-rattle-his-bones https://www.morsmordre.net/f89-smiertelny-nokturn-19 https://www.morsmordre.net/t8113-skrytka-bankowa-nr-1918#232052 https://www.morsmordre.net/t8127-calder-borgin
Zawód : zaklinam teraźniejszość
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
you're not dead but
you're not alive either

you're a ghost with
a beating heart
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 25
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
i am my demon.

Moira - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Moira [odnośnikMoira - Page 14 I_icon_minitimeYesterday at 20:29

19 XII 1957  

Madame Mericourt,

list ów kreślę po powrocie z Norwegii, wokół której ostatnimi czasy nieustannie krążą me myśli. Zdaje mi się bowiem, że bardziej niż w Londynie potrzebny jestem w miejscu, w którym słowa i idee Czarnego Pana powinny trafić na podatny grunt - ten sam, po którym stąpają synowie oraz córki Durmstrangu, od dziecka uczący się tajemnic najmroczniejszej magii.
Chciałbym zostać posłańcem Czarnego Pana na ziemiach Północy. Nie opuszczę jednak Wielkiej Brytanii, jeśli moja różdżka jest niezbędna właśnie tu. Wstrzymam się z ostateczną decyzją do czasu otrzymania odpowiedzi.Calder Borgin


i ache in a language so old that even the earth no longer remembers; so dead that it has returned to dust

Powrót do góry Go down
 

Moira

Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Archiwa Departamentu Tajemnic :: Sowia poczta-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-21