WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Poszukiwani

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime15.04.15 12:55

First topic message reminder :

Poszukiwani

Temat służy poszukiwaniom postaci w jakiś sposób istotnej dla Twojej. Pamiętamy, że na poszukiwana gólne ("szukam przyjaciół") i mało skonkretyzowane ("szukam kogokolwiek kto mnie polubi") przeznaczone jest subforum relacji, na którym podobną propozycję można wysunąć w stosunku do co drugiej postaci. Poszukiwania "kogokolwiek kto będzie miał na nazwisko tak samo jak ja" również odradzamy.

Zasady poszukiwań
1. Do 7. dnia każdego miesiąca realnego prosimy o aktualizację poszukiwań poprzez pozostawienie na nich świeżej daty.
2. Jedna postać może umieścić w tym wątku tylko jedną wiadomość - celem dodania świeższych poszukiwań należy edytować poprzednią.
3. Niedozwolone jest podbijanie poszukiwań.

Eden
Twoje poszukiwania długo wiszą i nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby? Możesz wyjść poza forum i poszukać postaci wśród miłośników rozgrywki tego typu na Edenie.

Kod
Nie jest obowiązkowy.

Kod:
<div class="pdiv"><span class="ptyt" style="color:#755353">TYTUŁ</span><span class="ptekst">TEKST 1</span><img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <span class="ptekst">TEKST 2</span><span class="paka">
DŁUŻSZY TEKST
</span></div>
<hr id="p">
<span class="pdata">aktualne/nieaktualne/rezerwacja
data ostatniej aktualizacji</span>

Chcę miłościniech skamle u mych stóp męża arystokraty, młodego, przystojnego, bogatego
Panie losie, daj mi kogoś, kto nie zmąci wody w mym stawie.
Kogoś, kto nie pryśnie jak zły sen, gdy ryb w mym stawie zabraknie.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Caelan Goyle
Caelan Goyle

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5834-caelan-goyle https://www.morsmordre.net/t5945-ethelinda https://www.morsmordre.net/t5845-an-old-man-by-a-seashore https://www.morsmordre.net/f174-dzielnica-portowa-high-timber-street-8-5 https://www.morsmordre.net/t6368-skrytka-bankowa-nr-1403#161394 https://www.morsmordre.net/t5874-caelan-goyle#138874
Zawód : Kapitan statku handlowego, przemytnik, współwłaściciel Mantykory
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty

I must go down to the sea again, to the lonely sea and the sky.

OPCM : 29
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 25
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime01.04.20 11:36

Goyle

Jesteśmy czystokrwistą rodziną o żeglarskich tradycjach. W XVIII wieku zostaliśmy wygnani z Norwegii za przewiny naszego przodka, Einara Goyle'a; przekleństwo uniemożliwia nam osiedlenie się na ojczystych ziemiach, dopóki cała rodzina nie odkupi swych win – z kolei duma sprawiła, że nigdy nie podjęliśmy się próby przełamania ciążącego na nas uroku. Choć od wielu lat mieszkamy już w Wielkiej Brytanii, to nie zapominamy o swej historii, przywiezione z północy tradycje kultywując w domowym zaciszu. Pływamy po morzach i oceanach, poszukując drogocennych artefaktów, dzieł sztuki i ingrediencji alchemicznych; zgłębiamy wiedzę z zakresu czarnej magii czy starożytnych run, lata szkolne spędzając w surowym Durmstrangu.
Więcej informacji na temat rodziny znajdziesz tutaj.

Poszukuję krewniaków, bliższych lub dalszych. Nie narzucam zawodu, wieku czy płci – zależy mi jedynie na tym, by postać wpisywała się w założenia rodziny. Poglądy mamy tradycjonalistyczne, bliżej nam do Rycerzy Walpurgii niż do Zakonu, oczywiście, nie oznacza to jednak, że musisz angażować się w walkę. Zawsze możemy też dopiero rozegrać to na fabule, oferuję wcielenie w szeregi zielonych.

Po więcej informacji zapraszam oczywiście na priv!


aktualne
07.06[bylobrzydkobedzieladnie]

This happy violence is beating in my veins


Ostatnio zmieniony przez Caelan Goyle dnia 07.06.20 14:39, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Belvina Blythe
Belvina Blythe

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7692-belvina-blythe https://www.morsmordre.net/t7734-senu https://www.morsmordre.net/t7733-belvina https://www.morsmordre.net/f152-grimmauld-place-5-8 https://www.morsmordre.net/t8111-skrytka-bankowa-nr-1850#231862 https://www.morsmordre.net/t7735-belvina-blythe
Zawód : Uzdrowicielka na urazach pozaklęciowych
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Nasze miejsce jest tutaj
W nocy
Bez nikogo
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 20
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime09.04.20 22:41

Idealny syn, nieidealny bratGdy dwójka zawodzi, jednemu musi się udać   Brat | czysta ze skazą | 28 - 31 lat
poglądy mocno antymugolskie | zawód dowolny

Urodziłeś się jako drugi i nie ostatni, lecz zdecydowanie tylko Ty okazałeś się idealnym potomkiem naszego ojca. Byliśmy zgranym rodzeństwem, trzymającym się razem przez większość szczeniackich lat. Kiedy Ty i Valerian uciekaliście przed wzrokiem rodziców, szukając przygód w rodzinnym Blythburgh'u i jego okolicach, wiedzieliście, że musicie poczekać na najmłodszą, bo ponad wszystko nienawidziłam, gdy zostawialiście mnie w bezpiecznych murach domu. Pamiętam Cię jako troskliwego i nieustraszonego brata, przecież to właśnie ty uratowałeś mnie przed obrzydliwą akromantulą.
Oboje kochaliśmy porzucać rozsądek, a przy tym iść tam, gdzie zdecydowanie nie powinniśmy. Nie wahaliśmy się uparcie wciągać we własny chaos najstarszego z Nas, w końcu w trójkę zawsze było weselej.
Niestety upływ czasu ukazał skrywane wady i w końcu każde zaczęło w samotności uciekać przed własnymi demonami, wybierając życie gdzieś indziej. Kiedy dwójka z Nas, ukochała sobie obce miejsca, Ty powróciłeś w rodzinne strony, podtrzymałeś to, czym parali się Blythe. Czy dalej to robisz? Może zmądrzałeś, odnajdując sobie lepsze zajęcie, bo z przekrętów i magicznych peleryn pewnie ciężko wyżyć.
Nie widzieliśmy się długo.
Po latach pozornie nie mieliśmy sobie nic do powiedzenia i dopiero śmierć rodziców w październiku 1956 roku, sprawiła, że ponownie stanęliśmy przed sobą. Gniew oraz rozczarowanie pochłonęło ciebie i mnie, dlatego daleko od czyjegokolwiek wzroku powiedzieliśmy sobie w złości wszystko, zdecydowanie nie przebierając w słowach. Czy pogodziliśmy się po tym? Czy moje słowa ruszyły cię do tego stopnia, że postanowiłeś wyjechać…i powrócić w chwili, gdy Londyn stał się miejscem nieprzyjaznym dla większości. Czy mylę się, że Tobie jak nigdy jest to w smak? Od dziecka przecież uwielbialiśmy, gdy coś się działo. Teraz kiedy mnie to przerosło, Ciebie najpewniej nadal bawi, bo kochasz adrenalinę bardziej niż cokolwiek innego.
Mimo że nie jesteśmy już tacy jak w dawniej, naiwnie wierzę, iż to dobry moment, aby coś zmienić. Spróbujmy znaleźć wspólny język i przestać egzystować jako samotne jednostki, bo mamy już tylko siebie.

Poszukuję ostatniego z trójki rodzeństwa Blythe, którego nadal brakuje.
Ze wszelkimi pytaniami zapraszam na pw! Drobne zmiany są możliwe ;)aktualne 02.06.2020
Pozwala ci być obok
A nie ma lepszego miejsca, niż obok


Ostatnio zmieniony przez Belvina Blythe dnia 02.06.20 12:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Veronica Findlay
Veronica Findlay

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8274-veronica-findlay#240381 https://www.morsmordre.net/t8327-verito#240939 https://www.morsmordre.net/t8325-wiedzmie-sprawy#240935 https://www.morsmordre.net/f161-dolina-godryka-17 https://www.morsmordre.net/t8330-skrytka-bankowa-1990#241107 https://www.morsmordre.net/t8326-veronica-findlay#240930
Zawód : Szuka informacji
Wiek : 38
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Potrzeba wielkiego talentu i umiejętności, by ukryć swój talent i umiejętności
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 25
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10/60
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime11.04.20 19:46

Synu mójTam skarb Twój, gdzie serce Twoje Ty jesteś moim sercem
Masz już 12 (14?) lat i właśnie kończysz swój pierwszy rok w Hogwarcie. Twoim domem jest Ravenclav - ale nic dziwnego, wiedza cię pociąga, tak mocno jak mnie. Jesteś też niezwykle cierpliwy, bardziej poważny, przynajmniej - jak na swój nastoletni wiek. Powodów może być wiele i nie tylko tych zanurzonych w twoim charakterze. Ale masz swoje granice. I wybuchasz, gdy zostaną przekroczone. Tak, jak Twój ojciec.
Miesiąc przed przybyciem do szkoły - zginął twój ojciec, a mój mąż - auror. Oboje zostaliśmy zmuszeni przez okoliczności, by radzić sobie z żałobą daleko od siebie. Ale nie zapominamy. Piszemy listy. Nieustannie. Niczym skarbnica uczuć, które ciężko przychodziły na głos.
Jesteś moim słabym punktem. Jesteś przypomnieniem tego co kochałam i kocham. Jesteś darem. I bardzo cicho boję się, że za szybko kazałam ci dorosnąć. I chociaż wychowywałeś się w nietuzinkowej rodzinie - miałeś szczęśliwe dzieciństwo. Przynajmniej, dopóki nasz świat się nie wywrócił. I nie wywraca nadal przed szaleństwo Ministerstwa.
To ja cię chronię i zrobię wszystko, by zapewnić ci spokój, ale powtarzasz mi, że to twoja rola. Wymykasz się z dziecięctwa za szybko.


To tylko ogólny zarys - wszystko jest kwestią ustalenia i pomysłu, a ja ukocham za pojawienie się Ciebie na fabule.  :pwease:aktualne
04.07


[bylobrzydkobedzieladnie]
As a child you would wait
And watch from far away
But you always knew that you'd be the one
That work while they all playOstatnio zmieniony przez Veronica Findlay dnia 04.07.20 13:06, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa

and in the end
all I learned
was how to be strong
alone

OPCM : 37
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 50
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime13.04.20 21:10

Augustus Rookwoodwe are the dead of night, we're twilight's parasites   czysta krew, lat ok. 30 x badacz, naukowiec x sojusznik Rycerzy Walpurgii

Jesteś synem Normunda Rookwooda oraz Gudrun z domu Borgin, zmarłej przy narodzinach bliźniąt, Christophera i Sigrun. Korzenie masz po ojcu angielskie, po matce nordyckie. Mieszkałeś z ojcem w domu w środku lasu w Harrogate, nieopodal gór, z dala od niemagicznych i zdrajców krwi. Odebrałeś surowe, zimne wychowanie, ojciec nie stronił od kar cielesnych, miał ciężką rękę i słowa, lecz chciał, byś wyrósł na silnego mężczyznę i tak też się stało, jednakże w sposób nieco inny, niż by tego sobie życzył, być może dlatego się do siebie zbliżyliśmy. Nie powiązałeś swojej ścieżki zawodowej z magicznymi stworzeniami, a nauką. Byłeś z naszej gromadki (była nas w sumie piątka) najspokojniejszy i najbardziej opanowany, a przy tym najbystrzejszy. Czujny obserwator, ścisły umysł, zafascynowany od zawsze potęgą magii. W przyszłości zostaniesz Niewymownym w Departamencie Tajemnic, to jeszcze przed tobą, ale już teraz poświęcasz się nauce. Jesteś numerologiem? Znawcą klątw? Istnieje wiele możliwości.
Może zawsze fascynowało cię moje szaleństwo, wahania nastrojów, wybuchowy charakter, jestem twoim przeciwieństwem, ale sobie ufamy. Wiemy, że możemy na sobie polegać. Krew jest najważniejsza. Żadne z nas nie jest ckliwe, nie znamy czułości i ciepła, łączy nas jednak silna więź.
Ojciec dbał, byśmy nienawidzili niemagicznych, szlam i zdrajców krwi równie płomiennie co on. Od swych pierwszych chwil słyszeliśmy, że są nic nie warci, a liczy się czysta krew i o nią należy dbać. Interesował się czarną magią, była ona obecna w naszym domu, dlatego Sigrun prędko zaczęli się nią fascynować - być może było tak i twoim przypadku. Najchętniej widziałabym Augustusa już w roli sojusznika Rycerzy Walpurgii, bądź kandydata do tego, jeśli wolisz rozegrać to fabularnie. Sigrun nosi na przedramieniu Mroczny Znak, jest wiernym sługą Czarnego Pana, nie widzę więc innej opcji, by nie pragnęła aby i Augustus służył mu swoim umysłem.


Niezwykle zależy mi na postaci Augustusa, dlatego najważniejszym wymogiem jest po prostu: nie znikaj. <33 Jeśli jesteś nową duszką, to chętnie we wszystkim pomogę, oprowadzę po forum i doradzę podczas tworzenia karty postaci. Więcej szczegółów ustalmy na PW, powyższe charakterystyka braci to sugestia, najbardziej zależy mi na tym, by wpasowywał się w klimat rodziny i miał raczej silną osobowość oraz antymugolskie poglądy.
aktualne
04.07Uczennica wiedźmyfollow me into the dark krew czysta/półkrew x 20-26 lat x fascynacja czarną magią

Być może jesteśmy ze sobą spokrewnione w pewnym stopniu, obojętnie, czy przez ojca, czy też matkę, może znamy się jeszcze z lat szkolnych, może poznałyśmy się całkiem niedawno. Zawsze zdecydowanie lepiej dogadywałam się z mężczyznami przez wzgląd na mój silny, dominujący charakter i liberalne podejście do pozycji czarownicy w społeczeństwie. Nie godzę się bowiem na kajdany patriarchatu i ograniczenie mojej roli do bycia żony i matki. Zawsze chciałam czegoś więcej i wiedziałam, że jestem warta więcej i potrafię sięgnąć po prawdziwą potęgę. Zrobiłam to: zapanowałam nad potężną mocą czarnej magii, zbliżyłam się do Czarnego Pana, noszę na przedramieniu Mroczny Znak i dowodzę grupą łowców wilkołaków, służąc jednemu z najbardziej konserwatywnych rodów w magicznej Anglii, co również wiele mówi o tym jak wyboistą przeszłam drogę przedzierając się przez szowinistów. Wydarłam sobie pozycję.
Ty również tego pragniesz. Czegoś więcej, niż tylko mąż, dom i dzieci. Fascynuje cię czarna magia, mugole zaś brzydzą i wzbudzają niechęć. Potrzebujesz nauczyciela, ale nie ufasz mężczyznom. Wtedy (cała na biało) pojawiam się ja - może najpierw postrzegałam cię jako zabawkę, którą chciałam zmanipulować, wykorzystać i porzucić, ale dostrzegam w tobie potencjał, to rzadko się zdarza, a ponieważ chciałabym, aby feministyczny duch w czarownicach stał się silniejszy, to wyciągam w twoim kierunku dłoń, by wciągnąć cię w rozkoszną ciemność. Razem ze mną odkryjesz jak pociągające są moce nieczyste i jak kusząca jest czarna magia, potęga, którą oferuje.

Krocz ze mną ścieżką destrukcji i poczuj się w tym chaosie naprawdę komfortowo.

Tak jak wyżej - jeśli jesteś nową duszką, to chętnie we wszystkim pomogę. Więcej szczegółów ustalmy na PW.
aktualne
04.07


[bylobrzydkobedzieladnie]
I got blood


on my name
Ostatnio zmieniony przez Sigrun Rookwood dnia 04.07.20 12:00, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Francis Lestrange
Francis Lestrange

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange
Zawód : mam burdel
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Grajmy w tę grę
Ona to ocali
Inaczej nikt z nas żywy
nie zostanie
OPCM : 15
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Im not insane, my mother had me tested

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime29.04.20 10:28

Every breath you takeevery move you make I'll be watching you
Jestem twoją obsesją. Wydaje ci się, że mnie kochasz - ale czy ja w ogóle wiem, że ty istniejesz?

Poszukuję stalkerki. Kobiety, której jeden przelotny uśmiech utkwił w pamięci na tyle mocno, że nie potrafi o nim zapomnieć. Wiesz doskonale, gdzie mieszkam, co zazwyczaj jadam na śniadanie, w której szufladzie komody trzymam skarpetki, a w której bieliznę.

Możemy być w podobnym wieku, a te podchody ciągną się już od czasów szkolnych - z przerwą na Twoje małżeństwo? - mogłaś zauroczyć się nieco później, po wypaleniu wspólnego papierosa podczas antraktu jakiegoś przedstawienia. Mogę nie mieć o twej obecności zielonego pojęcia, możemy też być dobrymi znajomymi.

Znasz moje tajemnice, wydaje ci się, że mnie kochasz. Jak daleko się posuniesz, żeby mnie zdobyć?

Jak długo pozostanę nieświadomy, że mam wielbicielkę?

aktualne
5 VI
Zabierz mnie tam, gdzie będzie nudno, ale gdzie będę szczęśliwyOstatnio zmieniony przez Francis Lestrange dnia 05.06.20 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Susanne Lovegood
Susanne Lovegood

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4789-susanne-echo-lovegood https://www.morsmordre.net/t5182-deszczowa-sowa#113703 https://www.morsmordre.net/t5758-kapelusz-z-niespodzianka#135806 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t5129-skrytka-bankowa-nr-1094 https://www.morsmordre.net/t5133-susanne-echo-lovegood#111350
Zawód : opiekunka zwierząt, naczelny treser królików
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna

and like pack of wolves
let's not separate

OPCM : 25
UROKI : 5
ELIKSIRY : 5
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 33
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Poszukiwani - Page 2 Tumblr_p0xntqaDx71vjxqfho7_400

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime04.05.20 22:33


Artemis Lovegoodgdzie jestem - nie wiem, wyciągam ręce do ciebie brat bliźniak 24 lata łagodna dusza
Są dwie drogi, którymi można iść przy kreacji tej postaci - pierwsza została nakreślona w karcie (można zaglądać, poniżej rozszerzam opis), postać Artemisa tworzyła się równolegle z Susanne, lecz zniknęła, a wizja została. Pasuje Ci przedstawiony zamysł? Super! Nie pasuje i wolisz inaczej? Ekstra! Jestem otwarta na pomysły, propozycje, zawiłości - nie lubię narzucać zbyt wiele, lubię dawać wolną rękę. Poniżej przedstawiam wersję z karty.

Mój wzrok zawsze Cię szuka. Kiedy czekam na Ciebie zbyt długo, chcę zrywać się do poszukiwań, szukam zapewnień, że jesteś bezpieczny - mamy tylko siebie, dom osunął się, zapadł w świat wspomnień - po kwietniowej tragedii został popiół, słone łzy i my. Nie ukrywałam swojej rozpaczy, choć w takim stanie widziałeś mnie pierwszy raz. Zawsze byłam dzielna, energiczna, gotowa do wyruszenia w świat - choćby zaraz. Stawałam w Twojej obronie niejeden raz, niewzruszona śmiechami postronnych. Znałam twoją wrażliwość, Twój świat, niezrozumiały dla innych. Chowałeś się w sobie wyjątkowo łatwo - słowa potrafiły zranić Cię do głębi, a ludzie, cóż, bywali bezwzględni. Hogwart nie rozdzielił nas, nawet jeśli mądra Tiara próbowała - odnalazłeś się wśród Puchonów, ja dołączyłam do domu lwa, pozostając Twoją tarczą.

Wiele czasu spędzałeś z dziadkiem, w przeciwieństwie do mnie interesując się światem mugoli, zwłaszcza pojazdami. Nasi dziadkowie, rodzice mamy, nie należeli do czarodziejskiego świata, dlatego nasz dom był bardzo dziwnym miejscem - mieszkaliśmy tam wszyscy. Po jednej stronie dziadek i babcia Howell, po drugiej mama i tata, my zaś zajęliśmy poddasze - łączące obydwie strony - z cudownym widokiem na rozległe łąki, pełne pszczół i trzminorków. To nimi zajmowali się rodzice. Nie brakowało nam miodu, kwiatów ani miłości.  

Lecz pewnego dnia zniknęło wszystko. Płomienie tańczyły przed nami, z trzaskiem wprowadzając w nowy rozdział. Od kwietnia 1956 próbujemy uporać się ze stratą, sklejać serca, każde na swój sposób. Mieszkaliśmy w Dolinie Godryka, gdzie przyjął nas Bertie Bott, lecz w maju tego roku znów jesteśmy zdani na siebie.

♦ ♦ ♦
Powyższa wersja zakłada, że Artemis jest skrajnym introwertykiem, przeciwieństwem Susanne, choć wyobrażam go sobie jako człowieka o podobnej łagodności. Może, choć nie musi, być postacią autystyczną - co bardzo uzasadniałoby tak obronną postawę Sue.

Po śmierci rodziny mogła nastąpić duża zmiana w charakterze, podejściu - wszystko do obgadania, byle się trzymało logiki!

Można też tworzyć historię od nowa, mieszać, łączyć, szukać - wolałabym by Artemis pozostał Puchonem, ewentualnie mógłby trafić do Krukonów, niestety nie widzę go ani jako Gryfona, ani jako Ślizgona.

♦ ♦ ♦
Poza przeciętną aktywnością (po prostu nie znikaj i zagraj ze mną czasem!), moim jedynym wymogiem jest trzymanie się imienia (wiem, że jest damskie, jest to zabieg celowy!), bo było i jest używane fabularnie oraz wizerunek raczej w stronę jasnookich blondynów niż ciemniejszych panów.
rezerwacja
17.06.20


LovegoodowieZa siódmą chmurą, niejedną rzeką,
jest świat, co się tylko w nadziei mieści
marzyciele szaleńcy indywidualiści

Barwne z nas dusze, różne, abstrakcyjne, niesposobne do zamknięcia w jednym opisie. Jesteśmy wędrowcami, poszukujemy swojego miejsca w świecie, oddajemy się bez opamiętania naszym pasjom, zainteresowaniom, poglądom. Każde z nas tka własną historię na własny sposób - w naszym świecie nie istnieją złe metody. Mamy też ładny soundtrack *-* Opis rodziny można znaleźć tutaj.

Aktualnie na forum z naszej rodzinki jestem tylko ja (:<) oraz pojedyncze sztuki kuzynostwa, skrywające się pod innymi nazwiskami - jeżeli jesteś nową duszą na forum, chętnie pomogę Ci się odnaleźć, relacji także nie zabraknie  Dusze stałe przyjmę równie chętnie.

Chodź, nudno nie będzie!aktualne
07.06.20


HowellowieJeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy
Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany
mugole, charłaki, mugolaki rodzina ze strony matki

Magiczny świat zaciska pętlę na waszych szyjach - ciężkie czasy nie dają wytchnienia, lecz mimo tego trwacie przy swoim, żyjąc z dnia na dzień. Rozpoznawalni jesteście głównie dzięki hodowli pszczół, dbacie o nie, sprzedajecie miód, lata temu nie pomyślelibyście o tym, że magia może istnieć, a jednak - zdarza się, że wśród was pojawia się czarodziej lub czarownica.

Szukam rodziny ze strony zmarłej matki - kreacja rodzinki dowolna, można śmiało stworzyć opis - muszą pozostać mugolami, a więc i czarodziejami krwi mugolskiej. Dobrze byłoby też, by rodzinnym interesem była hodowla pszczół - choć każdy, kto wymyka się poza ten zamysł, także będzie mile widziany!

Na forum jest cudowna Cora Howell, do której również można się kierować!aktualne
07.06.20
[bylobrzydkobedzieladnie]
through the silence where it hides
let's just hold our hands and not let it drownand like leaky roof let's cover our holes
let's become the blow of our own woes
Ostatnio zmieniony przez Susanne Lovegood dnia 18.06.20 0:00, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Argus Filch
Argus Filch

Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8246-argus-morpheus-filch https://www.morsmordre.net/t8478-parapet#247142 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/f179-hogsmeade-okolice-niezapominajka
Zawód : woźny w Hogwarcie
Wiek : 28
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Kawaler

jeszcze w zielone gramy
jeszcze nie umieramy

OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Charłak
 I dont give a meow.

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime05.05.20 14:46


sweet child of Camilla
the littlest and loveliest memory of mother


5-10 lat * córka z wyboru

Jesteś bardzo podobna do matki, nosisz w sobie niezmierzone pokłady zachwytu otaczającym cię światem; jesteś pojedynczym promykiem słońca w ciemności i tylko twoja obecność sprawia, że nie zamknąłem się w czterech ścianach po śmierci twojej matki, mojej najdroższej przyjaciółki, najbliższej w życiu osoby. Z żałobą musimy uporać się razem.

Nie jestem twoim ojcem. Przykre okoliczności sprawiły, że straciłyście go cztery lub pięć lat temu - pracował ze smokami i to z nimi zginął, zostawiając was na pastwę losu. Wtedy poznałaś mnie lepiej. Opiekowałem się wami, gdy przeniosłyście się z Hogsmeade do Londynu, zarabiałem na życie i starałem, jak mogłem, by rozpacz nie pogrążyła was na dobre. Wreszcie Camilla, twoja mama, stanęła na nogi, na szczęście zanim krajem wstrząsnęły anomalie. Wtedy musiałem was opuścić, zamieszkałem w waszym rodzinnym domu, z dala od Londynu i choć przetrwałyście ten trudny czas, świat nie pozwolił wam odetchnąć na długo.

Wszyscy wiedzą, co wydarzyło się z początkiem kwietnia w Londynie, zamach na mugoli i mugolaków nie przeszedł bez echa, lecz dla nas nie ma ono znaczenia - liczy się tylko palący ból po stracie bliskiej osoby. Spotykamy się w kwietniu, od teraz jesteś pod moją opieką i to ja będę strzegł cię przed złem tego świata.

*

Szukam dziecka Camilli, dziewczynki w wieku 5-10 lat. Wiek robi w tym przypadku ogromną różnicę - jeśli jesteś młodsza, prawdopodobnie nawet nie pamiętasz swojego ojca, jest ci znany jedynie z fotografii. Możesz też nie rozumieć, dlaczego mama zniknęła, nie wraca i nie wróci. Jeśli jesteś starsza, na pewno przyjmujesz wszystko z większą świadomością, lecz nie mniejszym bólem. Kreację zostawiam całkowicie w rękach twórcy, moje podstawowe wymogi to chęć grania dzieckiem (byłaby to główna relacja z Argusem, zależy mi na niej), do tego widzę postać raczej w typie łagodnej i wrażliwej, empatycznej duszy, podobnej do matki, która była bardzo poetycką osobą.

rezerwacja * 07.06.20
you take care of her
you need to love her as I do


Nie mogę poddać się i zamknąć w sobie, gdy mam pod opieką skrzywdzone przez los dziecko. Oszczędności nie wystarczy na długo, muszę chodzić do pracy i zapewnić małej warunki do życia - dlatego potrzebuję opiekunki. Osoby, która nie stłamsi dziecięcego ducha, pomoże odciągnąć myśli i stanąć na nogi podczas bolesnej żałoby. Jeśli poprosiłem cię o zajęcie się małą, muszę ci ufać, wiedzieć, że nie będziesz dla niej zwykłą opiekunką, a towarzyszką i przyjaciółką, z którą będzie mogła podzielić się trapiącymi myślami. Nie możesz pozwolić sobie na odejście po paru dniach - musisz wiedzieć, że za tą pracą idzie odpowiedzialność sentymentalna i dobro dziecka. Jeżeli tego potrzebujesz, w naszym domu jest dla ciebie miejsce, choćby miało być twoim schronieniem. Po prostu przy niej bądź, a ozłocę cię tak, jak będę w stanie.

aktualne * 07.06.20
you did your best
brave ones, you tried to save them


Zwróciłem się do was na początku kwietnia, gdy tylko dostałem wieść o przykrych wydarzeniach z Londynu - przebywała tam moja droga przyjaciółka, mierząca się z sytuacją samotnie, pod skrzydłami mająca swoją uroczą córkę. Najprawdopodobniej je znaliście, kilka lat wcześniej zamieszkiwały dom w okolicach Hogsmeade, w którym często bywała, czarując uśmiechem i pogodą ducha. To właśnie tu, w Hogsmeade, przekazałem wieść jednej osobie, ta zaś zadbała o wyniesienie jej dalej.

Była czarownicą, lecz wydostanie się z Londynu nie należało do prostych zadań, ja zaś nie mogłem zrobić nic - zorganizowaliście grupę, która miała pomóc odłowić ją oraz parę innych osób, ukrywających się w przejętej stolicy. Niestety, Camilla nie wyszła z tego cało, jednak udało wam się uratować jej córkę i zgodnie z życzeniem zmarłej, dziecko miało trafić pod moją opiekę.

*

Szukam grupy, która brała udział w próbie wyciągnięcia najdroższej mi osoby z Londynu w pierwszym tygodniu kwietnia - ilość nie ma znaczenia, mogą to być dwie osoby, może być dziesięć, ale powinniście mieć podstawy, by się znać. Możecie być powiązani z Zakonem Feniksa, ale muszę znać przynajmniej jednego z was i osoba ta musi mieszkać w Hogsmeade, lub miałem wielkie szczęście akurat tam na nią trafić. Wątek może być do rozegrania, może też pozostać w sferze domysłów. Szczegółowe relacje do ustalenia.

aktualne * 07.06.20


[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Argus Filch dnia 07.06.20 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Heath Macmillan
Heath Macmillan

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t6203-heath-macmillan#151883 https://www.morsmordre.net/t6876-listy-do-heatha#179597 https://www.morsmordre.net/t6233-bo-jak-nie-my-to-kto https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t6237-heath-macmillan#216112
Zawód : n/d
Wiek : 5
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime09.05.20 16:13

Dad, Daddy...Lord Macmillan wiek 25+, najlepszy tata ever
Dla Heatha jesteś najlepszym tatą na świecie. Nie musisz już być czynnym graczem quidditcha, ale na pewno czynnie się angażujesz w życie Zjednoczonych z Puddlemere. Może dalej grasz, a może jesteś już trenerem? Może wspierasz ich w jeszcze inny sposób?
Jesteś wdowcem, twoja żona, z Greengrassów chorowała na serpentynę i w wyniku komplikacji zmarła przy porodzie. Jakoś próbujesz godzić życie z wychowywaniem sześcioletniego mnie, ale na pewno znajdujesz chwilę, żeby ze mną polatać!

Nie mam zbyt wielu wymagań. Nie licząc rzeczy wypisanych powyżej wszystko jest do ustalenia. Polecam towarzystwo Macmillanowych kuzynów i kuzynek <3 Zaoraszam na PW  shuffelinaktualne
09/06/2020
Ostatnio zmieniony przez Heath Macmillan dnia 09.06.20 10:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Cedric Dearborn
Cedric Dearborn

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t7242-znajde-cie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054
Zawód : ex-auror, rebeliant
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec

chcesz zabić i zniszczyć,
zniewolić nienawiść

ja też
OPCM : 25
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani - Page 2 GiganticBeautifulDorado-small

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 23:01

Złożyłem obietnicę dziecko | do 10 lat | najlepiej półkrwi, bądź krwi mugolskiej
W Wielkiej Brytanii rozpętała się wojna domowa, nieuniknionym jest więc, że dzieci stracą matki i ojców. Jedną z tych sierot jesteś ty. Dziewczynka nie mająca więcej, niż dziesięć lat. Być może wychowywałaś się w Dolinie Godryka i znałem Twoich rodziców, a może byli moimi znajomymi z lat szkolnych, z Ministerstwa Magii? Mogli być mi też zupełnie obcy, choć wtedy ten scenariusz byłby mniej prawdopodobny, bo zajęłaby się Tobą rodzina.
Ojciec zginął w pożarze Ministerstwa Magii, bądź walce, ukrywałaś się dotąd z matką, ale gdy z Londynu wyrzucano wszystkich, którzy według nowego rządu nie są odpowiednio czyści, nie zdołałyście uciec obie. Twoja matka umierając wymogła na mnie obietnicę, że się Tobą zajmę i zabrałem Cię wtedy ze sobą, nie bardzo wiedząc, co mam począć z Tobą dalej, bo sierociniec wcale nie byłby bezpieczniejszym miejscem.
Obiecałem sobie zresztą, że nie złamię już danej obietnicy, czy przysięgi. Może zobaczyłem też w Tobie swoją zmarłą córkę, może masz oczy jak ona, dlatego dałem Ci dach nad głową i zapewniam bezpieczeństwo.

Zależy mi, aby ten wątek zagrać właściwie od zera. Możesz mnie winić za śmierć matki, że nie zdołałem jej uratować, możesz się gniewać, możesz próbować uciekać. Grajmy i zobaczmy co z tego wyniknie.aktualne
02.07Nie mam dla Ciebie miłościktoś tu był przed tobą, odchodząc, zabrała ją ze sobą czarownica |20-30 lat | status krwi obojętny | promugolskie poglądy
Nie szukam baśniowego romansu, które będzie miał szczęśliwe zakończenie, bo takie nie mają miejsca w przypadku ludzkich takich jak ja. Szukam słodko-gorzkiej relacji, podszytej zrozumieniem i niezrozumieniem jednocześnie, namiętnością i pretensjami zarazem. Nasz romans zaczął się sześć, siedem miesięcy temu. Możemy znać się od kilku lat, mogliśmy też poznać się stosunkowo niedawno. Zaiskrzyło. Wpadłem ci w oku, a ja nie jestem obojętny na twoją urodę i czar. Potrzebowałem kobiecej bliskości bardziej, niż myślałem i uwiodłem cię - albo raczej po prostu poddaliśmy się temu, co ciągnęło nas ku sobie. Z mojej strony jednak było to czysto fizyczne pożądanie i potrzeba wypełnienia pustki, lecz bez większego zaangażowania i wyższych uczuć. Na początku się na to zgadzałaś, później zaczęło ci to przeszkadzać, chciałaś czegoś więcej. Tego, czego nie mogę ci dać.
Nie potrafię i nie chcę się otworzyć. Nie dopuszczam cię do siebie bliżej. To nie twoja wina, a moja. Nic nic mogę ci obiecać, bo ostatnim razem, kiedy pozwoliłem kobiecie zagościć w moim życiu na dłużej, straciła życie. Małżeństwo to nie jest dobra opcja dla aurora. Żyjemy jednak w czasach, gdy na takie zachowanie nie ma przyzwolenia, zwłaszcza w przypadku kobiet, dlatego, by nie narazić cię na ostracyzm społeczny utrzymujemy to w tajemnicy. Zdecydowałaś się to zakończyć, jestem mężczyzną, przy którym próżno wypatrywać świetlanej przyszłości. Nie jestem w stanie ci jej dać.

To jedynie zarys, idea, którą powinniśmy wspólnie dopracować i ustalić. Jak to się zakończyło i dlaczego. Jestem otwarty na zmiany i propozycje. To, co będzie dalej, pokaże gra. Wizerunek jest mi raczej obojętny.aktualne
02.07
Lizzie Dearborntakich jak my dwoje, nie ma ani jednego młodsza siostra | półkrew | mniej niż 27 lat | poglądy promugolskie
Jesteś córką uzdrowicielki i łamacza klątw z ramienia banku Gringotta. Urodziłaś się w Dolinie Godryka i tam spędziłaś dzieciństwo razem ze mną, twoim starszym bratem, rodzicami i psidwakiem, w niedużym domu. Nie byliśmy zamożni, ale z pewnością bardzo szczęśliwi. Niczego nam nie brakowało. Nasz ojciec często podróżował, lecz powróciwszy opowiadał nam o swoich przygodach i starożytnych runach. Ja byłem w niego zapatrzony jak w obraz. Pragnąłem być taki jak on. Dla ciebie byłem dobrym starszym bratem. Troszczyłem się o ciebie i dbałem, byś była bezpieczna. Czasami się złościłem, że biegasz za mną i moimi kolegami, że muszę ci ustępować. Niekiedy biliśmy się jak to rodzeństwo o to, kto pierwszy polata na dziecięcej miotełce. Kochałem cię jak szalenie i tęskniłem, gdy poszedłem do Hogwartu.
Straciliśmy ojca, gdy ja miałem szesnaście lat. Został zamordowany, a ja wtedy postanowiłem zostać aurorem i odnaleźć jego zabójcę. Więcej przeczytasz o tym w mojej karcie. Zaopiekowałem się tobą i mamą najlepiej jak potrafiłem. Czułem się głową rodziny, choć zarabiać zacząłem dużo później. Byłem dla was oparciem, którego potrzebowałyście. Nawet, gdy wyniosłem się z domu po ożenku i narodzinach mojej córki.
Kim dziś jesteś? Pozostawiam tu dużą dowolność. Na pewno jesteś dobrze wychowaną młodą kobietą o dobrym sercu, właściwie poukładanej hierarchii wartości, według mojej karty mieszkasz w Dolinie Godryka w rodzinnym domu i zajmujesz się chorą matką. Odwiedzam was tak często jak mogę i jeśli tego potrzebujecie, wspieram was finansowo. Być może zostałaś uzdrowicielką tak jak mama? Raczej nie widzę tej postaci jako wyzwolonej kobiety, która także zapragnęła podróżować i biegać w spodniach po świecie, a delikatną i staromodną dziewczynę, z silnym poczuciem obowiązku wobec rodziny i dużą wrażliwością.aktualne
02.07
Skąd się bierze zło?
jak to skąd
z człowieka
zawsze z człowieka
i tylko z człowiekaOstatnio zmieniony przez Cedric Dearborn dnia 02.07.20 21:24, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Eunice Greengrass
Eunice Greengrass

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7748-eunice-greengrass https://www.morsmordre.net/t7847-zmijozab https://www.morsmordre.net/t7846-i-m-nice https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t7858-skrytka-nr-1856 https://www.morsmordre.net/t7857-eunice-greengrass
Zawód : smokolog
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
i need space
i need air
i need empty fields round me
and legs pounding along roads
and sleep
and animal existence
OPCM : 10
UROKI : 20
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Metamorfomag

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime12.05.20 0:29

Greengrassówpotomków ogni i popiołówempatycznych dusz
Możesz być kimś chcesz - kobietą, mężczyzną, starszym bądź młodszym, to nieistotne. Najistotniejsze jest to, że wszyscy jesteśmy rodziną, podążymy za sobą w ogień, nawet ten smoczy. Kochamy naszą spuściznę, nie mamy kompleksów z powodu bycia jednym z najmłodszych rodów, odpowiada nam nasze życie. Potrafimy wyciągnąć pomocną dłoń, nie boimy się przekuwać myśli w śmiałe słowa. Odnajdujemy zatrudnienie nie tylko w Peak District, ale również w dyplomacji bądź prawie. Także to od ciebie zależy jaką ścieżką podążysz!
Jeśli chodzi o Eunice to ma trzy starsze (zamężne) siostry oraz starszego brata - nie szukam ich konkretnie, ponieważ mało osób lubi pisać takimi postaciami, ale jeśli masz ochotę którąś z nich stworzyć to opowiem ci o nich prywatnie.
Za to bliższe/dalsze kuzynostwo przyjmę z otwartymi rękoma bez względu na wiek czy płeć - także zostań Greengrassem!  :rawr:aktualne
02.07.20


[bylobrzydkobedzieladnie]
don't deny your fire my dear, just be who you are andburnOstatnio zmieniony przez Eunice Greengrass dnia 02.07.20 23:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Billy Moore
Billy Moore

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f181-oaza-chata-nr-27 https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Zawód : były szukający Jastrzębi; dorywczo buduje i remontuje
Wiek : 28
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler

give me hope in silence
it's easier, it's kinder

OPCM : 23
UROKI : 9
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime17.05.20 13:16

będziemy mieć teraz trochę pod górkę
♦️ siostra, czarownica, mugolaczka, 17 - 27 lat; (przyszła?) sojuszniczka Zakonu Feniksa lub postać niezaangażowana w wojnę ♦️
Była nas piątka: trzech braci, ja i ty, jedyna i najukochańsza siostra, prawdopodobnie najmądrzejsza z nas wszystkich. Wychowywaliśmy na niewielkiej wsi, z dala od zgiełku, a przez długi czas również z dala od czarodziejskiego świata, nie wiedząc o jego istnieniu; nasz tata jest mugolem, człowiekiem prostym, ale o złotych rękach i równie złotym sercu. Mama była czarownicą, która dla męża odrzuciła magię, być może nie spodziewając się, że ta wedrze się z powrotem do jej życia, kiedy tylko jej dzieci zaczną przejawiać magiczne zdolności. Była – bo utraciliśmy ją kilka lat temu, kiedy po długiej walce odebrała nam ją bezlitosna choroba. Musieliśmy stać się silniejsi, nauczyć się radzić sobie bez niej. Nie do końca nam to wyszło, trochę rozpierzchliśmy się w różnych kierunkach – okazało się bowiem, że to ona była tym, co spajało nas w całość.

Mimo wszystko jesteśmy dobrymi ludźmi. Nie idealnymi, popełniamy błędy jak wszyscy, ale od rodziców otrzymaliśmy działające bez zarzutu kompasy moralne, koniec końców zawsze kierujące nas na właściwą ścieżkę. Nie czynimy innym krzywdy, nie paramy się zakazanymi dziedzinami magii; jesteśmy trochę wolnymi duchami, żywiołowymi i z podniesionymi czołami mierzącymi się z codziennością. Zarówno ja, jak i nasz najstarszy brat, do niedawna zajmowaliśmy się zawodowo Quidditchem; pozostali dwaj pracują pewnie z magicznymi stworzeniami lub wykonują pracę, która pozwala im na podróże. To, kim jesteś ty, zależy wyłącznie od ciebie; cokolwiek robisz, wspieram cię w tym bezwarunkowo, bo jesteś i zawsze byłaś dla mnie ważna. Może nawet najważniejsza, choć podobno nie powinno się wybierać pomiędzy rodzeństwem.

Gdzie jesteśmy dzisiaj? Jedno jest pewne – nie mamy łatwo. Wojna, która na dobre już zalała Wielką Brytanię, sprawiła, że osoby o naszym statusie krwi znalazły się na celowniku. Nie możemy już otwarcie przebywać w Londynie, z tego też względu straciliśmy mieszkanie, w którym (przynajmniej przez jakiś czas) mieszkałaś razem ze mną. Z tego samego powodu w październiku zeszłego roku wyjechałem na jakiś czas z kraju, żeby bezpiecznie ukryć naszego ojca i moją sześcioletnią córkę za granicą. Być może byłaś tam ze mną, pomagając im się odnaleźć; a może wprost przeciwnie – może pozostałaś w Anglii, samotnie mierząc się z coraz ciemniejszą rzeczywistością. Może też nie robiłaś tego biernie, i podobnie jak ja trafiłaś w szeregi Zakonu Feniksa (jeśli tak, to jeszcze o tym nie wiem – i pewnie nie będę zachwycony, kiedy się dowiem); może znów zamieszkasz razem ze mną – tym razem w Oazie, gdzie próbuję powoli odbudować skrawki utraconego domu.

♦️ ♦️ ♦️

Szukam dla Billy'ego siostry – jedynej, ukochanej, z którą niemal od zawsze był blisko. W kwestii kreacji postaci, nie narzucam wiele: możesz być kimkolwiek zechcesz i jakakolwiek zechcesz; pamiętaj tylko o tym, że masz serce po właściwej stronie. Jeśli potrzebujesz pomocy, wyjaśnię wszystko i podpowiem – na Billy'ego co prawda dopiero wracam, ale na samym forum jestem od pięciu lat i nigdzie się nie wybieram.

Z pytaniami i wątpliwościami – zapraszam na pw albo na discorda (asia#8270). :pwease:rezerwacja :pwease:
(3/07)
i'm just trying to be b r a v e
Ostatnio zmieniony przez Billy Moore dnia 03.07.20 22:47, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Harry Smith
Harry Smith

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7987-harry-smith https://www.morsmordre.net/t8560-markiza-anhelique#249750 https://www.morsmordre.net/t8561-chlopiec-z-gitara-bylby-dla-mnie-para https://www.morsmordre.net/f189-hereford-square-7-15 https://www.morsmordre.net/t8559-skrytka-bankowa-nr-1938#249749 https://www.morsmordre.net/t8558-harry-smith#249747
Zawód : śpiewak, muzyk
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Ja bym kota nie wziął
na weekend.
A ty mi chciałaś
serce oddać,
na wieczność
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 24
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime24.05.20 21:25

dawnych miłościpodejdź bliżej, a oparzę Cię oddechem kobiety i dziewczęta w różnym wieku, krwi i statusów wszelakich
Chyba nie zliczyłbym na palcach do ilu kobiet czułem coś więcej w swoim życiu. Mam bardzo kochliwe serce, jestem niestały w uczuciach, ale zawsze kocham bardzo gorąco. Miałem wiele miłości swojego życia. Czasami spotykałem te jedyne tydzień po tygodniu. Bywały też dłuższe i poważniejsze relacje, zawsze jednak kończyły się tak samo - klęską. Często z mojej winy, niekiedy zawiniła druga strona. To nie zawsze ja porzucałem i znikałem. Kilka raz moje uczucia pozostały nieodwzajemnione, dlatego też...
Poszukuję kobiet z przeszłości! Może to Ty jesteś szlachetną, nieosiągalną lady, o której marzyłem i fantazjowałem, ale wyśmiała moje uczucia (wiersze jednak pewnie schowałaś do szkatułki, co? bo ładne, lord ci takich nie napisze)? Albo dziewczyną, która liczyła na pierścionek zaręczynowy, dom i dzieci, ale zwiałem, zniknąłem, bo nie byłem na to przygotowany? Może jakaś przelotna znajomość, kilka dni i nocy, które zapadły na dłużej w pamięć? Mogliśmy być też w sobie beznadziejnie zakochani, ale po prostu nie wyszło.
Nie wiem co z tego wyniknie dalej, wszystko wyjdzie w grze, bawmy się!aktualne
04.06

Yes my love, I confess to youI am only here to break your heart in two


Ostatnio zmieniony przez Harry Smith dnia 04.06.20 21:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lucinda Hensley
Lucinda Hensley

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3072-lucinda-lynn-selwyn https://www.morsmordre.net/t3145-sennett#51834 https://www.morsmordre.net/t3144-chodzcie-chodzcie-do-mnie#51829 https://www.morsmordre.net/t8364-sypialnia-lucindy https://www.morsmordre.net/t4137-skrytka-bankowa-nr-806#82308 https://www.morsmordre.net/t3214-lucinda-selwyn#55539
Zawód : łamacz klątw i uroków & poszukiwacz artefaktów
Wiek : 27
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Panna
hope for the best, but prepare for the worst
OPCM : 30
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani - Page 2 Tumblr_on19yxR5PA1tj4hhyo2_500

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 17:51

straszy bratthe rest is silence
Jesteś moim starszym bratem. Dawniej wiedzieliśmy o sobie wszystko, potrafiliśmy rozmawiać. Od zawsze współczułam Ci roli jaką pełnisz w naszej rodzinie. Jedyny syn, jedyny lord, prawdziwy dziedzic. To na Tobie skupiała się cała uwaga, dzięki której ja mogłam od szlacheckiego świata uciec. Nie krytykowałeś tej ucieczki, doskonale wiedziałeś, że i tak zrobię to co uważam za słuszne. Właściwie tylko dzięki Tobie czułam, że mam rodzeństwo, że mam na kogo liczyć.

Teraz wiele się zmieniło, starszy bracie. Nie rozmawiamy ze sobą już tak długo, że tak naprawdę nie wiem kim jesteś, czym się zajmujesz, nawet nie wiem co myślisz o tym co się aktualnie dzieje. Nie pamiętam kiedy ostatnio wymieniliśmy ze sobą choćby list, a przecież jesteś moim bratem.Razem z najmłodszą z rodu Selwynów - Wendeliną bardzo szukamy starszego brata!


* musisz mieć więcej niż 27 lat
* jesteś jedynym synem naszych rodziców dlatego zawsze wymagano od Ciebie dużo więcej niż od innych i to powinno być zauważalne u postaci;
* nie narzucam zawodu, stanu cywilnego, ani tego po jakiej stronie konfliktu chcesz się opowiedzieć (jeżeli w ogóle chcesz);
* szczegóły naszej relacji też do ustalenia, bo choć mam parę pomysłów to jednak wole najpierw poznać konspekt postaci.aktualne
01.06.2020


[bylobrzydkobedzieladnie]
Ignis non exstinguitur igneThat is our great glory, and our great tragedy


Ostatnio zmieniony przez Lucinda Hensley dnia 01.06.20 22:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Theodore Wilkes
Theodore Wilkes

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8204-theodore-wilkes https://www.morsmordre.net/t8449-aurora https://www.morsmordre.net/t8384-zapiski-z-bezsennych-nocy https://www.morsmordre.net/f164-old-woolwich-road-55 https://www.morsmordre.net/t8383-skrytka-bankowa-nr-1979#243577 https://www.morsmordre.net/t8450-theodore-wilkes
Zawód : wiedźmi strażnik; podróżnik; przemytnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

count my cards
watch them fall
blood on a marble wall

OPCM : 15
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Metamorfomag

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime01.06.20 18:45

remember what you must do
when they undervalue you,
when they think
your softness is your weakness,
when they treat your kindness
like it is their advantage

you awaken
every dragon,
every wolf,
every monster
that sleeps inside you
and your remind them
what hell looks like
when it wears the skin
of a gentle human


half my soul and half my heartbliźniaczka - krew czysta ze skazą - 30 lat
♦️ ♦️ ♦️

Byliśmy nierozłączni od zawsze, od chwili, w której pojawiliśmy się na świecie zaledwie minuty po sobie, wprowadzając chaos w ciche ściany chłodnego mieszkania. Wychowywaliśmy się w rzeczywistości przesiąkniętej surowością zasad, w poszanowaniu czystości krwi, z wiecznie nieobecnym ojcem (zbyt zajętym pięciem się po szczeblach kariery w Wizengamocie, by mieć czas dla rodziny) oraz matką parającą się nakładaniem klątw. Byliśmy swoim oparciem, sojusznikami w zmaganiach z dorastaniem, zgodnie dzieląc się przestrzenią i myślami; znałaś – i wciąż znasz – mnie lepiej niż ktokolwiek, bo to przed tobą nigdy nie miałem tajemnic. Nie potrafiłem ich mieć; choć kłamałem właściwie odkąd nauczyłem się mówić, to ty zawsze czytałaś ze mnie jak z otwartej księgi, a ja odkładałem na bok egoizm, żeby pomóc ci wtedy, kiedy tego potrzebowałaś. Bez względu na to, jaką ścieżką zdecydowałaś się pójść, wspierałem cię bezwarunkowo, nawet jeśli wymagało to ode mnie więcej, niż byłbym gotów zaoferować komukolwiek innemu. Jesteś dla mnie najważniejsza – i będziesz już zawsze, bez względu na to kto lub co pojawi się między nami.


blood is thicker than watermłodsza siostra - krew czysta ze skazą - 20-28 lat
♦️ ♦️ ♦️

Przyszłaś na świat jako ostatnia – kilka lat po mnie – i początkowo niemal nie zauważałem twojej obecności. Byłaś cichsza i spokojniejsza, może bardziej wycofana – a może to ja nie słuchałem zbyt uważnie, najpierw zaabsorbowany podsuwanymi przez plagę koszmarów widziadłami, a później codziennymi ucieczkami do dzielnicy portowej. Choć desperacka walka o atencję nie leżała nigdy w mojej naturze, to chyba miałem ci odrobinę za złe, że swoim pojawieniem się odebrałaś mi niemal całą (już i tak skąpą) uwagę rodziców, i to dlatego karałem cię obojętnością, nie robiąc nic, by wzmocnić łączącą nas więź. Dorastaliśmy bardziej obok siebie niż wspólnie, niemal nie znając się nawzajem; do dzisiaj więc nie potrafię wyjaśnić, jak to się stało, że gdy spotkałem się oko w oko ze śmiercią, to właśnie ty pojawiłaś się, żeby wyszarpnąć mnie z jej kościstych palców.

♦️ ♦️ ♦️

Koncept poszukiwań jest dosyć luźny – szukam dla Theo sióstr (starszej – bliźniaczki, i młodszej – w wieku względnie dowolnym), jednak przyszłym autorom nie chcę narzucać wiele w kwestii kreacji postaci – dlatego w zarysie relacji celowo nie uwzględniam zawodu czy stanu cywilnego. Chciałabym jedynie, by nie stały one w sprzeczności z kartą postaci ani opisem rodziny; starsza z sióstr w mojej karcie ma na imię Thea, ale nie będę się przy nim upierać – powinna być jedynie z wyglądu podobna do Theo (w razie problemów z wyborem wizerunku – mam kilka propozycji). Młodsza może wygląd wybrać dowolnie, Borginowie są znani z jasnych włosów i oczu, mogła więc urodę odziedziczyć po matce. Jako Wilkesowie z natury jesteśmy trochę wolnymi duchami, których trudno zatrzymać dłużej w jednym miejscu, choć względem rodziny i wartości pozostajemy lojalni. Poglądowo zdecydowanie stoimy bliżej Rycerzy Walpurgii niż Zakonu Feniksa, od żadnej z sióstr nie wymagam jednak czynnego zaangażowania w wojnę.

Relacje i komplikacje między rodzeństwem ustalę chętnie już z samymi zainteresowanymi, uwzględniając wasze kreacje postaci (celuję w historie nieoczywiste, żywe, wielowymiarowe); nowym graczom oferuję pomoc w odnalezieniu się w forumowych zawiłościach, w razie czego jestem też otwarta na zmiany i pomysły.

Z pytaniami i wątpliwościami – zapraszam na pw albo na discorda (asia#8270). :pwease:

wszystko aktualne
(3/07)
and to a place I come
where n o t h i n g shines.


Ostatnio zmieniony przez Theodore Wilkes dnia 03.07.20 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cora Howell
Cora Howell

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8263-cora-howell-budowa https://www.morsmordre.net/t8275-listy-do-cory#239409 https://www.morsmordre.net/t8271-corka#239378 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t8273-skrytka-nr-1986#239400
Zawód : przygarniam pogubione kudłonie
Wiek : 30
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Słyszysz pieśń lasu?
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani - Page 2 I_icon_minitime10.06.20 16:03

Leo HowellBrat, przyjaciel, człowiek z lasu 35-36 lat, Gryfon, krew mugolska
Urodziłeś się w lesie, mech łaskotał twoje małe stopy, słońce oślepiało ciekawskie oko. Urodziłeś się w Gloucestershire, w leśnym domku nad rzeką, pośród licznej gromady zwierzaków, w melodii ptasiego świergotania. Byłeś pierwszym dzieckiem państwa Howellów. Nasz tata był zdolnym magiwetem, a mama pieściła dłońmi każdą z najmniejszych roślin wokół domu. Potem pojawiłam się ja, Cora, twoja młodsza siostra, nieco płochliwa, ale nieustannie gnająca za tobą, poszukująca  mocnej dłoni brata i przygody mrugającej wesoło spomiędzy twojej przydługiej grzywki. Dorastaliśmy razem, spaliśmy na sianie wtuleni w psią sierść, w naszych włosach ptaki wiły gniazda. Szczęśliwie mijały dni w domku, pewnie bawiłeś się z innymi chłopcami z wioski, pewnie miałeś swoje pasje i z pewnością kochałeś wszystkie magiczne stworzenia. A może jednak odnalazłeś miłość gdzieś indziej?
Wkrótce wyruszyłeś do Hogwartu, tam poznałeś przyjaciół, tam znalazłeś się daleko od domku nad rzeką. Jak zmieniło się twoje życie? Dokąd uciekało spojrzenie? Czy pamiętałeś o leśnych przechadzkach z młodszą siostrą? Wziąłeś ze sobą któreś z naszych kociąt? Później dołączyłam ja, ale byłeś wtedy na szóstym roku, niedługa była nasza wspólna zamkowa opowieść. Dokąd udałeś się po szkole? Czy powracałeś do chatki? Co się z tobą działo?
Rok temu nasz tata i jego rodzina spłonęli w domu naszych dziadków, okrutne przeżycie, obydwie z mamą bardzo to przeżyłyśmy, ona wyruszyła w dalekie podróże, ja pozostałam w naszej chatce, kontynuowałam dzieło ojca, leczyłam chore stworzenia, strzegłam dawnych opowieści. Czy byłeś przy mnie wtedy? Wiele jest twarzy i historii wołających  do ciebie, Leo. Gdzie jesteś?

Przygarnę mojego brata. Niektóre fakty z jego historii są stałe, ale wiele jest też niewiadomych, które potrzebują wypełnienia. Leo to imię robocze nadane na potrzebę karty postaci (i tam też odnajdziesz szerszą opowieść o Leo i naszej rodzinie), ale funkcjonuje też fabularnie. Możliwe jest zmienienie go lub nadane dowolnej jego pełnej formy. Postać może liczyć na kochającą siostrę, jest i kuzynka, ale i przyjaciel Leo, Michael. Przygarniemy, ukochamy, pomożemy ze wszystkim i obiecujemy dużo wspólnego pisania. Chatka czeka na ciebie, jeśli tylko masz ochotę.aktualne/nieaktualne/rezerwacja
02.07.20
Ostatnio zmieniony przez Cora Howell dnia 02.07.20 23:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
 

Poszukiwani

Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Poszukiwania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-20