Wydarzenia


Ekipa forum
Myszka
AutorWiadomość
Myszka [odnośnik]08.05.19 3:20
First topic message reminder :
Płomyczek
Malutka i przyjazna sówka, która nie je szczurów...
Odkąd Steffen dowiedział się o źródle klątwy nałożonej na jego znajomego (lipiec 1957), nie otwiera od razu listów od nieznajomych lub dalszych znajomych i popadł w zawodową paranoję rzucania Hexa Revelio.


Przeczytaj DATA
ADRESACIE TREŚĆ S.C.
Spoiler:


intellectual, journalist
little spyOstatnio zmieniony przez Steffen Cattermole dnia 14.02.23 19:44, w całości zmieniany 6 razy
Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen

Re: Myszka [odnośnik]24.11.20 11:44
Przeczytaj 13 VIII 1957
Steffen, na sto pijanych tłuczków, gratulacje! Musiały naprawdę minąć całe wieki, odkąd rozmawialiśmy, bo nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle się szykuje. A może szykowało się już wcześniej, tylko nic nie mówiłeś? Kim ona jest? To ktoś, kogo znam?

Chyba najwyższy czas, żebyśmy nadrobili zaległości. Może wpadniesz do mnie do Oazy? Marceli pewnie by się ucieszył, no i mógłbyś poznać Amelię (wiesz, kim jest Amelia, prawda? Nie mogę sobie przypomnieć, czy Ci o niej pisałem...). W każdym razie musimy się koniecznie spotkać, napisz tylko - gdzie i kiedy.

I naprawdę cieszę się, że Ci się układa.  Myszka - Page 5 PJY8Uf9
I wish that I could say
I am a light that never goes out
but I flicker
from time to time

William Moore
William Moore
Zawód : lotnik, łącznik, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t12096-william-moore https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Myszka [odnośnik]24.11.20 16:24
Przeczytaj 13 sierpnia
Steff, w jaki sposób przerwał Ci węgorz, który został cieniem mgły? Nie pomyliłeś go z mgłą w Londynie? Wyślij mi pocztówkę z Irlandii, żebym wiedział, że naprawdę tam jesteś koniecznie, bo niedawno zacząłem je zbierać. Mam już dwie, a z Twoją będą trzy, świetna sprawa.

Wracając do tematu, co Ci powiedziała? Dobrze ją słyszysz? Często ją widujesz? Zawsze jest... rozmowna? Wiesz, Will po prostu chce dla Ciebie najlepiej. To Twój starszy brat, ma, no wiesz, trochę większe doświadczenie. Zależy mu na Tobie, chyba nie masz wątpliwości. Na pewno... pierścionek Twojej babci ładnie wygląda na jej dłoni. Mam nadzieję, że mi też ją kiedyś przedstawisz. Koniecznie przekaż jej ode mnie... pozdrowienia.

Oczywiście, że nie jesteś wariatem, kto mógłby tak pomyśleć? Po prostu... spróbuj o siebie zadbać, w porządku? Bardziej, niż zwykle. Wiesz, zaręczyny i w ogóle, to dużo stresu, chyba na to zasłużyłeś.

Nie chodzi mi o nic, przecież niczego przede mną nie ukrywasz. Billy mnie ugościł, jestem u niego już jakieś dwa tygodnie. Okolica, w której mieszka, to dość wyjątkowe miejsce, ale Twoja sowa nie miała żadnych problemów, żeby tu trafić, do Billa. Mnie znalazła chyba przypadkiem, ale ważne, że się udało.

Mojej mamie już nic nie grozi, Steff. Po prostu odpocznij i daj znać, kiedy będziesz miał czas. Opowiesz mi o wszystkim. Marcel


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

red -
the blood of angry men

OPCM : 6 +3
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 41
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Myszka [odnośnik]02.12.20 17:21

Przeczytaj 21 sierpnia
Steffen, Masz tupet, żeby Mogłeś chociaż dać znać, że żyjesz, wiesz jak się martwiłam?! Zdajesz sobie sprawę w jakiej sytuacji [bardzo zamazane i nieczytelne pismo] moim przyjacielem od [zamazany teskt] czasy Hogwartu nawet wtedy gdy [zamazany tekst, krople rozlanego atramentu] a inni się odwrócili, ale Ty wiedziałeś [nieczytelne pismo]

W kwietniu straciłam kontakt ze zbyt wieloma osobami i wiemy oboje dlaczego. Wiesz co się Miałabym Ci to za złe, ale sama zawiniłam, przepraszam. Jest lepiej, zaczynam sobie radzić, choć obawiam się co przyniosą kolejne dni. Chyba zdajesz sobie sprawę o czym piszę, szczególnie po wczorajszej [nieczytelny tekst] Kiedy sądziłam, że jedna burza ustała, zaczęła się kolejna. Nie potrafię uspokoić Brakuje mi naszych rozmów, wiesz? Och, podejrzewam, że wiesz… Powiedz lepiej co u Ciebie, jak minęły Ci ostatnie miesiące, poza utratą Ber[zamazane pismo]?

Nigdy nie byłeś do dupy złym przyjacielem.
Forsythia


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Myszka [odnośnik]04.12.20 21:22
19 VIII
Ty pierdolony farciarzu,
zaczynając od tego pierwszego - to dłuższa historia, pewien list nie dotarł do osoby, która powinna wiedzieć o tym, że nie będzie mnie chwilę... potem sowy nie mogły mnie znaleźć, no i ogólnie zrobiło się spore zamieszanie, ale... opowiem Ci, jak się zobaczymy. Tak będzie prościej. I bezpieczniej. Poza tym, mniejsza o mnie, panie już nie tak młody, ale wciąż młody (rozumiesz, panie młody... w sensie, no, że ślub będziesz brał! Jasna avada, jak to w ogóle brzmi!!!).

Po drugie, ale zdecydowanie pierwsze - gratulacje! Serio, nawet nie wiem, co mam Ci napisać. Naprawdę cieszę się, że pomimo tego wszystkiego, co... mniejsza z tym.
Muszę ją w końcu poznać... to jest ta wymyślona szlachcianka? Ta sama, o której mi opowiadałeś?
Skąd w ogóle wiedziałeś, że chcesz się z nią ożenić? Wiem, wiem, jesteś szaleńczo zakochany, ale chodzi mi raczej... no skąd wiedziałeś, że to dobry moment? Żeby się jej oświadczyć, skoro masz dopiero dwudziestkę na karku... ona pewnie też?
Jak to wyglądało? Oświadczyny? Wymyśliłeś sobie jakiś scenariusz czy po prostu... zaręczyłeś się całkiem na spontanie?
Merlinie, to musiał być szalony dzień.

A co do... trzeciego? Nie wiem, jakoś oswajanie jednorożców wydaje mi się prostsze na dłuższą metę. Na ten moment.
Wiesz, jak się Hania trzyma? Po tym Waszym rozstaniu? Ile ze sobą byliście? Minutę? Wybadać jakoś, jak się czuje?
Czekaj, co. Dlaczego zabijaliście trolle? Nie łapię, co to znaczy.
Myślisz, że najbardziej lubi szarlotkę? Nie wiem, dlaczego, ale obstawiałbym, że chętniej zjadłaby placek z wiśniami...
A Lucy jest cudowna, nie musisz mnie o tym przekonywać. Właściwie szarlotka pasuje mi bardziej chyba do niej? Ale w razie czego wybór złego ciasta nie powinien mnie skreślić?

Jakie ciasto lubi Isa?

Dobra, kończę już z tym bełkotem, mam gorączkę, musisz mi wybaczyć, przypałętało się do mnie jakieś paskudne zapalenie płu przeziębienie.

Raz jeszcze, po drugie-pierwsze, mnóstwo, mnóstwo szczęścia, Stefek, zasługujesz na nie jak nikt inny!  
Keat

from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Myszka [odnośnik]03.01.21 17:50
Przeczytaj Jade Sykes
Steffenie, Cieszę się, że poszedłeś za ciosem i zdobyłeś się na odwagę. Wiedziałam, że jeśli tylko będziesz sobą, na pewno nie spotkasz się z odmową. Chcesz mi powiedzieć coś więcej, czy zachowasz tę tajemnicę dla siebie?

Gdybyś potrzebował wsparcia podczas rodzinnej uroczystości - daj znać. Nikt chybanie radzi sobie w rodzinie z babcią lepiej niż ja.

Nie mogę się doczekać aż poznam Isabellę. To chyba najlepsza wiadomość, jaką dostałam w ostatnim czasie.

Ściskam, Jade
Jade Sykes
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa

her attitude kinda savage
but her heart is gold

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: Myszka [odnośnik]05.01.21 2:10

Przeczytaj Forsythia
Steff, Doprowadzisz mnie kiedyś do zawału serca, wiesz?
Cieszę się, że wszystko u Ciebie w porządku, ale za to, że pracujesz w Londynie i się do mnie nawet słowem nie odezwiesz powinnam Cię kopnąć nie napiszę gdzie bo nie wypada!
Przyjdę, 25 września? Proszę, Ty też przyjdź i mnie nie wystawiaj, bo inaczej sama Cię znajdę.  
Do zobaczenia!
Forka


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Myszka [odnośnik]06.01.21 13:55
Przeczytaj Kto to?
Steff, dałbyś znak życia, gamoniu. Mam nadzieję, że się do Ciebie nie dobrali i dalej śmigasz z wysoko uniesioną głową. Jak tam kariera w Banku? Panienki na to lecą? Mógłbyś czasem zajrzeć do Parszywego, do mnie... Daleko nie masz z tej swojej Pokątnej. Teraz mam w domu Bojczuka i całe zoo. Gdybyś chciał pogadać, zawsze Cię przyjmiemy, choć zdaje się, że masz sporo na głowie. Keat też wrócił. Uznałam, że może chciałbyś wiedzieć. Dobre wieści w tym morzu goryczy.
Philippa
Philippa Moss
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 10 +1
UROKI : 22 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 17
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Myszka [odnośnik]14.01.21 8:30
14 sierpnia '57
Drogi Steffenie, Sprawiłeś, że mam zawał serca, ale serdecznie Ci gratuluję. Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Koniecznie muszę poznać Twoją narzeczoną i wam obojgu złożyć serdeczne gratulacje. Chociaż podejrzewam, że ta panienka ma coś wspólnego z lecznicą Farleya, prawda? Chyba nawet wiem, która to. Bardzo miła i ładna dziewczyna.

Będę zaszczycona... Może żeby Twoja mama nie poczuła się źle z powodu mojej obecności, poproszę kogoś o pomoc? Mam nawet odpowiedniego kandydata. Obiecuję, że Cię nie zawiodę.
Marcella


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Myszka [odnośnik]14.01.21 10:08
Przeczytaj Anthony Macmillan
Steffen Cattermole STEFFENIE,

BYĆ MOŻE WŁAŚNIE PRZESADZAM, ALE OSTATNIE ZDARZENIA NADSZARPNĘŁY MOJE NERWY.

JESTEM GŁĘBOKO ZAWIEDZIONY TYM, ŻE O TWOICH ZARĘCZYNACH DOWIADUJĘ SIĘ OD OSÓB TRZECICH, NAWET JEŻELI SĄ ONI NASZYMI WSPÓLNYMI PRZYJACIÓŁMI. STEFFENIE, RAZEM ZDOŁALIŚMY SIĘ NAPIĆ, JEŻELI JESZCZE PAMIĘTASZ TEN MOMENT, A TERAZ ZACHOWUJESZ SIĘ TAK JAK GDYBYŚ MNIE NIE POZNAWAŁ! NIGDY NIE SPOTKAŁA MNIE TAKA HAŃBA!!! GDYBY NIE TO, ŻE CHCĘ UJRZEĆ TO ZDARZENIE NA WŁASNE OCZY, A W TYM I CIEBIE ŻYWEGO, I W JEDNYM KAWAŁKU, NIE MÓWIĄC JUŻ O TYM, ŻE NIE CHCIAŁBYM ZASMUCAĆ TWOJEJ WYBRANKI, WYZWAŁBYM CIĘ NA POJEDYNEK. NIE MNIEJ, CHCIAŁBYM CI DAĆ DO ZNANIA, ŻE MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ JEŻELI CHODZI O ALKOHOL.

ROZCZAROWANY I GŁĘBOKO URAŻONY TWOIM ZACHOWANIEM TOWARZYSZ,


Anthony M.


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Na zdrowie i do grobu
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Myszka - Page 5 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Myszka [odnośnik]16.01.21 1:00
28 września
Steffenie! Przeczytałem dosłownie każdą książkę, która jakimś cudem znalazła się w Oazie. Proszę, powiedz, że masz coś na półce w swoim mieszkaniu! Nie wymagam niczego konkretnego, to może nawet być Poradnik odgnamiania ogrodu, byle tylko miało parę splecionych ze sobą kartek z tekstem, jednym słowem, żeby było k s i ą ż k ą. Będę wdzięczny za pomoc! W ramach wdzięczności podzielę się z Tobą pysznym rosołem – ostatnio stałem się mistrzem w robieniu tej zupy.

Zdesperowany, Florean


not a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : właściciel lodziarni
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Myszka - Page 5 F2XZyxO
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674
Re: Myszka [odnośnik]28.01.21 23:09
Przeczytaj 3.10.57 r.
Steff, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie gra. Trochę siedzę w swoim świecie, trzymanie sam-wiesz-czego w Londynie byłoby chyba głupie, więc tego nie robię. W Walczącym Magu są same kłamstwa. Słyszałem, jak ludzie mówią, że Dolina Godryka jest bezpieczna. To prawda? Mam nadzieję, że prawda. Trzymaj się. I uważaj na siebie.

Słuchaj, znasz się na tych wszystkich runach. Pewnie znasz też ludzi. Kojarzysz kogoś, kto potrafi przekuwać je na talizmany? Kogoś, kto najlepiej kogoś zaufanego, wiesz, niedrogiego.

Zastanawiałem się też, czy masz może podręcznik do uroków z szóstego i siódmego roku. I czy mógłbyś mi może pożyczyć.   Marcel


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

red -
the blood of angry men

OPCM : 6 +3
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 41
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Myszka [odnośnik]28.01.21 23:40
Przeczytaj 3.10.57 r.
Steff, daj spokój, to jakieś brednie dla starych panien bez życia. Weź życie w swoje ręce zamiast czytać, co ma Ci do powiedzenia jakaś stara baba. Masz kłopoty z dziewczyną? Jak chcesz pogadać to daj znać, mogę podlecieć do Doliny Godryka. Albo zostań chwilę dłużej, kiedy wpadniesz z książkami.

Czekam na dalsze informacje - mam nadzieję, że odpisze. Albo że jeszcze nie umarła. Ona... ufasz jej, tak? Wiesz, o co pytam.

Nie jest dobrze. Próbowałem zarejestrować różdżkę, trochę się wspomogłem, ale i tak mnie złapali. Oblałem jakiegoś urzędasa atramentem i się wściekł, zamknęli mnie w pierdlu. Nie wiem, czy by mnie wypuścili, gdyby nie pan mój ojciec. To wszystko jest chore.  

Zawsze tutaj jadłem, mamy jednorękiego kucharza. Ale słyszałem, że zapasy w kuchni topnieją. Zaprosiłbym cię na obiad do nas, ale chyba ostatnio wystarczająco podpadłem. Wiesz, trochę mnie nie było i zamknęli mnie akurat na występ. Specjalnie mnie tyle przetrzymali. Trochę się boję, że stąd wylecę.

Szkoda, gobliny pewnie mają zapasy na najbliższe dziesięć lat. Skoro gromadzą złoto, to czemu nie żarcie. U nas wszystko miarkuje się teraz oszczędnie. Marcel


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

red -
the blood of angry men

OPCM : 6 +3
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 41
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Myszka [odnośnik]29.01.21 23:32
Steffen Cattermole zaproszenie_________________________________

mamy wielką przyjemność zaprosić

Steffena Cattermole

na ceremonię zaślubin, która odbędzie się
w Kurniku w Dolinie Godryka

9 XI 1957 r.
_________________________________

prosimy o potwierdzenie przybycia
oraz zrezygnowanie z prezentów.
zamiast tego chcielibyśmy poprosić o pomoc
przy organizacji tego wyjątkowego dnia,
którym chcemy podzielić się z naszymi bliskimi.
_________________________________

Ida & Alexander


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Myszka - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Myszka [odnośnik]30.01.21 12:16
Przeczytaj Jade Sykes
Steffenie, Nie rozumiem tego, albo po prostu zbyt długo udawałam, że nie ma żadnej wojny, a jeśli już - to na pewno nie uważałam tej wojny za swoją. Wygląda jednak na to, że przez ostatnie miesiące żyłam złudzeniem. Żyję na ziemiach Ollivanderów od dziecka, tak samo jak nasza babcia - nie zamierzam pozwolić, by ktoś wprowadzał do lasów Lancashire swój reżim. Pozostaję w kontakcie z lordem nestorem, zamierzam go czynnie wesprzeć w obronie hrabstwa. Dziękuję Ci za troskę, póki co pozostaję bezpieczna - wierzę, że uda nam się powstrzymać Malfoya. Nie zamierzam uciekać i opuszczać Lancashire, ale cieszę się, że chociaż Ty przebywasz na terenach, które dzięki silnemu sojuszowi pozostają względnie bezpieczne.  
Jesteś świetnym runistą, nie wątpię w to, i jeśli chciałbyś pomóc, tutaj, w Lancashire, z pewnością znalazłabym dla Ciebie jakieś zadanie. Każde wsparcie będzie na wagę złota. Albo raczej życia. Pamiętam, co widziałam w Londynie. Martwię się, że podobne scenariusze wkrótce mogą ziścić się tutaj - nie możemy do tego dopuścić.
Nie posiadam żadnych nieruchomości, ale przekaże Twoje ostrzeżenie innym. Przykro mi, że zostałeś oszukany, ale - tak jak Ci mówiłam - goblinom nie należy ufać.
Bądź bezpieczny.
Jade
Jade Sykes
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa

her attitude kinda savage
but her heart is gold

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: Myszka [odnośnik]30.01.21 12:27
Przeczytaj Jade Sykes
Steffenie, Potrafię tworzyć amulety, ale nie nazwałabym siebie mistrzynią w tej dziedzinie. Alchemia wymaga dużej cierpliwości, znacznie większej niż łamanie klątw. Jednocześnie nie znam nikogo, kogo mogłabym polecić, jeśli więc Twój przyjaciel nie ma się do kogo zwrócić, podejmę się wyzwania i zrobię co w mojej mocy. Możesz przekazać mu kontakt do mnie. Wierzę, że to osoba zaufana - w tej chwili niczego nie można być już pewnym.
Jade
Jade Sykes
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa

her attitude kinda savage
but her heart is gold

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273

Strona 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Myszka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach