Wydarzenia


Ekipa forum
Dzwoneczek
AutorWiadomość
Dzwoneczek [odnośnik]08.09.20 12:32
First topic message reminder :
Dzwoneczek
Pójdźka zwyczajna to prezent od ukochanego brata, Francisa. Z dumą prezentuje swoje jasnobrązowe pióra z białymi plamkami. Jak na polującą za dnia sowę przystało świat obserwuje czujnie żółtymi oczami. Jest grzeczną i ułożoną sową, nie dziobie palców, cierpliwie czeka na pospiesznie zapisywaną odpowiedź. Poczęstowana smakołykiem z zadowoleniem kołysze się na boki.Spoiler:

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Evandra Rosier dnia 29.04.21 8:31, w całości zmieniany 2 razy
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654

Re: Dzwoneczek [odnośnik]30.07.22 15:13
Przeczytaj Maj
Szanowna Lady Doyenne, Lady Kent, nie sposób ubrać w słowa zaskoczenia i zaszczytu, jakie wzbudził we mnie Lady list. Choć liczyłam na to, że niefortunne zajście nie zapisało się w Lady pamięci, Lady nieskończona życzliwość jest dla mnie budująca.

Niestety, wolą Lady szlachetnego małżonka było odsunięcie mnie od obowiązków reprezentacyjnych i nie śmiem sprzeciwiać się rozkazom, niezależnie od ich charakteru. Niezmiernie mi jednak miło, że moja nieobecność przykuła Lady uwagę.

Rzecz jasna, rozmowa z Lady będzie dla mnie nieopisaną przyjemnością. Czwartego maja wypadają urodziny drogiej Lady Primrose Burke - jak więc Lady zapatruje się na propozycję ósmego lub dziewiątego w godzinach popołudniowych?

Z wyrazami szacunku,

Elvira E. Multon


Pergamin pachnie suszoną lawendą, do listu dołączono różową różyczkę.
[bylobrzydkobedzieladnie]


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Dzwoneczek [odnośnik]04.08.22 0:13
Przeczytaj kwiecień
Wodna bogini Meluzyne, nie mogę zapomnieć naszego spotkania, a jeżeli Ty również nie, czy chciałabyś zjawić się w miejsce, gdzie żywi tańczyli za zasłoną, złote kolczyki migały w półmroku, a duchy chowały się po kątach? Zostawiłam tam coś dla Ciebie. Jeżeli chcesz zerknąć. Chochlik w błękicie


Jeżeli Evandra odwiedziła Teatr Cieni, duch pokazał jej miejsce ukrycia listu dla niej

Przeczytaj kwiecień
Wodna bogini Meluzyne, dla Ciebie pewnie to o wiele większe szaleństwo niż dla mnie - a może dla nas obu jest właśnie czymś takim? Chciałaś jednak porozmawiać bez uprzedzeń i nie wiem, czy ostatnie moje słowa dały Ci zapewnienie na ten temat, ale list być może czymś takim jest. Jeżeli chcesz spotkać mnie w maju, będę na Ciebie czekać w wybranym terminie w Castell Bach Bay, w małej chatce rybackiej. Chochlik w błękicie


So heed the words from sailors old
Beware the dreams with eyes of gold
And though he'll speak of quests and powers...
...blessed, ignore the lies you're told
Thalia Wellers
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'm makin' my way
From the top of this lowly hillside
Through the realm of the soulless Fey
I'm makin' my way
And all of us dread the trouble that lies ahead
At the end of this wayward day
I'm makin' my way
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697
Re: Dzwoneczek [odnośnik]16.08.22 14:40
Przeczytaj Maj 1958
Kochana Evandro, Wybacz, że z takim opóźnieniem odpowiadam na Twój list, ale chciałam udzielić ci odpowiedzi po moim spotkaniu z Elvirą Multon.
Miałam przyjemność być gościem u niej w domu gdzie urządziła nieduże przyjęcie z okazji nabycia własnej nieruchomości.
Jako gospodyni sprawiła się bardzo dobrze, choć zdenerwowanie było widoczne. Co jedynie świadczy o tym, że bardzo jej zależało i chciała jak najlepiej wypaść.

Panna Multon jest czarownicą niezwykle odważną, zaciętą, dumną i upartą. Ma w sobie wiele złości, zapewne wynika to z tego jak została potraktowana i czego doświadczyła w życiu. Walczy teraz o swoje dobre imię chcąc udowodnić, że ocena twojego męża była błędna względem jej osoby. Niezwykle oddana sprawie przyjęła karę i reprymendę choć nie sądze aby panna Vanity była idealnym wyborem do pełnego szkolenia Elviry.
Obawiam się, że zbytnio kontroluje Elvirę w obawie przed złym słowem ze strony Tristana i jego krytyką. Nie zaprzeczam, że panna Vanity jest osobą uroczą i aspirującą do klasy wyższej, do który niestety, nigdy nie zostanie w pełni przyjęta.

Ciężko mi określić czego dokładnie oczekuje się od panny Multon poza tym aby nabrała swego rodzaju ogłady, co uważam akurat za słuszne posunięcie, bo znajomość pewnych zasad znacznie ułatwia życie, ale nabranie umiejętności nie równa się z wyzbyciem jej własnych elementów osobowości, a to zdaje się jest czynione aktualnie.

Oczywiście mogę się mylić i mój osąd jest błędny, jednak chcę podzielić się z Tobą wszystkimi moimi spostrzeżeniami w tej materii.
Myślę, że możesz spotkać się z panną Multon w miejscu publicznym. Na pewno spędzenie paru godzin z Tobą mocno podbije jej samopoczucie.

Twoja,


Primrose

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]30.09.22 9:49
Przeczytaj Pan Vergil Zabini
Szanowna Lady Rosier, Ze zdziwieniem odbieram od lady wiadomość skierowaną do mnie, zważywszy na moje przekonania, że obecny czas nie jest dość przychylny dla większości ludzi. Większe zdziwienie zaobserwowałem u siebie widząc, że lady zainteresowała się wystawą poświęconą o tej iście ciekawej tematyce. Nie mogę jednak odmówić zainteresowania tym co możesz sądzić o pewnych dziełach, które moja doświadczona perspektywa spirytualisty może w nich zauważyć. W końcu każdy z nas może widzieć coś więcej.

Dlatego z chęcią zamierzam skorzystać z okazji i dowiedzieć się czegoś więcej o wystawie, lecz z większą ciekawością przysłuchiwać się co lady ma do przekazania na jej temat. Dla pewności prosiłbym dokonać klaryfikacji o której mogę się z lady spotkać, a moja osoba zjawi się punktualnie o podanej porze.

Z pozdrowieniami,
Vergil Zabini
Vergil Zabini
Vergil Zabini
Zawód : Spirytysta, własciciel sklepu spirystycznego
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 15 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t11353-vergil-zabini#349354 https://www.morsmordre.net/t11360-mercurio#349847 https://www.morsmordre.net/t12153-vergil-zabini https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11361-skrytka-bankowa-2481#349849 https://www.morsmordre.net/t11359-vergil-zabini#349845
Re: Dzwoneczek [odnośnik]11.10.22 14:10
Przeczytaj Kwiecień 1958
Najdroższa przyjaciółko! Wybacz, że nie spytałem Cię wprost o Twój obecny stan. Nie wiedziałem, czy chcesz o tym rozmawiać z uwagi na to, jak się czułaś, kiedy Evan pojawiał się na świat. Czy mógłbym w ramach zadośćuczynienia za moje nietaktowne zachowanie zaprosić Cię na mały piknik w naszym pięknym ogrodzie? Wszystko tam powoli zaczyna budzić się do życia i jest wprost nieziemsko. Co myślisz?
Jeśli chodzi o mnie, to czuję się całkiem dobrze, chociaż, nie ukrywam, że praca ostatnio mocno dała mi się we znaki. Nie chcę jednak odpuszczać, ponieważ, jak sama wiesz, bardzo zależy mi na awansie i na możliwościach, jakie niesie ze sobą pełny dostęp do tych wszystkich tajemnic, ukrytych w zakamarkach dziewiątego piętra.
Jeśli chodzi o niedawny artykuł w "Czarownicy", to niestety nie mam pojęcia, skąd dziennikarze mogli wywęszyć ten temat... Może warto sprawdzić, czy służba coś wie? Sam niestety nie zagłębiałem się dokładniej w lekturę tego pisma. Tak tylko rzuciło mi się w oczy. Moja matka to nadal czyta. Przecież wiesz!

Niecierpliwie czekam na spotkanie
RigelHOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Dzwoneczek [odnośnik]03.11.22 21:39
Przeczytaj Maj 1958
Kochana Evandro, Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się na Twoje listy. Z ogromną przyjemnością je czytam i za każdym razem jak widzę twoją sowę, uśmiecham się.
Nie miałam okazji poznać osobiście panny Vanity, i nie mogę zarzucić jej charakterowi niczego, poza tym, że nie wydaje mi się aby osoba, która ma nauczyć manier ma odpowiednie wykształcenie w tym temacie, tylko dlatego, że nie wychowywała się wśród nich. My od małego byłyśmy przygotowywane do tego aby poruszać się sprawnie w zawiłych korytarzach uprzejmych rozmów, a nadal czasami się gubimy pomimo doświadczenia. Czy aktorka może posiadać tak biegłą wiedzę? Nie sądzę.
Oczywiście, Elvira może trochę demonizować osobę panny Vanity i zdaję sobie z tego sprawę. Jednak widzą w jakim ubiorze do mnie przyszła na herbatę sądzę, że gdzieś nauka poszła nie w tą stronę co trzeba. Co innego jest nauka panowania nad emocjami, złością, ugryzienia się w język lub eleganckiego zwrócenia uwagi, a czym innym jest zmuszanie do zmiany stylu i osobowości.

Wierzę, że znasz swojego męża na tyle, aby wiedzieć, że nie takie było jego zalecenie. Jak sama dobrze wiesz, darzę go odpowiednim szacunkiem należnym nestorowi rodu, ale stracił sporo w moich oczach. Przepraszam, jeżeli tymi słowami cię ranię, ale nie chcę aby między nami były jakieś niejasności.

Prezent jest wspaniały! Dziękuję! Jak tylko opanuję nuty zaproszę cię abyś posłuchała jak mi idzie.
A na samym końcu wspomnę jedynie, że Mathieu Rosier zaprosił mnie dziś na spotkanie. Ponoć ma dla mnie jakąś niespodziankę.


Twoja,
Prim

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]13.11.22 19:59
Przeczytaj 26 Maj 1958
Wando! Nie stanę się jedną z Róż.

Przepraszam.
Primrose

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]17.11.22 17:17
Przeczytaj początek kwietnia
Evandro, nie wiem, dlaczego piszę ten list
dlaczego to zrobiłaś
czy jesteś l

mam nadzieję, że mój list zastaje lady w dobrym zdrowiu i równie wybitnym nastroju. Składam uniżone wyrazy szacunku i sympatii. Ośmielę się zapytać, czy-

Nie, nie potrafię zwracać się już do Ciebie w ten sposób. Wybacz, jeśli jest to nie do przyjęcia, sądzę jednak, że przeszłyśmy na zupełnie inny poziom znajomości. Nie mogę przestać o tobie myśleć o naszym ostatnim spotkaniu. Dlaczego to zrobiłaś? To nie do przyjęcia. To b r u d n e . To złe. To niegodne damy. Zrobiłaś to dla niego?

Pewnie nawet nie odpiszesz na ten list. Rozumiem to. Upojenie wybacza wiele rzeczy.

Nie wiem tylko, co dalej z nami czego oczekujesz dalej.

Nie będę Waszą zabawką.
D.


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Dzwoneczek [odnośnik]23.11.22 1:16
Koniec kwietnia NADAWCA
Najdroższa Evandro, dni twoje na pewno wypełnia o wiele większy natłok obowiązków, niż ja kiedykolwiek na swoich barkach mieć będę, wybacz więc, jeżeli list ten jest nachalnością. Mimo to, przemycę tu dyskretne pytanie, czy wszystko u Ciebie w porządku i czy zdrowie dopisuje — nawet jak dopisuje, a ja nie mam o nim pojęcia, martwię się niezmiernie i chciałabym, abyś zawsze mogła się cieszyć pełnią wypoczynku.

Najpewniej słyszałaś już o kwestii moich zaręczyn, o której, mogę Ci powiedzieć, dopiero po czasie zastanawiam się co myśleć. W końcu nie jestem pewna, czy będę dobrą małżonką, nawet jeżeli będę się starać, ani też, czy dam radę spełniać małżeński obowiązek, nie z niechęci, ale z braku...dostępnych informacji?

Gdyby była jakaś możliwość wcześniej wypróbowania...

Nie na tym jednak list chciałam swój skupić i wybacz, że odbiegam od tematu - chciałabym poprosić Cię o drobną bądź nie tak drobną przysługę, byś wraz ze mną udała się do Crawley. Niejako zapowiedziałam już Twoje zjawienie się na miejscu, wymyślę jednak zręczną wymówkę, gdyby nie udało Ci się odnaleźć chwili piątego maja. Ponieważ jednak mieszkańcy okolicy wycierpieli wiele, zarówno z rąk buntowników, potem zaś trzęsienie ziemi, starają się zorganizować Dzień Odrodzenia, podczas którego zorganizują występu, jak i sprzedaż lokalnych produktów, które mogą poświęcić, aby przeznaczyć dochód z tego na odbudowę miasta. Pragnę im w tym dniu pomóc, przemówić, wiem jednak, że mój autorytet jest znikomy. Mam jednak fundusze i mogę również wspomóc samą organizację wydarzenia, ty zaś pewnie zachwycisz się lokalnie zebranym chórem który mógłby skorzystać z Twoich wskazówek.

Daj znać proszę, czy jesteś zainteresowana.

Na zawsze twoja i tobie wiernie oddana, Odetta


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory
Odetta Parkinson
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218
Re: Dzwoneczek [odnośnik]26.11.22 23:42
Przeczytaj 30 maja 1958
Wando, Dziękuję ci za Twoje słowa. Przyjaźń zawsze będzie nas ze sobą wiązać. Jesteś dla mnie niczym rodzona siostra i to się nigdy nie zmieni.
Sądzę, że poczucie obowiązku wobec rodziny jest w nim silniejsze niż uczucie do mnie. Uwierzyłam w to, że można zaakceptować mnie taką jaką jestem, jednak nie jest to możliwe.
Niektórzy nie są stworzeni do zbudowania rodziny.
Swoje uczucia powinnam ulokować w działaniu.

Po paru dniach siły już mi wróciły, wobec tego, chętnie się z Tobą zobaczę.

Twoja,
Prim

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]04.12.22 14:24
Przeczytaj 30 maja 1958
Droga Wando! Pewnych rzeczy nigdy nie będzie dane mi zrozumieć. Istnieje jednak szansa, że z czasem, z wiekiem otworzą się przede mną drzwi do pojęcia zawiłych kwestii życia. W końcu to właśnie ono nas doświadcza, a mądrość przychodzi wraz z nimi.

Z ogromną przyjemnością pojawię się w przyszłym tygodniu i spotka z Tobą. Nasze rozmowy dają mi wiele radości i przyjemności. Uspokajają.

Do zobaczenia,
Primrose
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]08.12.22 23:36
Przeczytaj 6 czerwca 1958
Evandro! Nie będę owijać w bawełnę i pytać dookoła, bo jak wiesz nie leży to w mojej naturze. Zatem pytam wprost, co się stało? Coś musiało, skoro kiedy przybyłam na spotkanie, nawet służba nie była wstanie mi wskazać gdzie się znajdujesz! Nie chciałam wtargnąć do Twojego domu więc powstrzymałam się przed sforsowaniem każdych drzwi, aby cię znaleźć. Zapewniono mnie, że nic ci nie jest, że pewnie coś cię zajęło i zapomniałaś o tym wspomnieć. Nie masz tego w zwyczaju, więc tym bardziej mnie niepokoi fakt, ze tak się stało.
Kochana Evandro, napisz proszę co u Ciebie? Jak mogę ci pomóc? Nie trzymaj mnie w trosce, bo ta drąży mój umysł niczym trucizna ciało.

Twoja,
Primrose
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]13.12.22 9:57
Przeczytaj 9 czerwca 1958
Kochana Przyjaciółko, Bardzo mnie zaniepokoił Twój ostatni list i bardzo ze sobą walczyłam, aby nie rzucić wszystkiego i nie ruszyć teraz do Kent. Możesz być pewna moich odwiedzin w drugiej połowie miesiąca.

Twoja,
Prim

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dzwoneczek [odnośnik]06.01.23 16:02
Przeczytaj czerwiec
Evandro,, Twój list jest wielce enigmatyczny - a przez to intrygujący. Zwłaszcza Nawet, jeśli bije z niego...smutek? Lęk? Zapewne nadintepretuję, czarownica taka jak Ty, lady Rosier, nie ma przecież najmniejszych powodów, by dać się porwać podobnym odczuciom, czyż nie?

Z czym próbujesz się pogodzić, Evandro?

Nie wiem też, czy jestem najlepszą osobą do udzielania porad w kwestii zagubionego umysłu, ale...lubię, gdy prosisz. I pamiętam, że potrafisz to robić najsł- najpiękniej na świecie.

Spodziewaj się mnie niedługo. Mam nadzieję, że odnajdę się wśród korytarzy Chateau Rose.

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Dzwoneczek [odnośnik]12.01.23 10:35
Przeczytaj Czerwiec 1958
Evandro! Mam nadzieję, że zdrowie ci dopisuje, a upały nie dają ci się we znaki. Wiem, że zajęta jesteś przygotowaniami do ceremonii ślubnej więc nie oczekuję, że odpowiesz od razu. Pisze do ciebie w sprawie akcji jaką się zajmuję. Wraz z Odettą Parkinson chcemy, aby w największej ilości hrabstw okresem letnim odbyły się jarmarki. Kładziemy nacisk na to, aby były one skupione wokół tego z czego słynie dane hrabstwo i z czego jest dumne. Pragnę, aby lokalni rzemieślnicy wystawiali swoje stragany, w ciągu dnia towarzyszyły występy trup aktorskich, cyrkowców lub inne atrakcje. Ma być to czas wesołości i bycia dumnym z przynależności do danej społeczności. Zachęcamy do odkrywania lokalnych potraw, muzyki i tańców, aby one również się znalazły na jarmarku.
Nie spodziewam się wielkich jarmarków, ale zależy mi aby odbywały się co roku, aby zostały wpisane w stały punkt programu hrabstwa. Z czasem pewnie mieszkańcy innych hrabstw będę odwiedzać te drugie, aby zobaczyć czym się różnią. Zależy mi na budowaniu przynależności, poczucia bycia częścią grupy. Ludzie bardzo tego potrzebują, zwłaszcza teraz kiedy wojna zniszczyła tak wiele domów, zmniejszyła rodziny i ludzie szukają od nowa swojego miejsca na ziemi.

Daj mi znać czy byłabyś zainteresowana zorganizowaniem jarmarku w Kent. Wspomniałam o tym Corrine i wydaje się być zaciekawiona tym pomysłem.
Zaangażowałam już Imogen Travers oraz Namiestników, choć z Ramseyem Mulciberem jeszcze spotkam się osobiscie, aby dokładnie przedstawić plan.

Twoja,
Prim

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dzwoneczek - Page 8 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Dzwoneczek
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach