Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Fitzroy
AutorWiadomość
Fitzroy [odnośnik]12.10.20 11:21
First topic message reminder :
Fitzroy
FitzRoy to dumny Puchacz, którego Prim otrzymała w dniu jedenastych urodzin. Zawsze siedzi z poważną miną jakby chciał powiedzieć, że jest ponad tym co się wokół niego dzieje. Jednak nigdy nie zawiódł Prim i często bywał powiernikiem jej zmartwień. Miewa swoje humory i przed wysłaniem listu oczekuje małego głaskania. Gdy czegoś potrzebuje wydaje różne dźwięki i prostuje skrzydła, wtedy wiadomo, że należy mu poświęcić chwilę uwagi.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.pinimg.com/564x/42/32/cc/4232ccd4a3ceb1f297c73fcd64363ed9.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> Grudzień 1957 <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> Droga lady Calypso Carrow,  <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> Z ogromną przyjemnością przyjmuję zaproszenie Twoje oraz lady doyenne Carrow. Przyznam, że jedną z moich ulubionych aktywności sportowych jest jazda konna. Wzgórza Durham są wspaniałym miejscem do dzikich przejażdżek. Wobec tego, czy dzień dziesiąty grudnia mogę pozwolić sobie na zajęcie Twojej uwagi.

Pozdrawiam,
<!--

--><span class="podpis"><!--

--><div class="primrosediv">Lady Primrose Burke</div><!--

--></span></span></div></div></div></div>
<style>@font-face {font-family:'Really Distinct';src:url(https://dl.dropbox.com/s/u56yc6onfq7yexw/AsmelinaHarley.ttf?dl=0) format('truetype');} .primrosediv {font-size: 28px; font-family: 'Really Distinct'} </style>May god have mercy on my enemies
'cause I won'tOstatnio zmieniony przez Primrose Burke dnia 22.06.21 22:26, w całości zmieniany 4 razy
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Fitzroy - Page 12 E331336106fb118b6485453aee90de3a
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Re: Fitzroy [odnośnik]12.05.22 14:39
Przeczytaj kwiecień 1958
Droga Prim, wiosna trwa w najlepsze, co wielce mnie raduje. Mimo natłoku prac staram się zawsze znaleźć chwilę dla siebie. Czy także zauważyłaś, że im więcej jest obowiązków, tym łatwiej przychodzi ich organizacja i systematyzacja? Dochodzę do wniosku, że im mniej nakładano na mnie oczekiwań, tym rzadziej spędzałam czas na zwykłej kontemplacji piękna codzienności. Przyznaję, że także obawiam się jak będą wyglądać nadchodzące miesiące, lecz jest w tym pewien dreszczyk emocji, który sprawia, że wprost nie mogę doczekać się tego, co przygotował dla nas los.
Nie miałam niestety żadnych wieści odnośnie spotkanego tamtego dnia chłopca. W porannych gazetach szukałam wzmianek, jakie mogłyby zdradzić nam jego późniejsze losy, lecz bezskutecznie. Jest to jednak dobry znak, nie sądzisz?
Rozmawiałaś z Mathieu i piszesz o nim w kilku oszczędnych zdaniach? Jaki był jej przebieg, co mówił, czy pokusił się o romantyczne gesty? Chcę wiedzieć wszystko, ze szczegółami!
Mnie nie wspomniał jeszcze ani słowem. Sama wiesz jak trudny w odczytaniu bywa czasem Mathieu. To, że się przede mną nie przyznał wcale mnie nie dziwi.
I co najważniejsze - jaka była Twoja odpowiedź?
EvandraWhy do I like thunderstorms? Because it shows that even nature needs to scream sometimes.
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t8766-wanda#260651 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Fitzroy [odnośnik]25.05.22 1:26
Przeczytaj Kwiecień 1958
Najdroższa Primrose! Piszę do ciebie w dwóch, a nawet trzech sprawach, i każda z nich jest równie ważna.
Zacznę od tego, że ponownie gratuluję ci zdobycia medalu. Nareszcie praca, która rzeczywiście ma poprawić jakość życia ludzi, została zauważona, a nie tylko wychwalani pod niebiosa są ci, co chodzą i machają różdżkami, w celu zniszczenia czegokolwiek, bądź kogokolwiek - z całym szacunkiem do machających różdżkami. Zresztą sama wiesz, jak bardzo boli mnie to, że ta prawdziwa praca - budowa i odbudowa - mozolna i poza centrum uwagi, zawsze jest traktowana po macoszemu. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni.
Jak już jesteśmy przy temacie tworzenia czegoś nowego, to chciałbym przejść do sprawy numer dwa.
W końcu otworzyłem sierociniec! Zdecydowałem się na uroczą posiadłość, znaną jako Bletchley Park w Buckinghamshire, lecz nie chciałbym, żeby działalność ośrodka ograniczała się tylko do jednego hrabstwa. Dlatego, jeśli od mieszkańców swoich ziem dostaniesz informację, iż są u was dzieci, które straciły rodziny, dom i nie mają się gdzie podziać, proszę, daj mi znać. Znajdę dla nich miejsce w sierocińcu, a później zorbię wszystko, by trafiły do kochających nowych domów.
To teraz sprawa numer trzy - pozostając w temacie dzieci. Widziałaś, co napisali w "Czarownicy"?! Czy Evandra naprawdę jest w ciąży? Mówiła ci coś?
RigelThe truth may be out there
But the lies are inside your head.

Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
We are all roamers of vast spaces and travellers in many ages.
OPCM : 0
UROKI : 17
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t9014-skeletons-in-my-closet#271101 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Fitzroy [odnośnik]28.05.22 1:41
Przeczytaj Kwiecień 1958
Droga Primrose! Powiem szczerze, że kiedy mówisz, iż kraj musi zostać oczyszczony, niepokoi mnie to bardzo, gdyż brzmi to, jak słowa osób, które pozwoliły umrzeć mojemu bratu... Ty też wstąpiłaś na tę ścieżkę? Nie jestem w prawie mówić ci, co masz i czego nie masz robić, ale chce prosić cię ponownie o to samo: proszę, uważaj na siebie i nie poświęcaj swojego dobrobytu oraz życia dla kogoś, kogo jak sama określiłaś, kładzie kolejne istnienia na ołtarzu swoich ambicji.
Jeśli będziesz miała czas, to również chciałbym cię prosić, abyś może poprowadziła zajęcia moim podopiecznym z gramatyki i ortografii? Wiem, że znajomość prawidłowej pisowni mocno się różni w zależności od dziecka, ale zajęcia mogą pomóc wszystkim osiągnąć podobny poziom.
Co do "Czarownicy" - ci wszyscy dziennikarze żyją z plotek. Mnie w ogóle nazwali rozczarowaniem! A kiedy mam nastrój, żeby założyć coś odważniejszego, to też mają pretensje... Jeśli chodzi o Evandrę, to myślisz, że to prawda? Że naprawdę spodziewa się dziecka, czy to takie głupie gadanie pismaków?
Pozdrawiam serdecznie
RigelThe truth may be out there
But the lies are inside your head.

Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
We are all roamers of vast spaces and travellers in many ages.
OPCM : 0
UROKI : 17
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t9014-skeletons-in-my-closet#271101 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Fitzroy [odnośnik]13.06.22 21:16
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Lady Burke,
Rad jestem, że na miejscu czynione są postępy. Wojenny chaos zebrał wiele ofiar, straszna w tym groza, że cierpią tez schroniska dla tych, którzy opieki potrzebują najmocniej. Proszę ze szczególną ostrożnością podejść do niepokojących zjawisk, o których wspominacie, lady, a gdy zdołacie rozsupłać tę przedziwną zagadkę - musimy poznać jej szczegóły. Jeśli rebelianci ukrywali się w piwnicach, wciąż mogą znajdować się w pobliżu i stanowić zagrożenie. W związku z niedawnymi wydarzeniami kolejne informacje o postępach winny być w dalszej drodze przekazywane Namiestnikowi Warwickshire.

Cieszy mnie wasze zaangażowanie, lady, choć sprawy mogą nie być tak proste, jak wydają się na pierwszy rzut oka. Stanowisko pracy nie poprawi sytuacji, gdy pracownik nie jest pewien, czy nie zginie na warcie - lub czy jego zakład nie spłonie nocą. Odbudowa kraju wymaga stabilizacji, na którą nie wszędzie możemy sobie pozwolić. W kraju panuje kryzys. Na spalonej ziemi nie da się uprawiać ziół. Aby wznieść na powrót zniszczone budynki potrzebne są pieniądze, które muszą się zwrócić, a które aktualnie stanowią ogromne ryzyko odrzucające potencjalnych inwestorów. Szczęśliwie, ziemie niczyje zostały już objęte przez tych, którzy krew mają czystą, a historię szlachetniejszą od niejednego rodu herbowego pogrążonego dziś w haniebnej stagnacji.

Tristan Corentin Rosier
Lord nestor Kentuthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 65
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Fitzroy - Page 12 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier

Strona 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Fitzroy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach