Wydarzenia


Ekipa forum
Zorya
AutorWiadomość
Zorya [odnośnik]08.08.15 22:51
First topic message reminder :
Zorya Utrennyaya
Zorya Utrennyaya to jedyne imię, na które sowa Cassandry - po wielu próbach - zaczęła reagować; jest kapryśna, miewa nastroje, czasem się boczy, zamiast oddać list, robiąc to wtedy, kiedy ma na to ochotę i zasadniczo wydaje się raczej uciążliwa niż posłuszna.


Przeczytaj  
Szanowny  Panie bardzo cię kocham C.  V.  Mulciber

[bylobrzydkobedzieladnie]
bo ty jesteś
prządkąOstatnio zmieniony przez Cassandra Vablatsky dnia 25.02.24 16:05, w całości zmieniany 20 razy
Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 28 (30)
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510p15-cassandra-vablatsky#13947

Re: Zorya [odnośnik]06.03.23 15:38
Przeczytaj 02.07
Cassie, tak, jestem zdrowa, dzieci także. Dbam o nie, przecież wiesz. Dużo im czytam. Rozmawiałam też z nimi, podałam sensowne argumenty, mam nadzieję, że zrozumieją, że nie mogą zabijać ot tak każdego, kogo nie polubią. Co prawda nie wydawały się zbyt zainteresowane moim przemówieniem, ale...Myślę, że trochę pojęły wagę swoich mrocznych zabaw, gdy przypadkiem ukatrupiły puchatego kotka, przybłędę, który czasem odwiedzał nasz ogródek.

Dlaczego uważasz, że Calchas ma zepsutą krew? Ma przecież dobrą, silną, pełną magii, Twojej i...Twojego męża. Wspaniała nowina, gratuluję, nie sądziłam, że- Męża, który jest dla Ciebie opoką już tak długo. Dziękuję, że przypomniałaś mi tę historię, zawsze wzrusza mnie łaczące Was uczucie, a dzień, w którym mogłam obserwować, jak na wieczność łączycie swoje życia w jedno wspominam jako jeden z najpiękniejszych, dających mi nadzieję na to, że i mnie kiedyś spotka takie szczęście.

Chętnie Was odwiedzę, gdy tylko pozwoli na to czas i obowiązki. Nie mogę się doczekać ujrzenia Twojej rezydencji oraz lecznicy.

Ucałuj Lysandrę i Calchasa. I Ramseya, oczywiście, jak na dobrą panią Mulciber przystało.

Dobrze postąpiłaś, Cassandro. Wasze dzieci zasługują na dostatnie życie w bezpiecznym miejscu, z dala od rynsztoków Nokturnu.

Uważaj na siebie, Cassie.
Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Zorya [odnośnik]30.03.23 17:21
Przeczytaj koniecznie! Sierpień
Szanowna Pani Mulciber, Przesyłamy Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji Brón Trogain, zaszczyceni, że zdecydowała się Pani pokazać publicznie podczas tego najpiękniejszego święta miłości. Widok szczęśliwego małżeństwa Namiestnika Mulcibera, Kawalera Orderu Merlina, stanowi prawdziwą inspirację dla młodych par - a Pani, jego podpora, stanowi prawdziwą inspirację dla młodych czarownic! Z pewnością jest już Pani tego świadoma.
Zdajemy sobie sprawę, że może być Pani zajęta świętowaniem i obowiązkami, ale nasza Redakcja wybiega już myślami w przyszłość - po zawieszeniu broni, gdy opadną świąteczne emocje, młode dziewczęta i zamężne kobiety będą musiały wrócić do codziennego życia, a to w naszej gazecie znajdują osłodę tego życia i inspirację na przyszłość. Słowa tak wyjątkowej i patriotycznej czarownicy jak Pani stanowiłyby dla nich prawdziwe natchnienie, a misją naszej redakcji jest zaszczepić czarownicom właściwe wartości. Wiemy z "Horyzontów Magii", że Pani Mąż jest wybitnym naukowcem, ale niestety nasze czytelniczki nie zrozumiały wszystkich jego tez i sięgają po nasze numery częściej niż po treści naukowe... Jesteśmy natomiast przekonani, że z zachwytem przeczytają wywiad z Panią, który byłby okazją do zaszczepienia w nich patriotycznych wartości i zaprezentował owe wartości w przystępniejszy sposób. Czy, dla tych młodych, zagubionych kobiet, zdecydowałaby się Pani na spotkanie z przedstawicielką naszej Redakcji przed skromnym artykułem, który ukaże się na Pani temat w jesiennym numerze? Nasz sztab byłby zaszczycony rozmową z Panią - a że przekrój artykułów "Czarownicy" nie odzwierciedla w pełni zainteresowań każdego z nas, pozwolę sobie przytoczyć, że dopasowując profil gazety do obecnych realiów mamy w redakcji zarówno specjalistki od gotowania, mody i wróżbiarstwa, jak i prawdziwego korespondenta wojennego. Z przyjemnością dopasujemy się do Pani grafiku i odwiedzimy piękne Warwickshire! Przy okazji w numerze ukaże się reportaż z walorów odnowionego miasta i poradnik po urokliwych i romantycznych miejscach - być może ma Pani swoje ulubione?

Z wyrazami podziwu i szacunku,
Redakcja "Czarownicy"
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Zorya [odnośnik]19.04.23 22:10


Przeczytaj Neala
Szanowany/a Panie/Pani,

Oh, hm ja…
Trochę jestem skonfundowana, chciałabym mniej, ale…
Czy uzyskam tam pomoc? W tym Warwick? Trochę chyba nie do końca jest
Właściwie, to, może powinnam wiedzieć, ale ostatnio ciężko mi jedno z drugim połączyć.
To trochę pewnie nieuprzejme, ale mogę wiedzieć z kim mam przyjemność?
Ja tylko chciałam pomóc, ale teraz…

Z życzeniem pomyślności,
Neala


she was life itself. wild and free. wonderfully chaotic.
a perfectly put together mess.
Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : asystentka uzdrowiciela
Wiek : 17!!!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
your mind
is playing
tricks on you,
my dear
OPCM : 10 +3
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 6 +6
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
felix felicis
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Zorya [odnośnik]09.05.23 10:06
Przeczytaj Lipiec 1958
Droga Cassandro Mam nadzieję, że list mój znaduje cię w dobrym zdrowiu oraz nie zostanie on odebrany jako narzucanie się z mojej strony. Od jakiegoś czasu, pisząc kolokwialnie, miotam się wśród informacji, wielu niejasności, które uniemożliwiają mi prawidłowy osąd wielu spraw. Kiedy zadaję pytania, otrzymuję odpowiedzi zdawkowe, dość enigmatyczne. Zdaję sobie sprawę, że wynika to z troski o moją osobę, ale nie mogę być wiecznie dzieckiem we mgle.
Uznałam, że z pytaniem powinnam zwrócić się do ciebie. Czy znajdziesz dla mnie czas, abym mogła wyłożyć kwestie jakie trawią mój umysł, związane z przedziwnymi wydarzeniami jakie trawią kraj i magiczne społeczeństwo?
Liczę, że rozświetlisz ukryte dla mnie informacje, wskażesz brakujące fragmenty układanki.

Pozdrawiam,
Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Zorya - Page 10 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Zorya [odnośnik]08.07.23 18:30
Przeczytaj koniecznie! Sierpień
Szanowna Pani Mulciber, Bardzo nam miło, że mogliśmy sprawić Pani tak miłą niespodziankę i serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas! Wielkie czarownice są wielką opoką dla wielkich czarodziejów i bohaterów narodowych: żona Kawalera Orderu Merlina nie powinna pozostawać w cieniu i z zaszczytem skorygujemy tą sytuację! Jesteśmy przekonane, że Pani zasługi dla mądrości Pani Męża są większe niż skromność pozwala Pani przyznać.

Czy wieczór 6 sierpnia odpowiadałby Pani na spotkanie w ogrodach szpitala? Resztę dnia nasza Redakcja poświęci na fotoreportaż z urokliwego Warwick. Z przyjemnością spotkam się wtedy z Panią, z uwagi na pozycję Pani Męża będzie nam też towarzyszył nasz korespondent wojenny.

Z wyrazami podziwu i szacunku,
Redakcja "Czarownicy"
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Zorya [odnośnik]04.11.23 19:40
Przeczytaj 13 sierpnia 1958
Szanowna Pani Cassandro Vablatsky, w poszukiwaniu utalentowanego zielarza zaufana mi uzdrowicielka, panna Elvira Multon, poleciła mi panią jako odpowiednią osobę. Nazywam się lady Wendelina Selwyn i poszukuje nauczyciela, który pozwoli mi poszerzyć wiedzę z tego zakresu. Czy trafiłam na odpowiednią osobę? Jeśli tak, czy byłaby pani gotowa spotkać się ze mną w najbliższym czasie?
W oczekiwaniu na odpowiedź,
Lady Wendelina Selwyn


Czas to przestrzeń.
Poruszasz się przez galaktykę.
Zaczekaj na
najjaśniejsze gwiazdy
Wendelina Selwyn
Wendelina Selwyn
Zawód : alchemiczka, astrolożka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 30+5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
Czy to płomyk, czy prawdziwy pożar?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t12169-wendelina-selwyn#374871 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#374079
Re: Zorya [odnośnik]05.11.23 20:46
Przeczytaj 13 sierpnia 1958
Szanowna pani Mulciber,
dziękuję za odpowiedź. Z radością poszerzę swoją wiedzę w tym zakresie. Przyznam, że niełatwo jest znaleźć osobę zainteresowaną tym tematem, dlatego jeśli byłaby Pani tak łaskawa, chciałabym skorzystać z Pani pomocy.
W ostatnim czasie szczególnie intryguje mnie jednak wpływ składników eliksiralnych na możliwość hodowli róż, jako że moja rodzinna grządka w ostatnim czasie nie cieszy się najlepszym wyglądem. Czy jest to temat, w który mogłaby mnie Pani wprowadzić? Każda informacja będzie dla mnie wyjątkowo cenna.
Oczywiście pojawię się we wskazanym miejscu i we wskazanym czasie.

Liczę na owocne spotkanie,
Lady Wendelina Selwyn


Czas to przestrzeń.
Poruszasz się przez galaktykę.
Zaczekaj na
najjaśniejsze gwiazdy
Wendelina Selwyn
Wendelina Selwyn
Zawód : alchemiczka, astrolożka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 30+5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
Czy to płomyk, czy prawdziwy pożar?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t12169-wendelina-selwyn#374871 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#374079
Re: Zorya [odnośnik]04.12.23 21:30
Przeczytaj 19 Sierpnia 1958
Szanowna Cassandro, Niepokoją mnie wydarzenia jakie mają teraz miejsce. Zewsząd napływają wieści o tym jakie zniszczenie niesie ze sobą deszcz meteorytów. Mam więc nadzieję, że w Warwick wszyscy zdrowi i bezpieczni.
Proszę daj znać czy nikt z rodziny Mulciber nie ucierpiał ostatnimi czasy.

Jak wygląda sytuacja na waszych ziemiach? Nasze toczy powódź oraz zachwianie magii. Jeszcze czekamy na wszystkie raporty, ale te nadlatujące uświadamiają coraz bardziej jak wielkie straty ponieśliśmy, a zapewne będzie ich jeszcze więcej.

Mnie samą dręczą koszmary. Czy jesteś wstanie na to coś poradzić? Obawiam się, że bez snu nie będę wstanie pomóc Durham, a koszmary te są nad wyraz prawdziwe i realne. Widzę własną śmierć wśród cienistych istot.
Kiedy zapada zmrok lękam się zamknąć oczy, by znów tego nie przeżyć, po raz kolejny.

Pozdrawiam
Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Zorya - Page 10 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Zorya [odnośnik]04.02.24 0:07
Przeczytaj Druga połowa sierpnia
Szanowna Pani Mulciber, decydując się napisać do Pani ten list w czasach próby w pierwszej kolejności pragnę żywić nadzieję, że Pani oraz Pani rodzina pozostajecie w bezpieczeństwie i zdrowiu.

Zamierzałam zaproponować spotkanie znacznie wcześniej, lecz z wiadomych względów nie miałam takiej możliwości. Jestem wdzięczna losowi, że dał mi szansę przetrwania deszczu ognia, lecz nie o tym pragnę mówić, nie za pośrednictwem pergaminu. Znaczne wrażenie wywarł na mnie artykuł, który nie tak dawno opublikowano na Pani temat. Pani nazwisko panieńskie rzecz jasna nie jest mi obce, przyznam jednak, że tak jak wielu czytelników z wielkim zainteresowaniem zapoznałam się ze skróconym życiorysem czarownicy tak skromnej, a uzdolnionej. Historia o Pani udziale w wojnie z Grindelwaldem i inicjatywie stworzenia w Warwick szpitala od podstaw zaimponowała mi nie mniej - och, kogo oszukuję, bardziej! - niż faktem urokliwa historia czystej i szczerej miłości. Istotnie, uwielbiam historie żon wielkich czarodziejów - nierzadko bowiem odnajduję w nich dowody na to, że wielkość przyciąga wielkość.

Byłabym wielce szczęśliwa mogąc poznać Panią osobiście i obejrzeć szpital, o którym słyszę do tej pory wyłącznie najlepsze słowa. Szczególnie ważne jest to dla mnie dziś, gdy nasze własne hrabstwo trawi niedobór wykwalifikowanej kadry magomedycznej i placówek dla rannych. Daleko mi do uzdrowicielki, wierzę jednak, że im więcej zasięgnę doświadczonych opinii tym łatwiej będzie mi wspierać naszych uzdrowicieli w Essex.

Myślami sięgam również do ofiar i cierpiących w Warwickshire; mając w perspektywie współpracę będę skłonna zaoferować każdą pomoc mieszczącą się w zakresie moich możliwości.

Z wyrazami uznania, Magdalene Selwyn,
Lady Essex


woman

Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez powietrza

Magdalene Selwyn
Magdalene Selwyn
Zawód : Dama, żona, pisarka
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
tale as old as time
song as old as rhyme
OPCM : 5 +2
UROKI : 6 +3
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarownica
Duty
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12193-magdalene-selwyn#375375 https://www.morsmordre.net/t12208-belisama#375845 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t12209-skrytka-bankowa-nr-2615#375846 https://www.morsmordre.net/t12210-magdalene-selwyn#375850
Re: Zorya [odnośnik]18.02.24 0:01
Przeczytaj 30.08
Szanowna pani Mulciber, Żałuję, że na Brón Trogain nie było nam dane porozmawiać dłużej i w spokojniejszych okolicznościach—niestety, towarzystwo lady C. Malfoy potrafi być dość absorbujące—ale słyszałem sporo o Pani wiedzy z zakresu astronomii. Proszę wybaczyć, że zamiast obiadu dla Pani i Pani męża zaproponuję spotkanie natury zawodowej, ale w obliczu kryzysu w kraju desperacko potrzebuję porady kogoś zaufanego.
Czy mógłbym Panią zaprosić do kawiarni w Ministerstwie Magii by porozmawiać o tym, jak przedstawić ten astronomiczny kryzys publice? Rozumiem, jak cenny jest czas w obecnych tygodniach, więc mogę też odwiedzić Szpital Asfodela w Warwick w celu tej krótkiej konsultacji.
Przy okazji—próbowałem skontaktować się z Pani matką, ale moje listy pozostały bez odpowiedzi. Zdesperowana publika jak nigdy potrzebuje teraz dobrych wróżb, a nazwisko Vablatsky jest w tej kwestii pewnym autorytetem. Czy mają może Panie kontakt?
Z wyrazami szacunku,

Cornelius Sallow, Szef Biura Informacji


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Szef Biura Informacji, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 8 +3
UROKI : 38 +8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1 +3
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Zorya - Page 10 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zorya
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach