Wydarzenia


Ekipa forum
Listy donikąd
AutorWiadomość
Listy donikąd [odnośnik]29.09.17 12:20
First topic message reminder :
Listy donikąd
Niekiedy postaci mają potrzebę napisania listów, które nie są skierowane ani do innych graczy, ani do mistrza gry - a do, dla przykładu, ich rodziców czy innych najbliższych, którzy nie występują fizycznie na forum. To jest właśnie to miejsce, do którego takie listy winny trafić.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy donikąd - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Listy donikąd [odnośnik]05.06.21 12:06
do Cyrusa Snape'a
Cyrus,
Długo zajęło mi napisanie tego listu, ale mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, przyjacielu. Wiele się dzieje, zarówno w kraju, jak i w moim życiu. Gdy ostatnim razem się widzieliśmy... Cóż. Pamiętam, że wypiliśmy za dużo i próbowaliśmy rozwiązać tajemnice Wszechświata, będąc pewnymi, że nam się udało. Pijacka ekstaza została już dawno za mną, podobnie jak wspólne plany na badania. Swoją drogą mam nadzieję, że spełniasz się i że oferta pracy, która Ci się trafiła, okazała się lepsza od wyobrażeń. Liczę, iż wkrótce usłyszę o Twych dokonaniach! Nie znam lepszego alchemika i dobrze wiesz, że to nie są puste słowa. Zasługujesz na nie.

Chcę Ci w ogóle powiedzieć, że kobieta, o której opowiadałem Ci podczas tamtego spotkania... Ta, do której kazałeś mi się włamać przez okno - ożeniłem się z nią. Urodziła mi trójkę wspaniałych synów - Ardena, Samuela i Cassiana. Radzę Ci zapamiętać te imiona, bo jeszcze o nich usłyszysz, gdy przyjdą zrewolucjonizować nasz naukowy półświatek i przy okazji zepchnąć starych ze stołka. Jestem z nimi sam, bo wojna nie oszczędza nikogo, ale radzimy sobie.

Mój trzeci syn, Cassian, nigdy nie dostał trzeciego imienia. Pisząc ten list, zrozumiałem, że chyba właśnie je znalazłem. Cassian Cyrus Vane - co Ty na to? Na szczęście cała głupota poszła z Tobą, więc jemu zostaje być jedynie geniuszem. Powinieneś kiedyś go spotkać. Powinieneś zobaczyć ich wszystkich i nie tracę nadziei, że tak właśnie się stanie.

Brakuje mi tu Ciebie, Cyrus. Ostatnie miesiące są po prostu jakimś chaosem, a moim ostatnim towarzystwem są smutne kobiety. I to wcale nie jest nic dobrego. Mam nadzieję, że chociaż Ciebie omija wszelki smutek i jesteś w miejscu, w którym zawsze chciałeś być. Jeśli myślisz o powrocie - nie wracaj. Jeszcze nie.

A. W wakacje dostałem awans na opiekuna Krukonów, wyobrażasz sobie?! Wisisz mi 5 knutów.
Do zobaczenia, przyjacielu

Jayden
Maybe that’s what he is about. Not winning, but failing and getting back up. Knowing he’ll fail, fail a thousand times,
BUT STILL DON'T GIVE UP
Jayden Vane
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Listy donikąd [odnośnik]10.06.21 21:47

Przeczytaj 13.11
Szanowni Panstwo Rims oraz
Szanowny Panie Trent,


Piszę z prośbą o spotkanie w sprawie rozgłośni radiowej.  
Domyślam się, że są Państwo równie zatrwożeniu sytuacją, która objęła Naszą ojczyznę. Muzyka ucichła, a nastroje zasępiły się niemożebnie z każdą poległą ofiarą ataków, będących następstwem rządów, uzurpującego obecnie stanowisko Ministra Magii, Cronusa Malfoya. Nie chcemy się poddawać, a ducha w narodzie należy utrzymać, by wreszcie powstać z kolan, zrzucając jarzmo krwawego reżimu. Czymże więc połączyć ludzi, jeśli nie głosem i wspierającą nutą w ciężkim czasie?
Dla Państwa dogodności pozostawiam wybór daty oraz miejsca spotkania. Proszę się nie obawiać, pragnę zaledwie z Państwem porozmawiać.  
Z wyrazami szacunku,
Lord Romulus Abbott


[bylobrzydkobedzieladnie]


Kto zatem czyni postępy?
Ten z was, kto machnąwszy z pogardą ręką na rzeczy zewnętrze, wszelkim staraniem otacza swą wolną wolę, tak ją zaprawia, tak ją hartuje i w rezultacie doprowadza ją do stanu takiej doskonałości, iż jest ona zgodna z naturą, prawdziwie wzniosła, wolna, niezależna od wszelkich trudności i przeszkód, wierna i skromna.
Ostatnio zmieniony przez Romulus Abbott dnia 13.06.21 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Romulus Abbott
Romulus Abbott
Zawód : Radca prawny
Wiek : 39
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9935-romulus-abbott#300392 https://www.morsmordre.net/t9965-minerva#301345 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t9968-skrytka-bankowa-nr-2258#301376 https://www.morsmordre.net/t9969-romulus-abbott#301428
Re: Listy donikąd [odnośnik]12.06.21 19:42
Przeczytaj 7 XI 1957
HowardzieOmówiliśmy wszystko na spotkaniu, ale ku pamięci powtórzę wszystko w liście. Potrzebujemy ludzi na 20 listopada, żaden inny dzień nas nie interesuje. Część osób rozrzuć  po granicy z Longbottomami. Zdaję sobie sprawę, że nie uda nam się w pełni zabezpieczyć tak rozległego terenu, ale każde utrudnienie w ucieczce mugoli będzie przydatne. Do listu dołączam główne trasy, którymi pewnie będą się przemieszczać.
Poza tym potrzebuję ludzi już bezpośrednio do przeprowadzenia ataku. Im więcej tym lepiej, mugole na pewno będą próbowali się bronić. Będziemy się dzielić na kilka grup, ale dokładne miejsca podam Ci później.
Przygotuj też opuszczony dom Madouców dla ewentualnych więźniów.
Liczę na Ciebie,
Edgar Burke


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Listy donikąd [odnośnik]20.06.21 22:20
Przeczytaj 26 XI 1957
Szanowny Panie Day,

ufam, że Helios znajdzie Pana w dobrym zdrowiu, a sam list nie wywoła na Pańskiej twarzy zbyt wielkiego zdziwienia.
Tajemnicą poliszynela jest Pański kunszt złotniczy, którego w przeszłości sam byłem świadkiem - pamięta Pan z pewnością zamówioną przeze mnie przed laty bransoletkę w kształcie wijącego się węża, prawdziwy majstersztyk.
Dziś zwracam się do Pana z dość delikatną kwestią, otóż chciałbym ponownie skorzystać z Pańskiej finezji, jednak zależy mi na zachowaniu absolutnej tajemnicy, by obdarowywana przeze mnie dama nie miała nawet cienia podejrzeń co do planowanej przeze mnie niespodzianki. Wie Pan doskonale, że w moim świecie bezustannie jest się na świeczniku, wiecznie ktoś patrzy, wiecznie ktoś słyszy, a wieści w krótkim czasie zataczają coraz szersze kręgi, nawet gdy jest to wysoce niepożądane.
W związku z powyższym, byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby zgodził się Pan na spotkanie w klubie Piórko Feniksa dnia 30 listopada o godzinie 20:00, byśmy mogli omówić wszelkie szczegóły w otoczeniu, które zapewni nam pełną dyskrecję. Tego dnia występują u nas tancerki burleski, które z pewnością wynagrodzą Panu niewygodę odbycia spotkania poza Pańskim salonem.

Proszę uczynić mi tę przyjemność i dać się ugościć w moich skromnych progach.
Nie przyjmuję odmowy.

Do zobaczenia,
lord Maghnus Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Listy donikąd [odnośnik]22.06.21 16:42
List do znajomego Steffena z Oazy, jednego z sojuszników Zakonu odpowiedzialnych za wyżywienie.

Przeczytaj 8.11
Joe, Pojutrze około południa pod Cromer ma zawinąć statek, wiozący zapasy żywności. Tyle, że my o tym wiemy - a ludzie z Cromer nie. Ukradłem zaczarowany kajet, w którym na bieżąco są wpisywane daty nowych dostaw, a ta informacja pojawiła się w nim zanim odpowiedzialny za rozładunki miał szansę ją zobaczyć. Nie mamy czasu do stracenia, nie wiem czy zorientują się, że kajet zniknął. Okradnijmy ten statek, zbierz ludzi, a ja pomogę osobiście. Możemy podszyć się pod grupę rozładunkową, zaskoczyć ich.
Przesyłam fotografie całego kajetu i informacji w nim zawartych, oryginał przekażę osobiście Ministrowi lub jego ludziom, do ratusza. S.C.


Do listu zostały dołączone fotografie skradzionego kajetu


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Listy donikąd [odnośnik]24.06.21 16:26
Przeczytaj 08.11.57
Drogi Panie ThompsonBardzo dziękuję za przyzwolenie na dosłanie reszty umówionej kwoty za chatkę.
Proszę uważać na siebie w Ameryce. Wierzę, że podróż, która tak panu nie leży na żołądku z pewnością uda się bez większych trudności.

Raz jeszcze dziękuję za zaufanie.
Obyśmy mieli jeszcze okazję kiedyś porozmawiać w nieco spokojniejszych czasach.

PS Na pewno wystarczy drewna na zimę, proszę się nie martwić, Devon z pewnością nas ugości jak lokalnych mieszkańców.Interesant R.


| Do nóżki sowy dołączony został mieszek z pieniędzmi, które o dziwo nie zostały zgubione gdzieś po drodze. |
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy donikąd - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy donikąd [odnośnik]24.06.21 16:36
Przeczytaj L.L.
Cynthia Malfoy,
Trochę mi zeszło, ale mam coś dla Ciebie. Znalazłem go przy wędzidle Twojego konia wkrótce po naszym spotkaniu. Lub właściwie przy tym, co z niego zostało. Wydawało mi się to ważne.
Lyall Lupin

sowa niosła srebrny medalion z wytłoczonym na nim wężem


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy donikąd - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy donikąd [odnośnik]01.07.21 17:32
Przeczytaj Grudzień
Jeanie Wszystko w porządku w Szkocji? Kiedy mógłbym Was odwiedzić? Tomek mówił, że jesteś bezpieczna i odpoczywasz i nawet nie wiesz jak się cieszę! Te ostatnie dwa lata były trudne.
Tęskniłem za wami, cholernie. I tak się cieszę, że wszystko Wam się ułożyło. Zawsze marzyłem o takiej miłości jak Twoja i Tomka i... chciałem ci powiedzieć osobiście, ale nie wytrzymam, a Tomek pewnie rozpala. Znalazłem ją, wiesz? Tą miłość. I jest jeszcze wspanialej niż myślałem. Teraz wiem jak się z Tomkiem czujecie i tak się cieszę, że jesteście razem i między wami wszystko cały czas w porządku. Żebyś wiedziała, jak iskrzą Tomkowi oczy, gdy o Tobie mówi!
Tylko... wiesz, on czasem jest jakiś... no, jest Tomkiem, nie? Dopilnujemy razem, żeby nie pakował się w żadne kłopoty, nie? Tak, jak dawniej, jak w Hogwarcie.
Jeśli nie będzie go w Szkocji przez kolejne kilka dni, to nic się nie martw! Mam na niego oko, zajmuje się bardzo ważnymi i uczciwymi rzeczami i bardzo dbamy obydwoje o swoje zdrowie. Znasz nas przecież. Wrócę z nim do Szkocji, gdy będzie do Ciebie jechał! Mam dla Ciebie prezent.

Pozdrawiam!!!
Steff


po kilku godzinach sowa wróciła do nadawcyintellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Listy donikąd [odnośnik]02.07.21 2:11
Przeczytaj grudzień 1957
Kochana Mamo, wybacz mi, proszę, że ostatnimi czasy nie uczestniczę w życiu na Grimmauld Place. Wybacz mi również to, że w najbliższym czasie nie ulegnie to zmianie. Chciałbym powiedzieć, że taki tan rzeczy spowodowany jest obowiązkami w Mungu, jednakże byłoby to kłamstwem. Celowo biorę na siebie więcej pracy, niż powinienem, wychodzę z domu o brzasku i wracam późną nocą, abyście nie musieli mnie takiego oglądać. Już wystarczająco dużo trosk spadło na Wasze barki po śmierci Alpharda. Sam nie chciałbym dokładać Ci zmartwień i wstyd mi, że nie potrafię ochronić Ciebie i moich sióstr. Proszę Cię jednak, abyś jeszcze ten jeden raz stanęła po mojej stronie.

Boję się, Mamo. Zima jeszcze na dobre się nie zaczęła, a już jest dla mnie zbyt zimna i przytłaczająca. Czuję, jakby miała trwać już zawsze, a wiosna już nigdy dla mnie nie nadejść, że dnie mają stać się jeszcze krótsze, tak krótkie, że nie będzie już nic, tylko noc, ciemna i lodowata. Czasem śni mi się, że z tej ciemności wychodzi Śmierć i chwyta mnie za gardło swoją kościstą dłonią, a ja już się jej nie boję i jest mi obojętne, co się ze mną stanie. Tylko serce skołatane budzi mnie krzycząc, że to jeszcze nie mój czas. Mam ochotę przestać istnieć. Ale nie umrzeć, jak we śnie, a zanurzyć się cały w nieistnieniu, w myśli, że nigdy mnie nie było.

Co się ze mną dzieje, Mamo? Leczę choroby duszy, ale nie umiem powiedzieć, co mi dolega. Nie umiem sobie z tym poradzić. To, co do tej pory sprawiało mi radość, dziś przynosi mi jedynie nudę. Jedzenie również straciło swój smak, dnie zlewają się w jedność, a rzeczy łatwe stały się nagle przeszkodami nie do pokonania. Ale każdego dnia przywdziewam maskę i staram się ze wszystkich sił, by nikt nie zauważył, jak bardzo jestem wybrakowany, chory, zepsuty.

Pomóż mi, Mamo. Utknąłem w pokoju bez okien, bez światła, w którym odbijam się od ścian, ale nie potrafię znaleźć drzwi, które ciągle mi umykają. A może nigdy ich nie było? Ale ja wciąż próbuję się wydostać i jestem coraz bardziej zmęczony, i coraz bardziej mi zimno, i coraz częściej łapię się na myśli, że może lepiej byłoby położyć się na środku i poddać.

Proszę, nie zostawiaj mnie, Mamo. Wiem, że nigdy nie byłem idealnym dzieckiem. Chorowałem, miałem swoje humorki, wielokrotnie wystawiałem Twoją cierpliwość na próbę. Jednakże to Ty znasz mnie najlepiej, jesteś jedyną osobą, przed którą mogę bez obaw obnażyć swoje słabości. Jeśli Cię stracę, nic już ze mnie nie zostanie.

P.S. Proszę, spal ten list niezwłocznie po przeczytaniu.

Twój kochający syn, Perseus


{.............................}

Ce qu'on appelle une raison de vivre, est en
même temps une excellente raison de mourir.

Perseus Black
Perseus Black
Zawód : Magipsychiatra
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
sztandarem będę ci, tarczą,
twym srebrnym mieczem
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9827-perseus-black https://www.morsmordre.net/t9907-andromeda#299725 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t10144-skrytka-bankowa-nr-2244#307565 https://www.morsmordre.net/t9908-perseus-black#299726
Re: Listy donikąd [odnośnik]10.07.21 20:46
Przeczytaj 1 listopada
Szanowny Panie McLaggen Chciałam przeprosić za swoje wielce niestosowane zachowanie podczas Nocy Duchów. Obawiam się, że oboje zostaliśmy ofiarami feralnego żartu, którego skutki mogły być katastroficzne. Amortencja to potężny eliksir, oboje nie panowaliśmy nad tym co czuliśmy oraz nie do końca nad tym co robiliśmy, czy mówiliśmy. Wciąż jednak sytuacja jak ta nie powinna mieć miejsca.
Jeśli podobnie jak ja cierpi Pan na skutki uboczne, takie jak ból głowy, może Pan zażyć eliksir przeciwbólowy z płatków ciemiernika, ale zalecałabym po prostu, aby zaparzył Pan sobie mięty i dziś odpoczął.
Nie mam Panu też niczego za złe. Jeśli powiedział Pan o tym co się stało żonie proszę ją ode mnie serdecznie przeprosić, a jeśli nie, to może Pan być spokojny o to, że nikomu nie wspomnę o tym incydencie.
Jeszcze raz przepraszam,
Yvette Baudelaire


[bylobrzydkobedzieladnie]


You can't choose what stays
and what fades away.


Ostatnio zmieniony przez Yvette Baudelaire dnia 09.09.21 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Yvette Baudelaire
Yvette Baudelaire
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
There are so many wars
going on at night
so many hearts are fighting
to survive without light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9187-yvette-baudelaire#278366 https://www.morsmordre.net/t9245-antares#281195 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t9249-skrytka-bankowa-nr-2149 https://www.morsmordre.net/t9254-yvette-baudelaire#281466
Re: Listy donikąd [odnośnik]11.07.21 16:39
Przeczytaj Xavier Burke
XYZ Piszę do Ciebie w celu zaproponowania możliwości spłaty waszego długu względem mojej osoby.
Nadszedł ten czas kiedy możesz wziąć udział w przedsięwzięciu dużej wagi, przedsięwzięciu, które zapadnie w pamięć na długi czas.

Wraz z mym kuzynem, nestorem rodu Durham przygotowujemy się do oczyszczenia ziem Durham z plugawych mugoli i zdrajców rasy czarodziejskiej. Proponuje Ci w tym wypadku współpracę. Jeśli pojawisz się danego dnia i danej godzinie, we wskazanym miejscu i pomożesz nam w usuwaniu szkodników z naszych ziem, uznam, że Twój dług został spłacony. Jednocześnie, w znaczny sposób przyczynisz się do umocnienia aktualnej władzy, co również nie zostanie Ci zapomniane.

Wiem, że również jesteś sympatykami naszej sprawy, dlatego domyślam się, że jest to bardzo przyjemny sposób spłacania długów. Wszelkie dobra materialne, które nie będą użyteczne lordom Durham będziesz mogli zatrzymać.

Na odpowiedź czekam do 07.11. do godziny 9 rano.
Lord Xavier Burkelist zostaje wysłany do 7 osób, które są dłużne Xavierowi za pomoc podczas organizacji wypraw lub innych (nie koniecznie legalnych) przedsięwzięć


I know what you are doing in the dark

I know what your greatest desires are.
Xavier Burke
Xavier Burke
Zawód : artefakciarz, menager Palarni Opium
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
I know what you are doing in the dark, I know what your greatest desires are
OPCM : 10 +2
UROKI : 11 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 18 +2
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9606-xavier-burke-w-budowie https://www.morsmordre.net/t9631-korespondencja-lorda-burke#292826 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t10032-skrytka-bankowa-nr-1569#302913 https://www.morsmordre.net/t9630-xavier-burke#292819
Re: Listy donikąd [odnośnik]14.07.21 11:58
Przeczytaj
Drogi Dziadku Ronaldzie Opiekunie ziem Devon Z pewnością pamiętasz naszą ostatnią rozmowę, kiedy opowiadałem o Panu Beckettcie z Doliny Godryka i pomyśle, na który przystałeś, a nawet pozwoliłeś wykorzystać opuszczone schronisko koło góry High Willhays. Chciałem jedynie listownie podziękować za całą dobroć słowa, którą oferujesz i pozwalasz nam działać dla ludzi zarówno naszych, jak i tych zagubionych we mgle.

Życzę tony zdrowia.

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu. Opowiem wszystko o pracach.
Pomyślałem nawet, że poproszę Nealę o pomoc, wydaje mi się, że potrzebuje jakiegoś dodatkowego zajęcia.Urien
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy donikąd - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy donikąd [odnośnik]15.07.21 2:04
Przeczytaj 10.12
Panie Cresswell
Dzień dobry. Liczę, że list zastaje Pana w zdrowiu. Wspólnie z towarzyszem, spotkałem dzisiaj Pana ojca i matkę, którym niestety nie powiodło się najlepiej. Ich dom został doszczętnie spalony przez szmalcowników. Pragnęli skontaktować się z Panem, ale sowa Pana ojca została zestrzelona. Przykro mi jest przekazywać złe wieści, ale proszę się nie obawiać. Są bezpieczni w kryjówce w Dolinie Dovedale, blisko koryta rzeki, w chacie pokrytej trawą. Wyczekują tam Pana, proszę się z nimi skontaktować. W razie wątpliwości oczywiście proszę o list. Do koperty dołączam ten, który został spisany przez Pana ojca.
Stevie Beckett

Do listu został dołączony list, który chciał wysłać mu ojciec.Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Listy donikąd [odnośnik]15.07.21 10:00
Przeczytaj 21.10
Greyback
Znalazłam czego szukałeś. Danutie i Dana to siostry mieszkające po wschodniej stronie lasu, po południowej stronie mostu. To mugolki. Baw się dobrze.
Rita
dobranoc panowie

Teacher says that I've been naughty, I must learn to concentrate. But the girls they pull my hair and with the boys, I can't relate. Daddy says I'm good for nothing, mama says that it's from him.


Ostatnio zmieniony przez Rita Runcorn dnia 26.07.21 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Rita Runcorn
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
different eyes see
different things
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859
Re: Listy donikąd [odnośnik]15.07.21 18:59
List wysłany w nawiązaniu do kostki zdarzeń. Rankiem 26 października posłaniec zostawił list na progu domu w niewielkiej wsi na obrzeżach Lasu Podniebnych Syren, dołączona doń była mapka z oznaczoną lokalizacją oraz zakrwawiona koperta. Zapukał do drzwi i zniknął nim ktokolwiek otworzył.

Przeczytaj 26 X 1957
Szanowna Pani Hollobone,

z ogromnym żalem kieruję do Pani ten list, ale uznawszy, że niewiedza gorsza jest od gorzkiej prawdy, nie pozostaje mi nic innego jak poinformować, że Pani córka nie wróci już do domu.

Wczorajszego dnia, przechadzając się po Lesie Podniebnych Syren, natrafiłem zbezczeszczone zwłoki młodej kobiety - oszczędzę Pani szczegółów, był to doprawdy upiorny widok. Pragnąc poznać tożsamość tej nieszczęśnicy, znalazłem w jej rzeczach list, zaadresowany właśnie do Pani i uznałem, że powinna Pani wiedzieć.

By mogła Pani ją pochować, załączam schemat lokalizacji, w której odnajdzie Pani ciało córki oraz rzeczony list, którego nie zdążyła do Pani wysłać samodzielnie.

Moje kondolencje,
Zasmucony

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Listy donikąd
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach