Wydarzenia


Ekipa forum
Listy donikąd
AutorWiadomość
Listy donikąd [odnośnik]29.09.17 12:20
First topic message reminder :
Listy donikąd
Niekiedy postaci mają potrzebę napisania listów, które nie są skierowane ani do innych graczy, ani do mistrza gry - a do, dla przykładu, ich rodziców czy innych najbliższych, którzy nie występują fizycznie na forum. To jest właśnie to miejsce, do którego takie listy winny trafić.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy donikąd - Page 9 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Listy donikąd [odnośnik]29.08.22 21:49
P.,
przepraszam za tę ciszę, wiem, że obiecałem, że będę do Ciebie pisał regularnie, ale ostatnio miałem małe kłopoty i... no jakoś tak wyszło, naprawdę nie miałem jak się z Tobą skontaktować. W razie czego, to nie było nic poważnego, nie musisz się martwić.

Chciałbym Cię odwiedzić, na dniach, tyle że nie mam pojęcia, w jakich godzinach będziesz w domu. Kiedy mogę wpaść? Moglibyśmy porozmawiać bez we dwójkę, twarzą w twarz? Napisz mi też proszę, czy wszystko u Ciebie dobrze. Choćby ogólnikowo.

Czy on w ogóle o Cieb
Jak się dogadujecie z R.?

Mam nadzieję, że Szanta daje Ci żyć, wyczochraj ją ode mnie.
Nawet nie wiesz, jak się za Tobą stęskniłem,
Krzywy Nos

R.,
słuchaj, wszystko u Was u dobrze? Jak ona się trzyma, co? Jak sobie dajecie radę? Nie potrzebujecie czegoś, nie wiem, hajsów może? Nie macie jakichś konkretnych zachcianek?
Tylko kurwa szczerze,
Burroughs
Ciociu,
zanim zaczniesz targać ten list, to chociaż go przeczytaj do końca. Wiem, co o mnie myślisz, wiem, że nie masz ochoty odpisywać, ale chciałem tylko dać znać, że gdybyś mnie potrzebowała, to możesz mi posłać jednego z Twoich uroczych wyjców, a jak się spotkamy, to po prostu zacznij się ze mną komunikować za pomocą kartki i papieru, czy cokolwiek Ci tam jest potrzebne, żebyś nie przerywała milczenia i mogła zademonstrować swoją Wielką Obrazę.
Co z Pasażerem? Masz jakieś wieści o wujku? Jakiekolwiek?

Daj mi chociaż znać, że wszystko u Cie


Uważaj na siebie w tym cholernym Londynie (bo nadal tam jesteś, prawda?),
K.

F.,
wciąż jesteś u niej w mieszkaniu?

Jak coś, to żyję... co u Cie
K. B.

F.,
minęło już niemal dziewięć miesięcy, prawda? To już? Zaraz?

Gdzie teraz jesteś? Czy jesteś bezpieczna?
K.

from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Listy donikąd [odnośnik]01.09.22 21:46
Przeczytaj Maj
Droga Violet, jak się miewasz? Nie zapomniałam o swojej drogiej rodzinie, nawet jeśli sprawy zawodowe i wojenne odciągają ostatnio moją uwagę od tego zakątka serca. Mam nadzieję, że wraz z wujkiem, ciocią i siostrami pozostajecie w zdrowiu. Jeśli wyrazicie taką wolę, z przyjemnością Was odwiedzę. Ojciec wspominał, że spełniacie się w życiu rodzinnym, jestem z was dumna.

Właściwie piszę tak nagle, gdyż zależy mi na Twej pomocy. Nie da się do niczego przyrównać więzi między siostrami, a jak zapewne wiesz, w ostatnim czasie Maria często przebywa u mnie i wyraża wolę pozostawania pod moją protekcją i naukami. Dobrze jej to sprawi, jest młodziutka, wciąż panna, a przyjazd z zagranicy pozostawił ją w poczuciu niedopasowania. Chciałabym złagodzić jej nieco ten ciężki czas, więc powiedz mi proszę - czy Maria ma niespełnione marzenia, na których realizacji jej zależy Co by ją uradowało? Jestem przekonana, że wiesz. Kto inny, jeśli nie ty?

Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy,

Z poważaniem,
Twoja kuzynka,

Elvira E. Multon
you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Listy donikąd [odnośnik]03.01.23 12:21
Przeczytaj ODDZIAŁ ŁĄCZNOŚCI "SOWA"
16 V 1958

Na polecenie V. M. udaliśmy się wraz ze Smithem i Weasleyem w pobliże Groty Poole'a, w Derbyshire - w celu sprawdzenia pogłosek o stacjonujących tam szmalcownikach. Teren jest gęsto zalesiony, przez co odnalezienie wejścia do jaskini z powietrza okazało się trudne, ale udało nam się je zlokalizować (do raportu dołączam mapę). Mogę potwierdzić, że kryjówka istnieje, a wejście do niej rzeczywiście znajduje się w grocie - drzwi (drewniane, niezbyt solidne) są ukryte w skalnej wnęce, na teren wokół nałożone są zaklęcia zabezpieczające - na pewno Cave Inimicum, być może również inne, których ze względu na ograniczony czas nie zdołaliśmy zidentyfikować. Przed jaskinią stoi dwóch strażników - olbrzymów. Są niebezpieczni, ale niezbyt skupieni na zadaniu, Smithowi udało się ich bez trudu odciągnąć na kilka minut, co pozwoliło nam przyjrzeć się grocie. Nie weszliśmy do środka, ale zaklęcia wykrywające sugerują, że pod ziemią znajdują się co najmniej trzy poziomy, na których przebywają szmalcownicy. W pobliżu wejścia naliczyłem czternaście osób, część z nich mogła jednak być ofiarami przetrzymywanymi w kryjówce.

Żaden z nas nie został zauważony przez nikogo za wyjątkiem olbrzymów, część szmalcowników z pewnością dostrzegła jednak ich zachowanie. Ja oraz Smith zostaliśmy ranni w trakcie ucieczki, ale udało nam się dotrzeć do siedziby Hipogryfów i tam uzyskać pomoc - stawię się do pracy w poniedziałek, Smithowi doradziłem wzięcie kilku dni wolnego. W wyniku akcji stracił miotłę, dopilnuję, żeby otrzymał nową.

Wszystkie zebrane informacje przekazałem do V. M., który zajmuje się koordynacją dalszych działań. Listy donikąd - Page 9 0RMg53l


| raport pozostawiony w siedzibie Sów
I wish that I could say
I am a light that never goes out
but I flicker
from time to time

William Moore
William Moore
Zawód : lotnik, łącznik, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t12096-william-moore https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Listy donikąd [odnośnik]05.01.23 19:22
Przeczytaj  
Gabriello, mniemam, że w szpitalu wszystko przebiega zgodnie z planem. Spostrzegłaś z pewnością, że dokonałam w jej wnętrzach w ostatnim czasie kilka koniecznych zmian. Uważaj, proszę, na nowy dzwonek, chcę, by został na swoim miejscu. Złożyłam tez konieczne zamówienia,

Najdalej pojutrze powinna dotrzeć dostawa czystych nowych pościeli, a także firankami i, co ważniejsze, zasłonami. Tego samego dnia winna dotrzeć skrzynia z pustymi naczyniami, w których będziemy przechowywać leki.

Pan Oak z miasta zobowiązał się wymienić okna na nowe, na dniach powinien się pojawić i o tym porozmawiać. Jest stolarzem, obiecał stworzyć dla mnie również kilka kufrów do przechowywania - już się z nim rozmówiłam, zna polecenia. Wykona także drzwi wejściowe. Przez wzgląd na znajomość z Twoim ojcem i potrzebami miasteczka obiecał zrobić to taniej, chcę, byś wiedziała, że zasługi Twojej rodziny nie zostaną pominięte.

Najpóźniej do tygodnia powinien pojawić się również handlarz żywności. Zakupiłam u niego ziemniaki, groch, marchew i czosnek, miejscowy pszczelarz zobowiązał się dostarczyć do lecznicy miód.

Przesyłam Ci sakiewkę z syklami, która powinna pozwolić na opłacenie wszystkich tych wyczekiwanych gości. Załączam Ci kosztorys, by nie wymagali od Ciebie większych kwot, niż te, na które się ze mną umówili. Ufam, że ze wszystkim sobie poradzisz, nie zawiedź tego zaufania. C. VablatskyDo listu została załączona sakiewka, której zawartość była równoznaczna z 350 pm
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 28 (30)
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510p15-cassandra-vablatsky#13947
Re: Listy donikąd [odnośnik]05.01.23 22:02
Przeczytaj Czerwiec
Szanowny Panie Blackwood, żywię nadzieję, że mój list odnajduje Pana w zdrowiu. Nazywam się Elvira Multon, jestem uzdrowicielką z ramienia Rycerzy Walpurgii, w chwili obecnej również właścicielką własnego gabinetu. W ramach pracy na rzecz wspólnego dobra, pełnię funkcję medycznego konsultanta i oceniam gotowość potencjalnych szpitali i uzdrowisk do efektywnej pracy.

Doszły mnie słuchy, że środowisko uzdrowicielskie Blyth nie jest już dla Pana przyjaznym miejscem. Spustoszenie i chaos, jakie zapanowały w hrabstwie po zdradzie znanego Longbottoma rzuciły cień na pracę wielu prominentnych i uzdolnionych czarodziei. Przez wzgląd na pamięć o naszym wspólnie zdobywanym dyplomie oraz nieposzlakowaną opinię jaką Pan posiada, chciałabym zaoferować Panu dobrze płatną posadę w Mickleton w hrabstwie Durham wraz z zakwaterowaniem i opieką szlachetnie tam panującego rodu Burke.

Żywię nadzieję na rychłą odpowiedź i propozycję spotkania,

Z wyrazami szacunku,

Elvira E. Multon
you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Listy donikąd [odnośnik]24.01.23 12:13
Przeczytaj 10.06
K, Nie wiem czy żyjesz gdzie jesteś, ale mam nadzieję, że wszystko w porządku…
Dużo się dzieje i szkoda że Cię nie ma. Widziałem trzęsienie ziemi i narodziny małego feniksa. Widziałeś kiedyś pisklę feniksa? Jest jak jednorożec?
Ty się znasz na jednorożcach - jak one wytrzymują w rezerwacie Parkinsonów? Przecież oni… wszyscy lordowie… no wiesz. Co jeśli one tam umrą?
Znalazłeś już dziewczynę czy nadal możesz podchodzić do jednorożców?


-->S.C.


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Listy donikąd [odnośnik]27.01.23 16:49
Przeczytaj H.Grey
Panie Wayatt Mam nadzieję, że list mój dotrze bez większych perturbacji, a pana wraz z rodziną zastanie w bezpiecznym miejscu. Czasy mamy niespokojne i mam nadzieję, że nie doświadcza za bardzo horrorów wojny. Piszę z zapytaniem, czy posiada pan na stanie parę namiotów? Nie ukrywam, że chętnie bym zakupił parę sztuk magicznych namiotów. Szykuje się wesele i muszę mieć sporo miejsca dla gości.
Proszę dać mi znać czy jest możliwość ich zakupu u pana.

Z wyrazami szacunku, H.GreyZły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 18 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Re: Listy donikąd [odnośnik]15.10.23 20:20
| List adresowany do starszego aurora Jamesa Hopkirka

Rineheart 9 VIII 1958
Hopkirk, Żyję, Weasley także. Zdam szczegółowy raport, gdy tylko dotrę do siedziby, ale będę z tym potrzebował pomocy. K. RineheartThere’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 54
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : 40+5
UROKI : 25+2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 19
Genetyka : Czarodziej
Listy donikąd - Page 9 AiMLPb8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780
Re: Listy donikąd [odnośnik]25.11.23 17:18
Przeczytaj 16 VIII 58'
Cesare, SEI UN COMPLETO IDIOTA! Czy ciebie nonna Ignazia na francuskiej prowincji chowała, że zachowujesz się jak kompletny tchórz i prostak? Jak mogłeś nas zostawić Cesare? Jak mogłeś nas porzucić, czy ty wiesz, że mamma w ogóle zastanawiasz się nad tym co robisz? VERGOGNA! Wstyd mi za ciebie i przez ciebie! Co ja mam Vito powiedzieć? Że poszłeś sobie jak ten imbecille w kraj w imię bzdurnej brawury? Jest ciężko Cesare, wcześniej było strasznie, ale teraz jest tragicznie. Niebo się posypało, a ja jestem sama. Z małym chłopcem! Jeszcze ten pervertito szef mój nas porzucił! Nie na długo mówi Moon, ale ja znam te banialuki. Jakby mógł, to nadal by nas prowadzał jak zwierzęta na paradzie, tylko gdzie chcesz, żebyśmy występowali, kiedy gwiazdy spadły nam na głowę? Tyle śmierci Cesare, tyle śmierci a ja nie wiem, czy dam radę, gdzie mam mieszkać z Vito przez ten miesiąc? Dlaczego po prostu nie możesz wrócić i mi pomóc? Mieliśmy się przecież trzymać razem. I nie, wcale nie płaczę, to nie łzy plamią pergamin tylko woda z dachu przecieka. Po prostu wróć, obiecuje zdzielić cie szmatą po głowie tylko trochę. Ti prego, fratellino, sono così spaventato.

Ps. Wiem, że żyjesz. Musisz. Nas nie da się tak łatwo załatwić.

Twoja Gia
Złoty klucz na dłoni, to nie mój dom
Siwy włos na skroni - ucieknę stąd
Gia Moretti
Gia Moretti
Zawód : aktorka w wędrownej trupie teatralnej
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Nothing ever ends poetically.
It ends and we turn it into poetry. All that blood was never once beautiful.
It was just red.
OPCM : 11
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
  older sister
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12011-gianna-moretti https://www.morsmordre.net/t12015-felice https://www.morsmordre.net/t12110-gia-moretti https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12013-szuflada-gianny https://www.morsmordre.net/t12014-gianna-moretti
Re: Listy donikąd [odnośnik]28.11.23 15:46
Nowa wiadomość sierpień
Najdroższa Yvette, Minęło tak wiele czasu, odkąd dzióbek twojej sowy zapukał do mojego okna po raz ostatni. Godziny dłużą się w dni, a dni w miesiące, świat zmienia się wokół nas i tańczy w parnych letnich promieniach słońca, nie przystając, żeby powiedzieć mi co u ciebie. Życie tętni zielenią, skwar wlewa się przez okna, festiwal migocze feerią barw i uśmiechów - a ty milczysz. Gdzie jesteś? Co się z tobą dzieje? Czy wszystko w porządku? Proszę, daj mi znać. Martwię się o ciebie i tęsknię, wypatruję Antaresa jak tęczy kreślącej na niebie kolorową łunę. Tyle się wydarzyło, najukochańsza Yvette, o tylu rzeczach chciałabym ci opowiedzieć.

Proszę, powiedz mi, gdzie jesteś?
Celine


paruje świt. mgła półmrok rozmydla. wschodzi światło spomiędzy mych ud, miodem rozlewa i wsiąka w trawę.
Celine Lovegood
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica, tancerka w Palace Theatre
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona
i was given a heart before i was given a mind.
OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30+3
SPRAWNOŚĆ : 17
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t12088-celine-lovegood#372637 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Listy donikąd [odnośnik]28.11.23 16:53
Przeczytaj 12.08
Yvette, Martwię się - wiem, że w zawieszenie broni nie powinienem i lubię sobie wyobrażać, że Achilles odnajdzie cię nawet w dalekiej Francji (zadziobałby mnie, ale cóż), gdzie będziesz bezpieczna nawet po zakończeniu rozejmu. Ale i tak się martwię. Mam tyle wiadomości, które chciałbym Ci przekazać i właściwie potrzebowałbym Twojej pomocy z pewną rozmową... Odbywam ją dzisiaj, więc mam nadzieję, że doniosę już tylko o pomyślnym rezultacie, ale, tęsknię, Yvette. Hector


We men are wretched things.
Hateful to me as the gates of Hades is that man who hides one thing in his heart and speaks another.

Hector Vale
Hector Vale
Zawód : Magipsychiatra, uzdrowiciel z licencją alchemika
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczony
I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight

OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 17 +3
UZDRAWIANIE : 26 +8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10855-hector-vale https://www.morsmordre.net/t10885-achilles#331700 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f389-walia-wybrzeze-rhyl-rhyl-coast-road-8 https://www.morsmordre.net/t10887-skrytka-bankowa-nr-2379#331777 https://www.morsmordre.net/t10886-hector-vale
Re: Listy donikąd [odnośnik]13.12.23 18:41
Przeczytaj 13 sierpnia 1958 r.
Drogi Giovanni, Zapisuje ten list w pośpiechu, mając nadzieje na szybką odpowiedź. Zapewne niedługo w mediach usłyszysz o katastrofalnej sytuacji w Anglii, tragedii, która nas spotkała. Żadne jednak relacje nie oddadzą bezkresu bólu i cierpienia, jakie zaznaliśmy na naszych terenach. Meteoryty oraz ogień zdławiły nasze miasta, trudno w tym momencie ocenić skalę strat, lecz ofiary liczone będą w tysiącach.

Ja sam jestem bezpieczni, podobnie moja rodzina, lecz moje hrabstwo przypomina piekło na ziemi. Będziemy potrzebować pomocy od każdego, tak wiele zostało zniszczone. Będę starał się o oficjalną pomoc humanitarną, współpracę między państwami. Mam nadzieje, że będziesz mógł wykorzystać swoje wpływy, by została ona pozytywnie rozpatrzona w włoskim ministerstwie. Zdajesz sobie sprawę jak biurokracja potrafi zatrzymać wszelką pomoc.

Byłbym dłużnikiem, jeśli również twój ród zdecydował się na prywatną pomoc dla nas. Wiesz, że zawsze spłacam długi. Bartemius*list napisany w całości po włosku
Bartemius Crouch
Bartemius Crouch
Zawód : Aspirujący filozof, przyszły znawca prawa, stażysta w Międzynarodowym Urzędzie Prawa Czarodziejów
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
As humanity gazed upon stars and proclaimed if heavens would not come to us, we would reach heavens ourselves.
OPCM : 10
UROKI : 12 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11933-bartemius-crouch https://www.morsmordre.net/t11959-apate https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/
Re: Listy donikąd [odnośnik]25.01.24 1:53
Przeczytaj M.
Celine przepraszam, że mnie nie było

martwię się

Słyszałem, co się stało w Weymouth. Mam nadzieję, że wróciłaś do domu bezpiecznie, że ktoś się tobą nic Ci się nie stało.

Proszę, odezwij

Daj znać, czy nie potrzebujesz

Na pewno jesteś bezpieczna, ale


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

red -
the blood of angry men

OPCM : 6 +3
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 41
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Listy donikąd
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach