Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Kitri
AutorWiadomość
Kitri [odnośnik]22.04.21 2:41
First topic message reminder :
Kitri
Poważna sowa, z niechęcią patrząca na kogokolwiek, kto się do niej zbliża. Nie atakuje, ale często syczy w niezadowoleniu. Daje się głaskać jedynie właścicielce i niechętnie podchodzi do osób, które zbyt zwlekają z nadaniem bądź odebraniem listu.


Kod listu:

Listy - osiągnięcie:
[bylobrzydkobedzieladnie]


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory


Ostatnio zmieniony przez Odetta Parkinson dnia 22.11.21 16:51, w całości zmieniany 3 razy
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : 7
UROKI : 0
ALCHEMIA : 21
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t9760-ksiezniczka-labedzi#296219 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218

Re: Kitri [odnośnik]02.01.22 9:15
Przeczytaj
luty
 
Lady Parkinson, mam nadzieję, że mój list zastaje lady w dobrym zdrowiu - i że nie wyrzuci go lady przed przeczytaniem. Proszę przyjąć najszczersze przeprosiny: moje przedwczorajsze zachowanie w Domu Mody, którego lady niestey stała się świadkiem, było absolutnie niedopuszczalne. Zabrzmi to irracjonalnie i banalnie, lecz nie byłam wtedy sobą. Podejrzewam, że ktoś ośmielił się podać mi zatruty napój lub dyskretnie dolał do kieliszka szampana eliksir, który spowodował ten odmienny stan świadomości, wierzę jednakże, że w Domu Mody Parkinson nie ma miejsca na podobne występki, choć jednocześnie sugerowałabym roztoczenie większej kontroli nad pochodzeniem personelu. Nie zmienia to faktu, że groteskowy stan upojenia przyniósł lady wiele kłopotu, a mi - wstydu. Chciałabym również lady podziękować, bo choć jak przez mgłę przywołuje tamte chwile, to lady wsparcie oraz troska o dyskrecję lśnią wyraźnie. Prawdziwa dama potrafi zachować klasę w każdej sytuacji - co lady we wspaniałomyślny sposób udowodniła.

Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby udało się lady puścić to faux pas w niepamięć. Liczę też, że uda się lady poprawić mniemanie o mojej osobie oraz uwierzy w wyjaśnienia mego kontrowersyjnego stanu psychicznego.

Z nadzieją na przyjęcie przeprosin
Deirdre Mericourt


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Kitri [odnośnik]12.01.22 18:32
Przeczytaj Broadyway Tower
Kochana Siostrzyczko! Zostawiam ten list na Twojej toaletce w nadziei, że odnajdziesz go w pełni swojego blasku i szczęścia. Nikt tak inny jak Ty nie zasługuje na to, byś była szczęśliwa i usatysfakcjonowana z decyzji, które podejmujesz. Wiedz, że nie znajdziesz pośród naszej rodziny dumniejszej osoby ode mnie, a jednocześnie tak bardzo przerażonej, że angaż z dobroci serca odbierze całą Twoją niewinność.

Twoja koncepcja, droga Odetko, jest delikatna i piękna. Boję się jednak, że artystyczne uniesienia odejdą na dalszy plan, gdy padnie wieść, że Dom Mody sygnuje jedynie te historie rodów, które obecnie pozostają w zgodności z naszą polityką. Nie powinniśmy ignorować siły naszych przeciwników, siostrzyczko. Wiem, że pewnie nic Ci to nie mówi, ale zaufaj starszemu bratu. Nasze tereny rozciągają się wzdłuż i wszerz wrogiego pogranicza. Jeśli tylko w swej nikłej przenikliwości odbiorą nasz dobroczynny gest jako afront, u wrót Broadway Tower spotkamy tłum żądny naszych głów.
Nie chcę Cię zniechęcać, skarbie. Proszę, byś wzięła pod uwagę inną tematykę, bardziej neutralną, ale też taką, która zjednoczy po naszej stronie publikę godną naszego dumnego oblicza. Nic tak nie rujnuje własnej samooceny jak pustki przy debiucie, kochanie. Wiedz jednak, że wesprę Cię ze wszystkich sił, przygotuję stosowne kreacje oraz zapewnię sygnaturę Domu Mody, jeśli tylko umocni to naszą pozycję. Naturalnie przyjmę na siebie konieczność konsultacji z ojcem oraz wujem Rubeusem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zdradź mi, czy poruszałaś ten temat z naszym drogim kuzynostwem z Kent? Jestem pewien, że Evandra doradzi ci w wielu kwestiach i wesprze, a Tristan udzieli nam stosownej rady. W końcu któż by inny, jak nie oni, mogliby rozwinąć Twoje skrzydła?

Może omówimy cały pomysł przy lunchu w Domu Mody? Będę czekać w najbliższy czwartek przy moim stoliku. Edward
Edward Parkinson
Zawód : krawiec, projektant
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wild things that turn me on
Drag my dark into the dawn
OPCM : 2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 3
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9457-edward-parkinson-budowa#288270 https://www.morsmordre.net/t9541-czarus https://www.morsmordre.net/t9540-rece-drza-gdy-zbieram-twoja-miare#290099 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t9572-skrytka-nr-2183 https://www.morsmordre.net/t9573-edward-parkinson#291128
Re: Kitri [odnośnik]23.01.22 17:50
11 luty 1958 Tristan C. Rosier
Odetto,na oddzielnej kartce przesyłam Ci nazwiska, do których udało mi się dotrzeć. Lepiej ode mnie znasz rodziny zamieszkujące swoje ziemie - ufam, że znajdziesz sposób na ich docenienie. Młoda dama Twoich talentów i możliwości powinna znaleźć co najmniej parę sposobów na poprawienie nastroju wdowy otulonej żałobą po mężczyźnie, który był jej wszystkim. Okaż im wsparcie, którego im brakuje: czasem drobne gesty znaczą więcej, niż wielkie bitwy. Sama Twoja bliskość i poświęcona im uwaga winna odpowiednio uhonorować osamotnione kobiety. Niech pamiętają, że ich mężowie żyli i zmarli jak bohaterowie, z których wszyscy jesteśmy dumni. Nie daj im pomyśleć, że pamięć o nich kiedykolwiek zostanie zapomniana. Jestem pewien, że znajdziesz wobec nich współczucie i wyczujesz ich nastroje skuteczniej, niż ja.

Czym będzie enigmatyczne wydarzenie, o którym piszesz? Czy powinienem podpytywać o szczegóły, czy budujesz napięcie umyślnie, chcąc zaskoczyć towarzystwo?

Koniecznie zajrzyj do mnie następnym razem, gdy będzie taka sposobność.

Twój,

Tristan
the vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 65
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Kitri  - Page 3 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Kitri [odnośnik]25.03.22 22:07
Rosemunda Strikes
Szanowna Lady Parkinson, W imieniu Ministerstwa Magii z niezwykłą przyjemnością pragnę zaprosić na nadchodzącą uroczystość organizowaną przez Ministerstwo Magii, podczas której Minister Magii uhonoruje bohaterów wojennych najwyższymi magicznymi oznaczeniami.

Uroczystość odbędzie się 1 kwietnia przed Pałacem Buckingham, w Westminister o godz: 20:00.

Zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą.

Po uroczystości odbędzie się bankiet z poczęstunkiem w Restauracji Wenus.

Kitri  - Page 3 1MhEyyX

Rosemunda Strikes
Sekretarz Asystenta Ministra Magii

Kitri  - Page 3 FTsSXFV
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Kitri  - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Kitri [odnośnik]17.04.22 20:48
Kitri  - Page 3 Odetta10

"Informacje na odwrocie":


i am the wound and the blade. both the torturer and the one
who is flayed
Elvira Multon
Zawód : Anatom, uzdrowiciel, pracownik kostnicy
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka,
za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 30
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
hunger
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Kitri [odnośnik]05.05.22 21:34
Przeczytaj 1 kwietnia
Szlachetna Kuzynko, przyjmij, proszę, moje najserdeczniejsze życzenia z okazji dwudziestych trzecich urodzin. Niech gwiazda pomyślności zawsze nad Tobą czuwa, a Venus nie skąpi ci darów natchnienia i piękna. Nie jestem miłośnikiem sztuki, lecz z tej ważnej okazji odnalazłam taki wiersz w antologii:

Mów całą prawdę - lecz stopniowo,
Ostrożnie i okrężnie.
Nie zniesie błysku nagłej Prawdy
Nasz Zachwyt niedołężny
Jak Błyskawica - gdy się dziecku
Naturę jej naświetli
Tak gwiazda niech olśniewa z wolna,
Abyśmy nie oślepli.

Ładne, prawda? Wiedziałaś, że czarownica, która to napisała, podobno nigdy nie wyszła za mąż?

Mam również dla Ciebie prezent, kochana kuzynko, lecz pozwolę sobie wręczyć Ci go osobiście. Tak będzie szlachetniej. Wkrótce nadarzy się na to okazja, zaufaj mi.

Z wyrazami szacunku,

Elvira Multon


z matki ParkinsonSpoiler:


i am the wound and the blade. both the torturer and the one
who is flayed
Elvira Multon
Zawód : Anatom, uzdrowiciel, pracownik kostnicy
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka,
za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 30
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
hunger
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Kitri [odnośnik]06.05.22 18:36I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Kitri  - Page 3 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Kitri
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach