Wydarzenia


Ekipa forum
Fitzroy
AutorWiadomość
Fitzroy [odnośnik]12.10.20 11:21
First topic message reminder :
Fitzroy
FitzRoy to dumny Puchacz, którego Prim otrzymała w dniu jedenastych urodzin. Zawsze siedzi z poważną miną jakby chciał powiedzieć, że jest ponad tym co się wokół niego dzieje. Jednak nigdy nie zawiódł Prim i często bywał powiernikiem jej zmartwień. Miewa swoje humory i przed wysłaniem listu oczekuje małego głaskania. Gdy czegoś potrzebuje wydaje różne dźwięki i prostuje skrzydła, wtedy wiadomo, że należy mu poświęcić chwilę uwagi.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.pinimg.com/564x/42/32/cc/4232ccd4a3ceb1f297c73fcd64363ed9.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> Grudzień 1957 <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> Droga lady Calypso Carrow,  <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> Z ogromną przyjemnością przyjmuję zaproszenie Twoje oraz lady doyenne Carrow. Przyznam, że jedną z moich ulubionych aktywności sportowych jest jazda konna. Wzgórza Durham są wspaniałym miejscem do dzikich przejażdżek. Wobec tego, czy dzień dziesiąty grudnia mogę pozwolić sobie na zajęcie Twojej uwagi.

Pozdrawiam,
<!--

--><span class="podpis"><!--

--><div class="primrosediv">Lady Primrose Burke</div><!--

--></span></span></div></div></div></div>
<style>@font-face {font-family:'Really Distinct';src:url(https://dl.dropbox.com/s/u56yc6onfq7yexw/AsmelinaHarley.ttf?dl=0) format('truetype');} .primrosediv {font-size: 28px; font-family: 'Really Distinct'} </style>May god have mercy on my enemies
'cause I won'tOstatnio zmieniony przez Primrose Burke dnia 22.06.21 22:26, w całości zmieniany 4 razy
Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, Dama
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Fitzroy - Page 9 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Re: Fitzroy [odnośnik]08.08.21 23:38
Przeczytaj grudzień 1957
Droga Primrose, nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się czytając Twoje słowa i widząc, że nie jestem osamotniona w swoich osądach. Ostatnie wydarzenia pokazały, że wciąż wiele trzeba zrobić, jak i nauczyć, by móc lepiej zaangażować się w panującą obecnie sytuację. Mam więcej przemyśleń w tym temacie, a jakimi chciałabym się z Tobą podzielić przy najbliższym spotkaniu. Minione miesiące wstawiły nas na próbę, pod którą się nie ugięłyśmy. Zbyt silne jesteśmy tworząc jedno, żeby poddawać się, nie dając sobie szansy na działanie.

Najbliższe dni wciąż obfitować będą w pracę, ale w obowiązkach odnajduję spokój i spełnienie. Przygotowania do sabatu idą zgodnie z planem, szczęśliwie lady Adalaide podchodzi przychylnie do przedstawianych przeze mnie pomysłów, jestem więc dobrej myśli. Także i Tobie życzę pomyślności oraz ciepła, by chłód krainy królowej lodu miast oziębłości i nostalgicznych przemyśleń pozwoli bystrze spojrzeć w przyszłość, związać bliskich razem, przygotować do tego, co nadchodzi. Jestem tu dla Ciebie, pamiętaj, że zawsze możesz się do mnie zwrócić.
Wichurami kroczyć będziemy już wspólnie, tak jak idziemy już od wielu lat. Twoja
Evandrashow me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Fitzroy [odnośnik]08.08.21 23:46
Przeczytaj grudzień 1957
Kochana Primrose,
Twój list przyniósł mi wiele radości i wzruszenia. Dziękuję Ci za tak piękne życzenia i mądre słowa. Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią. Jednocześnie wierzę, że kreśliłaś je pełna spokoju i radości przez zbliżające się Boże Narodzenie. Sytuacja jest, tak jak piszesz niełatwa i trudna, wojna nie sprzyja celebracji świąt, chciałabym jednak wierzyć, że zdołaliście odnaleźć magię tego czasu w Durham Castle.
Ja także pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia. Życzę Ci, droga Primrose, aby nadchodzący rok był dla Ciebie łaskawy, pomyślny i szczęśliwy. Przede wszystkim spokojny. Na tyle spokojny, byś mogła kroczyć swoją ścieżką - drogą rozwoju, samospełnienia i wiedzy, taką wszak wybrałaś i wiem, że sprawia Ci to radość i przynosi satysfakcję. Chciałabym, byś była szczęśliwa. Najlepiej z kimś wartościowym u boku - życzę Ci kogoś takiego, u boku którego będziesz mogła w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Jestem pewna, że będą one szerokie, jeśli wiesz co mam na myśli - na pewno wiesz.
Jeszcze raz wszystkiego, co najpiękniejsze, Prim.
Fantine
Była także pewna chwila, której nie zapomnę. Był raz wieczór rozmarzony i nadzieje płonne przez dziewczynę z końca sali podobną do Róży, której taniec w sercu moim święty spokój zburzył.
Fantine Rosier
Fantine Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
emanowała namiętnością skroploną winem

wiem, że pachniała jak Paryż choć nigdy tam nie byłem
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
królowa kier
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5048-fantine-rosier https://www.morsmordre.net/t5137-desdemona#111449 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/t5141-komnaty-fantine https://www.morsmordre.net/t5136-skrytka-bankowa-nr-1272 https://www.morsmordre.net/t5138-fantine-c-rosier#111457
Re: Fitzroy [odnośnik]10.08.21 22:52
Przeczytaj 02.01
Szlachetna Lady Primrose, raz jeszcze chciałabym złożyć na lady ręce serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i sukcesów zawodowych w nowym roku. Lady wybaczy śmiałość w składaniu prośby świeżo po uroczystościach, rzecz jednak jest dla mnie istotna i pilna.

Potrzebuję talizmanu, o działaniu dokładnie takim jak ten, który stworzyła lady dla mnie w październiku. Sprawuje się świetnie, nie zawiodłam się na nim ani razu i nie omieszkałam polecić lady umiejętności w gronie współpracujących ze mną czarodziejów. Tym razem chciałabym, aby runa znalazła się w klamrze od męskiego pasa, w grawerze srebrnej ćmy. Nie nazbyt rzucającym się w oczy, skromnym, ale eleganckim. Zależy mi, aby amulet został wykonany przed 17 stycznia - jest to bowiem prezent dla osoby mi drogiej.

Do listu załączam potrzebne ingrediencje. Przysługi, jakie będę lady winna, mnożą się, może być jednak lady pewna, że się na mnie nie zawiedzie.

Żywię nadzieję, że Kim zastanie lady w dobrym samopoczuciu,

Z wyrazami szacunku,
Elvira Multon


Do nóżki Kim przyczepiona jest ciężka paczka z porcjami ołowiu i smoczą kością


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Fitzroy [odnośnik]22.08.21 13:48
Przeczytaj 07.01 1958
Najdroższa Kuzynko, Ufam, że list ten zastaje Cię w dobrym zdrowiu. Wybacz, że nie udało mi się odwiedzić Cię pomiędzy świętami, a Sabatem, lecz spadła na mnie lawina obowiązków. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe!

Chciałbym powiedzieć, że u mnie wszystko po staremu, jednakże tak nie jest — na szczęście, to dobry znak. Mam dużo pracy, lecz pierwsze pięć dni Nowego Roku spędziłem na urlopie; tylko drugiego stycznia wraz z Rigelem przeprowadzałem potrzebną mi do badań autopsję (ciała zostały znalezione 29 grudnia rano i nie mogły zbyt długo leżeć). Jej wyniki są zadowalające i potwierdzają postawioną przeze mnie tezę — już nie mogę się doczekać, kiedy zbiorę resztę danych i o wszystkim Ci opowiem!

Styczeń w Londynie zawsze wydawał mi się taki... brudny, szary. W mieście nie ma tyle śniegu, co w innych częściach Anglii, na wpół roztopiony miesza się z błotem i zalega na ulicach oraz chodnikach. W Londynie jest cieplej przez ciasną zabudowę, która stale jest dogrzewana, a niebo prawie zawsze wydaje się szare w związku z dymem unoszącym się z kominów. Założę się, że W Durham macie wspaniałą zimę, mroźną i piękną, taką z prawdziwego zdarzenia. Ale nawet ta paskudna londyńska zima w tym roku mi nie przeszkadza! Patrzę w przyszłość z optymizmem za sprawą wydarzeń z Sabatu. Dopiero stawiam pierwsze kroki w tej relacji, jeszcze nic nie jest pewne, ale przysięgam, że opowiem Ci, kiedy wszystko się wyklaruje.

Słyszałem o powołaniach do wojska; ciężko o nich nie słyszeć, kiedy w Mungu od dwóch dni o niczym innym się nie mówi. Jak mniemam, Ty również dostałaś list z Ministerstwa? Pobór ledwo się o mnie otarł, gdybym był tylko trzy miesiące młodszy, sam dostałbym wezwanie na komisję. Jestem jednak gotów wesprzeć naszą sprawę z każdej chwili. Podobno potrzebują dużej liczby sanitariuszek, stąd zaczynam mieć obawy, że walka ze zwolennikami fałszywego ministra może przybrać na zaciętości. Jeżeli masz ochotę, mogę zacząć uczyć Cię radzenia sobie z urazami (zarówno za pomocą magii, jak i bez) na dniach. Oczywiście, o ile nie przeszkadza Ci widok zwłok, bo to na nich prowadziłbym ewentualny trening.

Mam nadzieję, że niebawem znów się zobaczymy!

P.S. Pamiętasz, jak jesienią wspominałem o nieszczęśliwej miłości? Być może to nie była jednak miłość — amortencja mi już nią nie pachnie, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu, by odchorować tę znajomość.

Twój,
Perseus


{.............................}

Ce qu'on appelle une raison de vivre, est en
même temps une excellente raison de mourir.

Perseus Black
Perseus Black
Zawód : Magipsychiatra
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
sztandarem będę ci, tarczą,
twym srebrnym mieczem
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9827-perseus-black https://www.morsmordre.net/t9907-andromeda#299725 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t10144-skrytka-bankowa-nr-2244#307565 https://www.morsmordre.net/t9908-perseus-black#299726
Re: Fitzroy [odnośnik]12.09.21 22:04
Przeczytaj początek stycznia
Droga Primrose,
mam nadzieję, że Desdemona odnajdzie Cię w pełni zdrowia i emocje po noworocznym sabacie zdążyły już opaść. Bardzo jestem ciekawa, czy były one równie pozytywne tak jak i moje. Mam nadzieję, że opowiesz mi o nich osobiście.
Pamiętasz nasz podwieczorek w Czerwonym Imbryku? Obiecałam Ci wtedy, że zaproszę Cię do naszego rezerwatu i obietnicy pragnę dotrzymać. Chciałabym Cię, Prim, zaprosić serdecznie dwunastego stycznia w skromne progi Smoczych Ogrodów w Kent. Mam nadzieję, że data będzie odpowiednia i przyjmiesz zaproszenie. Tyle chciałabym Ci opowiedzieć.
Niecierpliwie wyczekuję twej odpowiedzi,
lady Fantine Rosier
Była także pewna chwila, której nie zapomnę. Był raz wieczór rozmarzony i nadzieje płonne przez dziewczynę z końca sali podobną do Róży, której taniec w sercu moim święty spokój zburzył.
Fantine Rosier
Fantine Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
emanowała namiętnością skroploną winem

wiem, że pachniała jak Paryż choć nigdy tam nie byłem
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
królowa kier
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5048-fantine-rosier https://www.morsmordre.net/t5137-desdemona#111449 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/t5141-komnaty-fantine https://www.morsmordre.net/t5136-skrytka-bankowa-nr-1272 https://www.morsmordre.net/t5138-fantine-c-rosier#111457
Re: Fitzroy [odnośnik]15.09.21 16:20
Przeczytaj Styczeń 1958
Szanowna Lady Burke.
Nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać, ale możliwe, że Pani o mnie słyszała. Przez wiele lat rody nasze ściśle współpracowały.
Teraz też miałam okazję przyjąć parę zleceń od pani rodziny.
Byli zadowoleni z efektów.
Bazując na wspólnej historii i to, że wiele dobrego słyszałam o Pani dziełach, chciałam zamówić u Pani drobiazg, który pewnie ułatwiłby mi pracę. Coś, co pomagałoby sobie radzić z efektami ubocznymi stosowania konkretnego rodzaju magii.
Proszę o kontakt i wycenę, jeśli byłaby Pani zainteresowana tym zleceniem.
Z wyrazami szacunku
Zlata Raskolnikova
do listu zostały dołączone siarka i tantal


Zlata Raskolnikova
Zlata Raskolnikova
Zawód : Komornik i najemniczka po godzinach
Wiek : 37
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Wisi mi kto wisi na latarni
A kto o nią się opiera
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półgoblin
Fitzroy - Page 9 Dc3d643ba14e88a20a9fb3c0c669eeb2
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9153-zlata-raskolnikova#276833 https://www.morsmordre.net/t9433-sowa-bez-imienia#286806 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net https://www.morsmordre.net/t9434-skrytka-numer-2143#286811 https://www.morsmordre.net/t9432-zlata-raskolnikova#286793
Re: Fitzroy [odnośnik]15.09.21 21:37
Przeczytaj 7 I 1958
Szanowna Lady Burke,

Droga Primrose, mam nadzieję, że Helios odnajdzie Cię w dobrym zdrowiu i że wczorajsza przygoda z czkawką teleportacyjną zakończyła się dla Ciebie bezpiecznie, w domu.
Zgodnie z naszą rozmową pozwalam sobie przekazać na Twe ręce komponenty niezbędne do wytworzenia talizmanu - liczę na to, że wkrótce nadarzy się sposobność ku temu, bym mógł Ci się w jakiś sposób odwdzięczyć.

Z sympatią,
Maghnus Bulstrode| do listu dołączono smoczą kość i rtęć


half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Fitzroy [odnośnik]19.09.21 18:12
Przeczytaj M. Rosier
Droga Primrose Wiem, że nasze ostatnie spotkanie przebiegło w sposób, którego oboje wolelibyśmy uniknąć.
Wiedz, że w ostatnim czasie zmagam się z licznymi problemami, o których powiedzieć nie mogę, choćbym tego pragnął. Mam nadzieję, że zrozumiesz mój wybuch i nieprzychylność odnośnie Twych planów. Oboje wiemy, jak silną i niezależną kobietą jesteś i jak ogromne predyspozycje do zawojowania świata posiadasz. Niemniej jednak, jestem oddanym przyjacielem i każde me słowo kierowane jest troską.
Nie chcę, abyś żywiła do mnie urazę. Powróciłem z nieznanych wód i ponownie stąpam po terenach Anglii - wróciłem do domu. Całą podróż zastanawiałem się, jak bardzo jesteś na mnie zła i czy jesteśmy w stanie naprawić tą relację. Spotkajmy się, jeśli to możliwe. Podaj czas i miejsce, a na pewno się zjawię. MathieuMathieu Rosier


The last enemy
that shall be destroyed is

death
Mathieu Rosier
Mathieu Rosier
Zawód : Arystokrata, opiekun smoków
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Here’s the misery that knows no end
OPCM : 30
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 33 +2
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7310-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/t7326-ehecatl https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t7421-skrytka-bankowa-nr-1782#202976 https://www.morsmordre.net/t7339-mathieu-rosier
Re: Fitzroy [odnośnik]26.09.21 12:31
Przeczytaj Odetta Parkinson
Droga Primrose, dziękuję Ci za list otrzymany przed nowym rokiem - cieszy mnie twoja pamięć o mnie i mam nadzieję, iż nie masz mi za złe odpowiedź dopiero teraz: w związku z Sabatem miałam wiele zobowiązań wobec rodzinnego interesu i większość moich sił przerzuciłam na zaopiekowanie się powstającymi kreacjami. Teraz jednak nadrabiam korespondencję, mając również nadzieję, że wchodzisz w nowy rok z podobnie wieloma pomysłami jak miałaś dotychczas - wciąż ciepło wspominam twój koncert i mam nadzieję, iż kiedyś przyjdzie razem zagrać nam w duecie.

Pamiętam, że zamówiłam u Ciebie możliwość wykonania talizmanu - przejrzałam możliwości, które oferuje świat talizmanów i wykorzystałam swoje kontakty, ostatecznie decydując się na jednym dziele, nieco zmieniając swój początkowy koncept. Jeżeli potrafisz wykonać talizman z runą otwartego umysłu, chętnie przekażę Ci składniki: halit mam już zakupiony, złoto wyślę jak tylko do mnie dotrze. Jeżeli potrzebujesz jeszcze innej informacji ode mnie, daj znać, postaram się wyklarować wszystko jak tylko będę w stanie.

W razie czego pisz niezwłocznie, jestem do twojej dyspozycji.

Ze szczerymi pozdrowieniami i życzeniami tego, co najlepsze Odetta


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory
Odetta Parkinson
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218
Re: Fitzroy [odnośnik]26.09.21 15:54
Przeczytaj 05.01
Szlachetna Lady Primrose, przez wzgląd na żywione do lady zaufanie, posyłam sowę z dodatkową porcją składników. Proszę nie zapominać, że zależy mi zarówno na czasie, jak i na jakości; i śmiem dbać o to, by w kręgach, w których się poruszam, wiadomym pozostawało, że jest lady zdolna spełnić oba te warunki. Będę oczekiwać sowy zwrotnej.

Żywię nadzieję, że Kim zastanie lady w dobrym samopoczuciu,

Z wyrazami szacunku,
Elvira Multon


Do nóżki Kim przyczepiona jest ciężka paczka z porcjami ołowiu i smoczą kością


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Fitzroy [odnośnik]06.10.21 11:22
Przeczytaj Odetta Parkinson
Droga Primrose,
W kwestii talizmanu, najbardziej chciałabym aby możliwość była utworzeniu go na ozdobnej szpili do włosów z perłą. Gdybyś potrzebowała, mogę wysłać takową, czy to dla użycia, czy to dla jakiegoś poglądowego przykładu. Czy składniki chcesz, abym wysłała pocztą, czy jakoś inaczej je przekazała?
Odetta


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory
Odetta Parkinson
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218
Re: Fitzroy [odnośnik]25.10.21 10:06
Przeczytaj Odetta Parkinson
Droga Primrose,
Podsyłam Ci szpilę do włosów, jeżeli nie czujesz się na siłach aby wykonać identyczną albo dodanie do niej amuletu nie wyjdzie, możesz na spokojnie zmienić jej elementy - pozostawiam Ci dowolność, wiedząc, że na pewno mnie nie zawiedziesz w tej kwestii.
Wytwarzanie amuletów wydaje się niezwykle interesujące, czy miałabyś kiedyś chęć aby opowiedzieć mi kiedyś o tym procesie, jeżeli miałabyś czas?
Oh, z zamówieniem nie musisz też się śpieszyć, nie mam zamiaru Cię poganiać w tej kwestii.
Odetta


Do paczki został załączony halit jak i złoto


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory
Odetta Parkinson
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218
Re: Fitzroy [odnośnik]26.10.21 18:55
Przeczytaj C.S.
Szanowna lady Burke, Ośmielam się skierować do milady prośbę jako wierny sługa Anglii i patriota zaangażowany w odbudowę kraju. Doszły mnie słuchy, że talent milady w tworzeniu talizmanów jest ponadprzeciętny, a stworzone wyroby potrafią wspomóc potencjał każdego czarodzieja.
Czy miałaby lady czas wykonać dla mnie talizman skradzionej myśli?

Z poważaniem, C. Sallow, Rzecznik Ministra MagiiDo listu były dołączone ołów i woda królewska


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Szef Biura Informacji, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 8 +3
UROKI : 38 +8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1 +3
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Fitzroy - Page 9 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Fitzroy [odnośnik]03.11.21 19:12
Przeczytaj Luty
Lady Primrose, dotarły do mnie wieści o tym, że zdecydowała się Lady oficjalnie wspierać Rycerstwo. Słowo "oficjalnie" zostało przeze mnie użyte nie bez powodu, wiemy wszak obie, że robiła to Lady już wcześniej. Niemniej jednak jestem rada, gdyż jeżeli czegoś nam w tej wojnie wciąż potrzeba więcej, to silnych i utalentowanych kobiet.

Czy byłaby Lady skłonna wybrać się ze mną do Sussex w celu rozwiązania problemu trapiącego tamtejszych czarodziei prowadzących niewielkie, acz istotne w obecnych czasach wykopy surowców? Myślę, że z uwagi na Lady profesję, jest to w Lady najlepszym interesie - w naszym wspólnym natomiast, aby wszyscy tam dowiedzieli się kim jesteśmy i jakie są nasze ideały.  

Dodać pragnę, że z wielkim prawdopodobieństwem w jaskiniach nałożono klątwy. To jednakże nie powinno stanowić problemu.

Liczę na prędką odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,
Elvira Multon[bylobrzydkobedzieladnie]


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Fitzroy [odnośnik]10.11.21 12:13
Przeczytaj Styczeń 1958
Droga Przyjaciółko, Chciałbym powiedzieć, że wszystko w porządku, ale byłoby to kłamstwem. A w świecie pozorów wolałbym przynajmniej was nie okłamywać. Jednak nie przejmuj się. Daję radę.
Cieszę się, że chcesz się rozwijać dalej, nie siedzieć z założonymi rękami. Jesteś niezwykle mądra i bystra, a twoje umiejętności na pewno bardzo przydadzą się w walce o lepsze jutro dla kolejnych pokoleń. Tylko że... Jest jedna rzecz, o którą chciałbym Cię poprosić. Zaklinam cię, błagam, miej oko na swoich najbliższych i uważaj na siebie. Nie wiem, co bym zrobił, gdybyś odeszła z tego świata w sposób, jaki zrobił to Alphard.
Jeśli będziesz potrzebowała pomocy z czymkolwiek, nie wahaj się prosić mnie o pomoc.
RigelHOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647

Strona 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Fitzroy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach