Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Zakładanie lokacji
AutorWiadomość
Zakładanie lokacji [odnośnik]13.04.15 13:19
First topic message reminder :

Zakładanie lokacji

Forum Morsmordre obfituje w szereg dostępnych lokacji dla wątków naszych użytkowników. Spis obecnie dostępnych lokacji znajduje się w temacie z mapą. Prosimy o dokładne zapoznanie się ze spisem, być może właśnie tam znajdziesz odpowiednie miejsce do gry. Lecz jeśli tak się nie stanie, nic straconego, właśnie w tym temacie, z wykorzystaniem poniższego kodu, możesz poprosić Mistrzów Gry o utworzenie potrzebnej lokacji*.

O założenie domów postaci możecie prosić w temacie zakładanie mieszkań. W prywatnych mieszkaniach gracze mogą samodzielnie zakładać pomieszczenia. Do zakładania pomieszczeń w dworkach szlacheckich służy ten temat.

Kod:
[b]Miejsce:[/b] nazwa i dokładna lokalizacja - oraz link do subforum/działu
[b]Umotywowanie założenia:[/b]
[b]Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji [u]poziomej[/u]:[/b] [url=WSTAW_LINK]Obrazek lokacji[/url]
[b]Krótki opis lokacji:[/b]
* Mistrzowie Gry zastrzegają sobie prawo do odmowy założenia tematu, jeśli na forum znajduje się już kilka podobnych lokacji.

Poniższy kod służy zakładaniu lokacji. Gracze mogą robić to samodzielnie tylko i wyłącznie we własnych mieszkaniach.
Kod:
<div class="ramka3"><img class="kalen" src="OBRAZEK"><span class="kalen2"; style="top: -10px"><h1>NAZWA POMIESZCZENIA</h1><div class="dev"> Opis pomieszczenia.</div></div>

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 26.03.18 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakładanie lokacji  - Page 16 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]10.05.22 22:00
Miejsce: Maesteg, Walia
Umotywowanie założenia: ograniczona liczba lokacji w Walii
Obrazek: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: Położone na północnym skraju doliny Llynfi Maesteg stosunkowo niedawno, bo niewiele ponad sto lat temu, doczekało się przyznania praw miejskich; wcześniej tereny te należały do kilku wiosek zorientowanych wokół górnictwa i obróbki żelaza. Dziś - to nieduża, ale prężnie rozwijająca się miejscowość, którą przecina rzeka Llynfi. Dawniej działające kopalnie na obrzeżach miasta od kilku dekad są już zamknięte, pozostawiwszy po sobie tylko zapieczętowane, nieużywane szyby, w których młodzież podobno cały czas, nie zważając przy tym na potencjalne zagrożenia, spotyka się potajemnie wieczorami w poszukiwaniu sensacji i przygody. W centrum Maesteg, przy ratuszu, mieści się targowisko czynne od bladych godzin poranka aż do zajścia słońca, a w lecie nawet i dłużej. Atrakcję zapewniają przede wszystkim akwarium publiczne, kawiarnie i restauracje z wieczornymi koncertami walijskiej muzyki, czy działający od końca dziewiętnastego wieku teatr, w którego programie można odnaleźć także marionetkowe spektakle dla najmłodszych, natomiast z peronu ulokowanego w zachodniej części miasta można dostać się prosto do portu Talbot, skąd łatwo podziwiać zatokę Swansea. Co rozważniejsi radzą, by szerokim łukiem omijać znajdującą się na obrzeżach tawernę Pstry Kogut; zbyt łatwo dorobić się tam złamanego nosa i pokaźnej dziury w sakiewce.

Miejsce: Pchli targ w Blackwood, Walia
Umotywowanie założenia: ograniczona liczba lokacji w Walii
Obrazek: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: W południowej części Blackwood odnaleźć można przestronny plac z ciemnoszarej płyty, który od rana do wieczora tętni lokalnym życiem. To miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, potrzeb i planów, znajdzie coś dla siebie; targ rozkwita pod baldachimem splecionych ze sobą płacht materiału, które uniemożliwiają warunkom atmosferycznym utrudnienie handlu, co prezentuje się szczególnie wyjątkowo podczas dni palącego słońca, kiedy promienie oświetlają kolorowe tkaniny i tworzą na uliczkach między stoiskami wzorzystą gamę barw. Zazwyczaj panuje tutaj wrzawa charakterystyczna przekupnym rozmówkom, ktoś usiłuje obniżyć cenę, podczas gdy ktoś inny kategorycznie odmawia i ową cenę podwyższa; przynajmniej rzadko kiedy prowadzi to do poważnych kłótni, zapewne przez częste patrole policji, które spacerują w bliskiej okolicy.
Do części z typowo magicznymi dobrami prowadzi tajemnica zakamuflowana pod postacią starego kapelusza umieszczonego na drewnianych paletach na samych tyłach targu, przy ceglanej kamienicy, w kącie odgrodzonym od łatwej obserwacji. Po nałożeniu na głowę nakrycia wystarczy stuknąć różdżką w jego czubek, aby natychmiast otworzyć inaczej niewidzialne dla oczu przejście w ścianie. Stoisk z magicznym wyposażeniem jest tu dużo mniej, ale wciąż służą jako przyjemna alternatywa dla każdego, komu nie w smak jest odwiedzać chociażby ulicę Pokątną.  

+
Deirdre Mericourt


there's a part of me that's desperate for changes, tired of being treated like a pawn. but there's a part of me that stares back from inside the mirror, part of me that's scared I might be wrong, that I can't be strong...
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the men of the village were kind to us, but the women of the village soon grew cold.
OPCM : 8
UROKI : 3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t9215-brzydkie-piekne-kaczatko#279468 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Zakładanie lokacji
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach