Wydarzenia


Ekipa forum
Wątki z pracą
AutorWiadomość
Wątki z pracą [odnośnik]20.11.16 21:17
First topic message reminder :

Wątki z pracą

Wątek służy akceptacji wątków, za które postaci rzucają kością i zbierają punkty w swoich skrytkach bankowych. Rzutu można dokonać po tym, jak pod postem pojawi się akceptacja. Zgłoszenia, jak zawsze, należy dokonać z konta, z którego odgrywany jest wątek.

Z tematu Finanse: "Wątek musi składać się z co najmniej pięciu postów liczących co najmniej 300 słów każdy. Musi on opierać się na pełnionej profesji albo funkcji lub związanym z nią samorozwoju, niekoniecznie mając związek z otrzymywanym wynagrodzeniem. Musi być to jednak działalność zgodna z profilem postaci i być realna w znaczeniu fabularnym. Oznacza to, ze polityk, pracownik Ministerstwa Magii, czy inne reprezentatywne zawody, a także uzdrowiciele, alchemicy i naukowcy ściśle ukierunkowani, przedsiębiorcy kierujący własnym biznesem, czy też każdy, kto poświęca swojej codziennej profesji co najmniej osiem godzin dziennie codziennie, nie ma w życiu czasu ani potrzeby na podejmowanie się pracy dorywczej. Jest to subiektywnie weryfikowane przez mistrza gry przy akceptacji wątków.

Należy mieć na uwadze, że rozliczanie się z pracy dorywczej opóźni rozwój zawodowy postaci i będzie kontrargumentem wobec rozwoju jej wiodących statystyk lub biegłości ukierunkowanych pod pełnioną profesję.

Profesja ma znaczenie szerokie: może obejmować działalność nielegalną, w tym kradzieże, a także działalność charytatywną lub po prostu reprezentatywną, jeżeli wynika to z profilu i sensu postaci. Otrzymywane punkty majętności mogą być wynagrodzeniem postaci, jej dochodem, kradzionymi pieniędzmi lub podarowanymi przez członka rodziny."

W trakcie jednego okresu fabularnego można zgłosić nie więcej, niż pięć wątków.

Przypominamy, że post z opowiadaniem dotyczącym pracy zgłasza się w wątku z doświadczeniem.

Kod:
[b]Imię i nazwisko[/b]:
[b]Fabularna data wątku[/b]:
[b]Opis wątku[/b]:  co dokładnie dzieje się w wątku? dlaczego uważasz, że to wątek, za który możesz rzucić kością?
[b]Link do rozgrywki[/b]:  link do wątku
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 63 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Wątki z pracą [odnośnik]20.04.23 0:21
Imię i nazwisko: Cornelius Sallow
Fabularna data wątku:  2.07
Opis wątku: Nicholas Nott przybywa do gabinetu Corneliusa ze służbową prośbą o przejrzenie notatek związanych ze zmianami prawnymi w Anglii i przeznaczonych dla zagranicznych czytelników - Sallow oferuje propagandową perspektywę na odpowiednią redakcję dokumentów i obiecuje, że zleci przygotowanie tekstów dla Notta (które jego wydział następnie przetłumaczy). Samemu, korzystając z okazji, podpytuje Notta o specyfikę kultury francuskich i niemieckich dyplomatów. Przeplatając służbową rozmowę omówieniem sytuacji wojennej i politycznej, panowie przechodzą też do snucia planów międzynarodowej propagandy na Festiwalu Lata, zastanawiając się nad odpowiednim przyjęciem francuskiej delegacji. Sallow słucha o perspektywie arystokraty z Międzynarodowego Urzędu Przestrzegania Prawa zarówno na kontakty z Francuzami, jak i wielkie imprezy (specjalność Nottów) i niższość Prewettów, zbierając informacje i pomysły potrzebne do propagandy związanej z  jedynym-słusznym-Festiwalem Lata w Londynie.
Link do rozgrywki: klik

+
Celine Lovegood


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 5
UROKI : 35 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 63 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.05.23 23:01
Imię i nazwisko: Victor Vale
Fabularna data wątku: 17 lipca
Opis wątku: Victor pojawia się w umówionym miejscu i o umówionej porze by spotkać się ze swoją stałą zleceniodawczynią - Deirdre. Czarownica przedstawia mu dwa zadania i dość sztywne i wygórowane warunki współpracy, ale to nie powstrzymuje Vale'a przed przyjęciem zlecenia. Rozmowa idzie tak dobrym torem, że pojawia się trzecia sprawa, zdecydowanie delikatniejsza, koniec końców i ona ostatecznie trafia w ręce Victora.
Link do rozgrywki: tutaj

+
Celine Lovegood


Soul for sale

Victor Vale
Victor Vale
Zawód : kryminalista
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

red comes in many shades

OPCM : 13 +1
UROKI : 11 +4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11520-victor-vale https://www.morsmordre.net/t11555-damocles#358098 https://www.morsmordre.net/t11554-soul-for-sale#358093 https://www.morsmordre.net/f439-smiertelny-nokturn-34 https://www.morsmordre.net/t11553-skrytka-bankowa-nr-2512#358090 https://www.morsmordre.net/t11556-victor-vale#358128
Re: Wątki z pracą [odnośnik]03.06.23 13:01
Imię i nazwisko: William Moore, Ted Moore
Fabularna data wątku: 3 VII
Opis wątku: Billy - jako łącznik magicznego podziemia - otrzymuje zadanie rozwiezienia rzadkich eliksirów do gabinetów magomedyków w Derbyshire. W trakcie drogi do Borrowash zauważa ranną dziewczynkę i zatrzymuje się, żeby jej pomóc; chwilę później spotyka swojego brata, uzdrowiciela, któremu miał dostarczyć leki. Wspólnie udzielają pomocy dziecku i zanoszą je do domu, oddając pod opiekę rodziców, gdzie Billy - w krótkiej rozmowie - obiecuje im także zorganizowanie pomocy materialnej we współpracy z Niuchaczami. W drodze powrotnej do miasta Billy przekazuje paczkę z eliksirami Tedowi i postanawia poszukać innych, którzy mogliby potrzebować pomocy.
Link do rozgrywki: hop

+
Celine Lovegood
bo to była życia nieśmiałość,
a odwaga – gdy śmiercią niosło;
umrzeć przyjdzie, gdy się kochało
wielkie sprawy głupią miłością

William Moore
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Wątki z pracą [odnośnik]Dzisiaj o 4:09
Imię i nazwisko: Hector Vale
Fabularna data wątku: 8.07
Opis wątku: Hector, na prośbę pacjentki, prowadzi sesję magipsychoterapeutyczną w plenerze na cmentarzu: jest przy Celine, gdy ta po raz pierwszy odwiedza grób ojca i pomaga jej zmierzyć się ze sprzecznymi i trudnymi emocjami - poczynając od rytuałów niezbędnych do przeżycia żałoby, po kwestię uporania się z poczuciem winy i życia z negatywnymi emocjami na myśl o matce. Próbuje też odpowiedzieć na sporo trudnych pytań o sens życia i uczuć, z mieszanym skutkiem, lecz starając się podejść do tematu z perspektywy magipsychiatry.
Link do rozgrywki: tutaj


We men are wretched things.
Hateful to me as the gates of Hades is that man who hides one thing in his heart and speaks another.

Hector Vale
Hector Vale
Zawód : Magipsychiatra, uzdrowiciel z licencją alchemika
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Lepiej być nieszczęśliwym i wiedzieć, niż być szczęśliwym i żyć w nieświadomości.

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 15
UZDRAWIANIE : 20 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10855-hector-vale https://www.morsmordre.net/t10885-achilles#331700 https://www.morsmordre.net/t10883-broken-body-beautiful-mind#331696 https://www.morsmordre.net/f389-walia-wybrzeze-rhyl-rhyl-coast-road-8 https://www.morsmordre.net/t10887-skrytka-bankowa-nr-2379#331777 https://www.morsmordre.net/t10886-hector-vale

Strona 63 z 63 Previous  1 ... 33 ... 61, 62, 63

Wątki z pracą
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach