Wydarzenia


Ekipa forum
Wątki z pracą
AutorWiadomość
Wątki z pracą [odnośnik]20.11.16 21:17
First topic message reminder :

Wątki z pracą

Wątek służy akceptacji wątków, za które postaci rzucają kością i zbierają punkty w swoich skrytkach bankowych. Rzutu można dokonać po tym, jak pod postem pojawi się akceptacja. Zgłoszenia, jak zawsze, należy dokonać z konta, z którego odgrywany jest wątek.

Z tematu Finanse: "Wątek musi składać się z co najmniej pięciu postów liczących co najmniej 300 słów każdy. Musi on opierać się na pełnionej profesji albo funkcji lub związanym z nią samorozwoju, niekoniecznie mając związek z otrzymywanym wynagrodzeniem. Musi być to jednak działalność zgodna z profilem postaci i być realna w znaczeniu fabularnym. Oznacza to, ze polityk, pracownik Ministerstwa Magii, czy inne reprezentatywne zawody, a także uzdrowiciele, alchemicy i naukowcy ściśle ukierunkowani, przedsiębiorcy kierujący własnym biznesem, czy też każdy, kto poświęca swojej codziennej profesji co najmniej osiem godzin dziennie codziennie, nie ma w życiu czasu ani potrzeby na podejmowanie się pracy dorywczej. Jest to subiektywnie weryfikowane przez mistrza gry przy akceptacji wątków.

Należy mieć na uwadze, że rozliczanie się z pracy dorywczej opóźni rozwój zawodowy postaci i będzie kontrargumentem wobec rozwoju jej wiodących statystyk lub biegłości ukierunkowanych pod pełnioną profesję.

Profesja ma znaczenie szerokie: może obejmować działalność nielegalną, w tym kradzieże, a także działalność charytatywną lub po prostu reprezentatywną, jeżeli wynika to z profilu i sensu postaci. Otrzymywane punkty majętności mogą być wynagrodzeniem postaci, jej dochodem, kradzionymi pieniędzmi lub podarowanymi przez członka rodziny."

W trakcie jednego okresu fabularnego można zgłosić nie więcej, niż pięć wątków.

Przypominamy, że post z opowiadaniem dotyczącym pracy zgłasza się w wątku z doświadczeniem.

Kod:
[b]Imię i nazwisko[/b]:
[b]Fabularna data wątku[/b]:
[b]Opis wątku[/b]:  co dokładnie dzieje się w wątku? dlaczego uważasz, że to wątek, za który możesz rzucić kością?
[b]Link do rozgrywki[/b]:  link do wątku
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 62 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Wątki z pracą [odnośnik]02.02.23 12:52
Imię i nazwisko: Valerie Sallow
Fabularna data wątku: 14 V 1958
Opis wątku: Valerie bierze udział w wystawieniu nowej sztuki na deskach Royal Opera House. Obsadzona w głównej roli żeńskiej, Marfy, opowiada klasyczną historię Carskiej Panny Młodej autorstwa Nikolaia Rimskiego-Korsakowa. Po spektaklu spotyka się w garderobie z lady Travers, której udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania związane z operą oraz zawodem śpiewaczki.
Link do rozgrywki: klik

+
Celine Lovegood
tradition honor excellence
Valerie Sallow
Valerie Sallow
Zawód : Celebrytka, śpiewaczka
Wiek : 30 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna
sharpen your senses
and turn the knife
i know those
party games too
OPCM : 5 +1
UROKI : 7 +4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +3
ZWINNOŚĆ : 16 +3
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10881-valerie-vanity#331558 https://www.morsmordre.net/t10918-andante#332758 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f452-shropshire-sallow-coppice https://www.morsmordre.net/t10921-skrytka-bankowa-nr-2362#332773 https://www.morsmordre.net/t10919-v-vanity#332759
Re: Wątki z pracą [odnośnik]02.02.23 18:51
Imię i nazwisko: Justine Tonks

Fabularna data wątku: 19 kwietnia
Opis wątku: Michael postanawia zabrać Justine, żeby zbadać sprawę zniknięć. Trafiają na dwóch czarnoksiężników i inferiusa. W trakcie pojedynku Justine pali inferiusa, a Michael unieruchamia mężczyzn. Pozostawiając szefa szajki pod Petrificusem, przesłuchują młodszego szmalcownika już na miejscu, zastraszając go za pomocą zarówno argumentów, jak i własnej reputacji z listów gończych. Odnajdują ich kryjówkę, na miejscu znajdując notatki. Resztę czynności postanawiając przeprowadzić już w biurze.
Link do rozgrywki: https://www.morsmordre.net/t4927p75-rekaw-praplatanow#352264

Fabularna data wątku: 1 maja
Opis wątku: Justine spotyka się z Lucindą by pomóc jej w sprawdzeniu pewnego tunelu - który może być pomocnym szlakiem transportu, jednak krąży informacja, że został on obłożony klątwą. Tego dnia nie udaje im się dotrzeć na miejsce przed zmrokiem, gdyż po drodze trafiają na ludzi potrzebujących pomocy. Ich dom stanął w ogniu. We dwie udzielają więc im pomocy ratując ich życia i postanawiają, że kwestia tunelu będzie musiała poczekać do następnego ranka.
Link do rozgrywki: https://www.morsmordre.net/t3954p60-romantyczna-lawka#341758

Fabularna data wątku: 7 maja
Opis wątku: O powoli rozrastającej się w Kornwalii grupie popleczników Voldermota usłyszała pokątnie i dużo wcześniej, korzystając ze swoich zdolności próbowała zinfiltrować grupę od środka. Nie szło źle. A przynajmniej nie szło źle do tego konkretnego dnia. Alan Bushwick nie okazał się tak skończonym idiotą jak zakładała - a może jakim sprawiał wrażenie. Starczyło jedno pytanie, które jak lawina posypało serię kłamstw wypowiedzianych wcześniej. Doszło do pojedynku w którego sam środek wpadł nieznany jej chłopak. Chłopak, którego Bushwick bez skrupułów zaatakował. Justine pokonała mężczyznę, choć nie obeszła się bez ran. A później pomogła Johnniemu, ofiarując mu kryształ i eliksir - sobie samej nastawiając rękę. Po krótkiej rozmowie mieli zająć się Bushwickiem, jednak ten zniknął zabrany przez czkawkę, pozostawiając ją z wiedzą, że kiedyś wcześniej im pomógł. Doprowadziła więc sprawę do końca sama. Przenosząc Bushwicka do opuszczonego budynku - ale było za późno. Wykrwawił się. Nie miała jednak dla niego litości, był mordercą. Liczyła jednak na to, że nie podzielił się z nikim swoimi podejrzeniami. Śmierć jednego z dowodzących grupą nie była jej na rękę, ale zamierzała w nadchodzącym czasie zająć się nią i wyplenić z ziem promugolskich całkiem.
Link do rozgrywki: https://www.morsmordre.net/t6715p120-wioska-tinworth#345217

Fabularna data wątku: 5-8 czerwca
Opis wątku: Justine zaplanowała porwanie - tym razem, przygotowując się do niego skrupulatniej niż wcześniej. Choć plany - jak to miewały w swoim zwyczaju lubiły strzelić w łeb w ostatniej chwili. Zmuszona sytuacją - niewspółpracującą metamorfomagią i uciekającym czasem - postanawia zadziałać inaczej, ale mimo wszystko podjąć się realizacji planu. Planu który w swym zamiarze miał porwanie żony jednego z śmierciożerców z nadzieją, na uzyskanie informacji o ich działaniach, ale też jako manifestacja tego, że mimo przejęcia władzy w kraju powinni pamiętać, że oni nadal walczą. Zgodnie ze swoim zwyczajem Evandra wybiera się na przejażdżkę i gdy samotnie zażywa chwili relaksu Tonks przechodzi do działania, by razem z nią przenieść się do opuszczonego wiatraku na ziemiach różanych lordów - zgodnie z maksymą, że pod latarnią jest najciemniej. Rozmowy pod różnymi twarzami nie przynoszą jednak żadnych odpowiedzi - Evandra nie posiada informacji, które byłby cokolwiek warte. W chwili w której Tonks postanawia zakończyć ich - trochę przedłużające się - spotkanie, swoją żonę odnajduje Tristan. Dochodzi do walki. Zmuszony do obrony przed potężnym urokiem Tristan rzuca z powodzeniem tarczę - ale nie tylko. W wiatraku pojawiają się trzy wilki, które mocno zaburzają równowagę sił. Jeden błąd starcza, by Tonks potrafiła ocenić, że nie jest w stanie dzisiaj wygrać. Ucieka - tylko czy naprawdę przegrała?
Link do rozgrywki: Nadmorski szlak i Stary Wiatrak + pojedynek

+
Celine LovegoodThe Devil whispered in my ear, you are not strong enough to withstand the Storm. Today I whispered in the Devil's ear,
I am the Storm.
Justine Tonks
Justine Tonks
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58 +2
UROKI : 36 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 7 +3
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Wątki z pracą - Page 62 1
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f437-lancashire-forest-of-bowland-stocks-reservoir-gajowka https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Wątki z pracą [odnośnik]05.02.23 15:50
Imię i nazwisko: Elvira Multon
Fabularna data wątku: 23.06
Opis wątku: Cornelius Sallow wraz ze swoim ochroniarzem pojawią się w domu Elviry na umówiony wywiad i prezentację w jej prywatnym prosektorium. Elvira przeprowadza sekcję zwłok z otwarciem powłok czaszki, przez cały czas odpowiadając wyczerpująco na pytania konieczne do napisania artykułu oraz tłumacząc Corneliusowi co widzi i jakie znaczenie mają różnice w działaniu ciał mugola i czarodzieja. Efetem tego spotkania zostanie rozkosznie propagandowy artykuł w Walczącym Magu.
Link do rozgrywki: tutaj

+
Celine Lovegood


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Wątki z pracą [odnośnik]06.02.23 23:50
Imię i nazwisko: Michael Scaletta
Fabularna data wątku: 12.06.1958
Opis wątku: Michael, wraz z poznaną przypadkiem Anne, postanawia włamać się do pracowni malarskiej. Nie wie, czego tam szukać, los jednak skłania go do zajrzenia we wszystkie kąty i głębiej. Poza wódką, starym zegarkiem i papierosami, w ruchomym stopniu schodów znajduje metalową skrzynkę, która skrywa pieniądze i biżuterię. A łupem nie dzieli się z dziewczyną, bo współpraca nie wypaliła...
Link do rozgrywki: klik

+
Celine Lovegood
Michael Scaletta
Michael Scaletta
Zawód : kradnie, co popadnie
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
i'm a lesser man, a lesser man
a lesser man than you think i am
OPCM : 4 +2
UROKI : 7 +3
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6 +3
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
 dazed and kinda lonely
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7515-michael-anthony-scaletta#207763 https://www.morsmordre.net/t7521-volare#208020 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f293-crimson-street-11-2 https://www.morsmordre.net/t7660-skrytka-bankowa-nr-1828#211185 https://www.morsmordre.net/t7522-m-a-scaletta#208023
Re: Wątki z pracą [odnośnik]12.02.23 0:52
Imię i nazwisko: Steffen Cattermole
Fabularna data wątku: 14.06
Opis wątku: gobliny by mnie wyśmiały ale poszerzam kompetencje na temat run i klątw, badając i próbując złamać nieznaną sobie wcześniej (z praktyki, o teorii słyszałem) Klątwę Żywego Trupa - wypytuję też Lucindę o objawy, korzystam z jej opinii, i dowiaduję się więcej o reakcjach własnego umysłu na nieudane próby okiełznania czarnej magii.
Link do rozgrywki: tutaj

+
Celine Lovegood


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Steffen Cattermole
Zawód : młodszy specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +7
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777#204954 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Wątki z pracą [odnośnik]12.02.23 21:09
Imię i nazwisko: Cassandra Vablatsky
Fabularna data wątku: 19.04.58 r.
Opis wątku: Leczę Kinę w mojej lecznicy - pojawiła się u mnie ranna i bez oka.
Link do rozgrywki: tutaj

+
Celine Lovegood
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 28 (30)
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510p15-cassandra-vablatsky#13947
Re: Wątki z pracą [odnośnik]13.02.23 14:17
Imię i nazwisko: Laurence Morrow
Fabularna data wątku: 4 V '58
Opis wątku: truchło zmarłego tygrysa zostaje wystawione na sprzedaż; Laurie zostaje poproszony o wykorzystanie transmutacji, aby zadbać o komfort zwiedzających (pozbycie się uciążliwego zapachu); gdy pojawia się potencjalny kupiec, prezentuje tygrysa i opisuje jego historię, a następnie zaprowadza zainteresowaną do pracownicy cyrku, która finalizuje transakcję
Link do rozgrywki: link do wątku
(zgłoszony do sprawdzenia przez Varvarkę tu)

Imię i nazwisko: Laurence Morrow
Fabularna data wątku: 9 VI '58
Opis wątku: Morrow spotyka się z klientem, dla którego tworzy dwa świstokliki, a ponadto odpowiada na jego pytania związane z ich wykorzystywaniem
Link do rozgrywki: link do wątku

+
Celine Lovegood
gwiazdy były nisko jak gołębie
ludzie smutni nachylali twarz
i szukali gwiazd prawdziwych w głębi
z tym uśmiechem, który chyba znasz
Laurence Morrow
Laurence Morrow
Zawód : numerolog, twórca świstoklików
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
all that we see or seem
is but a dream within a dream
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 30 +5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
standing upright but my shadow is crooked~
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11212-laurence-morrow https://www.morsmordre.net/t11246-houdini#346121 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f424-dzielnica-portowa-arena-carringtonow-wagon-10 https://www.morsmordre.net/t11252-szuflada#346152 https://www.morsmordre.net/t11248-laurence-morrow#346126
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.02.23 0:28
Fabularna data wątku: 10.04.1958
Opis wątku: Rigel dostaje od Ramseya Mulcibera zlecenie oraz zaproszenie do wspólnych badań, nad pewnym sekretnym projektem w Departamencie Tajemnic.
Link do rozgrywki: tu

+
Celine Lovegood


HOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?


Ostatnio zmieniony przez Rigel Black dnia 14.02.23 15:10, w całości zmieniany 1 raz
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.02.23 12:55
Imię i nazwisko: Evandra Rosier
Fabularna data wątku: 5.05.1958
Opis wątku: Evandra wraz z Odettą udają się do Crawley, gdzie wspierają mieszkańców w organizacji święta. Rozmawiają z burmistrzem o potrzebach społeczności, wysłuchują występu lokalnego chóru, a także zwracają się do sprzedawców, rozglądając się po kramach. Evandra zainteresowana lokalnymi wyrobami, dołożyła swoją cegiełkę w postaci haftowanego na chusteczce wzoru, która następnie została wystawiona na sprzedaż, a także wspomaga finansowo sprzedawcę miodów. Żegnając się z burmistrzem miasta, podnosi go na duchu i wspiera dobrym słowem, propagując niechęć do mugoli oraz zacieśnianie więzów w czarodziejskiej społeczności. Przekazuje mu datek na rzecz miasta w wysokości 100PM.
Link do rozgrywki: klik

+
Celine Lovegoodshow me your thorns
and i'll show you
hands ready to
bleed
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka, filantropka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 16 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.02.23 14:56
Imię i nazwisko: Ramsey Mulciber
Fabularna data wątku: 10 kwietnia
Opis wątku: spotykam się z Rigelem poza murami Ministerstwa Magii ponieważ jest stażystą i nie powinien mieć wzglądu w badania, które mu proponuje; zlecam mu przyjrzenie się dwóm zaklęciom i rozpisanie ich na części pierwsze, co pomoże mi w dalszych etapach badań
Link do rozgrywki: https://www.morsmordre.net/t1424p30-ukryte-stoliki#344567

+
Celine Lovegoodpan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny, namiestnik Warwickshire
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
My name is Death
and the end is here
OPCM : 40
UROKI : 20 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Wątki z pracą - Page 62 Kdzakbm
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.02.23 22:56
Imię i nazwisko: Mathieu Rosier
Fabularna data wątku: 10/06/1958
Opis wątku: Timothee trafił do Rosierów pod opiekę po zakończeniu szkoły. Mathieu zaprosił go do pomocy w Smoczych Ogrodach. Organizuje młodemu szlachcicowi, krótkie wprowadzenie do klimatu miejsca pracy, przekazuje potrzebne informacje i to, czym będzie się na samym początku zajmował. Jednocześnie Rosier wykonuje swoje standardowe obowiązki, dotrzymując młodemu Lordowi towarzystwa.
Link do rozgrywki: Smocze Ogrody

+
Celine LovegoodMathieu Rosier


The last enemy
that shall be destroyed is

death
Mathieu Rosier
Mathieu Rosier
Zawód : Arystokrata, opiekun smoków
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Here’s the misery that knows no end
OPCM : 30
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 33 +2
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7310-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/t7326-ehecatl https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t7421-skrytka-bankowa-nr-1782#202976 https://www.morsmordre.net/t7339-mathieu-rosier
Re: Wątki z pracą [odnośnik]14.02.23 23:31
Imię i nazwisko: Rigel Black
Fabularna data wątku: 14.06.1958
Opis wątku: Rigel dostaje od niewymownych w Departamencie polecenie, by rozszyfrować pewien tajemniczy dziennik, w którym zawarty był przepis na pewien eliksir. Trakcie pracy nad tekstem, okazało się, że był to opis jakiejś czarnomagicznej klątwy albo rytuału, który jeszcze nie został zakończony. Dlatego Rigel prosi o pomoc Claire Fancourt, by razem z nią udać się w miejsce, gdzie prawdopodobnie odbywa się rytuał, by go zbadać. Ostatecznie okazuje się, że wszystko jest o wiele bardziej mroczne, niż wydawało się na pierwszy rzut oka.
Link do rozgrywki: tutaj

+
Celine Lovegood


HOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Wątki z pracą [odnośnik]16.02.23 17:43
Imię i nazwisko: Ted Moore
Fabularna data wątku: 20 czerwca
Opis wątku: W godzinach pracy Teda w lecznicy zjawiają się dwaj znani mu dobrze mężczyźni, którzy niosą w rękach jego brata, Williama. Prędko okazuje się, że Billy wymaga pomocy magomedyka, którą Ted oczywiście mu zapewnia.
Link do rozgrywki: https://www.morsmordre.net/t11466-gabinet-magomedyka-w-borrowash

+
Celine Lovegoodjesteś wolny
a jeśli nie uwierzysz, będziesz w dłoń ujęty
przez czas, przez czas - przeklęty


Ted Moore
Ted Moore
Zawód : uzdrowiciel
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
i must not fear
fear is the mind-killer
fear is the
little-death
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 25 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t11462-ted-moore#354341 https://www.morsmordre.net/t11467-bronte#354524 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11604-szuflada-teda#358655 https://www.morsmordre.net/t11476-ted-moore
Re: Wątki z pracą [odnośnik]22.02.23 1:27
Imię i nazwisko: Cassandra Vablatsky
Fabularna data wątku: 12 maja 58
Opis wątku: Namiestnik Warwickshire zaproponował mi pieczę nad tamtejszą lecznicą. Przyjęłam tę propozycję, a w późniejszych dniach zaczęłam przystosowywać ją do użytku poprzez usuwanie śladów zniszczeń pozostałych po niedawnej bitwie i czasach, w których w tym miejscu brakowało pieniędzy. Z pomocą córki i Marii zajęłam się porządkowaniem tego miejsca, od generalnej czystości, przez stare leki, po odnalezione listy i ubrania po zmarłych.
Link do rozgrywki:  tutaj

+
Celine Lovegood
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 28 (30)
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510p15-cassandra-vablatsky#13947
Re: Wątki z pracą [odnośnik]06.04.23 23:33
Imię i nazwisko: Hector Vale
Fabularna data wątku: 1.07
Opis wątku:  Hector zostaje wezwany do udzielenia pomocy uzdrowicielskiej umierającemu człowiekowi. Leczy wszystkie rany Benjamina, przy okazji mając oko na pacjentkę swojego gabinetu magipsychiatrycznego, postawioną w stresującej i przywołującej traumatyczne wspomnienia sytuacji Celine. Za pomocą zaklęć uspokajających łagodzi też szok przytomniejącego mężczyzny i próbuje postawić w myślach pierwsze hipotezy o tym, jak tortury mogły wpłynąć na jego psychikę - obiecując powrócić do fascynującego przypadku.
Link do rozgrywki: szopa Lovegoodów

+
Celine Lovegood


We men are wretched things.
Hateful to me as the gates of Hades is that man who hides one thing in his heart and speaks another.

Hector Vale
Hector Vale
Zawód : Magipsychiatra, uzdrowiciel z licencją alchemika
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczony
I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight

OPCM : 2 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 17 +3
UZDRAWIANIE : 26 +8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10855-hector-vale https://www.morsmordre.net/t10885-achilles#331700 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f389-walia-wybrzeze-rhyl-rhyl-coast-road-8 https://www.morsmordre.net/t10887-skrytka-bankowa-nr-2379#331777 https://www.morsmordre.net/t10886-hector-vale

Strona 62 z 67 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67  Next

Wątki z pracą
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach